Βοήθεια φίλοι με το καλώς σας βρήκα!!!

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Αυτό μόνο μετά από εξέταση. Αμφιβάλω πολύ αν έχει 5000. Πάντως αν αφήνει το μαλλί στην δότρια μακρύ μπορεί με FUT+ FUE να κάνει ένα λελογισμένο overharvesting.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Yiannis51

New Member
Καλά οι τιμές που ζητάνε ειναι απο άλλο πλανήτη. Κοίτα η κλινική του κ. Αναστασακη έχει δείξει δείγματα Body Hair Transplant. Δλδ εχει παρει αρκετές φορές τρίχες από τα γένια. Με συνδιασμο τεχνικών mini strip, FUE και BHT σίγουρα θα σου εμφυτευσουν περισσότερα τριχοθυλακια απο τους άλλους. Θα έχεις υψηλη φυτρωση αλλά το αποτέλεσμα θα είναι πολύ μέτριο. Χρειάζεσαι πολλά grafts. Αν είχα αποφασίσει οπωσδήποτε να κάνω μμ θα την έκανα στη παραπάνω κλινική γιατί εχουμε δει αρκετές τέτοιες δουλειές της στο διαδυκτιο. Αν ήμουν στη θέση σου θα τα ξύριζα και θα σταματουσε να με απασχολεί το θέμα. Ισως να εκάνες hair tattoo αλλα δε ξέρω πως θα δείχνει σε σένα.
Ενα μπραβο στον κ Βελημβασακη που σου είπε την αλήθεια.
Έχεις δίκιο φίλε μου. Δυστυχώς, η επιστήμη δεν έχει προχωρήσει τόσο ώστε να γίνεται ΜΜ με τριχοθυλάκια από άλλο δότη. Αλλιώς θα ξεμάλλιαζα τη γυναίκα μου και θα ήμασταν και οι δύο χαρούμενοι. χαχαχα
 

Yiannis51

New Member
Λυπούμαστε που ενοχληθηκατε από την πολιτική μας.
Όμως, ο Dr. Αναστασακης έχει κρινει πως το διαστημα αυτό οφείλουμε να είμαστε εξαιρετικά προσεκτικοί και να αποφύγουμε την πιθανότητα μετάδοσης Covid-19.
Μιας και οι υπηρεσίες που παρεχουμε:
-ΔΕΝ ειναι επείγουσες (κανείς δεν αιμορραγει, δυσπνοεί κτλ. λόγω τριχόπτωσης)
-ΔΕΝ ειναι απαραιτητες για την επιβίωση (κανείς δεν πέθανε από τριχόπτωση)
το να παραμένει η κλινική ανοικτή για ενημερώσεις και ραντεβού θα ήταν επιπόλαιο και αντι-δεοντολογικό κοινωνικά.
Το ότι μας το επιτρεπει το Κρατος δεν σημαίνει κάτι.
Ο Dr. Αναστασακης έχει υψηλότερα standards.
Αυτό πρεσβευει ο αυτό κάνουμε.
Η κλινική παραμένει ανοικτη m;ono για επεμβασεις κατόπιν PCR εξέτασεις που γινεται με χρεωσης ΤΗΣ ΚΛΙΝΙΚΗΣ.

Οι υπόλοιποι ιατροί ή κλινικές που παραμένουν ανοιχτές κρινουν διαφορετικά την κατασταση και έχουν κάθε δικαιωμα να έχουν
διαφορετική πολιτική.
Να διευκρινίσω ότι δεν σας μέμφομαι για την πολιτική σας. Είναι αναφαίρετο δικαίωμά σας να κρίνετε την κατάσταση και να αποφασίζετε την πολιτική σας. Το ίδιο αναφαίρετο δικαίωμά μου όμως είναι να έχω τα δικά μου συναισθήματα. Ήμουν προσεκτικός στη διατύπωσή μου. ΄Εγραψα ότι δεν ενθουσιάστηκα, όχι ότι ενοχλήθηκα, όπως κακώς το ερμηνεύσατε. Anyway, no hard feelings!!!
 

Harris_G

Well-Known Member
Το χρυσό μετάλλιο το παίρνει η Bergnan.
Και "φοβερή" προσέγγιση και 3€ το g.
Τελικά υπάρχουν πολλοί στην Ελλάδα που σε καταληστεύουν και το κυριότερο σε αντιμετωπίζουν σαν πρόβατο.
Λυπηρό.
Υγ:Τουλάχιστον στο δήθεν cons βγήκε η πρόεδρος η ίδια.
Επειδη ακουω κατι τρελες τιμες τελευταια και επειδη ξερω τι τιμες παιζουν απο ακρη σε ακρη της γης θελω να πω κατι πανω σε αυτο.
ΟΚ, οτι η συντριπτικη πλειοψηφια των ελληνικων κλινικων ειναι τραγωδια σε ολη τη διαδικασια πλανο, επεμβαση, αποτελεσμα το ξεραμε εδω και χρονια.Τουλαχιστον δε χρεωναν πολλα. Αλλα οτι παει να γινει νεα μοδα τωρα και η παραλογη χρεωση, με ξεπερνα υπερβολικα. Εγω προσωπικα που σε γενικες γραμμες ειμαι ηπιων τονων, οπου βρισκω τετοια κλινικη θα τη παω γ.......ας
 

Harris_G

Well-Known Member
Επειδη δε ξερουν να κανουν FUE κοπανανε αβερτα, με το προσχημα οτι ειναι πιο κοστοβορα σαν επεμβαση.
 
  • Like
Reactions: spi

manly_Man

Well-Known Member
Επειδη ακουω κατι τρελες τιμες τελευταια και επειδη ξερω τι τιμες παιζουν απο ακρη σε ακρη της γης θελω να πω κατι πανω σε αυτο.
ΟΚ, οτι η συντριπτικη πλειοψηφια των ελληνικων κλινικων ειναι τραγωδια σε ολη τη διαδικασια πλανο, επεμβαση, αποτελεσμα το ξεραμε εδω και χρονια.Τουλαχιστον δε χρεωναν πολλα. Αλλα οτι παει να γινει νεα μοδα τωρα και η παραλογη χρεωση, με ξεπερνα υπερβολικα. Εγω προσωπικα που σε γενικες γραμμες ειμαι ηπιων τονων, οπου βρισκω τετοια κλινικη θα τη παω γ.......ας
Δεν φταίνε αυτες οι κλινικές αλλα αυτοί που τους τα δίνουν επειδη δεν ειχαν ιδεα απο τιμες και σωστά αποτελέσματα....Οι κλινικές το κερδος έχουν στόχο εξάλλου εις βαρος του πελάτη...

Αμα ο αλλος ειναι αδαης και δεν το εχει ψάξει καθολου πείθεται ευκολα με την προπαγάνδα, τα μεγάλα λογια, τις ψεύτικες υποσχέσεις για αριστα αποτελέσματα κτλπ...

Οι μη ενημερωμένοι ειναι "λουκούμι" για τις κλινικές γιατι τους χρεώνουν οτι θέλουν τους βάζουν κ 5 τριχες κ λενε ευχαριστω μετα, δηλώνοντας απολυτα ικανοποιημένοι (!!!)

Θα έπρεπε να απορρίπτονταν με συνοπτικές διαδικασίες οποια κλινική στην Ελλάδα εχει τιμή πανω απο 1.5 ευρω/g , διότι δεν το αξίζουν βασει αποτελεσμάτων και υπηρεσιών που προσφέρουν...
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Επειδη ακουω κατι τρελες τιμες τελευταια και επειδη ξερω τι τιμες παιζουν απο ακρη σε ακρη της γης θελω να πω κατι πανω σε αυτο.
ΟΚ, οτι η συντριπτικη πλειοψηφια των ελληνικων κλινικων ειναι τραγωδια σε ολη τη διαδικασια πλανο, επεμβαση, αποτελεσμα το ξεραμε εδω και χρονια.Τουλαχιστον δε χρεωναν πολλα. Αλλα οτι παει να γινει νεα μοδα τωρα και η παραλογη χρεωση, με ξεπερνα υπερβολικα. Εγω προσωπικα που σε γενικες γραμμες ειμαι ηπιων τονων, οπου βρισκω τετοια κλινικη θα τη παω γ.......ας

Δεν είναι μόδα, τόσο ήταν πάντα, απλά εμείς δεν το ξέραμε γιατί δεν έτυχε να μας το πει κάποιος.
 

vlafo

Well-Known Member
Δεν είναι μόδα, τόσο ήταν πάντα, απλά εμείς δεν το ξέραμε γιατί δεν έτυχε να μας το πει κάποιος.
Και πιο ακριβά μπορώ να σου πω,την επανάσταση προς τα κάτω όσο προς τα κάτω πήγαν κάποιες κλινικές την έφερε ο Βεκρής για να είμαστε δίκαιοι.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Nik.Mos

Well-Known Member
Θυμάστε τη Βέφα Αλεξιάδου που στις συνταγές της χρησιμοποιούσε πάντα υποκοριστικά (λαδάκι, κρεμμυδάκι, ντοματούλα)... έτσι και η πρόεδρος (κεφαλάκι, μαλλάκια, τριχούλες). Θα σου βάλουμε μαλλάκια θα σου κάνουμε και μια θεραπεία, θα σου πάρουμε αιματάκι και θα έχεις ένα κεφαλάκι, κουκλάκι ζωγραφιστό). χαχα και είμαι 51. Μούρλια η συνταγή!!!
Ακομα ετσι μιλαει η προεδρος;Η κλασσικη της εκφραση ηταν το αμιμητο:θα σου κανω ενα κεφαλακι διαμαντι.Τα σκεφτομαι τωρα μετα απο τοσα χρονια και δν ξερω αν πρεπει να κλαψω η να γελασω.
Παντως η εν λογω κλινικη δεν στηριζοταν μονο στις μμ.Η κυρια πηγη εσοδων ηταν ο κυκλος θεραπειων που γινοταν σε εβδομαδιαια βαση για μεγαλες περιδους(ανω του 6μηνου) που τις παρουσιαζαν σαν αποκλειστικη αναγκη χρησιμοποιωντας κατι ματζουνια απο γερμανια μερια.Το κοστος των κυκλων αυτων ηταν πολυ μεγαλυτερο απο το κοστος της ιδιας της μμ.Ελπιζω τουλαχιστον να μην βαζουν ακομα 18χρονους μεσα,αλλα να μου πεις οταν υπαρχει αναγκη τετοιες ηθικες αναστολες απουσιαζουν.Η προεδρος παντως δεν ειναι απλα προεδρος αλλα ιδιοκτητρια η εταιρια ανηκε στον συζηγο της.
Πηγαινε εξωτερικο φιλε,μην χαραμιζεσαι
 

Yiannis51

New Member
Δεν είναι μόδα, τόσο ήταν πάντα, απλά εμείς δεν το ξέραμε γιατί δεν έτυχε να μας το πει κάποιος.
Τι λέτε ρε παιδιά; Δηλαδή εγώ έσπασα τη σιωπή επί του θέματος; Πάντως εγώ αναφέρθηκα και στις τιμές που μου ζήτησαν γιατί κανένας δεν είναι πλούσιος. Αν τα χρήματα υπήρχαν άφθονα ίσως όλοι μας να είχαμε κάνει άλλες επιλογές. Επίσης το αποτέλεσμα πιστεύω ότι κρίνεται από το συνδυασμό ποιότητας και κόστους, αλλιώς γίνεται κάτι τόσο άπιαστο όσο ένα όνειρο.
 

Georgie

Well-Known Member
Συνομήλικε Γιάννη μη μασάς .
Μη κανεις το λάθος και ξυρίσεις το κεφαλι .
Πολυ κοντό με το μουσακι που εχεις και εισαι άρχοντας .
Κανε το μποτοξακι που σου ειπε ο Γιατρός , και εγω θα κάνω σύντομα why not .
Επένδυσε σε ρούχα και αρώματα
Και Κοιτα τους φρατζατους να λενε καληνύχτες ενώ εσυ θα παίζεις μεγάλη μπάλα
;)
 
  • Like
Reactions: tol

vlafo

Well-Known Member
Ρε συ Georgie
Τι μπότοξ μια χαρά είσαι.
Είπαμε ο άντρας πρέπει να ειναι ρυτιδιασμενος η γυναίκα είναι το λουλούδι.
Μόνο τα μαλλιά του να έχει. :)
 

Georgie

Well-Known Member
Ρε συ Georgie
Τι μπότοξ μια χαρά είσαι.
Είπαμε ο άντρας πρέπει να ειναι ρυτιδιασμενος η γυναίκα είναι το λουλούδι.
Μόνο τα μαλλιά του να έχει. :)
Ναι αλλα εχω ρίξει λιγο το όριο στις ηλικίες τελευταία .
Σχολη Κωστοπουλου !
Επίσης το Botox δεν ειναι για ρυτίδες, σου χαλαρώνει το βλέμμα .
Κοντεύει η Qpr να πέσει και απο τη Championship και η ΑΕΚ εχει να κερδίσει τον Ολυμπιακο 3 χρονια .
Μια αγριάδα την απέκτησα ρε φίλε !
 

vlafo

Well-Known Member
Ναι αλλα εχω ρίξει λιγο το όριο στις ηλικίες τελευταία .
Σχολη Κωστοπουλου !
Επίσης το Botox δεν ειναι για ρυτίδες, σου χαλαρώνει το βλέμμα .
Κοντεύει η Qpr να πέσει και απο τη Championship και η ΑΕΚ εχει να κερδίσει τον Ολυμπιακο 3 χρονια .
Μια αγριάδα την απέκτησα ρε φίλε !
Ε πήγαινε τότε σχολή Ευαγγελόπουλου που είναι χειρότερος.
Το βλέμμα θα χαλαρώσει και όχι μόνο.
Τι θα γίνει θα ξεκινήσουμε και εκεί μερεμέτια?
 

Yiannis51

New Member
Συνομήλικε Γιάννη μη μασάς .
Μη κανεις το λάθος και ξυρίσεις το κεφαλι .
Πολυ κοντό με το μουσακι που εχεις και εισαι άρχοντας .
Κανε το μποτοξακι που σου ειπε ο Γιατρός , και εγω θα κάνω σύντομα why not .
Επένδυσε σε ρούχα και αρώματα
Και Κοιτα τους φρατζατους να λενε καληνύχτες ενώ εσυ θα παίζεις μεγάλη μπάλα
;)
Χαχαχα μια χαρά τα λες φίλε μου. Τόσα χρόνια η φαλάκρα μου δεν μου έχει ρίξει την ψυχολογία και έχω ζήσει πολύ όμορφα. Απλώς προσθέτει πολλά χρόνια η άτιμη. Αν δεν την είχα θα ήμουν κι εγώ λουλούδι ακόμα!!! Δεν βαριέσαι όμως, ότι και να κάνουμε στην τελική νέοι δεν ξαναγινόμαστε. Ας είμαστε χαρούμενοι με όσα έχουμε.
 

aeratos28

Just aeratos
Εμένα δεν μου αρέσει το ψαρεματακι σε κάθε καινούριο μέλος που μπαίνει εδώ μέσα..αν ήταν στο χέρι μου θα είχε φάει κατραπακια ο εκπρόσωπος..όπως και κάθε άλλο μέλος αν τολμούσε και έκανε κάτι τέτοιο...cvial κοφτου το αυτό γιατί δεν είναι ωραίο ..έχει κοπεί από άλλους που έστελναν inbox τέτοια μνμ ,όχι τωρα που γίνεται φόρα παρτίδα.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Καλύτερα φόρα παρτίδα, το έχουμε ξανασυζητήσει μην αρχίσουνε τα ίδια πάλι.
 
  • Like
Reactions: spi
Μπλουζα