ΑΓΝΟΙΑ ΚΙΝΔΥΝΟΥ????- ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ FORUM??? To Βιντεο που ΚΑΤΑΔΙΚΑΖΕΙ ΤΟΝ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗ!!!!!

aeratos28

Just aeratos
Αυτό σου έκανε εντύπωση μόνο.. ααα ρε αστραπογιαννε...δεν λες που στα μουλωχτα ,χωρίς να το λέει καν,άλλαξε τρόπο που δουλεύει γτ αυτές οι στριπαρες έκαψαν κόσμο,βλέπε τζακσμιθ κτλ,και εσύ ο γλιτσας,ακόμα και εκεί έγραφες για τις άριστες διαχειρισεις που κάνει..η κουτός είσαι η τυφλοπόντικας κομματοσκυλο..διάλεξε..(κομματοσκυλο τρόπος του λέγειν.καταλαβες πιστεύω)
αχχαχααχα καλο...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
@John_John1 έχω βρει μνμ σου από τα παλιά που με ρωτούσες για τον Μπρέντα και σου είπα ότι έπρεπε να σου πω !!!!Άστα άλλες εποχές όπως ακριβώς τα λες...και με άλλες τιμές...
Και τώρα βέβαια βλέπεις πως κινείται το ψάρεμα απλά τώρα έστω δεν πληρώνουν πολλά και κάτι παίρνουν σαν αποτέλεσμα ..
Τι ημερομηνία μιλησαμε για να το βρω? Μήπως έχουν σβηστεί και μυνήματα ρε γμτ. Μπρέντα είχα πάει 2 φορές επίσκεψη καλός μου είχε φανεί είχα δει και ένα παλληκάρι από θεσνική είχε σαν και εμένα φαλάκρα και ξαφνικά τον είδα με μαλλί και τόλμησα να τον ρωτήσω. Ήταν υπεύθυνος στην Κρήνη στο Raka Cafe. Εκεί τον είχα δει φαλακρό και μετά 2 χρόνια με μαλλί.
 

Xristos87

Well-Known Member
Εσύ το έχουμε πει είσαι ο κλόουν του φόρουμ.
Ικανοποιήσε με ένα αποτέλεσμα που ούτε καν ξέρεις που μπήκε ο γιατρός σου ή μπορεί και να ξέρεις και να παραπλανάς σκόπιμα τον κόσμο αλλά το μόνο που καταφέρνεις είναι να γίνεσαι περίγελος.
Γελάει ο κόσμος μαζί σου.
Και για να είμαι δίκαιος το γιατρό σου εγώ και περιστατικά του πολλά έχω δει ζωντανά από το 2015 που εσύ ούτε στον ύπνο σου δεν έχεις δει.
Καλύτερα να μην σχολιάσω για το τελικό αποτέλεσμα.
Γιατί εγώ όταν του ασκώ κριτική την ασκώ γιατί τον είχα μελετήσει καλά και ήθελα να βελτιωθεί αν το ήθελε φυσικά και αυτός.
Για αυτό πήγα και τον είδα απο κοντά όταν όλοι τον βρίζανε.
Ψάρακα.
φωστηρα βλαφο...ααααχ
 

Bigk

Well-Known Member
Τουλάχιστον αυτοί που εκφερετε τις απόψεις για τις κλινικές που τόσο σθεναρά υπερασπίζεστε, πέφτει κάνα φράγκο ή τζάμπα φασαρία .. ?? Το να παραδεχθεί κάποιος το λάθος του δεν είναι ντροπή.. Πείτε σορρυ γιατρε κάναμε μαλ...ία, πολύ καλό αποτέλεσμα... Από την άλλη δεν νομίζω ότι ο κάθε γιατρός χρειάζεται δικηγορους... ας αποδείξει το έργο του με αποτελέσματα.. πάντως κουράζει πολύ αυτή η ιστορική μάχη el classico...
 
Τελευταία επεξεργασία:

Xristos87

Well-Known Member
Το οτι εναντιωνομαι στην υποκρισια και την πονηραδα (για μα μην χρησιμοποιησω αλλες λεξεις) μην το παιρνετε οτι υπερασπιζομαι την κλινικη...

ειναι η ΜΟΝΗ κλινικη π μπαινει, ανεβαζει περιστατικα κ γραφει ο ιδιος ο γιατρος!!!

αν μην τι αλλο οφειλω να εναντιωνομαι σε οσους προσπαθουν να βλαψουν εναν σοβαρο ανθρωπο κ επιχειρηματια. Το ιδιο θα εκανα κ αν υπηρχε αλλος(κανεις δεν εχει τα κοτσια).

δεν μαρεσει να χαλαω κ να χαλανε στα πουστικα τον μοχθο κ το βιος του αλλου οταν αλλος παλευει γι αυτα!!!!γιατι αυτοι π το κανουν ειναι ...ας μην πω τι ειναι...

Αν εκανα τη μμ μ εδω, την εκανα κ γι αυτον τον λογο. Το εχω αναλυσει σε παλαιοτερα μνμ τους λογους π εκανα εδω τη μμ μ.

Μοιραια η εναντιωση μου φαινεται υπερασπιση στον ιατρο....αν ομως καποιος δει καλυτερα θα δει αυτο π προειπα..δλδ την εναντιωση μου σε ανθρωπακια, π για Χ προσωπικους λογους προσπαθουν να βλαψουν καποιον π ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ...εκει ειναι η ουσια...εκει να βλεπετε...
 

le2der

Active Member
Το οτι εναντιωνομαι στην υποκρισια και την πονηραδα (για μα μην χρησιμοποιησω αλλες λεξεις) μην το παιρνετε οτι υπερασπιζομαι την κλινικη...

ειναι η ΜΟΝΗ κλινικη π μπαινει, ανεβαζει περιστατικα κ γραφει ο ιδιος ο γιατρος!!!

αν μην τι αλλο οφειλω να εναντιωνομαι σε οσους προσπαθουν να βλαψουν εναν σοβαρο ανθρωπο κ επιχειρηματια. Το ιδιο θα εκανα κ αν υπηρχε αλλος(κανεις δεν εχει τα κοτσια).

δεν μαρεσει να χαλαω κ να χαλανε στα πουστικα τον μοχθο κ το βιος του αλλου οταν αλλος παλευει γι αυτα!!!!γιατι αυτοι π το κανουν ειναι ...ας μην πω τι ειναι...

Αν εκανα τη μμ μ εδω, την εκανα κ γι αυτον τον λογο. Το εχω αναλυσει σε παλαιοτερα μνμ τους λογους π εκανα εδω τη μμ μ.

Μοιραια η εναντιωση μου φαινεται υπερασπιση στον ιατρο....αν ομως καποιος δει καλυτερα θα δει αυτο π προειπα..δλδ την εναντιωση μου σε ανθρωπακια, π για Χ προσωπικους λογους προσπαθουν να βλαψουν καποιον π ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ...εκει ειναι η ουσια...εκει να βλεπετε...
Εμείς οι απλοί φορουμιτες δεν θελουμε υπερασπιστή κανενός . Απλά αναζητάμε ποιοτικά αποτελέσματα και τιμές που το πορτοφόλι μας μπορεί να ανταπεξέλθει .
Προσωπικά η προσπάθεια δεν με συγκινεί , είναι κάτι που αφορά τον ίδιο και την εξέλιξη που θέλει να έχει .
Έχει εξελιχθεί ; Και απαντάω ναι . Σε βαθμό που με ικανοποιεί για να του τα ακουμπήσω και να με φτιάξει ; Ξανά απαντάω όχι . Τόσα απλά είναι τα πράγματα για εμάς που δεν θέλουνε να συμμετέχουμε σε άσκοπες υπερασπίσεις που οδηγούν σε διαμάχες
 

F1ght3r

Well-Known Member
Όταν πάρεις απόφαση για μεταμόσχευση δεν το πιπιλίζεις πολύ γιατί δεν πρόκεται να την κανεις.
Το γιατί είναι ότι θα βλέπεις καλά αποτελέσματα ύστερα θα βλέπεις ένα μάπα και θα διστάζεις.
Εγώ την απόφαση την πήρα σε κάνα μηνα ούτε να κοιτάξω περιστατικά από forums in real life ούτε τίποτα.
Η περισσότερη έτσι κάνουν, όταν πάρουν απόφαση πηγαίνουν.
Εγώ αυτό που πρόσεξα είναι τα ανεξάρτητα επιτυχίες σε φυτρώσει και το κόστος.
Πήρα την απόφαση για HDC αλλα μπήκα σε μπελάδες με τον Doron γιατί το κόστος ήταν μεγάλο και δεν γούσταρα να δώσω παραπάνω από γύρο στα 2 euro το grafts και άρχισα να κοιτάζω τουρκια.
Τελικά βρήκα το forum εδώ και έτσι έγινε εύκολο το έργο μου για HDC λόγο john και τις τιμές που έχει εδώ.
Πιπίλισμα δεν χρειάζεται, το πρώτο που κοιτάζεις είναι το κόστος, και ύστερα γιατρούς που σε παίρνει να πας.
Μετά κοιτάζεις ανεξάρτητα για να πάρεις μια ιδέα σε φυτρώσει πως τα πηγαίνει η κλινική και τέλος.
Ούτε hairline ούτε τίποτα δεν κοίταξα, μονο φυτρώσει.
 

oreo

Well-Known Member

Συνημμένα

  • Screenshot_20220716_203219_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20220716_203219_com.android.gallery3d.jpg
    662.5 KB · Προβολές: 114
  • Screenshot_20220716_202621_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20220716_202621_com.android.gallery3d.jpg
    922.9 KB · Προβολές: 112
  • Screenshot_20220716_203207_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20220716_203207_com.android.gallery3d.jpg
    435 KB · Προβολές: 112

oreo

Well-Known Member
Το οτι εναντιωνομαι στην υποκρισια και την πονηραδα (για μα μην χρησιμοποιησω αλλες λεξεις) μην το παιρνετε οτι υπερασπιζομαι την κλινικη...

ειναι η ΜΟΝΗ κλινικη π μπαινει, ανεβαζει περιστατικα κ γραφει ο ιδιος ο γιατρος!!!

αν μην τι αλλο οφειλω να εναντιωνομαι σε οσους προσπαθουν να βλαψουν εναν σοβαρο ανθρωπο κ επιχειρηματια. Το ιδιο θα εκανα κ αν υπηρχε αλλος(κανεις δεν εχει τα κοτσια).

δεν μαρεσει να χαλαω κ να χαλανε στα πουστικα τον μοχθο κ το βιος του αλλου οταν αλλος παλευει γι αυτα!!!!γιατι αυτοι π το κανουν ειναι ...ας μην πω τι ειναι...

Αν εκανα τη μμ μ εδω, την εκανα κ γι αυτον τον λογο. Το εχω αναλυσει σε παλαιοτερα μνμ τους λογους π εκανα εδω τη μμ μ.

Μοιραια η εναντιωση μου φαινεται υπερασπιση στον ιατρο....αν ομως καποιος δει καλυτερα θα δει αυτο π προειπα..δλδ την εναντιωση μου σε ανθρωπακια, π για Χ προσωπικους λογους προσπαθουν να βλαψουν καποιον π ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ...εκει ειναι η ουσια...εκει να βλεπετε...
Τι ωραία να σε διαβάζει κανείς, ανήκεις στην σφαίρα παραμυθιού και μυθοπλασίας, απο Χανς Κριστιαν Άντερσεν ως Ιούλιο Βερν. Αυτό για τα ανθρωπάκια να μας το περιγράψεις λίγο, γιατί αν εννοείς τους μικρόσωμους , διακρίνω ένα ρατσισμό προς τα άτομα με νανισμό.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

oreo

Well-Known Member
Πέρα από την πλάκα μπορεί ο πελάτης του να κάνει αγωγή στο γιατρό, για άρση του ιατρικού απορρήτου με αυτό το βίντεο που φαίνεται το ονοματεπώνυμο του πελάτη του (αν δεν έχει συναινέσει ο πελάτης στο να δημοσιοποιηθούν τα στοιχεία του από τον γιατρό)
Εννοείται οτι μπορεί, τρελιάρη Disco ball.
 

aeratos28

Just aeratos
Να βλάψει κανένας τον Αναστασάκη ? Πλάκα έχεις..απλά απαντάμε σε αυτά που έχει κάτσει και έχει πει και βγαίνουμε αληθινοί..παράτησε τις τεχνικές μπειζμπολ και ότι άλλο μας έλεγε,προσπαθεί να δουλέψει με το πλάνο που δουλεύει και ο Ισπανός .στα λόγια μας έχει έρθει αλλά δεν το λέει...τώρα το τι λες εσύ ,να χαμε να λέγαμε είναι όλα..μιλάς εσύ για βλαψιμο ,που λες ότι ο τιρκαλας καταστρέφει ανθρώπους..αλλά τσίπα είπαμε,δεν έχεις..αν είχες ,δεν θα έγραφες αυτά που έγραψες στο νήμα του τζακσμιθ..
αν μην τι αλλο οφειλω να εναντιωνομαι σε οσους προσπαθουν να βλαψουν εναν σοβαρο ανθρωπο κ επιχειρηματια. Το ιδιο θα εκανα κ αν υπηρχε αλλος(κανεις δεν εχει τα κοτσια).
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Disco

Well-Known Member
Να βλάψει κανένας τον Αναστασάκη ? Πλάκα έχεις..απλά απαντάμε σε αυτά που έχει κάτσει και έχει πει και βγαίνουμε αληθινοί..παράτησε τις τεχνικές μπειζμπολ και ότι άλλο μας έλεγε,προσπαθεί να δουλέψει με το πλάνο που δουλεύει και ο Ισπανός .στα λόγια μας έχει έρθει αλλά δεν το λέει...
Φίλε εγώ δεν βλέπω καμία ομοιότητα πάντως Τασακη με λορενζο. Ο λορενζο δουλεύει με sharp implanter και τοποθετεί ο ίδιος τα grafts (πολύ σημαντικό), έχει πλάνο για κάθε περιοχή να εχει αξιοπρεπή πυκνότητα, και τοποθετεί grafts σε συγκεκριμένες περιοχές ανα φορά υπολογιζοντας CV Κτλπ. Ενω ο άλλος δουλεύει με λίγα grafts δε μεγάλες περιοχές (τακτική περισσότερα μπροστά, λίγα πίσω) χτενίσματα κάλυψης με μακρύ μαλλί 15-20 πόντους και χτένισμα προς τα πίσω για να καλύπτονται και οι αδυναμες πισω ζώνες με το μαλλί από μπροστά…τα κλασσικά του δηλαδή. Δες και σε αυτό το νήμα το ίδιο έγινε.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

gregkont13

Verified MM member
Το οτι εναντιωνομαι στην υποκρισια και την πονηραδα (για μα μην χρησιμοποιησω αλλες λεξεις) μην το παιρνετε οτι υπερασπιζομαι την κλινικη...

ειναι η ΜΟΝΗ κλινικη π μπαινει, ανεβαζει περιστατικα κ γραφει ο ιδιος ο γιατρος!!!

αν μην τι αλλο οφειλω να εναντιωνομαι σε οσους προσπαθουν να βλαψουν εναν σοβαρο ανθρωπο κ επιχειρηματια. Το ιδιο θα εκανα κ αν υπηρχε αλλος(κανεις δεν εχει τα κοτσια).

δεν μαρεσει να χαλαω κ να χαλανε στα πουστικα τον μοχθο κ το βιος του αλλου οταν αλλος παλευει γι αυτα!!!!γιατι αυτοι π το κανουν ειναι ...ας μην πω τι ειναι...

Αν εκανα τη μμ μ εδω, την εκανα κ γι αυτον τον λογο. Το εχω αναλυσει σε παλαιοτερα μνμ τους λογους π εκανα εδω τη μμ μ.

Μοιραια η εναντιωση μου φαινεται υπερασπιση στον ιατρο....αν ομως καποιος δει καλυτερα θα δει αυτο π προειπα..δλδ την εναντιωση μου σε ανθρωπακια, π για Χ προσωπικους λογους προσπαθουν να βλαψουν καποιον π ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ...εκει ειναι η ουσια...εκει να βλεπετε...
1658002183889.png
 
Μπλουζα