Γιώργος παπαθανασίου

manosc44

Member
Παίδες μάλλον ήρθε και η δικιά μου ώρα. Έχω πρόβλημα στο εμπρός μέρος της κεφαλής και λέω για μμ.
Ακουσα από έναν φίλο για τον κύριο παραπάνω. Στην Αθήνα βρίσκεται αυτός. Αρχικά μου είπε πως είναι άνθρωπος με ότι συνεπάγεται αυτό και μετά ιατρός.
Θα ήθελα να μου πείτε αν τον γνωρίζεται και αν ξέρετε καμία μμ που έχει κάνει για να δω και 2η.
Εχει λίγο καιρό που ανακάλυψα το φόρουμ και σιγά σιγά ενημερωνομαι.
Πήγα και για μια ενημέρωση στον Θ.Μ στη Θεσσαλονίκη και μου φάνηκε πως είναι της παλιάς σχολής και κυρίως φιλοχρηματος....

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

anargiros88

Well-Known Member
σε ποια κλινική εργάζεται ο ιατρός-άνθρωπος ?
ο Θ.Μ ποιος είναι και που εργάζεται επίσης ?
Κανε τον κόπο και ρίξε μια ματιά στην κατηγορία " παρουσιάσεις μ.μ " . έχει εκεί μπόλικο πράγμα για ανάγνωση και σε κατηγορίες ανά κλινική για να μην μπερδεύεσαι κιόλας !

manosc44

Member
σε ποια κλινική εργάζεται ο ιατρός-άνθρωπος ?
ο Θ.Μ ποιος είναι και που εργάζεται επίσης ?
Κανε τον κόπο και ρίξε μια ματιά στην κατηγορία " παρουσιάσεις μ.μ " . έχει εκεί μπόλικο πράγμα για ανάγνωση και σε κατηγορίες ανά κλινική για να μην μπερδεύεσαι κιόλας !
Και οι 2 κάνουν τις μεταμοσχευσης στο γραφείο τους με παρουσία βοηθών και αναισθησιολογου

renos espresso

Active Member
ετυχες στην περιπτωση μου φιλε,
Αρχικα θα σου πω οτι οντως ειναι καλος ανθρωπος... αλλα εμενα δεν μου εκανε καλη δουλεια. (μπες στο νημα μου να δεις)
Επισης σε μια συναντηση που ειχα με τον γνωστο γιατρο απ το κολωνακι μου ειπε πως ειχε ειδικοτητα αναισθησιολογου!!
με λιγα λογια εγω δεν θα στον προτεινα με τπτ... αν και λογικα θα σου εχει δωσει πολυ καλη τιμη
Ψαξε το φορουμ και βρες αλλη λυση..

tasos33

Well-Known Member
Αφήστε στην άκρη την ανθρωπιά στο πρόβλημα μας, δε θέλουμε ανθρωπο, αλήτη γιατρό θέλουμε που να ξέρει τι κανει. Δε πάμε στην εκκλησία για κερί.
Παίδες μάλλον ήρθε και η δικιά μου ώρα. Έχω πρόβλημα στο εμπρός μέρος της κεφαλής και λέω για μμ.
Ακουσα από έναν φίλο για τον κύριο παραπάνω. Στην Αθήνα βρίσκεται αυτός. Αρχικά μου είπε πως είναι άνθρωπος με ότι συνεπάγεται αυτό και μετά ιατρός.
Θα ήθελα να μου πείτε αν τον γνωρίζεται και αν ξέρετε καμία μμ που έχει κάνει για να δω και 2η.
Εχει λίγο καιρό που ανακάλυψα το φόρουμ και σιγά σιγά ενημερωνομαι.
Πήγα και για μια ενημέρωση στον Θ.Μ στη Θεσσαλονίκη και μου φάνηκε πως είναι της παλιάς σχολής και κυρίως φιλοχρηματος....

Μπλουζα