Γιώργος παπαθανασίου

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Member2

New Member
Είμαι ακριβως στις 60 ημέρες και μόλις έκανα το πρώτο κούρεμα. Σε αυτή τη φωτογραφία καλά μου φαίνονται. Τί λέτε εσείς? Έχω πάρει σαμπουάν για μωρά διότι το δέρμα μου είναι λίγο σκληρό στην περιοχή της εμφύτευσης. Νά βάζω κάτι άλλο? Περιμένω σχόλια-συμβουλές. Ευχαριστώ!
20220223_171718.jpg
 
Φίλε μου αρχικά σου εύχομαι καλή επιτυχία. Όμως καλό θα ήταν να ανοίξεις δικό σου νήμα, να βάλεις κανονικές φωτογραφίες του πριν και της εξέλιξης της ΜΜ για να λάβεις από τα παιδιά που γνωρίζουν 5 πράγματα τα απαραίτητα σχόλια. Τώρα, μέχρι και εγώ που δεν έχω ιδέα από ΜΜ (μόνο ότι έχω κάνει 2 άρα ότι εμπειρία έχω από αυτό) θα σου πω ότι το πρόβλημά σου είναι πάρα πολύ μεγάλο για 1500 grafts μόνο. Από την φώτο την πανοραμική που ανέβασες μπορώ να διακρίνω πρόβλημα και στην Α ζώνη. Επίσης, ρώτα τον γιατρό σου τι να βάλεις στο κεφάλι σου στους 2 μήνες αν έχεις θέμα με το δέρμα σου! Μην ρωτάς μέλη να σου πουν. Και βάλε φωτογραφίες και αναλυτικά όσο μπορείς δεδομένα για να λάβεις σχόλια που θα σε βοηθήσουν. Καλή επιτυχία και πάλι
 
Μπλουζα