ΑΓΝΟΙΑ ΚΙΝΔΥΝΟΥ????- ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ FORUM??? To Βιντεο που ΚΑΤΑΔΙΚΑΖΕΙ ΤΟΝ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗ!!!!!

Giorgos-3

Well-Known Member
Εσυ εισαι απο τους μονους ρε φιλε που βγαινεις απο την θαλλασα με βρεγμενο μαλλι. Ολοι αλλοι δεν το κανουν απο ολες τις κλινικες.
Πρέπει όμως να υπάρχει η ρεαλιστική εικόνα στο τι να περιμένει ο κάθε υποψήφιος ανάλογα το nw που είναι ... Αυτή δεν είναι υποτίθεται η διαφορά αυτού του φόρουμ με τα σάιτ των κλινικών; Αν ήταν να βλέπουμε τα ωραιοποιημένα αποτέλεσματα των κλινικών μόνο με τους ειδικούς χώρους φωτός γιατί να υπάρχει αυτό το φόρουμ; Μπαίναμε στις κλινικές μέσα και χαζεύαμε αποτελέσματα.... Αν έβγαζα φωτός μέσα το σπίτι μου και το μαλλί μακρύ χτενισμένο μόνο πίσω πιο το νόημα ; Θα ταν η πραγματικότητα;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Και εγω ειμαι απο τους παλιους που εκανα μεταμοσχευση το 2012 που δεν ειχε τοσο πληροφορηση και αποτελεσματα.
Φωτογραφιες τοτε οτι νανε ομως διαβασα και ηξερα οτι οι κλινικες στην ελλαδα ειναι αυτες στην κυπρο αυτες. Στην ελλαδα του τοτε δεν υπηρχαν δυνατα αποτελεσματα αλλα εβγαλα απο εδω μεσα το συμπερασμα.
Τωρα μπηκε και τουρκια στο παιχνιδι οπως και ισπανια κτλ κτλ.
Ειναι πολυ πιο ευκολο να βγαλεις συμπερασμα το που θελεις να πας και με ποια ρισκα εχεις να κανεις στην καθε κλινικη.
Δεν ειπαμε να βγαζουμε φωτος σε δωματιο με μια λαμπα αλλα να ειναι σε νορμαλ συνθηκες.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Τζον εσύ είσαι καλυμμένος με το βίντεο αυτό; Τέτοια βίντεο τραβάτε; Με τον ήλιο στην δύση και τα στορια κάτω; να σου τραβήξω εμένα μέσα στο σπίτι μου να με δεις Μπέζο....Ας Μην χαλάμε την ωραία ατμόσφαιρα που επικρατεί....
Πρέπει όμως να υπάρχει η ρεαλιστική εικόνα στο τι να περιμένει ο κάθε υποψήφιος ανάλογα το nw που είναι ... Αυτή δεν είναι υποτίθεται η διαφορά αυτού του φόρουμ με τα σάιτ των κλινικών; Αν ήταν να βλέπουμε τα ωραιοποιημένα αποτέλεσματα των κλινικών μόνο με τους ειδικούς χώρους φωτός γιατί να υπάρχει αυτό το φόρουμ; Μπαίναμε στις κλινικές μέσα και χαζεύαμε αποτελέσματα.... Αν έβγαζα φωτός μέσα το σπίτι μου και το μαλλί μακρύ χτενισμένο μόνο πίσω πιο το νόημα ; Θα ταν η πραγματικότητα;
Παιδιά μην λέμε ότι θέλουμε για σκιάσεις και πα@@@ιες... Ξεκάθαρα είναι τοπικ και τολμώ να πω ότι είναι κ σπρέι μάλιστα ως χρήστης γιατί ξέρω πως είναι ακριβώς όταν σου ξεφεύγει και δεν το βάζεις καλά ... Επίσης μην ακούω βλακείες για βρεγμένα και ιστορίες γιατί με τις ώρες βρίσκομαι στο νερό με το Μανέ (και με χλώριο κιόλας) βγαίνω έξω και δεν τρέχει τίποτα δεν φεύγει τίποτα ... Επίσης κάτι τελευταίο.... Μην μένετε μόνο στα σημεία που κύκλωσε ο τολ... Δείτε στην πρώτη φωτό που έβαλε με στεγνό μαλλί το background όπου μέσα από τα Μαλλί βλέπεις πίσω των τοίχο ενώ ταυτόχρονα το σκαλπ είναι κάρβουνο.... Κλασσική περίπτωση τοπικ....
Υγ.: Από πότε φοβόμαστε να λέμε την γνώμη μας μην φάμε καμιά μήνυση και το ανάπαραγουμε συνεχώς; Τι κόλπα είναι αυτά ;

Είπαμε, πιο σημαντικό είναι να μπορείς να αποδεχτείς αν έσφαλες και να ζητήσεις μια συγγνώμη.
 

Aldo

Well-Known Member
Σωστά, πολλες φορες ομωσ τη συγνώμη να την ζητάς εκεί που ξέρεις ότι θα πιάσει τόπο…

Σε καταστάσεις και ανθρώπους που έχουν ιστορικό…. αυτά ειναι για γέλια.


*Το αντρικιο ομως ειναι να αναγνωρίζεις τα λάθη σου, να ζητας συγνώμη οταν εσφαλες και να κανεις ότι περνάει απ το χέρι σου να επανορθώσεις!
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Το πρωτο μου pm που εστειλα σε μέλος.
7 ιανουαριου 2011 και 20 Ιανουαριου θα πηγαινα Bergank**
Σωθηκα πραγματικα που βρηκα το φορουμ στο παρα πεντε.
Ολοι ετσι ξεκινησαμε.

g.PNG
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Δειτε και την τοτε απαντηση απο τοτε υπηρχαν και εκπρωσοποι αλλα και κρυφοι.
Οχι ο τυπος που με απαντησε.

vv.PNG
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Με σωσανε τα τοτε μελη εδω μεσα γιαυτο και εγω με την σειρα που μετα προσπαθουσα να βοηθησω αν και καποια στιγμη ξεφυγα και εγινα οπαδος τις κλινικης αλλα ηξερα για τοτε εβγαζε καλα αποτελεσματα.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Σωστά, πολλες φορες ομωσ τη συγνώμη να την ζητάς εκεί που ξέρεις ότι θα πιάσει τόπο…

Σε καταστάσεις και ανθρώπους που έχουν ιστορικό…. αυτά ειναι για γέλια.


*Το αντρικιο ομως ειναι να αναγνωρίζεις τα λάθη σου, να ζητας συγνώμη οταν εσφαλες και να κανεις ότι περνάει απ το χέρι σου να επανορθώσεις!

Η συγγνώμη είναι συγγνώμη και αφορά εσένα πρωτίστως και την αξιοπρέπεια σου.
 

oreo

Well-Known Member
@montecristo @Giorgos-3 @oreo

χαχαχαχαχαχαχα

σε επομενο νημα θα μας πειτε οτι δεν ειναι καλο το αποτελεσμα γιατι τα χειρουργεια ειναι στο ρετιρε κ εσεις τα θελετε στο ισογειο....
Αγαπητέ εν Χριστό αδελφέ Χρήστο, δεν είδα το αποτέλεσμα και δεν έχω σχολιάσει επ αυτού. Εις την βιασύνην σου να μου αποδώσεις ευθύνες βιάστηκες. Στο ισόγειο ή στο ρετιρέ έχει πισίνα ? Για να ταιριάζει με το ροζ μαγιουδάκι που είδα σε ενα βίντεο !!!! Μουαχχαχαχαχααχχαχαχα Ηχεία έχει στα χειρουργεία μόλις μπουν τα graft να τραπαρει κανείς καραόκε φάση ? Κλάμα είστε.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Δειτε πως με εσωσαν και εσεις τα εχετε ολα στο πιατο και κλαψουριζεται.
Δειτε ανγχος που βγαζω.
Και τοτε με τιμες στα υψη οχι 1,5 ευρω και 1 και 2.
Εδω μιλαω με τον mod τις σελιδας τον Ακη.
Τα βλεπω και συγκινουμε χαχα!!!
Τελευταια μην χαλαω το νημα αλλο.


ghg.PNG
ffff.PNG
hhh.PNG
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

oreo

Well-Known Member
Δειτε πως με εσωσαν και εσεις τα εχετε ολα στο πιατο και κλαψουριζεται.
Δειτε ανγχος που βγαζω.
Και τοτε με τιμες στα υψη οχι 1,5 ευρω και 1 και 2.
Εδω μιλαω με τον mod τις σελιδας τον Ακη.
Τα βλεπω και συγκινουμε χαχα!!!
Τελευταια μην χαλαω το νημα αλλο.


Προβολή συνημμένου 51766Προβολή συνημμένου 51767Προβολή συνημμένου 51768
Είναι ένας υπέροχος τρόπος μέσω αυτών των παλαιών μηνυμάτων, να καταλέβει το νέο μέλος το δούλεμα που θα φάει, αν δεν διαβάσει το φόρουμ. Δεν έχει αλλάξει κάτι όταν δεν γνωρίζεις τα βασικά. Πήγε που λες ένας καλός γνωστός για να κάνει μεταμόσχευση. Πάει στον πρώτο του λέει και 2000 και 3000 να σου πω οτι θα σου βγάλω μπορείς να τα μετρήσεις ? Εμπα μέσα και θα σε φτιάξω κουκλάκι. Λέει ο γνωστός "Τίμιος ο γιατρός" , κλείνει ημερομηνία, τελικά χαλάει η φάση και φτου απ την αρχή ψάξιμο.

Του λέω ασχολούμαι λίγο θες να σου προτείνω 2 πράγματα πως θα κινηθείς ? Μου λέει γιατί ασχολείσαι ? και τέλος πάντων του εξηγώ. Με κοίταζε λες και του μίλαγα για εξωγήινους. "Άσε με ρε φίλε, τι αλαμπουρνέζικα μου πετάς" μου λέει. Long story short όδευε για 5 αρις, πήγε του σκάσαν 3000 g στην α ζώνη, του σοκάραν καλά και τα ψόφια που διατηρούσε, μείναν τα μεταμοσχευμένα, χαιρετήσανε και χαιρετάνε τα υπόλοιπα.

Κάποιος που έχει αφιερώσει τον χρόνο του και έχει διαβάσει τα τόσο "αξιοθαύμαστα" εδώ μέσα, θα προσπαθήσει έστω να μην πάει σαν πρόβατο στην σφαγή, θα έχει μια ιδέα πότε τον δουλεύουν στεγνά και θα ζητήσει τις πληροφορίες που θέλει απο τον εκάστοτε γιατρό. Η δύναμη στον άνθρωπο είναι οτι η γνώση μοιράζεται. Οπότε φτάνει πια ατάκες του τύπου εσύ δεν ξέρεις κτλ . Έργα όχι λόγια. Εικόνες όχι περιγραφές.
 

Xristos87

Well-Known Member
Αγαπητέ εν Χριστό αδελφέ Χρήστο, δεν είδα το αποτέλεσμα και δεν έχω σχολιάσει επ αυτού. Εις την βιασύνην σου να μου αποδώσεις ευθύνες βιάστηκες. Στο ισόγειο ή στο ρετιρέ έχει πισίνα ? Για να ταιριάζει με το ροζ μαγιουδάκι που είδα σε ενα βίντεο !!!! Μουαχχαχαχαχααχχαχαχα Ηχεία έχει στα χειρουργεία μόλις μπουν τα graft να τραπαρει κανείς καραόκε φάση ? Κλάμα είστε.
δεν ειδες το αποτελεσμα αλλα ειδες το "λαθος" ονομα του παιδιου....
γελανε κ οι αλλοι κατω ςπο το σχολιο σου για στηριξη, χαχαχα

ρε τι σας εχει κανει
 

Disco

Well-Known Member
Αυτό με το λάθος όνομα είναι λογικά στα πλαίσια της προετοιμασίας και πρόβας για να μην αποκαλυφθεί το όνομα του πελάτη. Plot twist βλέπει ο πελάτης το όνομα του φάτσα φόρα πλέον στο forum και ξεκινάει τις αγωγές στην κλινική. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :p:p:p:p:p:p:p:p
Πέρα από την πλάκα μπορεί ο πελάτης του να κάνει αγωγή στο γιατρό, για άρση του ιατρικού απορρήτου με αυτό το βίντεο που φαίνεται το ονοματεπώνυμο του πελάτη του (αν δεν έχει συναινέσει ο πελάτης στο να δημοσιοποιηθούν τα στοιχεία του από τον γιατρό)
 

giannis1991

Well-Known Member
@John_John1 έχω βρει μνμ σου από τα παλιά που με ρωτούσες για τον Μπρέντα και σου είπα ότι έπρεπε να σου πω !!!!Άστα άλλες εποχές όπως ακριβώς τα λες...και με άλλες τιμές...
Και τώρα βέβαια βλέπεις πως κινείται το ψάρεμα απλά τώρα έστω δεν πληρώνουν πολλά και κάτι παίρνουν σαν αποτέλεσμα ..
 

vlafo

Well-Known Member
Θα προσέθετα πέρα από τα πολύ σωστά που ειπώθηκαν από τον oreo,πως το φόρουμ είναι το πραπαιτούμενο για να προχωρήσεις σε μια επέμβαση.
Αυτό είναι το πρώτο βήμα το καθοριστικό.
Είναι fact.
Για να μπορέσεις όμως να την κλειδώσεις την επέμβαση και να επιλέξει ο καθένας ποιός του ταιριάζει,μόνο ένας τρόπος υπάρχει.

Περιστατικά από κοντά για να καταλάβεις ακριβώς τι πρόκειται να πάρεις.
Σχεδόν κανένας όμως δεν κάνει το πλέον βασικό.
Καλή η θεωρία και τα νούμερα και οι αναλύσεις άλλωστε και εγώ τα ανέλυσα διεξοδικά,αλλά τα έργα στη μμ μετουσιώνονται σε πράξεις μόνον μέσω της επαφής και ούτε μέσω φωτογραφιών και ytube.
Εικόνες μέσω επαφής και όχι μέσω internet.

Δυστυχώς όμως θεωρείται ουτοπικό αυτό,γιατί απαιτεί πάρα πολύ χρόνο και κούραση και όλοι βολεύονται με το να κάθονται στο μόνιτορ να βλέπουν αποτελέσματα.

Πότε δεν θα έμπαινα για μμ εάν δεν είχα δει από κοντά αποτελέσματα,και πολλές φορές ήταν απογοητευτικό το θέαμα συγκρινόμενο με τις αρχικές φώτο.
Έργα και όχι λόγια,πράξεις και όχι θεωρίες,επαφή και όχι εικονική πραγματικότητα.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Την αξιοπρέπεια την δείχνεις εκεί που υπαρχει. Άλλου, απλά προσπερνάς.

Αν αφορά την διαφωνία μεταξύ 2 ατόμων θα μπορούσα να το δεχτώ. Όταν όμως αφορά δημόσιο λόγο, είναι επιβεβλημένη ως προς το κοινό (η συγγνώμη).
 

giannis1991

Well-Known Member
@vlafo είδες πολλά κεφάλια πριν μπεις για μμ?
Το λέω γιατί "απέρριψες" τοπ γιατρούς όπου θα είδες και από εκεί αντίστοιχα πολλά...
 

vlafo

Well-Known Member
Από τότε που ξεκίνησα το μακρινό ταξίδι της αναζήτησης βαθειά πίσω στο παρελθον,πρέπει να έχω δει γύρω στα 100 κεφάλια.
Η ειρωνεία είναι πως επέλεξα αρχικά να πάω σε κάποιον στην Ισπανία,χωρίς να έχω δει ζωντανά ένα περιστατικό,αλλά εκεί υπήρχε μια σιγουριά γιατί είχα ένα δίαυλο επικοινωνίας με ένα δικό μου άτομο Ισπανό και είχα δει μέσω φωτογραφιών αρκετά περιστατικά ανεξάρτητα πέρα από την κλινική την ίδια.
Και τη μελέτη του συγκεκριμένου που με κάλυπτε απόλυτα.
 
Μπλουζα