Απο που αγοράζουμε

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

courieristas

New Member
Απ: Απο που αγοράζουμε

Η δερματολόγος μου τις έγραψε. Ο καιρός θα δείξει αν είναι πεταμένα λεφτά.. Όπως και για τα υπόλοιπα προιόντα.
 

Άκης

Administrator
Απ: Απο που αγοράζουμε

Χάπια-βιταμίνες είναι όντως πεταμένα λεφτά.
Μην περιμένεις αν παίρνεις πολλά προϊόντα, να κρίνεις τα χάπια αυτά.
 

courieristas

New Member
Απ: Απο που αγοράζουμε

Όλοι δίνουμε καποια λεφτά απ το υστέρημά μας για ενα και μονο σκοπό. Να αγορασουμε προιόντα , μήπως οι καψεροί δούμε καποιο αποτέλεσμα. Θεωρώ οτι ειναι αδικο να υποτιμούμε την επιλογη κάποιου να διαλεξει ενα προιόν. Γι αυτο λέω ο χρονος θα δείξει.
 

courieristas

New Member
Απ: Απο που αγοράζουμε

Και για να μην παρεξηγηθώ , οντως μπορεί να αποδειχτεί οτι δεν κανουν τιποτα οι κάψουλες. Άλλα οτι χρήμα βγαινει απ την τσέπη μας για καλό σκοπό δε νομιζω οτι ειναι πεταμένα λεφτά ;)
 

Άκης

Administrator
Απ: Απο που αγοράζουμε

Φίλε μου δεν παρεξηγήσε. Αυτό που λες είναι σωστό, αλλά μόνο όταν πάρεις κάτι που θα κάνει δουλειά.
Το τι κάνεις με τα λεφτά σου είναι και δικαίωμα σου, αλλά άλλο να δώσεις λεφτά να πάρεις κάτι που δουλεύει και άλλο να μην δουλεύει.
Εσύ το δίνεις για καλό σκοπό, ο σκοπός αυτός θα σου ανταποδώσει το χρήμα που έδωσες;
Γι'αυτό και η απάντηση του tropheus παραπάνω.
 

tropheus

Well-Known Member
Απ: Απο που αγοράζουμε

courieristas είπε:
Και για να μην παρεξηγηθώ , οντως μπορεί να αποδειχτεί οτι δεν κανουν τιποτα οι κάψουλες. Άλλα οτι χρήμα βγαινει απ την τσέπη μας για καλό σκοπό δε νομιζω οτι ειναι πεταμένα λεφτά ;)

Υπάρχουν τόσοι πολλοί εκεί έξω φίλε courieristas που προσπαθούν να εκμεταλλευτούν τον πόνο μας ...
Είμαι 38 χρονών και ασχολούμε με τα μαλλιά από τα 14 !!! Στα 14 δοκίμασα το πρώτο φάρμακο που διαφημίστηκε στην Ελληνική ΤV για την τριχόπτωση και το είδα από μια ασπρόμαυρη τηλεόραση που είχα τότε... Το "φάρμακο" ήταν η γνωστή μούφα Foltene....
Από τότε έχω δοκιμάσει σχεδόν ΤΑ ΠΑΝΤΑ. Και τα pillfood που πήρες τα έχω δοκιμάσει πριν από πολλααααααααααά χρόνια. Τότε που δεν υπήρχε το Internet και πίστευα ότι λ@λ@κία μου λέγανε οι άσχετοι γιατροί μας.

Ειλικρινά στεναχωριέμαι όταν βλέπω να εκμεταλλεύονται τον πόνο μας...
 

st697

Member
Απ: Απο που αγοράζουμε

φιλε μία από τα ίδια. Είμαι 39 και ασχολούμαι απο τα 17. Εχω δοκιμάσει και εγώ άπειρες αηδίες.
Κάποια στιγμή πρέπει να κάτσω να τα γράψω. Ευτυχώς Εχω ακόμα κάποια μαλλιά.
Κάψουλες και βιταμίνες 100% πεταμένα λεφτά , εκτός αν υπάρχει αλλη αιτία για την τριχόπτωση , εκτός της ανδρογενετικής αλωπεκίας.
Οσο για πολλούς γιατρούς : στον κόσμο τους.
 

baybars

New Member
Απ: Απο που αγοράζουμε

σκεφτομαι να παραγγειλω revivogen και θελω μια γνωμη: αν παραγγειλω απο Ευρωπη (π.χ. www.combat hair-loss.com, αντι απο την Αμερικη (www.revivogen.com), υπαρχει περιπτωση να μου αποσταλει γρηγοροτερα το revivogen?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

someone1

New Member
ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ TRICOMIN

Γεια σε όλους!

Θέλω να παραγγείλω tricomin. Αρχικά πρόθεσή μου ήταν να πάρω από το επίσημο site - ώστε να είμαι σίγουρος πως ότι στείλουν θα είναι το αυθεντικό - όμως δε στέλνουν εκτός αμερικής.

Επομένως θα παραγγείλω από Ευρώπη. Διάβασα όλο το thread και θα ήθελα να ρωτήσω.

Η καλύτερη επιλογή είναι το combat-hair-loss? Είδα πως αρκετοί έχουν παραγγείλει από εκεί. Είναι σίγουρα αξιόπιστο από άποψη ποιότητας;

Έχετε κάποια άλλη πρόταση για αγορά από Ευρώπη που να έχετε δοκιμάσει πρόσφατα;

(τσέκαρα όλες τις διευθύνσεις που έχει δώσει ο Παναγιώτης - τα σάιτ καλά φαίνονται και παρόμοια μα θα ήθελα κάποιος να μου πει από ίδια εμπειρία πως τα προϊόντα τους είναι πράγματι αυθεντικά)

Ευχαριστώ πολύ
 

ikon

Member
Απ: Απο που αγοράζουμε

Eγώ πήρα revivogen και tricomin απο combat και ήρθαν σε 4 μέρες.
Οι "παλαιοί" εδώ μου είπαν ότι είναι ok τα προϊόντα,
και μετά από χρήση τους έτσι πιστεύω κι εγώ..
 

panosm

Member
Απ: Απο που αγοράζουμε

Δεν έχει μεταφορικά εάν είναι πάνω από 30 € το σύνολο των αγορών
έχω πάρει εγώ πριν 1 μήνα
 

ikon

Member
Απ: Απο που αγοράζουμε

Το site του hair loss combat τα έπαιξε....

"The security certificate presented by this website has expired or is not yet valid.

Security certificate problems may indicate an attempt to fool you or intercept any data you send to the server.
"
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Απο που αγοράζουμε

οκ το αφαιρω τοτε φιλε

για οτιδηποτε προβλημα υπαρχει καπου να στελενετε σε αυτο το ποστ ενα μηνυμα και θα αφαιρειται

επισης προτασεις για σελιδες που εχετε αγορασει επιτυχημενα στελενετε μου μηνυμα ωστε να το προσθετω στην αρχη αυτην της σελιδας ωστε να ειναι ευκολα και μαζεμενα ολα τα λινκς για τα βλεπουν οι χρηστες

ευχαριστω
 

someone1

New Member
Απ: Απο που αγοράζουμε

Καλημέρα,

ήμουν έτοιμος να παραγγείλω Tricomin από το combat hair loss όταν είδα χθες πως αφερέθηκε από τη λίστα. Πήγα στη σελίδα τους σήμερα για να το τσεκάρω και εγώ.

Διάλεξα το tricomin και έφθασα ως το check out (χωρίς να δώσω στοιχεία) χωρίς κανένα πρόβλημα. Ο χώρος πάνω όπου μπαίνουν οι διευθύνσεις στον web browser είχε κανονικά εκείνο το κίτρινο χρώμα με την "κλειδαριά" στην άκρη δεξιά που δείχνει πως είναι ασφαλής σελίδα.

Σίγουρα υπάρχει πρόβλημα; Παναγιώτη το διαπίστωσες και εσύ; Μήπως το διόρθωσαν;
Υπάρχει κάποιο άλλο site ευρωπαϊκό που να έχει tricomin και να στέλνει Ελλάδα; Όσα άλλα ήταν στην προτεινόμενη λίστα στην αρχή του thread δεν είδα να έχουν tricomin.


Ευχαριστώ
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Απο που αγοράζουμε

καθως μου ακυρωσαν μια παραγγελεια δεν στελναν ελλαδα μου στειλαν την ακολουθη διευθηνση για να παραγγειλω αυτα που ηθελα
η σελιδα ειναι καλη και αξιοπιστη στελνει ελλαδα και σε ολη την ευρωπη

δοκιμαστε την http://www.seeknatural.co.uk
απο την σελιδα θα βρειτε μερικα καλα συστατικα με τα οποια θα φτιαξεται την δικη σας λοσιον
δεν θα βρειται παραδειγμα μινοξιδιλη και τριψομιν αλλα συστατικα οπως polysorbate 80 και πολλα αντιοξειδωτικα για την δικη σας λοσιον και πολλα αλλα

οσο για την αλλη σελιδα θα το τσεκαρω και θα σας πω
 
Μπλουζα