Διασημοι/Celebrities

tol

Well-Known Member
Ο oreo είναι για πιτόγυρα και ξύδια μην μου τον χαλάς.
Αρχοντόπουλο.


Μα τον εχω καταλαβει απολυτα, φιλε vlafo...γι' αυτο του εγραψα το υστερογραφο.

Μην παρεξηγησει τη συμβουλη μου για τοπικ (που πραγματι θα τον μετατρεψει σε Μπραντ Πιτ) και νομισει οτι ταυτοχρονα θα γινει και "τουμπανο" σωματικα. :D
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Μα τον εχω καταλαβει απολυτα, φιλε vlafo...γι' αυτο του εγραψα το υστερογραφο.

Μην παρεξηγησει τη συμβουλη μου για τοπικ (που πραγματι θα τον μετατρεψει σε Μπραντ Πιτ) και νομισει οτι ταυτοχρονα θα γινει και "τουμπανο" σωματικα. :D
Μου αρέσεις γιατί βάζεις πάντα τα πράγματα στη σωστή τους διάσταση.
Και τους επαναφέρεις στην πραγματικότητα.:p
 

oreo

Well-Known Member
Μα τον εχω καταλαβει απολυτα, φιλε vlafo...γι' αυτο του εγραψα το υστερογραφο.

Μην παρεξηγησει τη συμβουλη μου για τοπικ (που πραγματι θα τον μετατρεψει σε Μπραντ Πιτ) και νομισει οτι ταυτοχρονα θα γινει και "τουμπανο" σωματικα. :D
Δάσκαλε είπαμε αγύμναστοι είμαστε, αλλά όχι οτι κυκλοφορούμε με κοιλιά που καλύπτει τα καλαμπαλίκια :p

Υ.Γ Που φτάσαμε να τραβάμε φώτο για το φόρουμ τριχόπτωσης....
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20220107_143856_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20220107_143856_com.android.gallery3d.jpg
    284.3 KB · Προβολές: 218
  • Screenshot_20220107_143846_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20220107_143846_com.android.gallery3d.jpg
    297.5 KB · Προβολές: 242
Τελευταία επεξεργασία:

tol

Well-Known Member
Δάσκαλε είπαμε αγύμναστοι είμαστε, αλλά όχι οτι κυκλοφορούμε με κοιλιά που καλύπτει τα καλαμπαλίκια :p

Υ.Γ Που φτάσαμε να τραβάμε φώτο για το φόρουμ τριχόπτωσης....

Ωραιος, φιλε oreo. Σε καλη σωματικη κατασταση βρισκεσαι.

Μα δεν υπαινιχθηκα οτι εισαι αγυμναστος ή οτι δεν εχεις σχεση με τη γυμναστικη. Αλλωστε τις προαλλες διαλεγομαστε για το θεμα του bodybuilding. Αρα, δεν μπορει να εισαι ασχετος με το αντικειμενο.

Αυτο που τονισα ειναι οτι, ενω με το τοπικ λυνεται στο αψε-σβησε, σε δευτερολεπτα, το ελαχιστο προβλημα που εχεις, στο θεμα της εκγυμνασης του σωματος χρειαζεται μακροχρονια προσπαθεια, υπομονη, μεθοδικοτητα και προγραμμα.

ΥΓ Αντι για "καλαμπαλικια" θα μπορουσες να ησουν λιγοτερο αθυροστομος...γραψε ενα "αχαμνα", ενα "αμελετητα"... βρε αδερφε!!! :p :D :cool:
 

oreo

Well-Known Member
Ωραιος, φιλε oreo. Σε καλη σωματικη κατασταση βρισκεσαι.

Μα δεν υπαινιχθηκα οτι εισαι αγυμναστος ή οτι δεν εχεις σχεση με τη γυμναστικη. Αλλωστε τις προαλλες διαλεγομαστε για το θεμα του bodybuilding. Αρα, δεν μπορει να εισαι ασχετος με το αντικειμενο.

Αυτο που τονισα ειναι οτι, ενω με το τοπικ λυνεται στο αψε-σβησε, σε δευτερολεπτα, το ελαχιστο προβλημα που εχεις, στο θεμα της εκγυμνασης του σωματος χρειαζεται μακροχρονια προσπαθεια, υπομονη, μεθοδικοτητα και προγραμμα.

ΥΓ Αντι για "καλαμπαλικια" θα μπορουσες να ησουν λιγοτερο αθυροστομος...γραψε ενα "αχαμνα", ενα "αμελετητα"... βρε αδερφε!!! :p :D :cool:
Δεν σε παρεξήγησα δάσκαλε, καλά τα λες, για να φτάσεις στην πολυ καλή σωματική κατάσταση απαιτούνται θυσίες και προσήλωση που την παρούσα περίοδο αποφεύγω σαν το διάολο το λιβάνι. Παρα την λάθος διατροφή με σώζει το "καλούπι" που λένε. Αμελέτητα χαχαχααχχαχααχχαχαχαχαχα καιρό είχα να το ακούσω !!!!
 
  • Like
Reactions: tol

Flag17

Well-Known Member
Δάσκαλε είπαμε αγύμναστοι είμαστε, αλλά όχι οτι κυκλοφορούμε με κοιλιά που καλύπτει τα καλαμπαλίκια :p

Υ.Γ Που φτάσαμε να τραβάμε φώτο για το φόρουμ τριχόπτωσης....
Έτοιμο για τηλεόραση τον βλέπω! Survivor στους συμπληρωματικους που θα πάνε :p :p :p
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

oreo

Well-Known Member
Γιατί ρε φίλε το μαλλί σου θυμίζει γιαπωνέζικο anime, εγώ δεν είχα τέτοιο μαλλί ούτε στα 15! :D
Σε ευχαριστώ ρε φίλε για το κοπλιμάν , έχω παραθέσει , αν δεν κάνω λάθος σε αυτό το νήμα λίγο πιο πίσω , φωτογραφίες με το πρόβλημα ακριβώς. Έτσι φτιαγμένο δεν φαίνεται το άτιμο.
 

bobby

Well-Known Member
Γιατί ρε φίλε το μαλλί σου θυμίζει γιαπωνέζικο anime, εγώ δεν είχα τέτοιο μαλλί ούτε στα 15! :D
Ακριβως!!!! Όχι ασβοκούναβο αλλά anime!!!!!!! Και εννοείται ότι τέτοιο μαλλί δεν είχα ποτέ…… ίσως στα 10……:p:p:p:p:p:p Πρέπει να βρω παλιές φωτο…..
 

tol

Well-Known Member
Brendan Fraser ωραίος και με μαλλιά απίθανα , αλλά .......

Τι λες τωρα!!!

Ο Φρέιζερ ειχε χαθει για πανω απο μια δεκαετια.

Με μια μικρη επιφυλαξη ο Φρέιζερ αποτελει χαρακτηριστικη περιπτωση και μεγιστη αποδειξη αυτων που γραφω κατα καιρους στο forum.

Ειναι 54 χρονων. Το 2008 που γυρισε την τελευταια "Μουμια" ηταν ηδη 40 χρονων και το μαλλι του "τα εσπαγε". Αποτελουσε ινδαλμα ανδρικου μαλλιου. Φοβερο, οπως και του Μπραντ Πιτ.

Σε μια δεκαετια (μετα τα 40) τον θερισε η αλωπεκια.

Επομενως, οσα μελη θεωρουν οτι η τριχοπτωση σταματα στα 40 και στα 45 πιθανον θα απογοητευτουν οικτρα.

Εχω γραψει πολλες φορες για συνομηλικους μου που στα 40 ηταν NW 1 και μετα τα 50 NW4 και βαλε.

Φιλοι μου, μην επαναπαυεστε. Θωρακιστειτε. Οπλιστειτε με το μοναδικο οπλο που θα διατηρησει ανεπαφα τα μαλλια σας. Η φιναστεριδη μονον μπορει να αναχαιτισει/επιβραδυνει το μοιραιο.

"Ο καιρος ειναι εγγυς" (να το παιξω και εγω λιγο Παϊσιος...μονο ο tamaliamoupiso εχει προφητικες ικανοτητες; :p ;) )

Και για οσους λενε..."δε βαριεσαι...μετα τα 45 δε θα με νοιαζει το μαλλι"... απαντω...
"μεγαλη μπουκια φαε, μεγαλη κουβεντα μη λες"..."οποιος ειναι εξω απο τον χορο, ξερει πολλα τραγουδια".

Το μαλλι παντοτε θα αποτελει διακαη ποθο, μαραζι και ποθουμενο για τον ανδρα.


ΥΓ Η μικρη επιφυλαξη που εγραψα πιο πανω, εγκειται στην πιθανοτητα να μην ηταν δικο του το μαλλι στις ταινιες, να εβαζε χρόνια ολοκληρα προσθετα μαλλια. Ωστοσο αυτο δεν αναιρει τιποτα απο οσα γραφω. Τα ζωντανα πολλα παραδειγματα που εχω απο το φιλικο μου κυκλο, επιβεβαιωνουν ολα οσα ισχυριζομαι.
 

bobby

Well-Known Member
Τι λες τωρα!!!

Ο Φρέιζερ ειχε χαθει για πανω απο μια δεκαετια.

Με μια μικρη επιφυλαξη ο Φρέιζερ αποτελει χαρακτηριστικη περιπτωση και μεγιστη αποδειξη αυτων που γραφω κατα καιρους στο forum.

Ειναι 54 χρονων. Το 2008 που γυρισε την τελευταια "Μουμια" ηταν ηδη 40 χρονων και το μαλλι του "τα εσπαγε". Αποτελουσε ινδαλμα ανδρικου μαλλιου. Φοβερο, οπως και του Μπραντ Πιτ.

Σε μια δεκαετια (μετα τα 40) τον θερισε η αλωπεκια.

Επομενως, οσα μελη θεωρουν οτι η τριχοπτωση σταματα στα 40 και στα 45 πιθανον θα απογοητευτουν οικτρα.

Εχω γραψει πολλες φορες για συνομηλικους μου που στα 40 ηταν NW 1 και μετα τα 50 NW4 και βαλε.

Φιλοι μου, μην επαναπαυεστε. Θωρακιστειτε. Οπλιστειτε με το μοναδικο οπλο που θα διατηρησει ανεπαφα τα μαλλια σας. Η φιναστεριδη μονον μπορει να αναχαιτισει/επιβραδυνει το μοιραιο.

"Ο καιρος ειναι εγγυς" (να το παιξω και εγω λιγο Παϊσιος...μονο ο tamaliamoupiso εχει προφητικες ικανοτητες; :p ;) )

Και για οσους λενε..."δε βαριεσαι...μετα τα 45 δε θα με νοιαζει το μαλλι"... απαντω...
"μεγαλη μπουκια φαε, μεγαλη κουβεντα μη λες"..."οποιος ειναι εξω απο τον χορο, ξερει πολλα τραγουδια".

Το μαλλι παντοτε θα αποτελει διακαη ποθο, μαραζι και ποθουμενο για τον ανδρα.


ΥΓ Η μικρη επιφυλαξη που εγραψα πιο πανω, εγκειται στην πιθανοτητα να μην ηταν δικο του το μαλλι στις ταινιες, να εβαζε χρόνια ολοκληρα προσθετα μαλλια. Ωστοσο αυτο δεν αναιρει τιποτα απο οσα γραφω. Τα ζωντανα πολλα παραδειγματα που εχω απο το φιλικο μου κυκλο, επιβεβαιωνουν ολα οσα ισχυριζομαι.
Συμφωνώ και προσυπογράφω ότι είπε ο κ. Καθηγητής! Και σε εμένα μπαμ καλό έκανε μετά τα 40 μέχρι τότε μόνο κροτάφους είχα και έλεγα ΟΚ την γλίτωσα….. αν ήξερα το φορουμ και την φίνα ίσως να είχα σωθεί… τώρα αν θέλω να επανακάμψω πλήρως θέλω 2 ΜΜ …..
 
Μπλουζα