ΑΓΝΟΙΑ ΚΙΝΔΥΝΟΥ - ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ FORUM

nick90

Well-Known Member
έμενα γιατι μου φαινεται ιδια η φωτεινοτητα στις 2 πρωτες;

Η τριτη λιγο παραπανω φως; Μόνο λίγο παραπάνω;
Δηλαδη με την τριτη που πέφτει προβολέας γηπεδου στο ενα μετρο αποσταση θα πρεπει να συγκρινουμε την πρωτη;

Παιδια η κριτικη να γινεται, ειναι καλο. Εχω κανει πολλα λαικ σε αυτο το νημα (και οχι μονο) σε ατομα που εχουν ασκησει αντικειμενικη καλοπροαιρετη κριτικη στον γιατρο, αλλα οταν παμε στα ακρα χανουμε την αξιοπιστια μας.
Πέφτει λίγο φως εννοώ σε σχέση με την δεύτερη που ειναι υποφωτισμένη. Η πρώτη με την δεύτερη έχουν διαφορά φωτεινότητας, στην πρώτη ειναι σαν να πέφτει όλο το φως πάνω ενώ στη δεύτερη όχι που έχει σκιές στα κενά, κάτι που δεν συμβαίνει με την πρώτη.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Vdupa

Well-Known Member
Πέφτει λίγο φως εννοώ σε σχέση με την δεύτερη που ειναι υποφωτισμένη. Η πρώτη με την δεύτερη έχουν διαφορά φωτεινότητας, στην πρώτη ειναι σαν να πέφτει όλο το φως πάνω ενώ στη δεύτερη όχι που έχει σκιές στα κενά, κάτι που δεν συμβαίνει με την πρώτη.
εμενα μου φαινεται η ιδια να σου πω την αληθεια. Αν ειναι καποιος καλος στο φωτοσοπ και προσθεσει μαλλι στην πρωτη (απο το μαλλι της πρωτης) θα φαινεται ίδια. Απλα το μαλλι ειναι λογικo να δινει την αισθηση οτι υπαρχει περισσότερη σκιά.
 

Kostas97

Well-Known Member
Πέφτει λίγο φως εννοώ σε σχέση με την δεύτερη που ειναι υποφωτισμένη. Η πρώτη με την δεύτερη έχουν διαφορά φωτεινότητας, στην πρώτη ειναι σαν να πέφτει όλο το φως πάνω ενώ στη δεύτερη όχι που έχει σκιές στα κενά, κάτι που δεν συμβαίνει με την πρώτη.
Nick αν και γενικα εχει συμβει αυτο που λες και στα δικα μου ματια το πραδειγμα ειναι αστοχο.
 

nick90

Well-Known Member
εμενα μου φαινεται η ιδια να σου πω την αληθεια. Αν ειναι καποιος καλος στο φωτοσοπ και προσθεσει μαλλι στην πρωτη (απο το μαλλι της πρωτης) θα φαινεται ίδια. Απλα το μαλλι ειναι λογικη να δινει την αισθηση οτι υπαρχει περισσότερη σκιά.
Εγώ άλλα βλέπω πάντως. Στην πρώτη είναι πολύ έντονος ο φωτισμός με το δέρμα να φαίνεται ανοιχτόχρωμο, ενώ στη δεύτερη το δέρμα στο scalp είναι πιο σκουρόχρωμο. Και μόνο από αυτό φαίνεται η διαφορά στον φωτισμό. Γενικά Ο έντονος φωτισμός αναδεικνύει τα κενά ανάμεσα στα μαλλιά όταν πέφτει πάνω, κάτι που δεν συμβαίνει στη δεύτερη φωτογραφία που είναι φανερά με λιγότερο φως από την πρώτη που πέφτει έντονα το φως .
 
Τελευταία επεξεργασία:

jersey

Well-Known Member
Αγαπητοι μου φιλοι, ειχα υποσχεθει (κυριως στον εαυτο μου) οτι θα απεχω απο την κριτικη συγκεκριμενης κλινικης.

Ωστοσο, οσοι με γνωριζουν εδω και 7 χρονια, θα κατανοησουν ολα αυτα που θα γραψω.

Παντοτε βασικο μου μελημα ειναι η προστασια των υποψηφιων για μεταμοσχευση μελων του forum. Ποτέ δε φοβηθηκα να εκφρασω την αποψη μου, οταν εκρινα οτι ελλοχευει ο κινδυνος παραπλανησης. Καθετι που θεωρουσα παραξενο, το επεσημανα και ασκουσα δριμεια κριτικη.

Ετσι και σημερα "βγηκα απο τα ρουχα μου" διαβαζοντας συγκεκριμενο νημα μμ. Θεωρησα μεγαλο βαρος στη συνειδηση μου να εξακολουθησω να κανω τα στραβα ματια και να απεχω απο κριτικη, ενω ολοφανερα εκτυλισσοταν μπροστα μου μια διαστρεβλωση της πραγματικοτητας.

Με αγνοια κινδυνου, λοιπον (οπως γραφω στον τιτλο του νηματος)...με την απειλη δικαστηριων...θα εκφρασω την ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ...ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ.

Οποιος θελει τη λαμβανει υποψη του, οποιος δε θελει ας με θεωρησει παραφρονα, τρελο (ισως εχει και δικιο, ισως ειμαι ο τρελος του χωριου).

Η αποψη που θα εκφρασω ειναι κατοπιν πειρας 4 ετων χρησης μικροϊνων. Οσοι ειναι μακροχρονιοι χρηστες, ας διατυπωσουν και αυτοι τη γνωμη τους...μπορει να ειναι διαφορετικη απο τη δικη μου. Αν εχουν αλλη αποψη, ας πιστεψετε αυτους και οχι εμενα.

Σημερα, λοιπον, ανεβηκαν οι εξης φωτογραφιες μεταμοσχευσης...

Προβολή συνημμένου 51665

Δειτε τις τριχες στη hairline ψηλα...δειτε ποσο αραιες ειναι.

Αντιθετως στις ριζες υπαρχει το απολυτο σκοταδι...λες και η πυκνοτητα ειναι 100 grafts ανα cm2. Πως μπορει να εξηγηθει αυτο;

Προβολή συνημμένου 51666

Δειτε ακριβως στο κεντρο της hairline και λιγο αριστερα, οπως κοιταζουμε.

Ειναι ξεκαθαρο οτι σε καποια σημεια υπαρχει τοπικ και σε καποια σημεια εχει ξεβαψει.

Προβολή συνημμένου 51667
Προβολή συνημμένου 51669



Φιλοι μου, για μενα ειναι 100% βεβαιο...βαζω το χερι μου στη φωτια οτι εχει γινει χρηση μικροϊνων.

Δεν μπορει κανενας να με πεισει οτι προκειται για "παιχνιδια" του φακου ή οτι "κανουν πουλακια" τα ματια μου.

(Σε τελικη αναλυση, ακομη και αν καποιος πιστεψει αφελως οτι ειναι "παιχνιδια" και σκιες του φακου, και αυτο ειναι επιληψιμο, ειναι παραπλανητικο, αποτελει διαστρεβλωση της πραγματικοτητας)


Και επιπλεον κατι ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ.

Το περιστατικο συνοδευεται και απο video!!!

Επομενως, ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ, χανεται και η αξιοπιστια ενος τοσο σοβαρου τεκμηριου. Ακομη και με video, με τις καταλληλες ληψεις και φωτισμους, επιτυγχανεται η διαστρεβλωση της αληθειας.

Ας γινουν εις βαρος μου μηνυσεις...

Προτιμω να εχω ησυχη τη συνειδηση μου...

Προτιμω να εχω διατυπωσει την ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ...

Προτιμω να καταθεσω την εμπειρια μου και ας μη με πιστεψει κανείς.

Ας με θεωρησουν ολοι προκατειλημενο.

Ας θεωρησουν οτι δε γνωριζω τι γραφω.

Τουλαχιστον, σημερα το βραδυ θα κοιμηθω ησυχος, γιατι δε θα εχω σιωπησει, δε θα εχω κρυφτει, θα εχω εκφρασει ελευθερα την ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ...μονο και μονο για το καλο του forum και των νεαρων, απειρων υποψηφιων προς μεταμοσχευση, ωστε να μην παρασυρονται απο υλικο που δεν ανταποκρινεται στην πραγματικοτητα.
tol εγώ πιστεύω καλά έκανες και άνοιξες αυτό το νήμα θέτοντας τους προβληματισμούς σου για την αξιοπιστία κάποιων παρουσιάσεων στο φόρουμ, ώστε τα νέα μέλη να το έχουν και αυτό υπόψιν τους και να το ψάχνουν περισσότερο. Παντως αυτες οι μαυριλες που λες είναι οντως υπαρκτες, οπως σωστά ανεφερες. Τώρα αν έχει βάλει Topik ή έχει γίνει κάτι άλλο δεν το γνωρίζω καθώς δεν είμαι χρήστης topik.
Αλλά δεν πιστεύω οτι θα έμπαινες σε αυτή τη διαδικασία να ανοίξεις νήμα και να το δηλωσεις οτι εγινε χρήση τοπικ αν δεν ήσουν απόλυτα σίγουρος όπως άλλωστε δηλώνεις. Γενικά έχω δει και από τα γραφόμενα σου ότι είσαι πολύ σοβαρό μέλος που δεν θα έκανε ποτέ κάτι για να διαστρεβλώσει την πραγματικότητα.
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Reactions: tol

Giorgos-3

Well-Known Member
Όχι να comment γιατι έως τώρα έχει την πρωτοτυπία μια και μόνο κλινική συνεχώς να απειλεί και να εκβιάζει μέλη και να ακούει όλο το ανάθεμα και καλά να πάθει ... Να πείσεις το μέλος να μιλήσει πια κλινική του έκανε τι ... Να μας δείξει και να ακούσουν κ αυτή τα καντιλακια της....
 

oreo

Well-Known Member
έμενα γιατι μου φαινεται ιδια η φωτεινοτητα στις 2 πρωτες;

Η τριτη λιγο παραπανω φως; Μόνο λίγο παραπάνω;
Δηλαδη με την τριτη που πέφτει προβολέας γηπεδου στο ενα μετρο αποσταση θα πρεπει να συγκρινουμε την πρωτη;

Παιδια η κριτικη να γινεται, ειναι καλο. Εχω κανει πολλα λαικ σε αυτο το νημα (και οχι μονο) σε ατομα που εχουν ασκησει αντικειμενικη καλοπροαιρετη κριτικη στον γιατρο, αλλα οταν παμε στα ακρα χανουμε την αξιοπιστια μας.
Λέω και εγώ πως και δεν μου έχει κανει like τόσο καιρό, τελικά υπήρξα υποκειμενικός :p
 

oreo

Well-Known Member
υ.Γ αν δεν τα έχω γράψει ορθά ή αντιληπτά, προβλημάς σας :p . Εγώ τα κατάλαβα :oops:
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Όχι να comment γιατι έως τώρα έχει την πρωτοτυπία μια και μόνο κλινική συνεχώς να απειλεί και να εκβιάζει μέλη και να ακούει όλο το ανάθεμα και καλά να πάθει ... Να πείσεις το μέλος να μιλήσει πια κλινική του έκανε τι ... Να μας δείξει και να ακούσουν κ αυτή τα καντιλακια της....

Το μέλος δεν θέλει. Πειράματα στην πλάτη άλλων δεν κάνω.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Βλέποντας όλη αυτή την κατάσταση θεωρώ ότι πρέπει να ρίξουμε λίγο τους τόνους. Κάνω έκκληση σε όλους.
 

JimKan1

Well-Known Member
αν κλινικη ζητησε απο μελος να κατεβει παρουσιαση πρεπει να το γνωριζουμε ολοι. Δηλαδη ανεβαζεις καλη παρουσιαση και ολα καλα, ανεβαζεις κακη παρουσιαση και ξεκινανε οι μηνυσεις για να την κατεβασεις και μενουμε στο τελος μονο με τις καλες παρουσιασεις και οι κακες πανε κουβα. Τι νοημα εχει η υπαρξη του forum τοτε;
 

gregkont13

Verified MM member
αν κλινικη ζητησε απο μελος να κατεβει παρουσιαση πρεπει να το γνωριζουμε ολοι. Δηλαδη ανεβαζεις καλη παρουσιαση και ολα καλα, ανεβαζεις κακη παρουσιαση και ξεκινανε οι μηνυσεις για να την κατεβασεις και μενουμε στο τελος μονο με τις καλες παρουσιασεις και οι κακες πανε κουβα. Τι νοημα εχει η υπαρξη του forum τοτε;
Νομίζω δεν είναι όλη η παρουσιάση σαν παρουσιάση. Είναι κάτι σε φάση κατηγόριας που θα είπε το μέλος και πιάστηκαν από αυτό. Γενικά, το συμπέρασμα είναι πως το φόρουμ κάνει ζημιά.... Οπότε θέλει κριτική, απλά προσεκτική για μην υπάρχουν μπελάδες. Σε μέλη-υποστηρικτές(ανώνυμα) κλπ λες ότι θες.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
αν κλινικη ζητησε απο μελος να κατεβει παρουσιαση πρεπει να το γνωριζουμε ολοι. Δηλαδη ανεβαζεις καλη παρουσιαση και ολα καλα, ανεβαζεις κακη παρουσιαση και ξεκινανε οι μηνυσεις για να την κατεβασεις και μενουμε στο τελος μονο με τις καλες παρουσιασεις και οι κακες πανε κουβα. Τι νοημα εχει η υπαρξη του forum τοτε;
Έχει δεν έχει είναι θέμα του μέλους το οποίο θέλουμε να προστατεύσουμε.
 

tol

Well-Known Member
Βλέποντας όλη αυτή την κατάσταση θεωρώ ότι πρέπει να ρίξουμε λίγο τους τόνους. Κάνω έκκληση σε όλους.

Φιλε CVIAL, ας τοποθετηθω και εγω, ως νηματοθετης.

Συμφωνω απολυτα οτι πρεπει να πεσουν οι τονοι. Φυσικα και ο χωρος του forum δεν ειναι σωστο να μετατραπει σε χωρο δικαστηριων και απειλες μηνυσεων.

Επισης, επειδη μελημα μου ειναι η αντικειμενικοτητα, ανοιγοντας το νημα δεν ηθελα να διαβασω σχολια, οπως αυτα που διαβασα σημερα.

Τι εννοω;

Δεν ηθελα να δωσω την ευκαιρια σε καποιους (υποστηρικτες αλλων γιατρων και κλινικων) να "ξεσπαθωσουν".

Δεν ηθελα και αλλοι που (κατα την ταπεινη μου αποψη) δεν ειναι σωστοι στις παρουσιασεις, που και αυτοι (κατα την ταπεινη μου αποψη) ωραιοποιουν αποτελεσματα, να θεωρησουν το παρον νημα ως θεοσταλτη ευκαιρια να προωθησουν τα συμφεροντα των γιατρων/κλινικων τους.

Ειναι αυτονοητο οτι προσωπικα δεν μπορω να φερω αντικειμενικα αποδεικτικα στοιχεια περαν των φωτογραφιων που ανεβηκαν στην επισημη παρουσιαση. Δεν μπορω π.χ. να συναντηθω με τον πελατη και να τραβηξω φωτογραφικο υλικο, για να αποδειξω τις υποψιες μου, για να στηριξω τις θεσεις μου.

Γραφτηκαν και οι αποψεις αλλων χρηστων μικροϊνων....σεβαστες. Ισχυριζονται οτι προκειται για θεματα φακου και σκιων...σεβαστες οι αποψεις τους. Κανείς, ομως, δεν μπορει να το αποδειξει. Ουτε εγω, ουτε αυτοι.

Γενικα, εξακολουθω να θεωρω οτι μονο ανεξαρτητες παρουσιασεις (και αυτες υπο αυστηρες προϋποθεσεις) μπορουν να οδηγησουν σε σχετικα ασφαλη συμπερασματα.

Δυστυχως, απο πολλες κλινικες/γιατρους δε βλεπω να τηρουνται αυτες οι προϋποθεσεις.

Ετσι, επειδη δε θελω να ειμαι ο "Δουρειος ιππος" καποιων που και αυτοι δεν κανουν σωστες παρουσιασεις μεταμοσχευσεων, θα ηθελα, ως νηματοθετης, να πεσουν οι τονοι.

Δεν ξερω...αν ειναι να προκληθει ενας πολεμος για το ποιος κανει τις λιγοτερο κακες παρουσιασεις ( :p:D )...ισως ειναι προτιμοτερο ακομη και να κλειδωθει το νημα.

ΥΓ Φιλε CVIAL, απο χθες που διαβασα το υπ' αριθμ. 20 σχολιο σου στο παρον νημα και τη δεδηλωμενη προθεση σου για verified παρουσιασεις μεταμοσχευσεων, ταυτιζομαι απολυτα με τις αποψεις σου. Θεωρω οτι, αν μπορεσεις να βρεις τον συγκεκριμενο πελατη, αλλα οχι μονο...


Αν μπορεις να φερνεις ατομα που εχουν υποβληθει σε μεταμοσχευσεις (απο διαφορες κλινικες) στο γραφειο σου (στον ιδιωτικο σου χωρο) και ανεξαρτητα, αντικειμενικα συλλεγεις το καταλληλο υλικο (φωτογραφιες, video) και στη συνεχεια το ανεβαζεις στο forum, αυτο θα ηταν το ιδανικο.

Τετοιες verified, επαληθευμενες παρουσιασεις θα ειχαν μεγαλη αξια.

Η αντικειμενικοτητα και το κυρος σου, οι γνωσεις/εμπειριες, τα καταλληλα μεσα που διαθετεις (φωτογραφιες, μεγεθυντικοι φακοι κ.α.) εγγυωνται την αξιοπιστια των παρουσιασεων.

Ετσι, δε θα υπαρχουν υποψιες, υπονοιες, "θολουρα στον οριζοντα".

Μακαρι, φιλε CVIAL, να ευοδωθει το σχεδιο σου. Θα ειναι τεραστια η συνεισφορα σου για το forum.
 

JimKan1

Well-Known Member
Οπως και να εχει αν το νημα διαγραφει(σε περιπτωση που ειναι ολοκληρωμενο περιστατικο, 12 μηνες +) η σταματησει αποτομα τις ενημερωσεις εκει που θα επρεπε να υπαρχει ενημερωση θα ξερουμε ποια κλινικη βρισκεται απο πισω, δεν ξερω τι ειναι χειροτερο για την κλινικη λοιπον, να ξερει ολο το forum οτι απειλει πελατες με κακα αποτελεσματα η οτι ειχε ενα κακο αποτελεσμα; Θα μαθουμε συντομα
 

aeratos28

Just aeratos
Μου φαίνεται ότι πλέον δεν έχουμε γιατρούς μεταμοσχεύσεων ..έχουμε γεμίσει με πολλούς Αρτέμιδες Σωρρες,που νομιζουν ότι δίνουν συνέντευξη σε πολλούς Σροιτερ..:oops: έχουν αποθρασυνθει εντελώς οι βουλγαρογιατροι ..ρε ουστ
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Φιλε CVIAL, ας τοποθετηθω και εγω, ως νηματοθετης.

Συμφωνω απολυτα οτι πρεπει να πεσουν οι τονοι. Φυσικα και ο χωρος του forum δεν ειναι σωστο να μετατραπει σε χωρο δικαστηριων και απειλες μηνυσεων.

Επισης, επειδη μελημα μου ειναι η αντικειμενικοτητα, ανοιγοντας το νημα δεν ηθελα να διαβασω σχολια, οπως αυτα που διαβασα σημερα.

Τι εννοω;

Δεν ηθελα να δωσω την ευκαιρια σε καποιους (υποστηρικτες αλλων γιατρων και κλινικων) να "ξεσπαθωσουν".

Δεν ηθελα και αλλοι που (κατα την ταπεινη μου αποψη) δεν ειναι σωστοι στις παρουσιασεις, που και αυτοι (κατα την ταπεινη μου αποψη) ωραιοποιουν αποτελεσματα, να θεωρησουν το παρον νημα ως θεοσταλτη ευκαιρια να προωθησουν τα συμφεροντα των γιατρων/κλινικων τους.

Ειναι αυτονοητο οτι προσωπικα δεν μπορω να φερω αντικειμενικα αποδεικτικα στοιχεια περαν των φωτογραφιων που ανεβηκαν στην επισημη παρουσιαση. Δεν μπορω π.χ. να συναντηθω με τον πελατη και να τραβηξω φωτογραφικο υλικο, για να αποδειξω τις υποψιες μου, για να στηριξω τις θεσεις μου.

Γραφτηκαν και οι αποψεις αλλων χρηστων μικροϊνων....σεβαστες. Ισχυριζονται οτι προκειται για θεματα φακου και σκιων...σεβαστες οι αποψεις τους. Κανείς, ομως, δεν μπορει να το αποδειξει. Ουτε εγω, ουτε αυτοι.

Γενικα, εξακολουθω να θεωρω οτι μονο ανεξαρτητες παρουσιασεις (και αυτες υπο αυστηρες προϋποθεσεις) μπορουν να οδηγησουν σε σχετικα ασφαλη συμπερασματα.

Δυστυχως, απο πολλες κλινικες/γιατρους δε βλεπω να τηρουνται αυτες οι προϋποθεσεις.

Ετσι, επειδη δε θελω να ειμαι ο "Δουρειος ιππος" καποιων που και αυτοι δεν κανουν σωστες παρουσιασεις μεταμοσχευσεων, θα ηθελα, ως νηματοθετης, να πεσουν οι τονοι.

Δεν ξερω...αν ειναι να προκληθει ενας πολεμος για το ποιος κανει τις λιγοτερο κακες παρουσιασεις ( :p:D )...ισως ειναι προτιμοτερο ακομη και να κλειδωθει το νημα.

ΥΓ Φιλε CVIAL, απο χθες που διαβασα το υπ' αριθμ. 20 σχολιο σου στο παρον νημα και τη δεδηλωμενη προθεση σου για verified παρουσιασεις μεταμοσχευσεων, ταυτιζομαι απολυτα με τις αποψεις σου. Θεωρω οτι, αν μπορεσεις να βρεις τον συγκεκριμενο πελατη, αλλα οχι μονο...


Αν μπορεις να φερνεις ατομα που εχουν υποβληθει σε μεταμοσχευσεις (απο διαφορες κλινικες) στο γραφειο σου (στον ιδιωτικο σου χωρο) και ανεξαρτητα, αντικειμενικα συλλεγεις το καταλληλο υλικο (φωτογραφιες, video) και στη συνεχεια το ανεβαζεις στο forum, αυτο θα ηταν το ιδανικο.

Τετοιες verified, επαληθευμενες παρουσιασεις θα ειχαν μεγαλη αξια.

Η αντικειμενικοτητα και το κυρος σου, οι γνωσεις/εμπειριες, τα καταλληλα μεσα που διαθετεις (φωτογραφιες, μεγεθυντικοι φακοι κ.α.) εγγυωνται την αξιοπιστια των παρουσιασεων.

Ετσι, δε θα υπαρχουν υποψιες, υπονοιες, "θολουρα στον οριζοντα".

Μακαρι, φιλε CVIAL, να ευοδωθει το σχεδιο σου. Θα ειναι τεραστια η συνεισφορα σου για το forum.

Tol, μου δίνεις μια ωραία ιδέα για να ξεφύγουμε από αυτή την κατάσταση. Παρόλο που είναι εις βάρος του προσωπικού μου χρόνου, θα ήθελα σε τέτοιες περιπτώσεις που υπάρχουν κάποιες αμφιβολίες, αντί να τσακωνόμαστε και να προσπαθεί ο καθένας να αποδείξει την δικιά του θεωρία με συνέπεια "τα σεντόνια" που δεν καταλήγουν πουθενά, να υλοποιήσω αυτό που λες. Να έρθουν τα περιστατικά στον χώρο μου (προφανώς θα θεσπίσω κάποια πρωινά Σαββάτου σε συγκεκριμένες ημερομηνίες) για να βγάλω σωστές φώτο/βιντεο που εν συνεχεία θα ποστάρω έτσι ώστε να υπάρχει απόλυτη διαφάνεια. Εννοείται ότι τα περιστατικά αυτά θα γίνουν αυτόματα verified. Θα παρακαλέσω τις κλινικές να είναι αρωγοί σε αυτή την προσπάθεια αφού και αυτές έχουν συμφέρον να κάνουν verified τα περιστατικά τους.
 
Μπλουζα