Διασημοι/Celebrities

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member

Σας έχω ευχάριστα νέα και quiz ταυτόχρονα.
Τέλος οι μμ και τέλος η φίνα και μίνοξ,μπορείτε πλέον να χαμογελάτε.
 

Gianney

Well-Known Member

Σας έχω ευχάριστα νέα και quiz ταυτόχρονα.
Τέλος οι μμ και τέλος η φίνα και μίνοξ,μπορείτε πλέον να χαμογελάτε.
Ναι σαφώς απλά η μμ βαφτίστηκε κρεμα
 

ApofasismenosPsyxakias

Καραφλοφυτευθείς Νεο-Κουκλεντές
Ναι αυτό πολύ παλιό φίδι του Μακόναχιου. Ξεκάθαρες ΜΜ ανά τα έτη και η συγκεκριμένη 'μαγική' κρέμα προφανώς βγαίνει από τη ναφθαλίνη για να πλασάρει λογής λογής φιδόλαδα κάθε που ξεστοκάρουν οι επιτήδειοι.

ΥΓ Ρε παιδιά, βλέπω τιμές σ'αυτά τα φιδόλαδα και ανατριχιάζω. Σκέφτομαι πόσα χρήματα πέταξα στα νιάτα μου σε λογιών λογιών ματζούνια. Αν τα είχα φυλάξει, θα έκανα τώρα 2ΜΜ και θα ήμουν άρχοντας. Αλλά έτσι είναι, ειδικά σε όσους προχωράμε αργά στην καράφλα : πηγαίνεις στην εύκολη λύση, νομίζεις πως με λάδι κόκκορα, μάτι φιδιού και αριστερό αρχίδι νυχτερίδας θα κάνεις χαϊρι δίχως να ξηλωθείς.
 

vlafo

Well-Known Member
Kινέζος και αα είναι έννοιες ασύμβατες.:):)
 

Συνημμένα

  • 2022-02-28T165535Z_1394006209_RC24TS9XTWNC_RTRMADP_5_UKRAINE-CRISIS-RUSSIA-BRICS.jpg
    2022-02-28T165535Z_1394006209_RC24TS9XTWNC_RTRMADP_5_UKRAINE-CRISIS-RUSSIA-BRICS.jpg
    232.8 KB · Προβολές: 218

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser

Gianney

Well-Known Member
Μπα .παρακολουθώ mma πολλά χρόνια κ ο masvidal ήταν με φουλ hairline η οποία εχει μπει αρκετά πλέον.McGregor από οτι εχω διαβάσει εχει κουμπώσει μια μικρή μπροστά.
Χμ κάτι θα ξες.Παρακολουθω και εγώ αρκετά θυμάμαι τον Conor να λέει θα βρω την θεραπεία της τριχόπτωσης τελικά μόνο ουίσκι χτύπησε
 

Gianney

Well-Known Member
Για τον πιλότο εδώ τι λέτε;;;;Φίνα ίσως;;
 

Συνημμένα

  • images.jpeg
    images.jpeg
    2.6 KB · Προβολές: 142
  • 1.jpeg
    1.jpeg
    136.5 KB · Προβολές: 150
Μπλουζα