Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

mimis giova

Active Member
Ελεος....!!!!!ηλιθιοτητα σε ολο το μεγαλειο!!!!καραφλος δεν εχει γκομεμες;?;?;απλα γελαω!!σβηστε το νημα..κ αρχιστε της μηνησης..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vag25

Well-Known Member
Ελεος....!!!!!ηλιθιοτητα σε ολο το μεγαλειο!!!!καραφλος δεν εχει γκομεμες;?;?;απλα γελαω!!σβηστε το νημα..κ αρχιστε της μηνησης..
Eνταξει δεν ειπε οτι δεν εχει γκομενα αλλα οτι επηρεαζεται αρνητικα η καθε γκομενα.

Βγαζουμε απο την αξισωση ομως αυτες που τρελαινονται για καραφλους και δεν ειναι λιγες.

Ασε που καποιες αν εχεις μικρη αραιωση σχεδον δεν το παρατηρουν...
Εκανα με μια κοπελα μια συζητηση και μου πηρε πολυ ωρα να την πισω οτι αυτος που της αρεσει εχει αρραιωση:p
Δεν το εβλεπε με τιποτα. Και φυσικα δεν το εκανα απο κακια αλλα ηθελα να καταλαβω πως σκεφτονται.

Μιλαμε για ομορφουλα. Πολυ ωραιο σωμα και βυζαρες φυσικες(κατι που συμβαινει σπανια σε αδυνατες για αυτο το αναφερω).:p

Ε με κατι τετοια που ειναι πααααααρα πολλα σου ανεβαινει η αυτοπεποιθηση και καταλαβαινεις οτι ασχολεισαι με βλακειες.
 

nucky

Active Member
Pithily όχι ότι σε ενδιαφέρει , αλλα για να δεις ποσο πίθηκος είσαι , έχω γκομενα,, η οποία αποδέχθηκε το ότι βάζω τοπικ και συνεχίζουμε... Και αρκετά εμφανίσιμη μάλιστα

Για τους υπόλοιπους , χαίρομαι που τα βλέπετε ετσι , καλή συνέχεια . Μπούκλα , απο το τεστ με τις φωτογραφιες τι καταλαβαίνεις ; Ότι ο μέτριος εμφανισιακά εχει περισσότερες κατακτήσεις; Ναι μπορεί , τι κατακτήσεις , και με τι ποσοστό; Αμα κι εγω που είμαι κούλος βαρεσω 50 τρίποντα θα βάλω δυο.

Δυτική Ελλάδα κι εγω μένω . Να ανέβω η να κατέβω ;
 

nucky

Active Member
Ρε Μιμη διαβάζετε και δεν κατάλαβενετε η δεν διαβάζετε και μπαίνετε για να φωνάξετε; Ελεος
 

nucky

Active Member
Βρε δε μιλάμε για μικρό αραίωση, ματσουρ χερλαιν, κροταφακια , η κεφτεδάκι ... Εννοείται για πολλά στρέμματα καταστασεις
 

mimis giova

Active Member
Eνταξει δεν ειπε οτι δεν εχει γκομενα αλλα οτι επηρεαζεται αρνητικα η καθε γκομενα.

Βγαζουμε απο την αξισωση ομως αυτες που τρελαινονται για καραφλους και δεν ειναι λιγες.

Ασε που καποιες αν εχεις μικρη αραιωση σχεδον δεν το παρατηρουν...
Εκανα με μια κοπελα μια συζητηση και μου πηρε πολυ ωρα να την πισω οτι αυτος που της αρεσει εχει αρραιωση:p
Δεν το εβλεπε με τιποτα. Και φυσικα δεν το εκανα απο κακια αλλα ηθελα να καταλαβω πως σκεφτονται.

Μιλαμε για ομορφουλα. Πολυ ωραιο σωμα και βυζαρες φυσικες(κατι που συμβαινει σπανια σε αδυνατες για αυτο το αναφερω).:p

Ε με κατι τετοια που ειναι πααααααρα πολλα σου ανεβαινει η αυτοπεποιθηση και καταλαβαινεις οτι ασχολεισαι με βλακειες.
Να δεχτω αδερφε μ...οτι ισως αλαζεις ομαδες..ενοωντας οτι παιζεις μπαλα σε αλλο κοινο γυναικων..σε μεγαλητερο επιπεδο...αλλα μεχρι εκει..τελος παντων.. οπως το περναει στην καθημερινοτητα του ο καθε ενας..η ουσια ειναι οτι ολοι θεμε τα μαλλια μας..!!!!χαχααχχα
 

pithikas

Well-Known Member
Pithily όχι ότι σε ενδιαφέρει , αλλα για να δεις ποσο πίθηκος είσαι , έχω γκομενα,, η οποία αποδέχθηκε το ότι βάζω τοπικ και συνεχίζουμε... Και αρκετά εμφανίσιμη μάλιστα

Για τους υπόλοιπους , χαίρομαι που τα βλέπετε ετσι , καλή συνέχεια . Μπούκλα , απο το τεστ με τις φωτογραφιες τι καταλαβαίνεις ; Ότι ο μέτριος εμφανισιακά εχει περισσότερες κατακτήσεις; Ναι μπορεί , τι κατακτήσεις , και με τι ποσοστό; Αμα κι εγω που είμαι κούλος βαρεσω 50 τρίποντα θα βάλω δυο.

Δυτική Ελλάδα κι εγω μένω . Να ανέβω η να κατέβω ;
χαχαχαχαΜακάρι να αποδεικνύεις την πιθηκότητα μου με τις κατακτήσεις σου. Να το μου το αποδεικνύεις συνέχεια ρε συ Λακι.
Είναι καλό το γκομενάκι; Ρωταώ γιατι πριν είπες ότι πρέπει να αποδεχθούμε ότι πρέπει να είμαστε με άσχημες.
Κι εγώ παιδιά Δυτική Ελλάδα.
 

vag25

Well-Known Member
Δε με δυσκολεύει τιποτα ... Απλά δεν έχω ψευδαισθήσεις...
Η αληθεια δεν ειναι ψευδαισθηση.

Ο καθενας εχει την αληθεια του.

Απο την δικη μου πλευρα ειναι ψευδαισθηση οτι η καραφλα δημιουργει προβληματα στα γκομενικα γιατι στην πραξη εμενα μου τα λυνει.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

nucky

Active Member
Πίθηκε Σου ξαναείπα ότι δεν κατάλαβες τις προηγούμενη αναφορά στις άσχημες ...ξαναδιάβασε το μπας και γλύτωσω χρονο
 

nucky

Active Member
Βάγκ η καράφλα σου ΛΥΝΕΙ τα γκομενικά και χάνεις χρόνο σε ενα φόρουμ αντιμετώπισης της καράφλας ;
 

vag25

Well-Known Member
Βάγκ η καράφλα σου ΛΥΝΕΙ τα γκομενικά και χάνεις χρόνο σε ενα φόρουμ αντιμετώπισης της καράφλας ;

Εχεις παρατηρησει ποσο λιγο συμμετεχω? αν κανεις μια προσπαθεια θα δεις οτι συμμετειχα πολυ περισσοτερο τα προηγουμενα χρονια και οσο παμε πισω τοσο περισσοτερο συμμετειχα.

Καποτε ημουν ''nucky'', δεν ειπα οτι ξεφυγα. Ειπα οτι μου λυνει τα ψυχουπαρξιακα μου σιγα σιγα με αποτελεσμα οσο γερναω και καραφλιαζω να τα πηγαινω και καλυτερα με τις γυναικες.
 

pithikas

Well-Known Member
Ρε συ Λακι δεν είπε κανείς πως γουστάρουμε καράφλα ούτε ότι ομορφαίνεις, αλλά εσυ περνάς στο άλλο άκρο και λες πως πρέπει να συμβιβαστούμε με ασχημούλες και γενικά βγάζεις κάτι μίζερο.
 

vag25

Well-Known Member
Ασε που το μεγαλυτερο θεμα για το οποιο μπαινω εδω ειναι η φαγουρα που με ενοχλει και δεν εχω καταλαβει απο που προερχεται.

Για αυτο και θα με βρεις στο dacktarin νημα.
 

nucky

Active Member
Δεν κρατάω στατιστικά για το ποσο ειναι ο καθένας εδώ μέσα. Κι εγω συμμετέχω ελάχιστα , αλλα λόγω υποχρεώσεων και άλλων ενδιαφερόντων. Και αν δεν ήμουν αραχτός με άδεια δεν θα καθόμουν τόση ώρα σε αυτή τη συζήτηση. Παντως χαίρομαι ειλικρινά αν τα πάτε καλά με το θέμα. Βλέπεις όμως κι εσυ ποσο χρόνο χρειάζεται αυτή η διαδικασία συμβιβασμού. Προφανώς , γιατί η συζήτηση ξεκίνησε και με το αν οι 25 χρόνοι έχουν ζήτημα , ειναι άλλη η βαρύτητα στα 25 και άλλη στα 38
 

vag25

Well-Known Member
Δεν κρατάω στατιστικά για το ποσο ειναι ο καθένας εδώ μέσα. Κι εγω συμμετέχω ελάχιστα , αλλα λόγω υποχρεώσεων και άλλων ενδιαφερόντων. Και αν δεν ήμουν αραχτός με άδεια δεν θα καθόμουν τόση ώρα σε αυτή τη συζήτηση. Παντως χαίρομαι ειλικρινά αν τα πάτε καλά με το θέμα. Βλέπεις όμως κι εσυ ποσο χρόνο χρειάζεται αυτή η διαδικασία συμβιβασμού. Προφανώς , γιατί η συζήτηση ξεκίνησε και με το αν οι 25 χρόνοι έχουν ζήτημα , ειναι άλλη η βαρύτητα στα 25 και άλλη στα 38
Σαφως, δεν ειναι κατι ευκολο. Και ειδικα τα νεα παιδια που μπαινουν εδω δυσκολευονται περισσοτερο.
 

nucky

Active Member
Πιθήκια θα το πω μια τελευταία όσο πιο απλά μπορώ: αν καράφλιασεις , και δη σε τρυφερή ηλικία οι πιθανότητες σου με τις ωραίες μειώνονται κατα πολυ. Κατα μέσο όρο πάντα. Αν θες να παίξεις ενάντια στις πιθανότητες καυτό και μαγκιά σου. Δεν αποκλείεται απλά να χάσεις χρόνο πριν τελικά συμβιβαστείς ούτως η άλλως. Εγω δε λέω μην παίζεις Αγγλία Ισλανδία διπλό. Απλά να ξέρεις ποιες ειναι οι πιθανότητες σου και μη θεωρείς ότι παίζεις 50 50. (Οκ κακό το παράδειγμα ):)
 

Bouklas

Well-Known Member
Μπούκλα , απο το τεστ με τις φωτογραφιες τι καταλαβαίνεις ; Ότι ο μέτριος εμφανισιακά εχει περισσότερες κατακτήσεις; Ναι μπορεί , τι κατακτήσεις , και με τι ποσοστό; Αμα κι εγω που είμαι κούλος βαρεσω 50 τρίποντα θα βάλω δυο.

Δυτική Ελλάδα κι εγω μένω . Να ανέβω η να κατέβω ;

Δεν βαράει 50 τρίποντα για να βάλει 2, για την ακρίβεια, δεν βαράει κανένα τρίποντο! Ο τύπος όταν μιλάει έχει έναν ωραίο λόγο, έξυπνος, ετοιμόλογος με επιχειρήματα. Επειδή είναι ο κολλητός μου δεν θυμάμαι ποτε σε παρέα να την πέφτει σε γκόμενα. Μέσα στην οποια συζήτηση (ηλίθια-σοβαρή) παίρνει θέση με τον δικό του τρόπο, εντυπωσιάζει και έτσι οι κοπέλες δείχνουν ένα παραπάνω ενδιαφέρον. Επίσης ο συγκεκριμένος έχω δει να κάνει ωραίο ντόρο σε clubs και τα συναφή, όπως το να γνωρίζει άγνωστες και να τις φασώνει.
Επειδή μου ήρθε φλασιά, όταν εμενα Κύπρο είχα μια παρέα πάλι εκεί μέσα 6-7 άτομα, ο πιο άσχημος (μιλάμε κακάσχημος) και καραφλός επίσης τα κατάφερνε μια χαρά με τις κοπέλες! Τον θαύμαζα πραγματικά, το καλοκαίρι κουβάλαγε όμορφες (το τονίζω) Αγγλίδες για να γνωρίσουν την παρέα! Δεν του γνωρίζανε οι άλλοι, γνώριζε αυτός!

Ανέβα! :D
 
Μπλουζα