Διασημοι/Celebrities

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

pablopaolinio

Active Member
Εσύ που προτείνεις pablo?
Ειμαι μολις 1-1,5 χρονο εδωμεσα για να μπορω να προτεινω σε σενα.
Μπορω ομως να σου πω με τη βοηθεια της ισατοπον απαγωγης οτι δε θα πηγαινα σε κανεναν Αθηνα και αν και τωρα τελευταια κατι κανει ενας στον τοπο μου Σαλονικα που θα ταν και βολικο (ασημαντο ομως το βολικο μπροστα στο εγγυημενο καλο αποτελεσμα) και αν εμπαινα σε αεροπλανο, μετα τις καποιες αστοχιες της καλης κυπριακης κλινικης σε ατομα με μαμα μαλλια (π δυστυχως τις βλεπω σε αντιθεση με παρομοια περιστατικα εξωτερικου που δεν μελετω ακομα), θα προτιμουσα να ερευνησω/παω σε Top γιατρο (Ισπανια-Βελγιο-Πορτογαλια), που θα μου δωσει σημασια, κανει τα περισσοτερα αυτος και δεν εχει 5-6 χειρουργεια την ιδια μερα επιβλεποντας τα (Ρε Erdo ειπαμε business οχι και ετσι). Επισης θα απεκλεια καλους στριπαδες τυπου εκει που εκανε ο Πανος1982 την πρωτη και ανεφερες, εφοσον θελω FUE.
Με λιγα λογια εχω καταληξει ποιους παρακολουθω εδωμεσα απο ελληνες-κυπριους (στην ουσια ειναι ενας πλεον, μεχρι πριν ενα μηνα ηταν ακομα μια αλλα εχασε μεσα μου ποντους) και ανοιγω τα ματια μου σε ανεξαρτητες παρουσιασεις εξωτερικου των γνωστων π αναφερονται εδωμεσα! Εχω ακομα δηλαδη
 

pablopaolinio

Active Member
Ξέρουμε?
Εγώ είμαι αίνιγμα, θα σκάσει όπως έριξα τη βόμβα το Γενάρη.
Χαχα! Η 1η εκπληξη ηταν εκει που εκανες.. η 2η οταν ειπες θελεις να ξανακανεις μετα απο τετοια επιτυχια, Η 3η οτι δεν ειναι βεβαιο οτι θα κανεις ξανα εκει π εκανες την πρωτη και η 4η θαναι αν δεν κανεις σε αυτον π εκανες την 1η η σε αυτον που δινει αριστες μετρησεις
Αυτα!!
 

oreo

Well-Known Member
Αφου σε ενδιαφέρει η Ιβηρική που την συγκεκριμένη χρονική περίοδο είναι στα up της, μπες εδώ https://foro.recuperarelpelo.com/ , και κοίτα τα ανεξάρτητα. Επίσης αρκετά ενδιαφέροντα και εδώ https://www.hairrestorationnetwork.com/
Όσο θα διαβάζεις καταλήγεις οτι αλλάζει η σειρά προτεραιότητας στο τι θες να πετύχεις, με την ασφάλεια της μετ να έχει την πρώτη θέση και μετά να ακολουθούν τα υπόλοιπα.
 

vlafo

Well-Known Member
Χαχα! Η 1η εκπληξη ηταν εκει που εκανες.. η 2η οταν ειπες θελεις να ξανακανεις μετα απο τετοια επιτυχια, Η 3η οτι δεν ειναι βεβαιο οτι θα κανεις ξανα εκει π εκανες την πρωτη και η 4η θαναι αν δεν κανεις σε αυτον π εκανες την 1η η σε αυτον που δινει αριστες μετρησεις
Αυτα!!
Επικίνδυνα καλός σε σημείο ανησυχητικό.
Pablo δε χρειάζεται να περιμένεις άλλο,ξεκινά τη μμ σου.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Αρκεί να είναι σε αξιοπρεπή κατάσταση και όχι η έρημος της Σαχάρας,όπως αλλά παραδείγματα που έχουμε δει ξαφνικά να αποκαλύπτονται.
 

oreo

Well-Known Member
Αρκεί να είναι σε αξιοπρεπή κατάσταση και όχι η έρημος της Σαχάρας,όπως αλλά παραδείγματα που έχουμε δει ξαφνικά να αποκαλύπτονται.
θα βάλω και εγώ δύο φώτο δότρια και ανφάς να κάνουμε μια εκτίμηση στα graft
 

Συνημμένα

  • babab_0.jpg
    babab_0.jpg
    33.1 KB · Προβολές: 95
  • karafla1.jpg
    karafla1.jpg
    12.5 KB · Προβολές: 91

vlafo

Well-Known Member
Χαχα! Η 1η εκπληξη ηταν εκει που εκανες.. η 2η οταν ειπες θελεις να ξανακανεις μετα απο τετοια επιτυχια, Η 3η οτι δεν ειναι βεβαιο οτι θα κανεις ξανα εκει π εκανες την πρωτη και η 4η θαναι αν δεν κανεις σε αυτον π εκανες την 1η η σε αυτον που δινει αριστες μετρησεις
Αυτα!!
Ξέχασες την 5η που ήταν η αρχική μου επιλογή.
 

pablopaolinio

Active Member
Αρκεί να είναι σε αξιοπρεπή κατάσταση και όχι η έρημος της Σαχάρας,όπως αλλά παραδείγματα που έχουμε δει ξαφνικά να αποκαλύπτονται.
Αρκεί να είναι σε αξιοπρεπή κατάσταση και όχι η έρημος της Σαχάρας,όπως αλλά παραδείγματα που έχουμε δει ξαφνικά να αποκαλύπτονται.
Ειμαι σε <αξιοπρεπή> κατασταση ακομα για 41,5 κι δεδομενα φορουμ. Δεν ειμαι αν αναλογιστω πως ειμουν στα 39 και ποση αποτομη ειναι η ξαφνικη μεταβαση σε τετοια ηλικια. Τελοσπαντων, εχω ακομα δρομο ειτε να παρω φινα, ειτε να αφησω να πεθανουν οι πολλες αλλα ψευτοτριχες τησ ολο και πιο ανομοιομορφης hairline, ειδικα στην πρωτη Α μιση πρωτη ζωνη που με ενοχλουν και μετα οτι κανουμε! Ελπιζω φυσικα να μη φυγουν το ιδιο αποτομα και τα υπολοιπα που επισης λεπταινουν και αραιωσαν! Εχω ακομα!
 

vlafo

Well-Known Member
Ειμαι σε <αξιοπρεπή> κατασταση ακομα για 41,5 κι δεδομενα φορουμ. Δεν ειμαι αν αναλογιστω πως ειμουν στα 39 και ποση αποτομη ειναι η ξαφνικη μεταβαση σε τετοια ηλικια. Τελοσπαντων, εχω ακομα δρομο ειτε να παρω φινα, ειτε να αφησω να πεθανουν οι πολλες αλλα ψευτοτριχες τησ ολο και πιο ανομοιομορφης hairline, ειδικα στην πρωτη Α μιση πρωτη ζωνη που με ενοχλουν και μετα οτι κανουμε! Ελπιζω φυσικα να μη φυγουν το ιδιο αποτομα και τα υπολοιπα που επισης λεπταινουν και αραιωσαν! Εχω ακομα!
Πρόσεξε μην πενηνταρίσεις και ακόμα το σκέφτεσαι.
Μην κάνεις το λάθος και το καθυστερήσεις πολύ,ο χρόνος κυλάει γρήγορα και πρέπει να είσαι στο σημείο που θα κερδίσεις το χρόνο και όχι να αναρωτιέσαι γιατί δεν το έκανες νωρίτερα.
Σου μιλάω εκ πείρας με γνώση δεδομένη που είχα.
Κι όμως.
 

oreo

Well-Known Member
Πρόσεξε μην πενηνταρίσεις και ακόμα το σκέφτεσαι.
Μην κάνεις το λάθος και το καθυστερήσεις πολύ,ο χρόνος κυλάει γρήγορα και πρέπει να είσαι στο σημείο που θα κερδίσεις το χρόνο και όχι να αναρωτιέσαι γιατί δεν το έκανες νωρίτερα.
Σου μιλάω εκ πείρας με γνώση δεδομένη που είχα.
Κι όμως.
να προλάβουμε όσο είμαστε ακόμα πιπίνια ;) :p
 

pablopaolinio

Active Member
Pablo
Με σκοροφαγωμένη χερλάιν δεν πας πουθενά.
Φτιάξε τη βιτρίνα και θα δεις νέο pablo.
Βαλε και το ανομοιομορφο ανεβασμα κανα 0,5 cm που εφαγε αυτη και τα temporals και κανα cm οι κροταφοι, σηματοδοτωντας και την αρχη αναδειξης του ποντιακου κουτελου…και βλεπω αλλον! Εννοειται οτι ειναι το πιο σημαντικο σημειο. Αυτο βλεπουμε στον καθρεπτη και πριν βγουνε απο το σπιτι μας. Φυσικα δε θα ποιασω τα 50, εννοειται ουτε και τα 45.. ξερω ομως οτι εχω ακομα! Το 1,5χρονακι μου μεχρι να το βγαλω το νημα να σας ακουσω θα το φαω σιγουρα!
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα