Διασημοι/Celebrities

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Κανενός..τους έχω δει και έχω κάτσει και με τους δύο από κοντά ,μια φορά..δεν ξαναέκανα το λάθος και ήθελα να τους χτυπήσω κεφάλι με κεφάλι.
Καλά τρολλαρω προφανώς. Για καυλαντα τον έβαλα. Το ξεκαθαρίζω γιαιτ απάντησες σοβαρά. Τόσο στενός φίλος του Μιχάλη είσαι μπρο; Πες μου ότι εχεις εμφανιστεί και σε λαιβ να με στείλεις.
 

aeratos28

Just aeratos
Πολύς στενός όχι ρε αλλά τα λέμε καλά.. σε live δεν έχω πάει ποτέ και δεν παίζει.
Για πλάκα απάντησα και εγώ έτσι,όχι στα σοβαρά ρε,απλά δεν τους πάω καθόλου και τους δύο για αυτό..τσιμπούρια φίλε,δεν έχεις ιδέα.
Καλά τρολλαρω προφανώς. Για καυλαντα τον έβαλα. Το ξεκαθαρίζω γιαιτ απάντησες σοβαρά. Τόσο στενός φίλος του Μιχάλη είσαι μπρο; Πες μου ότι εχεις εμφανιστεί και σε λαιβ να με στείλεις.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Δεν το συζητω οτι ο Κομπειν ειναι πολυ καλυτερος (οσον αφορα στο μαλλι).

Ομως, ο τωρινος που εχεις ως avatar, ποιος ειναι;
Χαχαχαχα τι να σου εξηγήσω τώρα καλέ μου φίλε. Ο αεράτος κατάλαβε ποιος είναι. Ένα παρατράγουδο είναι που εμφανίζεται σε διάφορες εκπομπές και προσφέρει απλόχερα γέλιο. Να, πάρε και ένα βιντεάκι :

 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Πολύς στενός όχι ρε αλλά τα λέμε καλά.. σε live δεν έχω πάει ποτέ και δεν παίζει.
Για πλάκα απάντησα και εγώ έτσι,όχι στα σοβαρά ρε,απλά δεν τους πάω καθόλου και τους δύο για αυτό..τσιμπούρια φίλε,δεν έχεις ιδέα.
Μιας και ειστε φιλαρακια βαλτου λιγο μυαλο. Προχθες του εριξαν γουρουνα νομιζω στο σπίτι. Έχει μπλέξει με πολλούς τρελούς. Τη φουκαριάρα τη μανα του λυπάμαι.
 

aeratos28

Just aeratos
Το είδα ναι.ξερει και ποιος το έκανε..άστο .κάνει μαλακίες ρε,έχει μαζέψει τον κάθε μαλακά και χαλάει πολύ χρήμα για αυτούς.δεν έχεις ιδέα.φαγητο ύπνο ντύσιμο,λεφτά τους δίνει τα πάντα..είναι μαλακας.
 

tol

Well-Known Member
Χαχαχαχα τι να σου εξηγήσω τώρα καλέ μου φίλε. Ο αεράτος κατάλαβε ποιος είναι. Ένα παρατράγουδο είναι που εμφανίζεται σε διάφορες εκπομπές και προσφέρει απλόχερα γέλιο. Να, πάρε και ένα βιντεάκι :


Ε, οχι, φιλε james!!!

Να ξεπεσεις απο τον Κομπειν στον Βαρδο!!!

Χαθηκε ενας Μπραντ Πιτ, ενας Κολιν Φαρελ, ενας Τζορτζ Κλουνει;

Σε forum τριχοπτωσης ειμαστε, οχι στο X-Factor ή στην Αννιτα Πανια!!
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Ε, οχι, φιλε james!!!

Να ξεπεσεις απο τον Κομπειν στον Βαρδο!!!

Χαθηκε ενας Μπραντ Πιτ, ενας Κολιν Φαρελ, ενας Τζορτζ Κλουνει;

Σε forum τριχοπτωσης ειμαστε, οχι στο X-Factor ή στην Αννιτα Πανια!!
Yπόσχομαι αύριο όταν θα ξαναμπείς στο φόρουμ θα με δεις με avatar αντάξιο του Κομπέιν :)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

bobby

Well-Known Member
Ρε σεις ο Κοκλώνης τι έχει κάνει; είχε πει σε συνέντευξη του ότι έχει κανει θεραπεία μαλλιών αλλά ΌΧΙ μεταμόσχευση. Παίζει να είναι οτιδηποτε άλλο;
Προβολή συνημμένου 43959
Το «θαύμα» των hair fibers στα χέρια «επαγγελματιών» του καμουφλάζ κάνει θαύματα……


Αρκεί να μην ξεκινήσει η γκόμενα να χαϊδεύει το μαλλί……..ή να ξεκινήσει να βρέχει…..:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p
 

ΛΕΣ

Active Member
Το «θαύμα» των hair fibers στα χέρια «επαγγελματιών» του καμουφλάζ κάνει θαύματα……


Αρκεί να μην ξεκινήσει η γκόμενα να χαϊδεύει το μαλλί……..ή να ξεκινήσει να βρέχει…..:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p
Ναι ρε παιδια οκ ολα αυτα τα ατομα που εχουν ολους αυτους του επαγγελματιες να δουλευουν για αυτους βγαινουν γαματοι σε μια εμφανιση. ΑΛΛΑ οταν πανε διακοπες, οταν πανε παραλια οταν οταν οταν τι κανουν?
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Ναι ρε παιδια οκ ολα αυτα τα ατομα που εχουν ολους αυτους του επαγγελματιες να δουλευουν για αυτους βγαινουν γαματοι σε μια εμφανιση. ΑΛΛΑ οταν πανε διακοπες, οταν πανε παραλια οταν οταν οταν τι κανουν?
Καπέλο :)
 

bobby

Well-Known Member
Ναι ρε παιδια οκ ολα αυτα τα ατομα που εχουν ολους αυτους του επαγγελματιες να δουλευουν για αυτους βγαινουν γαματοι σε μια εμφανιση. ΑΛΛΑ οταν πανε διακοπες, οταν πανε παραλια οταν οταν οταν τι κανουν?
Προσωπικά δεν το υποστηρίζω, αλλά δεν κατακρίνω αυτούς που το χρησιμοποιούν, απλά το θεωρώ τεράστια δέσμευση και μπελαλίδικη όπως και την μινοξιδιλη. Είμαι υπέρ του απλού, δηλαδή για θεραπείες φίνα και για αποκατάσταση ΜΜ και όχι λοσιόν, καλυπτικά, hairsystem κλπ. Αν τίποτα από τα δυο (ή συνδυασμός τους) δεν μπορεί να διορθώσει το πρόβλημα, καλύτερα ξούρα.
 

oreo

Well-Known Member
Το «θαύμα» των hair fibers στα χέρια «επαγγελματιών» του καμουφλάζ κάνει θαύματα……


Αρκεί να μην ξεκινήσει η γκόμενα να χαϊδεύει το μαλλί……..ή να ξεκινήσει να βρέχει…..:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p
Ρε φίλε με 2 ψεκάσματα στον κάθε κρόταφο, αντε πες 3 στον ένα σώθηκα, τι κάθομαι και ασχολούμαι με επεμβάσεις !!!!
 

bobby

Well-Known Member
Ρε φίλε με 2 ψεκάσματα στον κάθε κρόταφο, αντε πες 3 στον ένα σώθηκα, τι κάθομαι και ασχολούμαι με επεμβάσεις !!!!
Εσυ με το «υπόβαθρο» μαλλιού που έχεις φτιάχνεις άνετα την περικεφαλαία του Κολοκοτρώνη…..
 

tol

Well-Known Member
Ρε φίλε με 2 ψεκάσματα στον κάθε κρόταφο, αντε πες 3 στον ένα σώθηκα, τι κάθομαι και ασχολούμαι με επεμβάσεις !!!!

Πλακα-πλακα, φιλτατε μαθητη μου, το τοπικ για σενα ειναι ιδανικη λυση.

20 δευτερολεπτα την ημερα. Ελαχιστη ποσοτητα στο πυκνο μαλλι που εχεις και γινεσαι Μπραντ Πιτ!!!

Πολυ ευκολα, ανεξοδα (μια συσκευασια τοπικ των 60 ευρω σε βγαζει ανετα εναν ολοκληρο χρονο) και αμεσα.

Ποιος Λορεντζο και ποιος Couto!!!

ΥΓ Για να μην υπαρχουν παρεξηγησεις... Μπραντ Πιτ οσον αφορα στο μαλλι, φιλε μου μαθητη. Για να αποκτησεις το σωμα του (οπως στην ταινια "Τροια") ή το σωμα του απο κατω, χρειαζεσαι παρα πολυ καιρο, πολλη υπομονη, θεληση και θυσιες.
 
Τελευταία επεξεργασία:

ManCyprus87

Well-Known Member
Πλακα-πλακα, φιλτατε μαθητη μου, το τοπικ για σενα ειναι ιδανικη λυση.

20 δευτερολεπτα την ημερα. Ελαχιστη ποσοτητα στο πυκνο μαλλι που εχεις και γινεσαι Μπραντ Πιτ!!!

Πολυ ευκολα, ανεξοδα (μια συσκευασια τοπικ των 60 ευρω σε βγαζει ανετα εναν ολοκληρο χρονο) και αμεσα.

Ποιος Λορεντζο και ποιος Couto!!!

ΥΓ Για να μην υπαρχουν παρεξηγησεις... Μπραντ Πιτ οσον αφορα στο μαλλι, φιλε μου μαθητη. Για να αποκτησεις το σωμα του (οπως στην ταινια "Τροια") ή το σωμα του απο κατω, χρειαζεσαι παρα πολυ καιρο, πολλη υπομονη, θεληση και θυσιες.

Προβολή συνημμένου 44023
Respect για το μαλλί και το σώμα φίλε @tol
 
Μπλουζα