Για όσους θέλουν να πάρουν Proscar....

bad boy

New Member
Απ: Για όσους θέλουν να πάρουν Proscar....

ΠΑΙΔΙΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΑΛΙ...ΣΣΣΟΡΥ ΠΟΥ ΔΝ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΛΑΚΩΣΑΤΕ ΟΛΟΙ ΜΕ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΚΕ ΔΝ ΙΨΣΑΙΡΑ ΠΟΥ ΚΕ ΠΩΣ ΝΑ ΑΠΠΑΝΤΕΙΣΩ...ΠΑΙΔΙΑ ΕΣΕΙΣ ΕΧΕΤΕ ΜΑΛΛΙΑ ΟΛΟΙ?ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΓΙΑΥΤΟ?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Για όσους θέλουν να πάρουν Proscar....

είμαι 3ν της σκάλας norwood-αραίωση στους κροτάφους και κορυφή
προσπαθώ να ξαναγεμίσουν αυτές οι περιοχές και την παλεύω με επιτυχία-θέλει υπομονή και επιμονή
χρησιμοποιώ regain 5%,proscar,ιπποφαές,αλόη βέρα,fungoral+frezyderm
τι κάνω;-μια χαρά είμαι,ζω μια αξιοπρεπή ζωή και είμαι στο site να βοηθηθώ και αν μπορώ να βοηθήσω...
...τόσο απλά! 8)
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Για όσους θέλουν να πάρουν Proscar....

τι να κανουμε για αυτο
υπομονη για αρχη αυτο κανουμε και προσπαθουμε για το καλυτερο
οι πιο πολλοι εδω μεσα εχουν προβλημα οπως και εσυ
και συζηταμε για θεραπειες που εχουν βοηθησει

δοκιμασμενο και αποτελεσματικο ειναι το big3
θα δεις και αλλα πολλα βεβαια
 

jim250781

Member
Απ: Για όσους θέλουν να πάρουν Proscar....

Παιδιά για όσους εμπιστευόνται τα λεγόμενα generics(φαρμακευτικές ουσίες που έχουν τις ίδιες ιδιότητες με αυτές που είναι εγκεκριμένες) ένα πολύ καλό, και φτηνό, site είναι το http://buyfinasterideonline.com/ όπου μπορεί κανείς να αγοράσει φιναστερίδη από διάφορα brands (ειδικά το πρώτο έχει και φοβερή τιμή και πολύ καλή έκπτωση και το παρήγγειλα πριν 10 μέρες και μου ήρθε την Παρασκευή..Το άρχισα και βλέπουμε...)

Αυτά για όσους "τολμάνε" ;D (αστειέυομαι....)
 

poseidon

New Member
Απ: Για όσους θέλουν να πάρουν Proscar....

Ηθελα να ρωτησω αν το proscar (εστω τεμαχισμενο σε 4-5 τμηματα) η το propecia ειναι καλυτερο, λαμβανοντας υποψιν πως οι μελετες που εχουν γινει αναφερονται στο δευτερο φαρμακο. Μηπως τα εκδοχα ειναι διαφορετικα στα σκευασματα ωστε να επιδρουν και στην αποτελεσματικοτητα τους?
 

dim74

Member
Απ: Για όσους θέλουν να πάρουν Proscar....

υπαρχουν αναλυτικα μεσα στο σαιτ ολα οσα αφορουν το propecia kai to proscar...διαβασε τα και θα σου λυθουν ολες οι αποριες που εχεις...
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Για όσους θέλουν να πάρουν Proscar....

poseidon είπε:
Ηθελα να ρωτησω αν το proscar (εστω τεμαχισμενο σε 4-5 τμηματα) η το propecia ειναι καλυτερο, λαμβανοντας υποψιν πως οι μελετες που εχουν γινει αναφερονται στο δευτερο φαρμακο. Μηπως τα εκδοχα ειναι διαφορετικα στα σκευασματα ωστε να επιδρουν και στην αποτελεσματικοτητα τους?
http://www.hairlossgr.com/forum/index.php/topic,38.0.html
http://www.hairlossgr.com/forum/index.php/topic,212.0.html
proscar=propecia (ίδια εταιρεία, ίδια δραστική ουσία, ίδια έκδοχα αλλά 3πλάσια τιμή)
 

Άκης

Administrator
Απ: Για όσους θέλουν να πάρουν Proscar....

poseidon είπε:
Ηθελα να ρωτησω αν το proscar (εστω τεμαχισμενο σε 4-5 τμηματα) η το propecia ειναι καλυτερο, λαμβανοντας υποψιν πως οι μελετες που εχουν γινει αναφερονται στο δευτερο φαρμακο. Μηπως τα εκδοχα ειναι διαφορετικα στα σκευασματα ωστε να επιδρουν και στην αποτελεσματικοτητα τους?
Αναφέροντε στο 1mg φιναστερίδης που έχει το propecia. Αν κόψεις το proscar, έχεις την ίδια ποσότητα...
 

poseidon

New Member
Απ: Για όσους θέλουν να πάρουν Proscar....

Σας ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις!
Προσφατα που εψαχνα το προπεσια και δεν το βρηκα (στην ελλαδα) ανακαλυψα κι ενα γνωστο φαρμακειο στο κεντρο της αθηνας που κοβει το ιδιο το προσκαρ και το βαζει σε καψουλες ωστε να υπαρχει η ποσοτητα 1 μιλιγκραμ. Περιττο μαλλον να παραθεσω οτι το (υπερ)χρεωνουν στην τιμη των 30 περιπου ευρω τα 70 χαπακια.
 

dim74

Member
Απ: Για όσους θέλουν να πάρουν Proscar....

το προσκαρ κανει 16 ευρω και γραφεται(4 ευρω δηλαδη...)αν το κοψεις σε 4 κομματια περνας 56 μερες η ακομα καλυτερα αν το κοψεις σε 5 κομματια 70 μερες και ολα αυτα με μολις 4 ευρω... οποτε καταλαβαινεις την κλεψια...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Άκης

Administrator
Απ: Για όσους θέλουν να πάρουν Proscar....

Όπως στα λέει ο dim74. Μην τους κάνεις "μάγγες" για κάτι που μπορείς εύκολα να κάνεις και εσύ.
 

yugi_greece

New Member
Απ: Για όσους θέλουν να πάρουν Proscar....

Παιδιά ρώτησα μια φίλη μου που δουλεύει σε ινστιτούτο σχετικά με το proscar και μου είπε ότι βοηθάει μόνο στην ανάπτυξη της τριχοφυίας στην κορυφή του κεφαλιού και στο πίσω μέρος.. όχι στο μπροστινό. Αληθεύει;
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Για όσους θέλουν να πάρουν Proscar....

κάτσε και σκέψου...
άλλη dht ενοχοποιείται για την τριχόπτωση στο πίσω/πάνω μέρος του κεφαλιού και άλλη για το μπροστινό;!!!

σοβαρά,το θέμα δεν στέκει λογικά
άσε που ο ανθρώπινος οργανισμός δεν έχει προτίμηση στις περιοχές της έκκρισης dht ...
 

jim250781

Member
Απ: Για όσους θέλουν να πάρουν Proscar....

Παιδιά καλημέρα...
Ξέρει κανείς πως μπορεί να γίνει ανάλυση χαπιού φιναστερίδης που έχει προμηθευτεί από ίντερνετ?

Έχω προμηθευτεί φιναστερίδη άγνωστης μάρκας και θέλω να είμαι σίγουρος ότι όντως περιέχει τα απαραίτητα συστατικά και όχι επιβλαβή ή άλλα άσχετα όπως ακούγεται για τα προιόντα από το ιντερνετ.

Καμιά ιδέα???
 

magic810

New Member
Απ: Για όσους θέλουν να πάρουν Proscar....

jim το μονο που μπορς να σκεφτω εγω ειναι να πασ σε κανα χημειο...αλλα δεν ξερω κατα ποσο θα ειναι προθυμοι να σε εξυπηρετησουν...
αν παλι φοβασαι μπορεις να πας να παρεις προσκαρ με 15 ευρω και να το σπασεις σιγουρα πραματα... 8)
 

jim250781

Member
Απ: Για όσους θέλουν να πάρουν Proscar....

Απλά έχω κάνει παραγγελία για ένα χρόνο λόγω καλής τιμής....
Και θέλω να είμαι σίγουρος γενικά...
Thanks, πάντως για την ιδέα.
 

jim250781

Member
Απ: Για όσους θέλουν να πάρουν Proscar....

Ρώτησα αλλά κανείς δεν ήξερε και ρίσκαρα....
Αυτή είναι η αλήθεια!
 

Άκης

Administrator
Απ: Για όσους θέλουν να πάρουν Proscar....

yugi_greece είπε:
Παιδιά ρώτησα μια φίλη μου που δουλεύει σε ινστιτούτο σχετικά με το proscar και μου είπε ότι βοηθάει μόνο στην ανάπτυξη της τριχοφυίας στην κορυφή του κεφαλιού και στο πίσω μέρος.. όχι στο μπροστινό. Αληθεύει;

Σε όλους σχεδόν, η χρηση proscar και μινοξ έχει δώσει ικανοποιητικά αποτελέσματα και μπροστά.
Το propecia πήρε έγκριση για εκείνο το σημείο που σου είπε η γνωστή σου και σε αυτό αναφέρεται, μιας και το FDA δεν σηκώνει "αστεία".

Αν σκεφτείς ότι όταν ξεκινάς θεραπεία, χάνεις μαλλιά και από μπροστά, σημαίνει ότι τα επιρεάζει και αυτά.

jim250781 είναι κανόνας ότι ποτέ δεν παίρνουμε χάπια απο το διαδυκτιο και μάλιστα ανώνυμα.
Χάπια από το διαδύκτιο μόνο επώνυμα και από αξιόπιστες πηγές.
Θα συνιστούσα να μην το δοκιμάσεις ή να το πας για έλεγχο, αλλά θα πληρώσεις (?) παραπάνω
από το να σου γράψει κάποιος ένα κουτί proscar.
 
Μπλουζα