Ήρθε η ώρα για μεταμόσχευση , την βοήθεια σας θα ήθελα .

Καλησπέρα σε όλους , έχω φτάσει 35 ταλαιπωρούμε με την τριχόπτωση από τα 18 με διάφορες θεραπείες όπου τις έκοψα όλες στα 29-30 περίπου , ενδιαφέρομαι για μεταμόσχευση Αθήνα , τα φώτα σας παρακαλώ , σκέφτομαι είτε για DHI είτε Αναστασάκη .
 

Συνημμένα

  • 986D364F-56B4-4660-AB4A-F4446CAC1105.jpeg
    986D364F-56B4-4660-AB4A-F4446CAC1105.jpeg
    2.7 MB · Προβολές: 85
  • D0FD4EEA-3D72-4370-AF68-D7FFEB46204F.jpeg
    D0FD4EEA-3D72-4370-AF68-D7FFEB46204F.jpeg
    2.3 MB · Προβολές: 96

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

DHI εχεις δει αποτελεσματα και σου αρεσουν;
Καλησπέρα σας ! Απλά βλέπω ότι είναι οι δυο πιο συχνές εταιρίες στην Ελλάδα , και το ψάχνω και φυσικά Γι αυτό απευθύνθηκα εδώ που είστε περισσότερο γνωστές , για να με βοηθήσετε εάν είναι εύκολο
 

JimKan1

Well-Known Member
Η DHI ειναι για τα μπαζα, ο Αναστασακης Ελλαδα ειναι κατα πολλους ο νουμερο 1, το θεμα ειναι να δεις εσυ τα αποτελεσματα τους απο ανεξαρτητες παρουσιασεις και να αποφασισεις μονος σου, μην ακους τι λεει ο καθενας εδω μεσα που θεωρειται "γνωστης"
 
Η DHI ειναι για τα μπαζα, ο Αναστασακης Ελλαδα ειναι κατα πολλους ο νουμερο 1, το θεμα ειναι να δεις εσυ τα αποτελεσματα τους απο ανεξαρτητες παρουσιασεις και να αποφασισεις μονος σου, μην ακους τι λεει ο καθενας εδω μεσα που θεωρειται "γνωστης"
Έχω ακούσει πως σε πολλά τέτοια σάιτ έχει ψεύτικα αποτελέσματα , οπότε είπα μα απευθυνθώ εδώ που έχουν κάνει πολλά παιδιά μεταμόσχευση και έχουν μια εικόνα
 

LoverBoy

Well-Known Member
Καλησπέρα φίλε μου!Καλώς μας ήρθες!Μπορείς να κλείσεις μερικά ραντεβού και να δεις 2-3 κλινικές-γιατρούς και να αποφασίσεις!
Κάνεις κάποια θεραπεία?Αν δεν έχεις οικονομικό πρόβλημα μπορείς να βρείς αρκετές καλές λύσεις!
 

Stratos

Well-Known Member
εξαρτάται φίλε από τη τσέπη σου, που θα πας, πες πόσα έχεις να διαθέσεις και θα σου πούνε που να πας.
 

Chris34

Active Member
Περίεργο τύπο αραίωσης έχεις. Δεν έχεις αδειάσει εντελώς πουθενά ούτε καν στους κροτάφους αλλά έχεις διάχυτη αραίωση παντού και αρκετά έντονη.
Έχεις πάρει ποτέ χάπι φιναστεριδης; οι τρίχες σου στη ληπτρια φαίνονται άρρωστες ( λεπτές και αδύναμες). Η φιναστεριδη ίσως να βοηθούσε πάρα πολύ στην περίπτωση σου.

Όσο για μεταμόσχευση μαλλιών όταν και αν κάνεις άσε τη dhi έχουν μείνει χρόνια πίσω. Δες αποτελέσματα στο φόρουμ. Αυτά που θα δεις μέσα είναι αληθινά και μπορείς να κρίνεις τη δουλειά των κλινικών. Οι περισσότεροι από εμάς έχουμε κάνει πετυχημένες μεταμοσχευσεις μαλλιών. Εσύ όμως νομίζω ότι, κάνεις δεν κάνεις χρειάζεσαι θεραπεία με φιναστεριδη αν θες να έχεις μαλλιά στο μέλλον.
Τουλάχιστον τοπική φίνα αλλά πολύ καλύτερα σε χάπι.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Έχω ακούσει πως σε πολλά τέτοια σάιτ έχει ψεύτικα αποτελέσματα , οπότε είπα μα απευθυνθώ εδώ που έχουν κάνει πολλά παιδιά μεταμόσχευση και έχουν μια εικόνα
Αν μπορεις, πες μου σε παρακαλω ποια site ειναι αυτα να τα δω και εγω!
Θα με ενδιεφερε πραγματικα!

Αν τωρα δεν πιστευεις τα ματια σου που σας ανεβαζει πλεον η υπαλληλος μου 2-3 ΒΙΝΤΕΟ την ΕΒΔΟΜΑΔΑ, ραβηγμενα στο ...φτερο με κινητο στον επανελεγχο, δεν ξερω τι άλλο να κανω :)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Αν μπορεις, πες μου σε παρακαλω ποια site ειναι αυτα να τα δω και εγω!
Θα με ενδιεφερε πραγματικα!

Αν τωρα δεν πιστευεις τα ματια σου που σας ανεβαζει πλεον η υπαλληλος μου 2-3 ΒΙΝΤΕΟ την ΕΒΔΟΜΑΔΑ, ραβηγμενα στο ...φτερο με κινητο στον επανελεγχο, δεν ξερω τι άλλο να κανω :)
Δεν ήθελα να θίξω κάποια κλινική , συγνώμη , θα ήθελα παρακαλώ να κάνουμε ένα ραντεβού για ενημέρωση παρακαλώ .
 
Περίεργο τύπο αραίωσης έχεις. Δεν έχεις αδειάσει εντελώς πουθενά ούτε καν στους κροτάφους αλλά έχεις διάχυτη αραίωση παντού και αρκετά έντονη.
Έχεις πάρει ποτέ χάπι φιναστεριδης; οι τρίχες σου στη ληπτρια φαίνονται άρρωστες ( λεπτές και αδύναμες). Η φιναστεριδη ίσως να βοηθούσε πάρα πολύ στην περίπτωση σου.

Όσο για μεταμόσχευση μαλλιών όταν και αν κάνεις άσε τη dhi έχουν μείνει χρόνια πίσω. Δες αποτελέσματα στο φόρουμ. Αυτά που θα δεις μέσα είναι αληθινά και μπορείς να κρίνεις τη δουλειά των κλινικών. Οι περισσότεροι από εμάς έχουμε κάνει πετυχημένες μεταμοσχευσεις μαλλιών. Εσύ όμως νομίζω ότι κάνεις δεν κάνεις χρειάζεσαι θεραπεία με φιναστεριδη αν θες να έχεις μαλλιά στο μέλλον.
Τουλάχιστον τοπική φίνα αλλά πολύ καλύτερα σε χάπι.
Δεν έχω πάρει φιναστεριδη ποτέ .
 

LoverBoy

Well-Known Member
Μινοξιδίλη έχεις βάλει ποτέ?Αν ξεκινήσεις θεραπεία θα δεις κάποια διαφορά και θα σταθεροποιήσεις την τριχόπτωση!Μινοξιδίλη πρωί και βράδυ και φίνα 1 mg ημερησίως
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Δεν ήθελα να θίξω κάποια κλινική , συγνώμη , θα ήθελα παρακαλώ να κάνουμε ένα ραντεβού για ενημέρωση παρακαλώ .
Θα χαρω να σου φανω χρησιμος!
Αλλα πραγματικα θα ηθελα να ξερω που διαβασεσ αυτα που λες.
Ειναι πολυ ενδιαφερον το οτι αυθορμητως μπορει αν πιστεψει καποιος το καθε ανωνυμο που γραφει κατι
αρνητικο στο ιντερνετ και οχι τα δυο του μάτια!
 

FreeThinker

Well-Known Member
Φίλε Γιώργο, γιατί δεν ανέφερες ότι έχεις υποβληθεί το 2014 σε μεταμόσχευση?


Δε σε κατηγορώ για κάτι, αλλά δε γίνεται να ζητάς γνώμες αποκρύπτοντας τόσο σημαντικές πληροφορίες για την κατάστασή σου γιατί θα πάρεις λάθος γνώμες. Ο μόνος λόγος που μπήκα στο προφίλ σου και βρήκα το παλιό σου νήμα είναι επειδή δεν πίστευα ούτε λεπτό από τις φωτογραφίες που έβαλες ότι αυτού του είδους η αραίωση είναι φυσική. Επίσης δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι το τσουλούφι μπροστά και οι κρόταφοι είναι φυσικά δικά σου μαλλιά παρόλο που είπες ότι είναι δικά σου στο παλιό νήμα.

Μαλλον θες κοντά 6000 grafts, ας ελπίζουμε ότι ο κάγκουρας δε σου θέρισε τη δότρια.

Ο Αναστασάκης έχει εμπειρία από repair, αν ψάχνεις Ελλάδα μόνο δε νομίζω ότι υπάρχει άλλη σοβαρή επιλογή πέρα από αυτόν. DHI αν δεν είσαι Youtuber με 500k subs θα κάνουν τα γνωστά τους. Φιλικά πάντα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Φίλε Γιώργο, γιατί δεν ανέφερες ότι έχεις υποβληθεί το 2014 σε μεταμόσχευση?


Δε σε κατηγορώ για κάτι, αλλά δε γίνεται να ζητάς γνώμες αποκρύπτοντας τόσο σημαντικές πληροφορίες για την κατάστασή σου γιατί θα πάρεις λάθος γνώμες. Ο μόνος λόγος που μπήκα στο προφίλ σου και βρήκα το παλιό σου νήμα είναι επειδή δεν πίστευα ούτε λεπτό από τις φωτογραφίες που έβαλες ότι αυτού του είδους η αραίωση είναι φυσική. Επίσης δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι το τσουλούφι μπροστά και οι κρόταφοι είναι φυσικά δικά σου μαλλιά παρόλο που είπες ότι είναι δικά σου στο παλιό νήμα.

Μαλλον θες κοντά 6000 grafts, ας ελπίζουμε ότι ο κάγκουρας δε σου θέρισε τη δότρια.

Ο Αναστασάκης έχει εμπειρία από repair, αν ψάχνεις Ελλάδα μόνο δε νομίζω ότι υπάρχει άλλη σοβαρή επιλογή πέρα από αυτόν. DHI αν δεν είσαι Youtuber με 500k subs θα κάνουν τα γνωστά τους. Φιλικά πάντα.
Με έβγαλες από τις σκέψεις ότι τα έχω παίξει τελείως να ξέρεις. Κοίταζα και ξανακοίταζα τις φωτογραφίες του φίλου και δε μπορούσα να πιστέψω ότι αυτού του είδους πατερν είναι κλασσική ΑΓΑ. Αυτονόητο ότι αυτά πρέπει να λέγονται.
 
Με έβγαλες από τις σκέψεις ότι τα έχω παίξει τελείως να ξέρεις. Κοίταζα και ξανακοίταζα τις φωτογραφίες του φίλου και δε μπορούσα να πιστέψω ότι αυτού του είδους πατερν είναι κλασσική ΑΓΑ. Αυτονόητο ότι αυτά πρέπει να λέγονται.
Ναι και … τι να αναφέρω … μια αποτυχία και μισή , τα μπροστά είναι όλα δικα μου , μόνο πίσω έγινε κ απ αυτά ζήτημα μα φύτρωσαν 50 τρίχες
 

JimKan1

Well-Known Member
Απ'οτι φαινεται φυσικη αραιωση ειναι, εχω ξαναδει τετοια πατερν αλλα οχι συχνα, η εμφυτευση ειναι διασπαρτη στις πισω ζωνες και μπροστα αν εχουν μπει εχουν μπει λιγα
 
Μπλουζα