Διασημοι/Celebrities

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Παντως μαγκες σε ορισμενες περιπτωσεις η αραιωση ειναι λες και πατάει φρένο. Παράδειγμα ; Γιωργαρος Μπαρτζωκας. Απο το 2012 που τον θυμαμαι στον πάγκο της ομάδας ως τώρα ( μια δεκαετια δηλαδη ) έχει ανοίξει στο crown μπιφτεκάρα και middle με α ζώνη εχει τα ιδια ακριβώς μαλλια. Πως εξηγείται αυτό ;


Aν καποιος παει 13:57 θα δει το ιδιο μπιφτεκι που εχει και τωρα.
 

Rigos

Member
Παντως μαγκες σε ορισμενες περιπτωσεις η αραιωση ειναι λες και πατάει φρένο. Παράδειγμα ; Γιωργαρος Μπαρτζωκας. Απο το 2012 που τον θυμαμαι στον πάγκο της ομάδας ως τώρα ( μια δεκαετια δηλαδη ) έχει ανοίξει στο crown μπιφτεκάρα και middle με α ζώνη εχει τα ιδια ακριβώς μαλλια. Πως εξηγείται αυτό ;


Aν καποιος παει 13:57 θα δει το ιδιο μπιφτεκι που εχει και τωρα.
E κάποιοι ανοίγουν κυρίως crown ρε. Ειδικά οι Caucasian βόρειοι λαοί.

Άσχετο, αλλά άμα επιλέγατε το τέλειο hairline ποιο θα ηταν για εσάς. Εγώ βλέπω τον Zayn Malik, και νοιώθω ότι πρέπει να εφευρεθεί νέος όρος στη κλίμακα Norwood.
1640270625421.png
1640270645128.png

Norwood= -1 ???
 

oreo

Well-Known Member

aeratos28

Just aeratos
Δεν θα το ήθελα ρε σου λέω τι μην ορκίζεσαι?είμαι κάθετος σε αυτό
:p
 

aeratos28

Just aeratos
Φίλε,αν δεν έχεις μαλλιά και κανείς μεταμόσχευση,δεν έχεις στο μυαλό σου για buzzcut κτλ..πας να φτιάξεις illusion,με πιο μακρύ μαλλάκι κτλ..υποθετικά σενάρια τύπου φυσικό μαμά μαλλί νομίζω πως δεν έχουν σχέση με μεταμοσχευμενα..αν πας να φτιάξεις κάτι τέτοιο με μεταμόσχευση,κλαφτα Χαράλαμπε.!!
Άμα θες να έχεις buzzcut στρατιωτικό κούρεμα, πρέπει να έχεις πολυ χαμηλο hairline, αλλιώς θα δείχνεις με τεράστιο μέτωπο.
Προβολή συνημμένου 43488Προβολή συνημμένου 43489Προβολή συνημμένου 43490
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Αεράτε μας έχεις ζαλίσει φίλε.
Είπαμε σε περιμένουμε το 2022 αν δεν μπεις ετοιμάσου για λιθοβολισμό.:)
 

aeratos28

Just aeratos
Κάτσε ρε φίλε,δεν είπα κάτι για επέμβαση τώρα..ότι δεν θα ήθελα κάτι τέτοιο για εμένα είπα..γυναικεία hairline ..δεν είπα τπτ αλλο
Αεράτε μας έχεις ζαλίσει φίλε.
Είπαμε σε περιμένουμε το 2022 αν δεν μπεις ετοιμάσου για λιθοβολισμό.:)
 

vlafo

Well-Known Member
Κάτσε ρε φίλε,δεν είπα κάτι για επέμβαση τώρα..ότι δεν θα ήθελα κάτι τέτοιο για εμένα είπα..γυναικεία hairline ..δεν είπα τπτ αλλο
Μην τσιμπάς πλάκα σου κάνουμε.
Όποτε εσύ κρίνεις αλλά πρέπει να μπεις να τελειώνεις.
Δεν σε πιέζω αλλά πρέπει.;)
 

aeratos28

Just aeratos
Δεν τσιμπάω ρε,απαντάω έτσι για να σας κάνω να νιώσετε άσχημα που μου είπατε το οτιδήποτε και να απολογείστε ότι πλάκα μου κάνετε κτλ.χαχααχαχχαχαχαχαχαχαχαχα
Μην τσιμπάς πλάκα σου κάνουμε.
Όποτε εσύ κρίνεις αλλά πρέπει να μπεις να τελειώνεις.
Δεν σε πιέζω αλλά πρέπει.;)
 

Rigos

Member
Φίλε,αν δεν έχεις μαλλιά και κανείς μεταμόσχευση,δεν έχεις στο μυαλό σου για buzzcut κτλ..πας να φτιάξεις illusion,με πιο μακρύ μαλλάκι κτλ..υποθετικά σενάρια τύπου φυσικό μαμά μαλλί νομίζω πως δεν έχουν σχέση με μεταμοσχευμενα..αν πας να φτιάξεις κάτι τέτοιο με μεταμόσχευση,κλαφτα Χαράλαμπε.!!
Μαζί σου, αλλά προσωπικά προτιμώ να εχω ένα μικρό κεφτέ στο crown και χαμηλό hairline, παρά hairline στα 10+ εκατοστά από τα φρύδια και γεμάτο μαλλί. Στo crown άμα δε βαριέσαι καμιά μέρα βάζεις toppic, στο hairline τι θα βάλεις; Το μαλλί για να το χαρείς όπως λες πρέπει να νοιώθεις ότι με καλό styling δε θα φαίνεται να λείπει κάτι.
 
Μπλουζα