Απο που αγοράζουμε

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Απο που αγοράζουμε

ikon είπε:
Το site του hair loss combat τα έπαιξε....

"The security certificate presented by this website has expired or is not yet valid.

Security certificate problems may indicate an attempt to fool you or intercept any data you send to the server.
"

εισαι σιγουρος φιλε
η σελιδα ειναι επιβεβαιωμενη απο την http://www.equifax.com/home/
και κατι τετοιο δεν μου εβγαλε στο τσεκ ουτ
δες το παλι και ενημερωσε με γιατι εγω δεν διαπιστωσα καποιο προβλημα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Απο που αγοράζουμε

μηπως αλλαξαν πιστοποιητικο
η μηπως ελειξε εκεινη την μερα και καναν ανανεωση

για δες το παλι
η σελιδα παντως ειναι επιβεβαιωμενη απο την equifax οπως ειπα και πιο πανω
 

baybars

New Member
Απ: Απο που αγοράζουμε

ΟΚ, ΜΟΛΙΣ ΠΑΡΕΛΑΒΑ ΤΟ REVIVOGEN ΑΠΟ ΤΟ ΕΠΙΣΗΜΟ SITE. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΛΕΝΕ ΓΙΑ ΕΚΤΕΛΩΝΙΣΜΟ, ΠΑΝΤΩΣ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΧΩΡΙΣ ΕΞΟΔΑ ΕΚΤΕΛΩΝΙΣΜΟΥ Κ.Τ.Λ....ΜΕΝΕΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ...ΑΛΛΙΩΣ ΤΗΝ ΚΑΤΣΑΜΕ...
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Απο που αγοράζουμε

baybars είπε:
ΟΚ, ΜΟΛΙΣ ΠΑΡΕΛΑΒΑ ΤΟ REVIVOGEN ΑΠΟ ΤΟ ΕΠΙΣΗΜΟ SITE. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΛΕΝΕ ΓΙΑ ΕΚΤΕΛΩΝΙΣΜΟ, ΠΑΝΤΩΣ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΧΩΡΙΣ ΕΞΟΔΑ ΕΚΤΕΛΩΝΙΣΜΟΥ Κ.Τ.Λ....ΜΕΝΕΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ...ΑΛΛΙΩΣ ΤΗΝ ΚΑΤΣΑΜΕ...

θα μπορουσες να το αγορασεις revivogen απο σελιδα της αγγλιας οπου ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΕΛΩΝΕΙΟ
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Απο που αγοράζουμε

μόνο εντός Βρετανίας στέλνει δωρεάν - τα μεταφορικά για Ελλάδα κοστίζουν 20-25€

δες λίγο e-bay & biovea
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Απο που αγοράζουμε

προσθεσα το drugstore

οσοι παλιοι του φορουμ αγοραζαν απο εκει και μετα δεν μπορουσαν να αγορασουν μετεπειτα γιατι σταματησαν να στελνουν ευρωπη τωρα βγαλαν καινουργια σελιδα το διεθνες drugstore το λινκ προσθεθικε στην αρχη της σελιδας οπου
ολα τα λινκς για να αγορασουμε τα προιοντα οι σελιδες ανανεωνονται
 

niksta

New Member
Απ: Απο που αγοράζουμε

Ευχαριστώ παιδιά για τη βοήθεια. Μάλλον θα παραγγείλω από ebay. Ελπίζω να μην μπλέξω με τίποτε τελωνεία. Απίθανο μου φαίνεται.
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Απο που αγοράζουμε

εχω παραγγειλει πολλες φορες φορες απο ebay προβλημα με τελωνειο δεν ειχα

αλλα αυτο εχει να κανει με το ποσα χρηματα ξοδευεις
αν κανεις αγορα 300 ευρω να φοβασαι

η νομοθεσια λεει απο τριτες χωρες
δηλαδη ολες οι χωρες πλην ευρωπης το μεγιστο ειναι αν θυμαμαι καλα 45 δολλαρια που δεν παιρναει τελωνειο

αυτα βαση νομο περαν αυτου του ποσου πληρωνεις φπα και δασμους

τωρα και 80 δολλαρια να παρεις κατι δυσκολο να σου περασουν τελωνειο γιατι εκει γινετε χαμος απο πραγματα που πρεπει να περασουν ετσι περναν τα πιο ακριβα σε σχεση με την τιμη ετσι ωστε να βγαλει και το κρατος λεφτα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

baybars

New Member
Απ: Απο που αγοράζουμε

ΚΡΙΜΑ ΠΑΝΤΩΣ...ΝΑ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΖΕΙΣ ΑΠΟ ΑΜΕΡΙΚΗ ΜΕ ΤΟ ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ ΓΙΑ ΚΑΛΕΣ ΑΓΟΡΕΣ...ΑΔΙΚΙΑ!
 

Pathetic_Losser

New Member
Απ: Απο που αγοράζουμε

κ εγω απο ebay παρειγγειλα 9μηνη θεραπεια kirkland 50$ ~ 39€ μαζι με μεταφορικα, απο Αμερικη κ σε 5μερες(!!!)
τα ειχα σπιτι-ουτε τελωνειο ουτε τπτ 8)
 

st697

Member
Απ: Απο που αγοράζουμε

είναι αδύνατο να το κόψεις ακριβώς στα 5. Και από ότι έχω διαβάσει οι δόσεις πρέπει να είναι ακριβώς οι ίδιες , για να μην τρελαίνεται ο οργανισμός.
Εκτός αν το κόψω στα 4 , δεν ξέρω αν κάποιος από εδώ παίρνει 1.25 mg .
Eπίσης σε κάποιο site διάβασα ότι , υπάρχει πιθανότητα να μην είναι ομοιόμορφα κατανεμημένη η ποσότητα στης φιναστερίδης στο Proscar.
Aν κάποιος ξέρει κάτι παραπάνω ας βοηθήσει.
 
Απ: Απο που αγοράζουμε

Έκανα παραγγελία από https://www.combat-hair-loss.co.uk και μου στείλανε mail ότι μου την ακυρώσανε γιατί σε πολλές περιοχές της Ελλάδας έχουν χαθεί πολλές παραγγελίες!
Εν τω μεταξύ εγώ Αθήνα μένω.... Αλλά εκτός του ότι μου την ακυρώσανε, τα χρήματά μου δεν τα έχουν αποδεσμεύσει! Έχει τύχει σε κάποιον απο σας κάτι παρόμοιο; Πρώτη φορά πήγα να παραγγείλω απο Internet και έχω prepaid card.
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Απο που αγοράζουμε

εγω παντως την εχω αφαιρεσει εδω και κανα μηνα απο τον πινακα αυτο το site

ωστοσο δεν νομιζω να μην σου επιστρεψουν τα χρηματα

περιμενε 3 εργασιμες και σε μια σελιδα αλλη τα ιδια μου καναν και μενα και την 3 εργασιμη τα ειχα πισω τα χρηματα μου
 

Άκης

Administrator
Απ: Απο που αγοράζουμε

Αλήθεια χάνονται οι παραγγελίες ή "χάνονται";
Γιατί έτσι γινόταν και με το play.com μέχρι που σταμάτησαν να στέλνουν οι άνθρωποι, καταλάβανε τι εστί Ελλάδα.
Έπαιρναν τα δέματα οι μάγκες και έλεγαν την εταιρία ότι "Χάθηκε" με αποτέλεσμα να το ξαναστείλει η εταιρία τζαμπέ. Μια, δύο την καταλάβανε.
 
Μπλουζα