Διασημοι/Celebrities

aeratos28

Just aeratos
Μπορεί να έχεις 6.5 εκατοστά από τα φρύδια και κλειστό crown middle και ότι άλλο..χρυσή τομή που λέμε..ούτε το ένα άκρο που λες ,ούτε το άλλο..
Μαζί σου, αλλά προσωπικά προτιμώ να εχω ένα μικρό κεφτέ στο crown και χαμηλό hairline, παρά hairline στα 10+ εκατοστά από τα φρύδια και γεμάτο μαλλί. Στo crown άμα δε βαριέσαι καμιά μέρα βάζεις toppic, στο hairline τι θα βάλεις; Το μαλλί για να το χαρείς όπως λες πρέπει να νοιώθεις ότι με καλό styling δε θα φαίνεται να λείπει κάτι.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dlazaros

Well-Known Member
Πατάτα. Τα μουσκεψε η Λάνα Γουατσόφσκι. Για να πας μία Τετάρτη με έκπτωση όμως δεν είναι κακή :)
Πολύ μέτρια, το είδα εχθές σε bluray στο σπίτι (όπως τα τελευταία 15 χρόνια που είμαι πειρατής downloader...).
 

dlazaros

Well-Known Member
Το έχει ανεβασμένο σε κανα γνωστό σάιτ ; Να περάσει η ώρα
rarbgget τελεία org/torrents.php υπότιτλοι subs4free τελεία info/

Αν δεν μπορείς να μπείς και σου βγάζει την ανακοίνωση της ΑΕΠΙ πρέπει να αλλάξεις dns στο modem.

Περιμένω να δω no way home. Πρεπει να ναι ένα μικρό έπος. Αν το έχεις δει μη κάνεις κάποιο spoil :)
Έχει 40 μέρες αποκλειστικότητα σινεμά, όπως και το shang chi me ta 10 δαχτυλίδια που τελικά ήταν έτσι και ετσι, για το σπαιντερ έχω ακούσει τα καλύτερα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tol

Well-Known Member
Βαλαντης => πριν

valantis_8.jpg


Βαλαντης => τωρα

valantis.jpg


Η δερματοστιξια κανει θαυματα.

Αν παραμεινει ο Βαλαντης στο survivor (πραγμα απιθανο, αφου ειναι "αργοκουρουτα", οπως ελεγε ο αειμνηστος Αλεφαντος), θα συμβαινει το εξης παραδοξο:

Ολων των αλλων ανδρων τα μαλλια θα μεγαλωνουν και θα γινουν σαν τους Χιπηδες, ενω του Βαλαντη θα παραμενουν στο μισο χιλιοστο!!!

Το τατουαζ ποτέ δε μεγαλωνει!!! :p :D
 

Rigos

Member
Δυνατός ο Βαλαντης. Καλό για φωτογραφίες, αν και από κοντά φαίνεται πολύ ψεύτικο για γούστα μου και δε θα το έβαζα σε γυμνό κεφαλι.
Εντωμεταξύ, σε μια πρόσφατη συνέντευξη του Elon Musk, φάνηκε επιτέλους τι επεμβάσεις έχει κάνει. Δύο FUT λογικά.
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2021-12-26-14-57-15-054_com.google.android.youtube.jpg
    Screenshot_2021-12-26-14-57-15-054_com.google.android.youtube.jpg
    415.1 KB · Προβολές: 246

witcher

Well-Known Member
Αν παραμείνει ο Βαλάντης θα είναι ακόμα χειρότερα..τα πλαϊνά του θα μεγαλώσουν και θα είναι μπούκλα σαν τον bozo και τα πάνω θα φαίνονται ξυρισμένα λόγω smp :confused:
μπορεί ομως να ηταν προυπόθεση για να μπει στο survivor να του δώσουν και μια ξυριστική μηχανή να ξυρίζει την δότρια :p
 

oreo

Well-Known Member
Αν παραμείνει ο Βαλάντης θα είναι ακόμα χειρότερα..τα πλαϊνά του θα μεγαλώσουν και θα είναι μπούκλα σαν τον bozo και τα πάνω θα φαίνονται ξυρισμένα λόγω smp :confused:
Δεν το βλέπω να τον αφήνουν έτσι, εκτός και αν αφήσουν χωρίς ξυραφάκι και τσιμπιδάκι τις γυναίκες :p
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Ρε παιδιά φουλ άσχετο αλλά πρέπει να ειπωθεί κάπου. Επέστρεψα από no way home και έχω μια τεράστια απορία : ΠΩΣ ΓΊΝΕΤΑΙ Ο ΓΚΑΡΦΙΛΝΤ ΝΑ ΚΡΑΤΆΕΙ ΑΥΤΌ ΤΟ ΜΑΛΛΊ ΜΕ ΦΙΝΑΣΤΕΡΙΔΗ. ΔΗΛΑΔΉ ΠΩΣ;
 

Συνημμένα

  • 67cl3we6bez71.jpg
    67cl3we6bez71.jpg
    47.1 KB · Προβολές: 146

oreo

Well-Known Member
Ρε παιδιά φουλ άσχετο αλλά πρέπει να ειπωθεί κάπου. Επέστρεψα από no way home και έχω μια τεράστια απορία : ΠΩΣ ΓΊΝΕΤΑΙ Ο ΓΚΑΡΦΙΛΝΤ ΝΑ ΚΡΑΤΆΕΙ ΑΥΤΌ ΤΟ ΜΑΛΛΊ ΜΕ ΦΙΝΑΣΤΕΡΙΔΗ. ΔΗΛΑΔΉ ΠΩΣ;
παίρνει φίνα για το μαλλί?
 
Μπλουζα