Αγορά Oral Minoxidil

orange

Member
Παιδιά ο Λορέντσο λέει 5 mg. Μετά από 13 μήνες regaine θέλω να το αλλάξω σε χάπι. Αυτό το φαρμακείο Ομήρου που ακριβώς είναι; Κολωνάκι; Παραγγελία για να τα στείλει πως μπορώ να κάνω; Τηλεφωνικώς γίνεται;
το εγραψα ετσι καθως σε ενα αλλο στον Βολο που τηλεφωνησα (και που το βρηκα παλι απο εδω μεσα) μου ειπαν οτι λογιζεται ως φαρμακο και απαιτησαν συνταγη. οποτε σκεφτηκα να το γραψω διακριτικα ωστε να μην καιμε (λεμε μια πιθανοτητα στο τοσο) και τα φαρμακεια που μας εξυπηρετουν. αν γκουγκλαρεις θα στο βγαλει πρωτο πρωτο
https://letmegooglethat.com/?q=φαρμακειο+ομηρου+21α
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Marios1982

Well-Known Member
Φίλε μου όλη μας έχουμε αυτό το άγχος αλλά από τη στιγμή που δεν υπάρχει λονιτεν στην αγορά αλλά ούτε και από Ίντερνετ, τι να κάνουμε ;;;
Ποιος σου εγγυάται ότι είναι όμως η ουσία αυτή και δεν είναι φεικ;
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Ποιος σου εγγυάται ότι είναι όμως η ουσία αυτή και δεν είναι φεικ;
Σωστό αυτό που σκέφτηκες, με προβλημάτιζε και εμένα παλαιότερα αλλά με λίγο ψάξιμο θα καταλήξεις στο ότι η μινοξιδίλη είναι πάμφθηνη και δεν έχει λόγο κανένα φαρμακείο να σε δουλέψει έτσι. Εμένα περισσότερο με προβληματίζει να έχουν την σωστή περιεκτικότητα παρά η αυθεντικότητα της δραστικής ουσίας.
 

saras

Member
Φίλε μου όλη μας έχουμε αυτό το άγχος αλλά από τη στιγμή που δεν υπάρχει λονιτεν στην αγορά αλλά ούτε και από Ίντερνετ, τι να κάνουμε ;;;
Κι εμένα με προβληματίζει το θέμα περιεκτικότητας και αν όντως βάζουν ότι ισχυρίζονται. Από το ίντερνετ υπάρχει εδώ


Έχω κάνει παραγγελία τη Δευτέρα και θα περιμένω πολύ φαντάζομαι. Μόλις έρθει, αν δεν κολλήσει τελωνείο, θα το γυρίσω από μινοξ τόπικαλ και finasteride oral σε minox oral και dutasteride oral
 

Marios1982

Well-Known Member
Κι εμένα με προβληματίζει το θέμα περιεκτικότητας και αν όντως βάζουν ότι ισχυρίζονται. Από το ίντερνετ υπάρχει εδώ


Έχω κάνει παραγγελία τη Δευτέρα και θα περιμένω πολύ φαντάζομαι. Μόλις έρθει, αν δεν κολλήσει τελωνείο, θα το γυρίσω από μινοξ τόπικαλ και finasteride oral σε minox oral και dutasteride oral
Φίλε μου από τη στιγμή που δεν είναι το αυθεντικό της Pfizer αλλά γενόσημα και ποιος ξέρει τι γενόσημα και από που.. γιατί να μπεις σε αυτόν τον κόπο και να μην πάρεις έτοιμη από ελληνικό φαρμακείο; Είμαι της άποψης η λονιτεν η φτιαχτή.
 

saras

Member
Ας πούμε πως εμπιστεύομαι πιο πολύ γενόσημο από "φτιαχτό"
Δεν έχω καθόλου κακή εμπειρία από γενόσημα φάρμακα, κάθε άλλο, κι εγώ και κάποιοι συγγενείς μου, που καταναλώνουν
Επειδή παίρνω κάποια αντισταμινικά/αντιαλλεργικά για δεκαετίες, άλλοτε γενόσημα και άλλοτε τα original και δεν έχω καταλάβει καμιά διαφορά, σε φάρμακα που καταναλώνω τακτικά. Γενικά είμαι υπέρ των γενόσημων, αλλά δεν έχω προσπαθήσει να πείσω κανέναν να ακολουθήσει αυτό το δρόμο.
Τελειώνοντας το λινκ το βρηκα στο reddit, όπου κάποια μέλη παίρνουν για μήνες, χωρίς να έχει προκύψει κάτι.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Κοντευω διετία οραλ. Τίποτα το διαφορετικό από την τοπική. Απλά γλιτώνεις την ταλαίπα με το βάλε, άστο να απορροφηθεί, ξέβγαλε και repeat.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

FreeThinker

Well-Known Member
Με απογοητευεις φιλε, επειδη παιρνεις και φινα και εισαι και λιγο μικροτερος απο μενα... Ηλπιζα να ακουσω κατι πιο ενθαρρυντικο. Θα ξεκινησω απο αυτη τη βδομαδα και θα μαθω συντομα και γω. Στο μουσι τουλαχιστον ειδες καμια διαφορα?
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Με απογοητευεις φιλε, επειδη παιρνεις και φινα και εισαι και λιγο μικροτερος απο μενα... Ηλπιζα να ακουσω κατι πιο ενθαρρυντικο. Θα ξεκινησω απο αυτη τη βδομαδα και θα μαθω συντομα και γω. Στο μουσι τουλαχιστον ειδες καμια διαφορα?
Όχι. Τα ίδια κενάκια που είχα πριν ξεκινήσω ( φαβορίτα - μάγουλο ) παρέμειναν. Βέβαια δε με ενδιαφέρει γιατί κατά τα άλλα έχω πυκνό μούσι αλλά εντάξει το εξτραδάκι δε θα μας χάλαγε. Εδώ να αναφέρω όμως πως ο συνδυασμός φινα - μινοξ με κρατάει σταθερότατο και βελτιωμένο, σε λήπτρια και δότρια για χρόνια. Ειδικά στη δότρια έχουν δώσει οσκαρική ερμηνεία. Σου εύχομαι καλή επιτυχία και να πας τάπα με μινοξ.
 
Μπλουζα