Διασημοι/Celebrities

bobby

Well-Known Member
Πάρε ένα NW-4…… :p :p :p :p :p
 

Συνημμένα

  • 3B2A1F37-453C-4D06-A7C8-EAB62032D5B0.jpeg
    3B2A1F37-453C-4D06-A7C8-EAB62032D5B0.jpeg
    584.6 KB · Προβολές: 157

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Vdupa

Well-Known Member
Γιαννης χερλαιν NW0, μπετον αρμε παντου και κραουν αδειο ο,τι πιο ευκολο για μμ πιστευω, αλλα αν τον δεις υπο κανονικες συνθηκες (οχι νταλα ηλιο) και με μπανιο κλπ δεν νομιζω οτι θα φαινςεται τοσο πολυ το προβλημα.
Εχει αραιωση πισω αλλα δεν θα τον ελεγα εντελως αδειο εκει. Οταν μπηκε στο παιχνιδι και τα ειχε κοντα δεν φαινοταν τιποτα. Τωρα με τον ηλιο στα παιχνιδια φαινεται λιγο.
 

vlafo

Well-Known Member
Ρε φίλε ποιο κράτος σοβαρά μιλάς?
Φίλε George
Μη μου εκνευρίζεσαι κατ αρχήν.
Θέλω να είσαι αμερόληπτος όπως είσαι και στις μμ.
Βέβαια δεν είναι το ίδιο οπότε σε καταλαβαίνω.
Γνωρίζεις όμως και είμαι σίγουρος,πως τη χρηματοδότηση του γηπέδου απο το σύνολο των 65εκ άνευ ΦΠΑ,τα 20 δόθηκαν από την Περιφέρεια Αττικής,ναναι καλά η Δούρου.
Τα υπόλοιπα από αύξηση μετοχικού κεφαλαίου,και ίδια κεφάλαια και από δωρεές επιχειρηματιών και διαφόρων φιλάθλων.
Αυτά προς ενημέρωση.
 

vlafo

Well-Known Member
Τεράστιος ηθοποιός. Τωρα που μου τον θύμησες θα ξαναδω το τελευταιο οχυρό σήμερα.
Καλά για μαλλιά δεν συζητάμε
Είναι αυτό που φωνάζω 5 χρόνια τώρα,πως δε χρειάζεται και είναι αφύσικο να έχεις τέτοιο μαλλί για την ηλικία σου.
Η μπουρδολογία των κλινικών χτυπάει ταβάνι.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Καλά για μαλλιά δεν συζητάμε
Είναι αυτό που φωνάζω 5 χρόνια τώρα,πως δε χρειάζεται και είναι αφύσικο να έχεις τέτοιο μαλλί για την ηλικία σου.
Η μπουρδολογία των κλινικών χτυπάει ταβάνι.
Δίκιο έχεις. Γενικά πολύς κόσμος το μαλλί δεν το χάνει ούτε από ΑΓΑ ούτε από ηλικία ούτε από τίποτα. Εδώ στη φώτο ο μύθος ΑΛ στα 82 του παρακαλώ.

1645019721209.png
 

Georgie

Well-Known Member
Φίλε George
Μη μου εκνευρίζεσαι κατ αρχήν.
Θέλω να είσαι αμερόληπτος όπως είσαι και στις μμ.
Βέβαια δεν είναι το ίδιο οπότε σε καταλαβαίνω.
Γνωρίζεις όμως και είμαι σίγουρος,πως τη χρηματοδότηση του γηπέδου απο το σύνολο των 65εκ άνευ ΦΠΑ,τα 20 δόθηκαν από την Περιφέρεια Αττικής,ναναι καλά η Δούρου.
Τα υπόλοιπα από αύξηση μετοχικού κεφαλαίου,και ίδια κεφάλαια και από δωρεές επιχειρηματιών και διαφόρων φιλάθλων.
Αυτά προς ενημέρωση.
Χαχα, ρε φίλε δεν εκνευρίζομαι ποτέ με τέτοια ειλικρινά , τη καζουρα τη λατρεύω και να τη κάνω και να μου τη κάνουν .Απαντάω για κάποιες αστοχίες όμως .
1: Δεν ήταν θέμα Δούρου , δεν έβγαλε από το προϋπολογισμό της περιφέρειας, Ευρωπαϊκό κονδύλι πήρε η ΑΕΚ όπως παίρνουν και άλλα σωματεία με παρόμοια project σε όλη την Ευρώπη .
2: Τα χρήματα που εγκρίθηκαν ήταν 20εκ ευρώ , η ΑΕΚ χρησιμοποίησε τα 12 νομίζω, ίσως λίγο παραπάνω .
Έκανε και έκπτωση ο Θείος Σωκράτης ;)
3 Χρησιμοποιήθηκαν κεφάλαια ιδιωτικά και 20 εκ περίπου από το bonus του champions League ( και καλώς χρησιμοποιήθηκαν εκεί)

Το ότι έχασε δυναμική η ΑΕΚ είναι γεγονός ( όχι τρελα πράγματα) όχι τόσο από τη περιπέτεια του υποβιβασμού, αλλά από το ότι είναι ουσιαστικά άστεγη 20 χρόνια.
Τον Ολυμπιακό και τον Παναθηναϊκό τους σέβομαι σα τους μεγαλύτερους αντιπάλους
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

oreo

Well-Known Member

Denvi

Well-Known Member
Με γλεντησατε δε το γνώριζα αυτό.
Γλεντι το λες αυτο?? Πφφ..
Γλεντι ειναι να εισαι γυναικα, να μην εχεις μαλλια, να μπαινεις στο πιο χαβαλε νημα πριν τον υπνο για ονειρα αναλαφρα με την εικονα ενος διασημου NW και να βλεπεις τη Μαρια Αντωνά. Απαιτω παρεμβαση του μοντ :p :p:p:p:p λιγη συμπονοια, τιποτα, μηδεν
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Γλεντι το λες αυτο?? Πφφ..
Γλεντι ειναι να εισαι γυναικα, να μην εχεις μαλλια, να μπαινεις στο πιο χαβαλε νημα πριν τον υπνο για ονειρα αναλαφρα με την εικονα ενος διασημου NW και να βλεπεις τη Μαρια Αντωνά. Απαιτω παρεμβαση του μοντ :p :p:p:p:p λιγη συμπονοια, τιποτα, μηδεν
Φιλενάδα please, γλέντι ειναι ο 85χρονος Robert Redford να έχει περισσότερο μαλλί από εσένα που είσαι γεννημένος το 2001...
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Αν δεν ανακατεψω μαλλι να αποκλεισω illusion δεν πιστευω τιποτα :p :D:p:p
Αν καταφέρεις να τον βρεις και να τον πείσεις να του ανακατέψεις το μαλλί κερνάω τη μινοξιδίλη σου εφ'όρου ζωής :) :p :p
 

Denvi

Well-Known Member
Αν καταφέρεις να τον βρεις και να τον πείσεις να του ανακατέψεις το μαλλί κερνάω τη μινοξιδίλη σου εφ'όρου ζωής :) :p :p
Φτηνά θα τη γλιτώσεις, μεχρι να το παρω αποφαση θα εχει καταργηθει. Μπορουμε να κανουμε ομως εκ νεου deal μ'εκεινο το kintor πως το ειπες σε αλλο νημα :p
 
Μπλουζα