Διασημοι/Celebrities

bobby

Well-Known Member
Έτσι είναι φίλε η εκτός φόρουμ , δύσκολα αντιλαμβάνονται, εμείς που βολοδέρνουμε εδώ σκανάρουμε στο 1.5 μέτρο πολύτριχο στην hairline :p .
Εγώ τώρα τι να πω ρε pablo που μου χαιδεύουν τα μαλλιά στις συναντήσεις, τι θες να με πάρουν με τις ντομάτες :p
Ναι ρε φίλε, με την μαλλούρα που έχεις αν πεις στους συμμαθητές ότι είσαι μέλος (και από τα ενημερωμένα και προσεχώς μεταμοσχευμένα;;;;;;), μάλλον με τα καρπούζια θα σε πάρουν. Οι ντομάτες είναι «ελαφριές» για την περίπτωση σου……:p:p:p:p:p
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

bobby

Well-Known Member
Θα μας προτείνει και ο Georgie κάποιες βαφές και μετά θα μπούμε στην ευθεία να δούμε.
Άλλωστε 9 χρόνια διαφορά με τον oreo δεν είναι τίποτα.Μια ευθεία δρόμος.
Πάντως μπορώ να βεβαίωσω πως ο oreo όντως έχει πρόβλημα και χρειάζεται μμ.:);)
Το 22 όμως φίλε (και εγώ επίσης….) αλλάζουμε δεκαετία σε σχέση με τον «ωραιο» (@oreo)….:p:p:p:cool::cool::cool:
 

oreo

Well-Known Member
Ναι ρε φίλε, με την μαλλούρα που έχεις αν πεις στους συμμαθητές ότι είσαι μέλος (και από τα ενημερωμένα και προσεχώς μεταμοσχευμένα;;;;;;), μάλλον με τα καρπούζια θα σε πάρουν. Οι ντομάτες είναι «ελαφριές» για την περίπτωση σου……:p:p:p:p:p
Ένα τσικ ρε bobby, ένα άγγιγμα του Μίδα θέλω να το φέρω εκεί που θέλω. Βέβαια με αυτά που βλέπω, το άγγιγμα του Βρασίδα φοβάμαι :p .
 

Flag17

Well-Known Member
Ένα τσικ ρε bobby, ένα άγγιγμα του Μίδα θέλω να το φέρω εκεί που θέλω. Βέβαια με αυτά που βλέπω, το άγγιγμα του Βρασίδα φοβάμαι :p .
Εδώ καλά είναι; να το αφήσω η θες λίγο ακόμα; :p
 

Συνημμένα

  • HIgh-Volume-Brush-up-Hairstyle.jpg
    HIgh-Volume-Brush-up-Hairstyle.jpg
    62.4 KB · Προβολές: 141

vlafo

Well-Known Member
Νομίζω εκεί είμαστε και οι δύο.
Oreo sorry αλλά ήθελα να το ποστάρω.
Με την άδεια σου.
 

Συνημμένα

  • 20211126_193008.jpg
    20211126_193008.jpg
    413.6 KB · Προβολές: 154
  • 20211126_192939.jpg
    20211126_192939.jpg
    115.1 KB · Προβολές: 174

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Ρε μάγκες εσείς που ξέρετε, ένα φυσιολογικό κεφάλι χωρίς ΑΓΑ τι ποσοστό τχθκ έχει ανά cm2 ; Κοιτάζω τα μαλλιά του oreo και δε μπορώ να καταλάβω αν είναι όντως η μαλλί ή φόρεσε καπέλο κανάν Λύγκα :p
 

vlafo

Well-Known Member
Ο oreo από κοντά είναι καλύτερος δε φαίνεται έτσι ακριβώς σαν πίθηκος.:):p
Το μαλλί του εννοώ γιατί είναι ομορφόπαιδο.
Σοrry oreo.
 

Flag17

Well-Known Member
Ρε μάγκες εσείς που ξέρετε, ένα φυσιολογικό κεφάλι χωρίς ΑΓΑ τι ποσοστό τχθκ έχει ανά cm2 ; Κοιτάζω τα μαλλιά του oreo και δε μπορώ να καταλάβω αν είναι όντως η μαλλί ή φόρεσε καπέλο κανάν Λύγκα :p
70-120 ο oreo πρέπει να είναι κάπου ανάμεσα εκεί στα 100 γιαυτό μοιάζει με ουρα από κουναβι σε πυκνότητα
 

vlafo

Well-Known Member
Έχει πολύ μικρό μέτωπο για αυτό συμπιέζεται το μαλλί και δείχνει έτσι.
Σε μένα ας πούμε καμία σχέση.
 

Flag17

Well-Known Member
Έβλεπα την παρωδια των 300 προχθές. Τι μεταμοσχευσαρα έχει κάνει ο Θεός
 

Συνημμένα

  • los-angeles-california-usa-20th-apr-2017-actor-ken-davitian-attends-J1K5W4.jpg
    los-angeles-california-usa-20th-apr-2017-actor-ken-davitian-attends-J1K5W4.jpg
    144.3 KB · Προβολές: 177

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Ευχαριστώ παιδιά. Παντως πόσο μικραίνει τον ανθρωπο το μαλλι. Αν εβλεπες σκέτη την εικονα του vlafo θα ελεγες οτι ειναι 30 ξερω γω.
 
Μπλουζα