Από που να αγοράσετε

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Pathetic_Losser

New Member
Απ: Από που να αγοράσετε

Μπα δεν νομιζω να υπαρξει προβλημα, go for it ;)
Απο ebay ειναι οι τελευταια μου αγορες kirkland απο us ( η μια 9μηνη κ η καινουργια 12μηνη) κ δεν ειχα πρόβλημα με το τελωνειο.
Αν κ στην τελευταια συσκευασια ηταν ψιλοανοιγμένη κ ξανακλεισμενη προχειρα (απο το τελωνειο εικάζω)-τι προχειρα δηλαδη ειχε διασυρθει τελειως ο φακελος ;D κατα τα αλλα κανενα προβλημα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Makisk

New Member
Απ: Από που να αγοράσετε

Εχω κανει μια αγορα απο το biovea ...εχω δωσει την διευθυνση του σπιτιου μου...θα μου το στειλουν σπιτι η θα πρεπει να παω στο ταχυδρομιο να το παρω ; γνωριζει κανεις;
 

Makisk

New Member
Απ: Από που να αγοράσετε

αυτο διαλεξα : Mode of Delivery: STANDARD POST απο 2 του μηνος εχω κανει την παραγγελια και ακομη να ερθει ρε γμτ :chinscratch
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Από που να αγοράσετε

οπότε θα έρθει ειδοποίηση,για να το παραλάβεις από το ταχυδρομείο-αν αγχώνεσαι,στείλε email στο biovea να σε ενημερώσουν πότε στάλθηκε και που είναι η παραγγελία ;D
 

petrossss

New Member
Απ: Από που να αγοράσετε

Καλησπερα σε ολους!!!!Εδω κ λιγες μερες εχω γινει μελος στο σιτε!!!!Ειμαι πολυ χαρουμενος γι'αυτο κ θελω να δωσς θερμα συγχαριτηρια σε ολα τα παιδια που εκαναν ολη αυτη την προσπαθεια!!!Δεν πιστευω σε κανεναν ΓΙΑΤΡΟ κ σε τιποτα μονο σε μας κ στην προσπαθεια μας!!!Σημερα το πρωι παρελαβα 12 μπουκαλακια KIRKLAND MINOXIDIL 5% απο το ebay http://cgi.ebay.com/12-MONTHS-KIRKLAND-MINOXIDIL-5-MENS-HAIR-LOSS-REGROWTH_W0QQitemZ400095087843QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_0?hash=item5d27868ce3
Μου ηρθανε μεσα σε 5 μερες κ ειμαι πολυ ευχαριστημενος!!!!ΕΛΛΑΔΑ σου λεει ενα μπουκαλακι REGAINE=30ΕΥΡΟ και αγορασα 12 KIRKLAND=40ΕΥΡΟ+τα μεταφορικα!!!ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ Μ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ!!!!
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Από που να αγοράσετε

Makisk
μαλλον θα σου ερθει ειδοποιοτηριο σπιτι να πας να παραλαβεις το δεμα απο τα ελτα της πολη σου για να στο φερουν σπιτι θα πρεπει να πληρωσεις περισσοτερα ταχυδρομικα ωστε να φτασει με courier

petrossss


σε καταλαβαινω φιλε για αυτο φωναζω εδω και καιρο για τις εξω αγορες
και σε καποιους τοτε δεν αρεσε
 

Driver

Member
Απ: Από που να αγοράσετε

Θα ήθελα να ρωτήσω τα παιδιά που κάνουν homemade lotions, από που παίρνετε τα υλικά για να τις φτιάξετε; Σκέτη μινοξιδίλη κτλ; Από φαρμακείο;
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Από που να αγοράσετε

Driver είπε:
Θα ήθελα να ρωτήσω τα παιδιά που κάνουν homemade lotions, από που παίρνετε τα υλικά για να τις φτιάξετε; Σκέτη μινοξιδίλη κτλ; Από φαρμακείο;

Τι θες να φτιαξεις;;;
Τα περισσοτερα υπαρχουν στο φαρμακειο
 

genesis

New Member
Απ: Από που να αγοράσετε

ANAR είπε:
Τι θες να φτιαξεις;;;
Τα περισσοτερα υπαρχουν στο φαρμακειο

ANAR...πως αντεχεις και postαρεις σε ένα καπιταλιστικο θέμα? που ειναι η αναρχικη σου συνείδηση? και αν απαντάς, γτ δε λες στο παιδί να κάνει κανα πλιάτσικο?? χαχαχαχαχ :D :tease: :tease: :tease:
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ANAR

Well-Known Member
Απ: Από που να αγοράσετε

genesis είπε:
[quote author=ANAR link=topic=10.msg23998#msg23998 date=1264092105]
Τι θες να φτιαξεις;;;
Τα περισσοτερα υπαρχουν στο φαρμακειο

ANAR...πως αντεχεις και postαρεις σε ένα καπιταλιστικο θέμα? που ειναι η αναρχικη σου συνείδηση? και αν απαντάς, γτ δε λες στο παιδί να κάνει κανα πλιάτσικο?? χαχαχαχαχ :D :tease: :tease: :tease:
[/quote]


Τι π@π%ριες λες ρε σοβαρέψου
 

genesis

New Member
Απ: Από που να αγοράσετε

ANAR είπε:
[quote author=genesis link=topic=10.msg24018#msg24018 date=1264113277]
[quote author=ANAR link=topic=10.msg23998#msg23998 date=1264092105]
Τι θες να φτιαξεις;;;
Τα περισσοτερα υπαρχουν στο φαρμακειο

ANAR...πως αντεχεις και postαρεις σε ένα καπιταλιστικο θέμα? που ειναι η αναρχικη σου συνείδηση? και αν απαντάς, γτ δε λες στο παιδί να κάνει κανα πλιάτσικο?? χαχαχαχαχ :D :tease: :tease: :tease:
[/quote]


Τι παπαριες λες ρε σοβαρέψου
[/quote]

[move]ΕΚΑΝΑ ΠΛΑΚΑ[/move]
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Από που να αγοράσετε

Εννοείτε οτι ειμαστε φιλοι σιγα μην χαλασουμε τις καρδιες μας ;D
 

ogigis

New Member
Απ: Από που να αγοράσετε

Καλησπέρα, μπορείτε να μου υποδέιξετε 2-3 site που πουλάνε το folligen? Αυτοί στο mallia.gr μου είπανε να παρω τηλ σε ένα μήνα..απαράδεκτοι...
 

vayero

Member
Απ: Από που να αγοράσετε

ειχα κανει παραγγελια απο http://biovea.net/(S(k4vq3y2ktctm3l554wgycpa3))/index.aspx απο 28 νοεμβριου 2010 και ουσιαστικα δεν ηρθε ποτε το 4μηνο πακετο rogaine foam 5%. να σημειωσω οτι ηταν η 3η φορα που κανω παραγγελια απο εκει και τις 2 προηγουμενες δεν υπηρξε καποιο προβλημα. τους εστειλα email και μου απαντησαν ζητωντας συγνωμη κι εξηγωντας οτι αυτοι το απεστειλαν απο 29 νοεμβριου οτι ειτε χαθηκε ειτε κλαπηκε. ωστοσο προθυμοποιηθηκαν να μου στειλουν ξανα αλλο πακετο χωρις κοστος. αναμενω λοιπον και απλως τους τονισα αν υπηρχε καποιος τροπος για επειγουσα παραδοση στο σπιτι μου διοτι θα λειπω απο την επομενη εβδομαδα για αρκετο διαστημα και μου εστειλαν email σημερα οτι θα στειλουν το νεο πακετο μεσω ups σε 2-3 εργασιμες ημερες. θελω να ρωτησω αν και που μπορω να βρω ακρη σχετικα με το τι εγινε το πρωταρχικο πακετο? αν τελικα βγαλω ακρη και το βρω τι γινεται, θα μου εχουν στειλει κι αλλο?
 

vag

New Member
Απ: Από που να αγοράσετε

Καλησπέρα, βρίσκομαι σε ένα δίλλημα , εδώ κ ένα χρόνο περίπου αγοράζω kirkland minoxidil από το ebay.Είναι καιρός να κάνω νέα παραγγελία, το βρήκα πάλι στην τιμή των 15.25 δολλαρίων για 6 μήνες και αναρωτιέμαι γιατί είναι τόσο χαμηλή η τιμή. Ξέρει κανείς αν παίζει κάτι? Απομίμηση ή κάτι άλλο? Δικαιολογείται τέτοια τιμή για 6 μπουκάλια? Αγοράζετε από ebay?
Στο biovea.com πάλι η τιμή είναι στα 42 ευρώ,αρκετά πιο πάνω. Θα ήθελα τη γνώμη σας
Ευχαριστώ

Υ.Γ Κάπου έχει αναφερθεί κάτι παρόμοιο αλλά δε το βρήκα και έτσι έγραψα εδώ.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα