Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

xk

Active Member
gianniskritikos2 είπε:
νταξει δεν νομιζω να πρεπει να με ξερεις για να ανεφερεις τι σου ειπε μια κοπελα οταν της ζητησες να πατε για καφε...

ααχααχαχαχαχαχα α ρε gianni


giannaras13 είπε:
Παιδια εχω μια ερωτηση για τους μεγαλυτερους.. ειπα σε μια (πριν 4 μερες την γνωρισα ) να παμε για καφε,αλλα δεν συμφωνησε ή αρνηθηκε οπως αλλες σε αλλους χρονους.. μου ειπε δεν ξερω.. τι κανω ξαναπροσπαθω ? :18m::18m::18m::18m::18m::18m::18m::18m::18m:

για τι ηλικια μιλαμε?


γενικα ισχυει στις κατω απο 25 που θελουν παιχνιδακια προσπαθεις να το σιγουρεψεις λιγο πριν την ζητησεις να πατε για καφε γιατι ειναι στα ντουζενια τους αρα ψωνισμενες αρα ριχνουν ευκολα ακυρα...
τωρα που της ζητησες να βγειτε παει να πει οτι εκανες την κινηση σου,εδειξες οτι κατι θελεις απο αυτην οποτε αστην να δεις τι θα κανει....αν δεις οτι σε καλοκοιταει και θελει να σε γνωρισει καλυτερα θα το καταλαβεις απο τις κινησεις της οποτε της ζητας ξανα για καφε...αν οχι για μενα παρατα τη

γενικα παντως οτι να και να γινει stay cool υπαρχει πολυ μαμ εκει εξω...αν δε κατσει αυτη προχωρας στην επομενη...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

xk είπε:
gianniskritikos2 είπε:
νταξει δεν νομιζω να πρεπει να με ξερεις για να ανεφερεις τι σου ειπε μια κοπελα οταν της ζητησες να πατε για καφε...

ααχααχαχαχαχαχα α ρε gianni


giannaras13 είπε:
Παιδια εχω μια ερωτηση για τους μεγαλυτερους.. ειπα σε μια (πριν 4 μερες την γνωρισα ) να παμε για καφε,αλλα δεν συμφωνησε ή αρνηθηκε οπως αλλες σε αλλους χρονους.. μου ειπε δεν ξερω.. τι κανω ξαναπροσπαθω ? :18m::18m::18m::18m::18m::18m::18m::18m::18m:

για τι ηλικια μιλαμε?


γενικα ισχυει στις κατω απο 25 που θελουν παιχνιδακια προσπαθεις να το σιγουρεψεις λιγο πριν την ζητησεις να πατε για καφε γιατι ειναι στα ντουζενια τους αρα ψωνισμενες αρα ριχνουν ευκολα ακυρα...
τωρα που της ζητησες να βγειτε παει να πει οτι εκανες την κινηση σου,εδειξες οτι κατι θελεις απο αυτην οποτε αστην να δεις τι θα κανει....αν δεις οτι σε καλοκοιταει και θελει να σε γνωρισει καλυτερα θα το καταλαβεις απο τις κινησεις της οποτε της ζητας ξανα για καφε...αν οχι για μενα παρατα τη

γενικα παντως οτι να και να γινει stay cool υπαρχει πολυ μαμ εκει εξω...αν δε κατσει αυτη προχωρας στην επομενη...

εχεις δικιο σε αυτα που λες.. θα δω αν προχωραει καλως, αλλιως στην ευχη του θεου :4m: 20 χρονων ειναι..
 

gianniskritikos2

Active Member
fail ειδα την στραβη φατσα που εγραψες και λεω οτι στραβοσες και καλα οτι δεν μπορεις να το πεις... σορρυ
 

weznem

Well-Known Member
αν ειναι η κοινη 20αρα οπως και εικαζω ο μονος τροπος για να την εχεις(αν και δεν αξιζει για σοβαρη σχεση απο οτι αντιληφθηκα διοτι ειναι ανωριμη) πρεπει να σε δει με ενα ωραιο μουν@κι διπλα σου για γκομενα..να μην τις δωσεις καμια σημασια πλεον σαν να ειναι αορατη..αν εχετε κοινα στεκια η παρεες θα βοηθησει πολυ τις <<Τυχαιες συναντησεις>> κατα 95% θα παθει το καλσσικο να κολλήσει επειδη θα σε δει με ωραιο κομματι.. δεν υπαρχει περιπτωση θεωρω να αδιαφορήσει μετα.... αν ειναι στα προτυπα των σημερινων κοπελιων θεωρω οτι 98% αν το παιξεις καλα το εργο θα την μαμησεις μετα σιγουρα.. αν σε καιει τοσο καντο..
αλλα καποια στιγμη θα σε αφησουν τετοιες κοπελες..αν σε ενδιαφερει η σοβαρη σχεση..
 
weznem είπε:
αν ειναι η κοινη 20αρα οπως και εικαζω ο μονος τροπος για να την εχεις(αν και δεν αξιζει για σοβαρη σχεση απο οτι αντιληφθηκα διοτι ειναι ανωριμη) πρεπει να σε δει με ενα ωραιο μουν@κι διπλα σου για γκομενα..να μην τις δωσεις καμια σημασια πλεον σαν να ειναι αορατη..αν εχετε κοινα στεκια η παρεες θα βοηθησει πολυ τις <<Τυχαιες συναντησεις>> κατα 95% θα παθει το καλσσικο να κολλήσει επειδη θα σε δει με ωραιο κομματι.. δεν υπαρχει περιπτωση θεωρω να αδιαφορήσει μετα.... αν ειναι στα προτυπα των σημερινων κοπελιων θεωρω οτι 98% αν το παιξεις καλα το εργο θα την μαμησεις μετα σιγουρα.. αν σε καιει τοσο καντο..
αλλα καποια στιγμη θα σε αφησουν τετοιες κοπελες..αν σε ενδιαφερει η σοβαρη σχεση..

σε οτι γραφεις εχεις δικιο,η κοινη 20αρα... :blush: αλλα δεν θα με "χαλασει" κιολας γεματη ειναι η πολη !!! :p :p :p
 

Άκης

Administrator
Επειδή σίγουρα έχει ενδιαφέρων (τουλάχιστον για το θέμα αραιό μαλλί), διαβάστε την παρακάτω είδηση, την οποία είδα εδώ κ την βάζω ολόκληρη:

O γυμναστής που έχει ταράξει τον γυναικείο πληθυσμό του Facebook!
Σώμα αγαλματένιο έχει ο εν λόγω γυμναστής , ο οποίος φροντίζει να το δείχνει με πλούσιο φωτογραφικό υλικό στο προφίλ του στο Facebook και να προκαλεί πανικό στον γυναικείο -και όχι μόνο- πληθυσμό!
Το όνομά του, Γιώργος Καζαζίδης και πέρα από γυμναστής είναι και personal trainer!!!
O 26χρονος Λαρισαίος ασχολείται ερασιτεχνικά με το χορό ενώ είναι λάτρης και των extreme sports , όπως το kite surf.
Τέτοιο κορμί, πώς να μην είναι περιζήτητο;


1058824_10152010266742564_254752998_n.jpg


1062971_10152010279882564_466248117_n.jpg
 

weznem

Well-Known Member
σκετη ομορφια ειναι ο μπαγασας...τι να πω.....
το κορμ ειναι ενα συνηθισμενο..νομιζα οτι θα δω κανα cristiano ronaldo σε τετοιο επιπεδο αλλα δεν..πολυ λιγος..ιδιος για γυμναστης κιολας..
γνωμη μου.!
 

vag25

Well-Known Member
Ρε συ μην το βλεπεις με τα ματια τα δικα σου,του αντρα δλδ.
Οι γυναικες τρελαινονται και για τον στειθαμ αλλα ειναι αισχος για μενα.
Κατι θα βρισκουν σε αυτον που δεν το βλεπεις εσυ.
 

weznem

Well-Known Member
vag25 είπε:
Ρε συ μην το βλεπεις με τα ματια τα δικα σου,του αντρα δλδ.
Οι γυναικες τρελαινονται και για τον στειθαμ αλλα ειναι αισχος για μενα.
Κατι θα βρισκουν σε αυτον που δεν το βλεπεις εσυ.

file μου εννοείτε οτι το κρινω απο την δικια μου οπτικη γωνια..
αλλα και παλι δεν μου αρεσει η μαζοποιηση,τι παει να πει οι γυναικες??δηλαδη αρεσει σε ολες αυτο το αισχος(κατε με) ? προφανως οχι..δευτερον σε τι γυναικες αρεσει? ολα παιζουν το ρολο τους.. για εμενα ουτε σωμα ιδιαιτερο εχει..ουτε μαπα.. αδιαφορος στην καλυτερη του.. υπαρχει και κακογουστια βεβαια,δεν μπορω να πω ολα μεσα στο παιχνιδι ειναι ..αλλα καθαρα απο θεμα ομορφιας δεν..δεν εχει κολακευτικα χαρακτηριστικα.... τι να λεμε καποια πραγματα φαινονται..αν εχεις ορθη κριση...
δεν γινεται να τρελαινεσαι γι αυτο το αισχος και αν σου δειξω τον beckham να μου πεις δεν με τρελαινει..(διοτι υπαρχουν κι αυτα) αυτο ειναι θεμα οτι καποιος εχει κακο γουστο..να το επικροτήσω οτι καποιες εχουν κακο γουστο?οχι δεν θα το κανω.. :blush:
 

vag25

Well-Known Member
Μιλαγα με ξαδερφη μικρη και μου ελεγε για εναν τυπο αρκετα μεγαλυτερο της που εχει γνωρισει και της αρεσει και μαλλον κατι γινεται.
Τον ειδα τελικα και ειναι nw3 με ταση για αδειασμα στο crown και η γραμμη μπροστα ειναι αρκετα αδειασμενη.
Οι παραστασεις που εχει ειναι απο nw- ,κι ομως της αρεσε ο μελλοντικος nw4-5.
Οποτε μην βλεπεις με τα δικα σου ματια.Αυτες σε ενα κεφαλι οπως το παραπανω,βλεπουν τα χιλια-δυο θετικα που εμεις δεν βλεπουμε.Γιατι θελουμε να δουμε απαλο δερματακι χωρις αντρικες γωνιες κτλ.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

weznem

Well-Known Member
απλα διαφωνω φιλε..ολα ειναι το γουστο...και υπαρχουν κακογουστοι ανθρωποι.. οπως καποιοι δεν ξερουν να ντυνονται ,,ετσι και καποιοι εχουν κακο γουστο στο αντιθετο φιλο... εχω φιλες που εχουν κακο γουστο..στους ανδρες.. αλλα οπως προειπα το ωραιο θα ειναι ωραιο ετσι πιστευω εγω.. ο ιγκλεσιας θα ειναι ωραιος ρε φιλε πως να το κανουμε(με μαλλι) και οταν θα ακουσω απο κοπελα οτι ο βιν ντιζελ ειναι πιο ωραιος,απλα θα ξερω οτι δεν εχει αισθηση του ωραιου η μπακουρογκομενα και φυσικα επιπεδο..
καλο βραδυ!! να εχουμε παιδες...
 

vag25

Well-Known Member
weznem είπε:
ο ιγκλεσιας θα ειναι ωραιος ρε φιλε πως να το κανουμε(με μαλλι) και οταν θα ακουσω απο κοπελα οτι ο βιν ντιζελ ειναι πιο ωραιος,απλα θα ξερω οτι δεν εχει αισθηση του ωραιου η μπακουρογκομενα και φυσικα επιπεδο..

Οτι να ναι λες φιλε μου...
Που κολλαει το επιπεδο με το γουστο του καθενος?
Το δικο σου γουστο για αλλους ειναι για τα μπαζα.Ετσι παει.Δεν μπορεις να μπεις στο κεφαλι του καθενος...ακου επιπεδο..
Δλδ η ξαδερφη μου ειναι μπακουρογκομενα και δεν εχει επιπεδο?
Απλα εισαι λαθος.Ισα ισα εχει επιπεδο που πολλοι θα ζηλευαν και ειναι ωραια κοπελα.
Για μενα ειναι ασχημος ο Ντιζελ ασχετα απο την καραφλα,οπως και ο στειθαμ,αλλοι καραφλοι ειναι ωραιοι.
Δεν μπορεις ομως να γινεις γυναικα για να κρινεις το πως βλεπει τα πραγματα και να καταλαβεις γιατι της αρεσει ο στειθαμ...
Ουτε εγω μπορω ,ουτε εσυ.

Εχεις ενα προτυπο ''baby face με μαλουρα μεχρι τα φρυδια'' και νομιζεις οτι ολες οι γκομενες εχουν το ιδιο προτυπο.Κανεις λαθος.
 

weznem

Well-Known Member
ειπα εγω οτι ολες οι γκομενες γουσταρουν το ιδιο προτυπο?
αναλογα με το επιπεδο που εχει καποιος ειναι και οι επιλογες του.... δεν γινεται να ακους κλασικη μουσικη και να σου αρεσει ο βιν ντιζελ...δεν ειναι τυχαιο οτι μονο σε μπακουρισες αρεσει ..σε καμια γυναικα με ενα α επιπεδο δεν θα της αρεσε τετοιος τυπος..νομιζω ειναι αυτονοητο αυτο...
το γουστο διαχωριζεται στο ωραιο και το ασχημο.. αναλογα με το στυλ.. το οτι κατι μπορεινα μην ειναι στο στυλ σου δεν σημαινει οτι δεν αντιλαμβανεσε αν ειναι ωραιο.. οτι εμενα δεν ειναισ το στυλ μου κοπελες σαν την μακρυπουλια,δεν σημαινει οτι ειναι ασχημη..αυτο ειναι το γουστο.. αναγνωριζω οτι ειναι ωραια αλλα για τους χ λογους εμενα δεν με τρελαινει..
οτι εγω μπορει να ντυνομαι κυριλέ δεν σημαινεί οτι δεν μπορω να κρινω αν ενα σπορ ντυσιμο ειναι ωραιο.. ασχετα αν δεν ειναι το στυλ μου και δεν θα ντυμονουν ετσι..μεχρι στιγης σοβαρη γυναικα που να της αρεσει ο μηδενσιτης ο βιν ντιζελ κτλ.. δεν εχω βρει..και η εξηγηση ειναι ευκολη για εμενα.. δεν χρειαζεται να γινω γυναικα για να καταλαβω την κακογουστια.. οταν λεω σε μια γυναικα ο ρουβας ειναι πιο ωραιος η ο βιν ντιζελ και μου λεει ο βιν σημαινει οτι θελει ροπαλια στο κεφαλι μπας και συνελθει... και εγω αντρας ειμαι αλλα το ωραιο το βλεπω δεν ειμαι αοματος..αλλα αναλογα με το επιπεδο που εχεις εναρμονιζονται και οι επιλογες σου..στον συντροφο που θα εχεις στον τροπο που ντυνεσαι στην μουσικη που ακους.. η γυφτοι κλαρινα παολα μηδενιστες και τα συναφή ακουν οχι οπερα -πυξ-λαξ και έντεχνη μουσικη και moby kai sting και αλεξιου .. δεν προσπαθω να σε πισω η γνωμη μου ειναι αυτη.. αν θεωρεις οτι θα βρεις κοπελα λογου χαρη που θα της αρεσει ο βιν ντιζελ σε σχεση με τον μπαρντ πιτ παει το μυαλο σου σε ποια κατηγορια μουσικης ανηκει και γιατι? ο ενας ειναι μπακουρας ο αλλος στυλατος(μια απο τις πολλες διαφορες) ευκολα το βρισκεις..οποτε αντιλαμβανεσε γιατι ειναι θεμα επιπεδου ? αν οχι δεν πειραζει..δεν θα πεθανουμε..
συμφωνουμε οτι διαφωνουμε :)
 

osfp91

New Member
συμφωνω δεν υπαρχουν επιπεδα και τετοιες ιστοριες στα γουστα...απτην αλλη στη γκομενα μετραει πολυ και ο αερας-χαρακτηρας που εχεις ως ανθρωπος...αν εχει αυτοπεποιθηση περναει αυτο...επισης δεν χρειαζεται να'σαι σαν το μαρτακη για να εισαι ωραιος.οσο για στειθαμ μπορει να μην ειναι ο κλασσικος ωραιος αλλα βγαζει κατι πολυ αλητικο που γουσταρουν τα γκομενακια αποτι εχω καταλαβει...για μενα δεν ειναι και ασχημος...ο βιν ντιζελ ειναι ας πουμε.αλλα πιστευω οτι οσο πιο "αγρια" χαρακτηριστικα εχεις στο προσωπο σου,τοσο αυξανονται οι πιθανοτητες να φαινεται καλυτερα η καραφλα...εγω που ειμαι στη κατηγορια baby face,και παω για καραφλα,ειμαι στη χειροτερη μοιρα...
 

weznem

Well-Known Member
osfp91 είπε:
συμφωνω δεν υπαρχουν επιπεδα και τετοιες ιστοριες στα γουστα...απτην αλλη στη γκομενα μετραει πολυ και ο αερας-χαρακτηρας που εχεις ως ανθρωπος...αν εχει αυτοπεποιθηση περναει αυτο...επισης δεν χρειαζεται να'σαι σαν το μαρτακη για να εισαι ωραιος.οσο για στειθαμ μπορει να μην ειναι ο κλασσικος ωραιος αλλα βγαζει κατι πολυ αλητικο που γουσταρουν τα γκομενακια αποτι εχω καταλαβει...για μενα δεν ειναι και ασχημος...ο βιν ντιζελ ειναι ας πουμε.αλλα πιστευω οτι οσο πιο "αγρια" χαρακτηριστικα εχεις στο προσωπο σου,τοσο αυξανονται οι πιθανοτητες να φαινεται καλυτερα η καραφλα...εγω που ειμαι στη κατηγορια baby face,και παω για καραφλα,ειμαι στη χειροτερη μοιρα...

εισαι λαθος φιλε μου..
αναλογα με τα βιωματα σου γενικοτερα χτιζεις τις επιλογες σου.. οποτε αν ακους οπερα εισαι ενας ανθρωπος που τα χαρακτηριστικα του μπακουρα ντιζελ ειναι εκτος της αισθητικης σου...
το οπερα ειναι παραδειγμα..και u2 να ακους το ιδιο ειναι....την μανιαουρογκομενα ο μηδενιστης την τραβαει σεξουαλικα δεν την τραβαει ο ρουβας..λογικο ειναι..
anyway ο καθενας πιστευει οτι θελει..
 

osfp91

New Member
weznem είπε:
osfp91 είπε:
συμφωνω δεν υπαρχουν επιπεδα και τετοιες ιστοριες στα γουστα...απτην αλλη στη γκομενα μετραει πολυ και ο αερας-χαρακτηρας που εχεις ως ανθρωπος...αν εχει αυτοπεποιθηση περναει αυτο...επισης δεν χρειαζεται να'σαι σαν το μαρτακη για να εισαι ωραιος.οσο για στειθαμ μπορει να μην ειναι ο κλασσικος ωραιος αλλα βγαζει κατι πολυ αλητικο που γουσταρουν τα γκομενακια αποτι εχω καταλαβει...για μενα δεν ειναι και ασχημος...ο βιν ντιζελ ειναι ας πουμε.αλλα πιστευω οτι οσο πιο "αγρια" χαρακτηριστικα εχεις στο προσωπο σου,τοσο αυξανονται οι πιθανοτητες να φαινεται καλυτερα η καραφλα...εγω που ειμαι στη κατηγορια baby face,και παω για καραφλα,ειμαι στη χειροτερη μοιρα...

εισαι λαθος φιλε μου..
αναλογα με τα βιωματα σου γενικοτερα χτιζεις τις επιλογες σου.. οποτε αν ακους οπερα εισαι ενας ανθρωπος που τα χαρακτηριστικα του μπακουρα ντιζελ ειναι εκτος της αισθητικης σου...
το οπερα ειναι παραδειγμα..και u2 να ακους το ιδιο ειναι....την μανιαουρογκομενα ο μηδενιστης την τραβαει σεξουαλικα δεν την τραβαει ο ρουβας..λογικο ειναι..
anyway ο καθενας πιστευει οτι θελει..

δεν γινεται να συζηταμε κατι υποκειμενικο και να μου λες οτι ειμαι λαθος.τι δουλεια εχει το τι ακουει,με το τι στυλ αντρα θα γουσταρει μια γκομενα...?εχεις δημιουργησει στο μυαλο σου στερεοτυπα που στην πραγματικοτητα δεν υπαρχουν.εγω σου λεω ο βιν ντιζελ ειναι ασχημος,ο στειθαμ οχι.αλλα και παλι αν σε καποια αρεσει ο βιν ντιζελ δεν θα τη βγαλουμε και μπακουρω η οτιδηποτε..δεν υπαρχουν αυτα στα θεματα αισθητικης.μπορει να εισαι της κλασσικης και να γουσταρεις γκομενα σκυλε γιατι σου εκανε κλικ,ετσι πανε αυτα.
 

vag25

Well-Known Member
Συμφωνω απολυτα με osfp91.
Ασε που αν θες να το παμε σε επιπεδο ,οι κοπελες που γουσταρουν αντρες με ζελε
και καγκουρικο μαλλι,αυτες συνηθως δεν εχουν.
Οι αλλες δεν κοιτανε αν εχεις ραφλα ή οχι.Αν τους αρεσει το συνολο τελος.
Αλλα και παλι ειναι θεμα γουστου,δεν θα κρινω εγω το επιπεδο τους.

Και για να ειμαστε εντος θεματος-τιτλου,δεν εχω συναντησει ακομα κοπελα στα 30+ μου, που να την νοιαζει η ραφλα,οσο ομορφη και αν ειναι,οτι επιπεδο μορφωσης και να εχει.
ΠΟΤΕ.
Μπορει να ακουγεται παραξενο,αλλα ΠΟΤΕ.
Ασχετα αν εγω πιστευω οτι θα με χαλαει στο μελλον η εικονα μου.Αυτες στην πραξη δεν το πιστευουν.
Η πραγματικοτητα με διαψευδει και καταληγω σιγουρος πλεον οτι αλλη η δικη μας ματια αλλη η δικη τους.
Εμεις που εχουμε και εμμονη με καραφλα βλεπουμε ασχημους τους ραφλες,αυτες ΟΧΙ.Ειναι FACT αυτο.Η ιδια η ζωη εχει διαψευσει οτι πιστευα παλιοτερα στα 20-24 μου.
 

osfp91

New Member
συμφωνω...γενικα πιστευω οτι η γυναικα βλεπει εναν αντρα με τριχοπτωση οπως βλεπαμε και εμεις ατομα με τριχοπτωση πριν αποκτησουμε...εγω ας πουμε δεν παρατηρουσα καν ποιος εχει τριχοπτωση και ποιος οχι,δεν ηταν κριτηριο για το αν εισαι ωραιος η οχι...πλεον το μαλλι λογω των εμμονων μας με αυτο εχει αποκτησει τοσο σημαντικο μεγαλο ρολο στην εμφανιση για μας,που σε βαζει στη διαδικασια να σκεφτεις οταν βλεπεις καποιον ωραιο αλλα με καραφλα,ωραιος αυτος αλλα κριμα που εχει τριχοπτωση και τον γ*αμαει ετσι...ενω στη γυναικα η σκεψη τελειωνει στο ωραιος αυτος.στην πλειοψηφεια τουλαχιστον.
 
αμα εχεις λεφτα και γυναικα θα βγαλεις και μαλλια θα βαλεις.. Ταδε εφη Γιανναρας

*ρεαλιστικη αποψη
 
Μπλουζα