Από που να αγοράσετε

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Από που να αγοράσετε

jim250781 είπε:
Φίλε Παναγιώτη λογική η απορία...
Απλά το συγκεκριμένο σαιτ έχει κουπόνια...Επομένως είναι καθαρά θέμα προσφοράς μέχρι να λήξουν αυτά(και μέχρι να βγουν άλλα)
μακαρι να ειναι ετσι φιλε μου ;)

dim74 είπε:
KIRKLAND MINOXIDIL 5% EXTRA STRENGTH MEN

παναγιωτη το ειχες παραγγειλει διαβασα...ειναι καλο προιον σε σχεση με το regaine?να παρω αυτο η να δωσω κατι παραπανω και να παρω το ιδιο το regaine?

το τσεκαρα και εχει τα ιδια συστατικα τωρα οσο αφορα την ποιοτητα ειναι πολυ καλη μιας και την χρησιμοποιω κανα 2μηνο και εχω καλα αποτελεσματα οποτε εχω να σου πω πως ναι παρτην μιας και ειναι πολυ πιο φτηνη και κανει εξίσου καλη δουλεια
αν θες να παρεις κατι πολυ μιο καλο να ειναι minoxidil sulfate βεβαια ειναι πιο ακριβη αλλα ειναι και καλυτερη
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Leon

New Member
Απ: Από που να αγοράσετε

Παιδια,καταρχην χαιρετω ολους..Θελω να παραγγειλω Tricomin.Εχει βεβαια επαναληφθει σαν ερωτηση αλλα τουλαχιστον απαντηση για site ευρωπαικο και αξιοπιστο ,εννοω δοκιμασμενο,αν υπαρχει καποιος να συστησει θα ειμαι υποχρεος.
Αν οχι,εχει καποιος δοκιμασει το www.saloweb.comhttp://,αμερικανικο μεν,και ακριβο με 32 δολλαρια τα μεταφορικα..Δεχεται τουλαχιστον προπληρωμενη καρτα?ειναι οκ?Μην χασω και τα λεφτα και τα πασχαλια..μερες που ερχονται..
Ευχαριστω προκαταβολικα..
 

Leon

New Member

someone1

New Member
Απ: Από που να αγοράσετε

Leon,

παρήγγειλα tricomin πριν ένα μήνα από το combat hair loss της Βρετανίας για να αποφύγω τυχόν προβλήματα με το τελωνείο. Πλήρωσα με προπληρωμένη πιστωτική κάρτα, δηλώνοντας ως διεύθυνση της κάρτας (ενώ δεν αναγράφει η προπληρωμένη) τη διεύθυνση μου όπου και στάλθηκε το προϊόν.

Το δέμα το έλαβα σε 5 ή 6 εργάσιμες μέρες, δηλαδή σύντομα. Θα σε γελάσω με τις τιμές. Δες το site τους. Νομίζω το Tricomin το έχουν σε στάνταρ τιμές, άντε ένα ευρώ πάνω ή κάτω από το μέσο όρο. Και τα ταχυδρομικά έξοδα νομίζω βγήκαν 10 ευρώ.

Έμεινα ευχαριστημένος, το προϊόν ήταν συσκευασμένο σε φάκελο με επένδυση και φαινόταν γνήσιο.

αυτά
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Από που να αγοράσετε

Leon είπε:
Spyro,
thanks.Afto to site einai dokimasmeno?Stelnoun apo Europe?Ta 75,5E einai ligo tsimphmena kata thn gnvmh mou..
πρώτα έλεγξε το site του someone1 εφόσον παρήγγειλε πρόσφατα

το ebay στέλνει χαλαρά παντού - πολλά παιδιά παράγγειλαν πρόσφατα και όλα καλά
 

Leon

New Member
Απ: Από που να αγοράσετε

ευχαριστω ρε παιδια..Αυτο το hairlosscombat φαινεται το καλυτερο σε σχεση τιμης,δυνατοτητα προπληρωμενης καρτας ΑΛΛΑ διαβαζα πρροσφατα στο φορουμ οτι ειναι φορες που δεν στελνουν τα προιοντα και δημιουργουν προβληματα ειδικα αν χρησιμοποιησεις προπληρωμενη..Τι να πω..το www.tricotec.comhttp:// ξερει κανεις απο αμερικη τι λεει...αν ειναι να μας κλεψουν απο Ευρωπη τοτε τουλαχιστον να ρισκαρουμε απο αμερικη και τελωνεια..που εχει κα καλυτερες τιμες..
 

Leon

New Member
Απ: Από που να αγοράσετε

..και αυτο δεν στελνει Ελλαδα...τι αδιεξοδο αυτο με το τρικομιν...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Από που να αγοράσετε

αν μιλας για σαμπουαν τοσο εχει περιπου 19 δολλαρια η 18 λιρες αγγλιας

το Paypal ειναι ο τροπος που πληρωνεις
σου προσφρερει ασφαλεια και αν κανεις αγορες απο ebay θα την χρειαστεις

κανεις μια εγγραφη την χρεωστικη σου η την πιστωτικη σου στο Paypal και μετα οταν πληρωνεις μεσω Paypal

ειναι κατα καποιο τροπο σαν να πληρωνει το paypal με την δικη σου καρτα και ετσι δεν χρειαζεται να δινεις στο καθενα τα στοιχεια της καρτας κανοντας αγορες

ετσι τα δινεις μια φορα εκει και μετα πληρωνεις ανετα

επισης αν γινει καμια στραβη τοσε σε καλυπτουν και σου στελνουν τα λεφτα πισω

τουλαχιστον σε εμενα τα δωσανε οταν εγινε μια στραβη
 

Leon

New Member
Απ: Από που να αγοράσετε

Σωστο το συστημα paypal για ebay Παναγιωτη.Αν τσεκαρισες την δικια μου προταση μιλαει για 50 δολλαρια το σπρει τρικομιν..και 17 δολλαρια το κοστος ματαφορας απο αμερικη με ταχυδρομειο..Αρκει να ειναι αξιοπιστο ..αν καποιοσ εχει δοκιμασει ασ μας πει..Το βρηκα απο amazon kai ehei eggyhsh to google..fainetai na paizei kai proplhrvmenh ..kai to dollario peftei..:)
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Από που να αγοράσετε

το σπρευ τρικομιν τοσο εχει μπορει να το βρεις με 48 απο αγγλια αλλα οι λιρες ειναι πιο ακριβες οποτε εκει μεσα ειναι η τιμη του απο 45 με 50 ευρω οπου το βρεις παρτο

οσο αν ειναι αξιοπιστο αυτο θα φανει οταν το παρεις και αν δεν ειναι στελεις μηνυμα στην paypal οτι ειναι μουφα και σου επιστρεφουν τα λεφτα σου πισω

επισης πριν παρεις προσεξε ο χρηστης που το πουλαει εχει πουλησει τιποτα αλλο τι rate εχει και λοιπα

αν και χρηστες απο αμερικη σπανια κανουν πουστιες
να φοβασαι τους κινεζους
 

BLuEArMy

Member
Απ: Από που να αγοράσετε

Ξέρει κανείς από πού μπορώ να βρω το folligen σε λογική τιμή; Έχω ψάξει αρκετά και πειστεί ότι αν και είναι πολύ πιο δύσχρηστο από το Τricomin κάνει σαφώς καλύτερη δουλειά...!
 

Άκης

Administrator
Απ: Από που να αγοράσετε

dont είπε:
Για το συγκεκριμένο site, έχω γράψει και άλλο ποστ. Για να μην κάνω copy paste, ορίστε η γνώμη μου:

Άκης είπε:
Το έχουν αυτοί που έχουν το toppik.gr αλλά και το άλλο με τα παρόμοια προϊόντα toppik.
Άρα είναι αξιόπιστο, όσο αφορά το να σου στείλουν κάτι.
Φαίνεται ότι κάνουν μια προσπάθεια για να φέρουν τα σωστά προϊόντα στην Ελλάδα, αλλά εγώ προσωπικά το βρήκα κομματάκι ακριβό.
πχ το Revivogen το έχουν 129.00€, όταν η εταιρία στο στέλνει με μηδαμινά ταχυδρομικά με $89.00 (61.44€). Αναφέρομαι στην 3μηνη συσκευασία μόνο.
Ανέκαθεν ήταν ακριβοί και δεν συμφέρει γενικά.
Αν δείτε στο θέμα με το toppik, ανέφερα ότι ήταν ακριβοί σαν αγορά και μου έστειλαν email λέγοντας μου να μην τα λέω αυτά κλπ. Όταν τους ξεκαθάρισα ότι θα λέω ότι συμφέρει τα μέλη και όχι ότι συμφέρει τους εμπόρους, μπήκε "ξαφνικά" νέο μέλος και άρχισε την επίθεση.
Έτσι για να δείτε πως δουλεύουν αυτές οι εταιρίες...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα