Αποφάσισα να σταματήσω τη φιναστερίδη.

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Αποφάσισα να σταματήσω τη φιναστερίδη.

αν παιρνει κανεις φιναστεριδη δεν χρειαζετε να παρει και ντουταστεριδη η και το αντιστροφο

στην σπυρονολακτονη δεν θα ελεγα οχι ειτε βαζεις το ενα ειτε το αλλο
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Αποφάσισα να σταματήσω τη φιναστερίδη.

πάντως,
μετά από 8 μήνες φινα δεν είδα στους κροτάφους αυτό που βλέπω με 2+ μήνες double A ::)
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Αποφάσισα να σταματήσω τη φιναστερίδη.

ναι το avodart και σε εμενα δουλευει παρα πολυ καλα μονο που εγω εχω μεγαλυτερη δοσολογια
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Αποφάσισα να σταματήσω τη φιναστερίδη.

αν θες μπορεις να ανεβεις σταδιακα βαλε ενα μηνα 2 καψουλες μεσα μετα 4 και μην ξεπερνας τις 5 πιστευω οτι δεν θα δεις sides σε αυτες τις ποσοτητες τουλαχιστον εγω σε τετοιες δεν ειδα αν και βαζω σχεδον διπλες

παντως μου εκανε εντυπωση το ποσο δυνατη ειναι η ντουτα μιας και με φτιαχνει πολυ καλα στα μαλλια

ο καθενας ας αποφασισει για τον εαυτο του
 

dim74

Member
Απ: Αποφάσισα να σταματήσω τη φιναστερίδη.

το χεις γραψει καμια δεκαρια φορες μονο μανο!στις 11...κατι μπορει να κανουμε!
 

NGL

Member
Απ: Αποφάσισα να σταματήσω τη φιναστερίδη.

manosss είπε:
ηθελα να ρωτησω.. παιρνω φιναστεριδη 8 μηνες τωρα..και εκει που στον 4ο μηνα ειχε σταματησει η τριχοπτωση, τωρα μαδαω σαν γατι παλι.. ειναι φυσιολογικο?? μηπως επειδη θα βγουν τα καινουρια μου μαλλια η' αυτα που χανω τωρα θα τα χαιρετισω για παντα?? τι φρικη εχω φαει παλι..εκει που ολα πηγαιναν μια χαρα.. αν μπορει κανεις να με βωοηθησει... ευχαριστω

χαλαρωσε λιγο και σταματα τα copy - paste .6 μηνυματα και ειναι ολα το ιδιο μονο και μονο για να σε δουμε.εκνευριζομαι και μονο με την λογικη που εχεις φιλε και προσωπικα δεν θα σου απαντησω αν και θα ηταν πολυ ευκολο.σεβασου καποιους κανονες εδω μεσα και διαβασε.τι το περασες,μαναβικο?μπαινω αγοραζω και φευγω?
 

sovagg

New Member
Απ: Αποφάσισα να σταματήσω τη φιναστερίδη.

Μετα απο 9 μηνες καθημερινης ληψης φιναστεριδης,αποφασισα να τη σταματησω.Απο παρενεργειες ειχα χαμηλη λιμπιντο κ αραιο σπερμα.Εκανα υπομονη μηπως κ υποχωρησουν με την παροδο του χρονου αλλα τπτ..Βελτιωση στο μαλλι ΚΑΜΙΑ..Ριχνω 7 αβονταρτ στο ριγκειν κ συνεχιζω για να διατηρησω τουλαχιστον τα ελαχιστα που μου εχουν απομεινει..
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Αποφάσισα να σταματήσω τη φιναστερίδη.

TO avodart πριν το βαλεις στην μινοξιδιλη ανακατεψε το με λιγο polysorbate
δεν ειναι κακο
 

3746741

Member
Απ: Αποφάσισα να σταματήσω τη φιναστερίδη.

sovagg είπε:
Μετα απο 9 μηνες καθημερινης ληψης φιναστεριδης,αποφασισα να τη σταματησω.Απο παρενεργειες ειχα χαμηλη λιμπιντο κ αραιο σπερμα.Εκανα υπομονη μηπως κ υποχωρησουν με την παροδο του χρονου αλλα τπτ..Βελτιωση στο μαλλι ΚΑΜΙΑ..Ριχνω 7 αβονταρτ στο ριγκειν κ συνεχιζω για να διατηρησω τουλαχιστον τα ελαχιστα που μου εχουν απομεινει..

sovagg να σε ρωτησω κατι?

Παρενεργειες απο τη φιναστεριδη ποτε περιπου αρχισες να βλεπεις?

Σε ρωταω γιατι εχω ξεκινησει κ εγω κ σημερα συμπληρωσα ακριβως 15 μερες κ δεν εχω δει ακομα καποια παρενεργεια.

Ειναι νωρις ή μπορει να μου ειχαν εκδηλωθει?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vrm

Member
Απ: Αποφάσισα να σταματήσω τη φιναστερίδη.

3746741, απο τη στιγμή που δεν εχεις παρενέργειες, μην το ψαχνεις!
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Αποφάσισα να σταματήσω τη φιναστερίδη.

3746741 είπε:
Παρενεργειες απο τη φιναστεριδη ποτε περιπου αρχισες να βλεπεις?

Σε ρωταω γιατι εχω ξεκινησει κ εγω κ σημερα συμπληρωσα ακριβως 15 μερες κ δεν εχω δει ακομα καποια παρενεργεια.

Ειναι νωρις ή μπορει να μου ειχαν εκδηλωθει?

ειναι νωρις ακομα ....... περιπου στους δυο μηνες θα τις δεις..... ;D
 

sovagg

New Member
Απ: Αποφάσισα να σταματήσω τη φιναστερίδη.

Παναγιωτης είπε:
TO avodart πριν το βαλεις στην μινοξιδιλη ανακατεψε το με λιγο polysorbate
δεν ειναι κακο

Αν ριξω τα αβονταρτ στη μινοξ χωρις να τα ανακατεψω με polysorbate,δεν θα απορροφηθει η ντουτα απ το κεφαλι μου??Στο λεω αυτο γιατι δεν μπορω να βρω polysorbate στην επαρχια..Το ειχα ψαξει κ πιο παλια για να φτιαξω το zix,αλλα τζιφος..
 

bullshit

Member
Απ: Αποφάσισα να σταματήσω τη φιναστερίδη.

@ggelos είπε:
Αγαπητοί συνφορουμήτες 8). Μετά από σχεδον 6 μήνες χρήσης του καταπληκτικού, λογω αποτελεσμάτων, χαπιου πιστευω πως ήρθε η ώρα να το σταματησω για τους ακόλουθους λόγους.

1)Μικρότερος είχα προβλημα γυναικομαστιας πολυ ελαφρίας μορφής το οποιο με την πάροδο του χρόνου είχε υποχωρήσει, προφάνος μετα από 6 μήνες φινα επάνερχομαστε στα παλια, γμτ :-[

2) χαμήλοτερη λίμπιντο, και οχι πρωινές στύσεις εδώ κ καιρό. Τα οποια ευτυχώς 4-5 μερες που εχω να πάρω το χάπι έρχονται σιγά σιγα σε κανονικά επίπεδα ;D

3) πόνος μουδιασμα στους όρχεις σε τακτά χρονικά διαστήματα.

Είναι γεγονός πως το χάπι σιγουρα δούλεψε στα μαλλία και σίγουρα το πιστευω για την αποτελεσματικότητα του, απλά καποιός πρεπει να ανηκεί στο μαμημενο 2% των SIDES και για κακή μου τυχη είμαι ένας από αυτούς, δεν μάσαμε ομως κατι θα βρω να κάνω. Το 2 κ3 παίζει να τα παλευα με μικροτερη δόση, το 1 ομως δεν νομίζω.

Τι να κάνω τώρα για DHT?

Aν έχει μόνο το 2% παρενέργειες εγώ είμαι Κινέζα ακροβάτισσα...
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Αποφάσισα να σταματήσω τη φιναστερίδη.

sovagg είπε:
Αν ριξω τα αβονταρτ στη μινοξ χωρις να τα ανακατεψω με polysorbate,δεν θα απορροφηθει η ντουτα απ το κεφαλι μου??Στο λεω αυτο γιατι δεν μπορω να βρω polysorbate στην επαρχια..Το ειχα ψαξει κ πιο παλια για να φτιαξω το zix,αλλα τζιφος..

θα απορροφηθει αλλα οχι οπως πρεπει
εχω γραψει τους λογους σε αλλο ποστ

να αγορασεις οπωςδηποτε polysorbate
στο ιντερνετ ειναι γεματο απο online stores

και αν δεν εχεις καρτα για αγορες μεσω internet βρες απο κανεναν φιλο σου
μην βαζεις σκετη την ντουτα με στην μινοξιδιλη

αν βεβαια θες να με ακουσεις
 

Hopefull

New Member
Απ: Αποφάσισα να σταματήσω τη φιναστερίδη.

sovagg είπε:
Μετα απο 9 μηνες καθημερινης ληψης φιναστεριδης,αποφασισα να τη σταματησω.Απο παρενεργειες ειχα χαμηλη λιμπιντο κ αραιο σπερμα.Εκανα υπομονη μηπως κ υποχωρησουν με την παροδο του χρονου αλλα τπτ..Βελτιωση στο μαλλι ΚΑΜΙΑ..Ριχνω 7 αβονταρτ στο ριγκειν κ συνεχιζω για να διατηρησω τουλαχιστον τα ελαχιστα που μου εχουν απομεινει..

φιλε αν εχεις παρενεργειες με ληψη απο το στομα θα εχεις μαλλον και με transdermal delivery δεν υπαρχει διαφορα. Εδω το κουτι λεει οι εγγυες να μην αγγιζουν σπασμενες ταμπλετες propecia αρα φαντασου ποσο transdermal delivery παιζει. Λογικα οτι καταφερεις να μειωσεις με transdermal delivery θα τα καταφερνες και με μειωση της ποσοτητας που παιρνεις απο το στομα.
 

Jakard

New Member
Απ: Αποφάσισα να σταματήσω τη φιναστερίδη.

@ggelos είπε:
Αγαπητοί συνφορουμήτες 8). Μετά από σχεδον 6 μήνες χρήσης του καταπληκτικού, λογω αποτελεσμάτων, χαπιου πιστευω πως ήρθε η ώρα να το σταματησω για τους ακόλουθους λόγους.

1)Μικρότερος είχα προβλημα γυναικομαστιας πολυ ελαφρίας μορφής το οποιο με την πάροδο του χρόνου είχε υποχωρήσει, προφάνος μετα από 6 μήνες φινα επάνερχομαστε στα παλια, γμτ :-[

2) χαμήλοτερη λίμπιντο, και οχι πρωινές στύσεις εδώ κ καιρό. Τα οποια ευτυχώς 4-5 μερες που εχω να πάρω το χάπι έρχονται σιγά σιγα σε κανονικά επίπεδα ;D

3) πόνος μουδιασμα στους όρχεις σε τακτά χρονικά διαστήματα.

Είναι γεγονός πως το χάπι σιγουρα δούλεψε στα μαλλία και σίγουρα το πιστευω για την αποτελεσματικότητα του, απλά καποιός πρεπει να ανηκεί στο μαμημενο 2% των SIDES και για κακή μου τυχη είμαι ένας από αυτούς, δεν μάσαμε ομως κατι θα βρω να κάνω. Το 2 κ3 παίζει να τα παλευα με μικροτερη δόση, το 1 ομως δεν νομίζω.

Τι να κάνω τώρα για DHT?


Για την DHT τιποτα , για τα μαλλια εμφυτευση . Συγνωμη αλλα η αποψη μου απο οσα εχω δει ειναι οτι χωρις DHT blocker εσωτερικο δεν υπαρχουν αποτελεσματα . το 95 % των success stories εχουν propecia.
 

sovagg

New Member
Απ: Αποφάσισα να σταματήσω τη φιναστερίδη.

Παναγιωτης είπε:
θα απορροφηθει αλλα οχι οπως πρεπει
εχω γραψει τους λογους σε αλλο ποστ

να αγορασεις οπωςδηποτε polysorbate
στο ιντερνετ ειναι γεματο απο online stores

και αν δεν εχεις καρτα για αγορες μεσω internet βρες απο κανεναν φιλο σου
μην βαζεις σκετη την ντουτα με στην μινοξιδιλη

αν βεβαια θες να με ακουσεις

Παναγιωτη παιζει να βρω polysorbate σε μεγαλο φαρμακειο(π.χ Μπακακος) εστω κ με παραγγελια??
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα