ΑΥΤΟ είναι το καλύτερο και φτηνότερο topical ....

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΑΥΤΟ είναι το καλύτερο και φτηνότερο topical ....

οσων αφορα την μυρωδια της spiro εγω βαζω καθαρο οινοπνευμα και δεν βρωμαει καθολου,μια φορα μονο εβαλα το μπλε και το πεταξα ολο
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

GK

New Member
Απ: ΑΥΤΟ είναι το καλύτερο και φτηνότερο topical ....

Παιδιά εάν συνδυάσω μινοξιδίλη+προσκαρ+κετο σε μείγμα θα γίνει δουλειά λέτε?
Πάντως οι παρενέργειες της φίνα σίγουρα δεν θα είναι πολύ μικρότερες όταν θα πέφτει τοπικά?
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΑΥΤΟ είναι το καλύτερο και φτηνότερο topical ....

keto στην minox σκεφτομαι να προσθεσω και εγω καποια στιγμη.αλλα προς το παρων την χρησιμοπιω σκετη γιατι εχω μονο εναν μηνα που την ξεκινησα και θελω να δω τι μπορει να κανει απο μονη της σε εμενα
 

GK

New Member
Απ: ΑΥΤΟ είναι το καλύτερο και φτηνότερο topical ....

kapamarou είπε:
keto στην minox σκεφτομαι να προσθεσω και εγω καποια στιγμη.αλλα προς το παρων την χρησιμοπιω σκετη γιατι εχω μονο εναν μηνα που την ξεκινησα και θελω να δω τι μπορει να κανει απο μονη της σε εμενα

Εγω αποφάσισα να αγοράσω Kirkland για 12 μήνες κατευθείαν με 70 ευρώ, οι περισότεροι εάν όχι λένε ότι παρόλο που είναι φτηνή είναι αξιόπιστη και δεν έχει διαφορά με την Regaine, θα αγοράσω ένα Pill Crusher, proscar και χάπια κέτο.
Πριν 2 χρόνια περίπου που είχα πάει σε ένα φαρμακείο εδώ και τους είχα δώσει την συνταγή του γιατρού που έγραφε minoxidil 5% regaine έλεγαν ότι κάτι είχε η εταιρία και κάτι παραμύθια και παίζει μέσα στο cocktail να μου έβαζαν και 2%, δεν τους πολυεμπιστέυομαι αν και τώρα έχω βρει καλό φαρμακείο γειτονιάς αλλά προτιμώ να τα κάνω μόνος μου.
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: ΑΥΤΟ είναι το καλύτερο και φτηνότερο topical ....

GK είπε:
Παιδιά εάν συνδυάσω μινοξιδίλη+προσκαρ+κετο σε μείγμα θα γίνει δουλειά λέτε?
Πάντως οι παρενέργειες της φίνα σίγουρα δεν θα είναι πολύ μικρότερες όταν θα πέφτει τοπικά?

Ναι θα ειναι μικρότερες φιλε
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΑΥΤΟ είναι το καλύτερο και φτηνότερο topical ....

ANAR είπε:
[quote author=kapamarou link=topic=386.msg31495#msg31495 date=1271193856]
οσων αφορα την μυρωδια της spiro εγω βαζω καθαρο οινοπνευμα και δεν βρωμαει καθολου,μια φορα μονο εβαλα το μπλε και το πεταξα ολο

Kαι με το καθαρο μυρίζει φιλε
[/quote]
τοτε μαλλον μου αρεσει η μυρωδια του,εγω παντως δεν τα βραζω τα υλικα της λοσιον,τα χτυπαω στο μλεντερ,καποια συστατικα μπορει να καταστρεφονται λογο θερμοκρασιας,δεν ειμαι σιγουρος γι αυτο που λεω αλλα μου το ειπε ο φαρμακοποιος,την ιδια υποψεια ομως ειχα και εγω πρωτου μου το πει.
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: ΑΥΤΟ είναι το καλύτερο και φτηνότερο topical ....

kapamarou είπε:
[quote author=ANAR link=topic=386.msg31527#msg31527 date=1271228904]
[quote author=kapamarou link=topic=386.msg31495#msg31495 date=1271193856]
οσων αφορα την μυρωδια της spiro εγω βαζω καθαρο οινοπνευμα και δεν βρωμαει καθολου,μια φορα μονο εβαλα το μπλε και το πεταξα ολο

Kαι με το καθαρο μυρίζει φιλε
[/quote]
τοτε μαλλον μου αρεσει η μυρωδια του,εγω παντως δεν τα βραζω τα υλικα της λοσιον,τα χτυπαω στο μλεντερ,καποια συστατικα μπορει να καταστρεφονται λογο θερμοκρασιας,δεν ειμαι σιγουρος γι αυτο που λεω αλλα μου το ειπε ο φαρμακοποιος,την ιδια υποψεια ομως ειχα και εγω πρωτου μου το πει.
[/quote]

Παιζει και το τι μύτη εχει ο καθενας ;D απλα μπορει να εχεις συνηθίσει την μυρωδιά εσυ και να μην σε ενοχλεί για ρωτα και κανεναν διπλα σου.
 

lykos_19

New Member
Απ: ΑΥΤΟ είναι το καλύτερο και φτηνότερο topical ....

που το περνενε την μινοξ.. για 12 μηνες με 70ευρω...
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΑΥΤΟ είναι το καλύτερο και φτηνότερο topical ....

GK είπε:
[quote author=kapamarou link=topic=386.msg31523#msg31523 date=1271227104]
keto στην minox σκεφτομαι να προσθεσω και εγω καποια στιγμη.αλλα προς το παρων την χρησιμοπιω σκετη γιατι εχω μονο εναν μηνα που την ξεκινησα και θελω να δω τι μπορει να κανει απο μονη της σε εμενα

Εγω αποφάσισα να αγοράσω Kirkland για 12 μήνες κατευθείαν με 70 ευρώ, οι περισότεροι εάν όχι λένε ότι παρόλο που είναι φτηνή είναι αξιόπιστη και δεν έχει διαφορά με την Regaine, θα αγοράσω ένα Pill Crusher, proscar και χάπια κέτο.
Πριν 2 χρόνια περίπου που είχα πάει σε ένα φαρμακείο εδώ και τους είχα δώσει την συνταγή του γιατρού που έγραφε minoxidil 5% regaine έλεγαν ότι κάτι είχε η εταιρία και κάτι παραμύθια και παίζει μέσα στο cocktail να μου έβαζαν και 2%, δεν τους πολυεμπιστέυομαι αν και τώρα έχω βρει καλό φαρμακείο γειτονιάς αλλά προτιμώ να τα κάνω μόνος μου.
[/qu
ο λογος που δεν παρηγκειλα κατευθειαν kikland ειναι επειδη δεν εχω μαθει ακομα να παραγκελνω.μολις 2 μηνες εχω internet και για να στειλω το πρωτο μου μηνυμα στο forum εψαχνα 3 ωρες!
 

GK

New Member
Απ: ΑΥΤΟ είναι το καλύτερο και φτηνότερο topical ....

kapamarou είπε:
ο λογος που δεν παρηγκειλα κατευθειαν kikland ειναι επειδη δεν εχω μαθει ακομα να παραγκελνω.μολις 2 μηνες εχω internet και για να στειλω το πρωτο μου μηνυμα στο forum εψαχνα 3 ωρες!

:D όπως όλοι μας ! Καλή αρχή, μην κακομάθεις τώρα και πέρνεις από όπου ναναι
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

lykos_19

New Member
Απ: ΑΥΤΟ είναι το καλύτερο και φτηνότερο topical ....

δεν μου λες.. εχω αγγλικα δεν ξερω και πως θα το παραγγειλω...
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: ΑΥΤΟ είναι το καλύτερο και φτηνότερο topical ....

lykos_19 είπε:
δεν μου λες.. εχω αγγλικα δεν ξερω και πως θα το παραγγειλω...

Καλη ερωτηση :)

Εμενα το προβλημα μου ειναι οτι δεν θελω να εχω καμια σχεσει με τις τραπεζες και τις καρτες και γιαυτο δεν εχω παραγγείλει ποτε απ εξω.

Κανενας εθελοντης υπαρχει;;;;;;;; ::)
 

kabamarou

Member
Απ: ΑΥΤΟ είναι το καλύτερο και φτηνότερο topical ....

Παιδιά το ebay που μπορεί να παραγγείλει κάποιος υπάρχει και στα Ελληνικά πλέον εδώ
http://www.eim.ebay.gr/

Αλλά πρέπει να ανοίξεις λογαριασμό πρώτα στο ebay και εννοείται πως πρέπει να έχεις και κάρτα για να παραγγείλεις αλλιώς δεν γίνεται.

Εγω προσωπικά πήγα και έβγαλα μια χρεωστική κάρτα από την τράπεζα Κύπρ.. με 5 ευρώ και από τότε έχω παραγγείλει πολύ πράγμα .

Η χρεωστική έχει το πλεονέκτημα ότι και χακεριά να πάνε να σου κάνουν το πολύ πολύ να χάσεις τα χρήματα που έχεις βάλει μέσα στην κάρτα για να κάνεις μια αγορά.

Ενω στην πιστωτική μπορούν να σε σκίσουν αν σου κλέψουν τον κωδικό.

Καλό επίσης είναι αφού γραφτεί κάποιος στο ebay να γραφτεί και στο paypal ώστε να γίνεται η πληρωμή μέσω αυτού για να μην μπορούν να σου παίξουν μπινιά .
Πρέπει να υπάρχουν και αντίστοιχα θέματα νομίζω στο παρόν forum η γενικά στο internet αν ψάξετε.
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΑΥΤΟ είναι το καλύτερο και φτηνότερο topical ....

tse είπε:
Παιδιά το ebay που μπορεί να παραγγείλει κάποιος υπάρχει και στα Ελληνικά πλέον εδώ
http://www.eim.ebay.gr/

Αλλά πρέπει να ανοίξεις λογαριασμό πρώτα στο ebay και εννοείται πως πρέπει να έχεις και κάρτα για να παραγγείλεις αλλιώς δεν γίνεται.

Εγω προσωπικά πήγα και έβγαλα μια χρεωστική κάρτα από την τράπεζα Κύπρ.. με 5 ευρώ και από τότε έχω παραγγείλει πολύ πράγμα .

Η χρεωστική έχει το πλεονέκτημα ότι και χακεριά να πάνε να σου κάνουν το πολύ πολύ να χάσεις τα χρήματα που έχεις βάλει μέσα στην κάρτα για να κάνεις μια αγορά.

Ενω στην πιστωτική μπορούν να σε σκίσουν αν σου κλέψουν τον κωδικό.

Καλό επίσης είναι αφού γραφτεί κάποιος στο ebay να γραφτεί και στο paypal ώστε να γίνεται η πληρωμή μέσω αυτού για να μην μπορούν να σου παίξουν μπινιά .
Πρέπει να υπάρχουν και αντίστοιχα θέματα νομίζω στο παρόν forum η γενικά στο internet αν ψάξετε.
και παλι το ελληνικο e bay εχει ποιο ανεβασμενες τιμες απο το ξενο απο οτι θυμαμαι με μια ματια που
ειχα ριξει
 

alexXXX

Active Member
Απ: ΑΥΤΟ είναι το καλύτερο και φτηνότερο topical ....

ρε παιδια εδω και λογο καιρο βαζω σπιρολακτονη αλα εχω παθει πλακα καθε 10 λεπτα παω για κατουρημα γτ γινεται αυτο??απο το φαρμακο ειναι μηπως ειναι επικινδυνο?? :chinscratch :chinscratch :chinscratch :chinscratch
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΑΥΤΟ είναι το καλύτερο και φτηνότερο topical ....

ειναι ελαφρως διουρητικό
αλλα σε μεγαλυτερες δοσεις φιλε

τωρα αν σε πιανει σε τοσο μικες τι να πω
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: ΑΥΤΟ είναι το καλύτερο και φτηνότερο topical ....

alexXXX είπε:
ρε παιδια εδω και λογο καιρο βαζω σπιρολακτονη αλα εχω παθει πλακα καθε 10 λεπτα παω για κατουρημα γτ γινεται αυτο??απο το φαρμακο ειναι μηπως ειναι επικινδυνο?? :chinscratch :chinscratch :chinscratch :chinscratch

Και εγω οταν εβαζα καθε μια ωρα ήμουν τουαλετα ;D
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΑΥΤΟ είναι το καλύτερο και φτηνότερο topical ....

alexXXX είπε:
ρε παιδια εδω και λογο καιρο βαζω σπιρολακτονη αλα εχω παθει πλακα καθε 10 λεπτα παω για κατουρημα γτ γινεται αυτο??απο το φαρμακο ειναι μηπως ειναι επικινδυνο?? :chinscratch :chinscratch :chinscratch :chinscratch
μετρα και την πιεση σου,ετσι απο περειεργεια,μπορει να επειρεαστει αν περασει απο το δερμα αρκετη ποσοτητα :chinscratch
 

show_palmettos

New Member
Απ: ΑΥΤΟ είναι το καλύτερο και φτηνότερο topical ....

Βρηκα σε ενα σαιτ αυτο >>>
Επίσης, παθολογική τριχόπτωση προκαλούν τα αντιθρομβωτικά, τα αντικαταθλιπτικά, τα διουρητικά σκευάσματα που χορηγούνται για την αντιμετώπιση της υπέρτασης.

το aldactone ειναι διουρητικο σκευασμα....αρα η σπιρονολακτονη μπορει να προκαλεσει παθολογικη τριχοπτωση ? :mad:
 
Μπλουζα