Έρευνα αγοράς για μμ!!

John E

Member
Καλησπερα! Εδω και καιρό ψαχνώ καποια κλινική για ενα αξιοπρεπέστατο αποτέλεσμα για smp αλλα δυστυχώς ολα μα ολα ειναι fail και ετσι μια είναι η επιλογή ΜΜ! Το budget ειναι αυστηρά 3000
οσα τηλέφωνα πηρα σε κλινικές λένε οτι να ναι καμια σταθερη τιμή σε παίρνουν καθε 2 ώρες και αλλάζουν την τιμη και τον αριθμό των grafts ανάλογα με το τι σου είπαν αλλες κλινικές και με κούρασαν.Όσο για την περίπτωση μου ειμαι NW4 η και 5 8α ελεγα δεν με νοιαζει να εχω μαλλί, μπόμπα τα παίρνω 6 χρόνια(ακόμα και όταν είχα έτσι τα έκανα)τωρα απλά θέλω να γεμίσω το κεφάλι "όσο"¨γίνετε να φαίνεται ωραια η μπόμπα όπως και τα προηγούμενα χρονια με την ωραία την αραίωση και όχι τοσο άδεια!Άρα εχει να προτείνει κάποιος κάποια κλινική που με τον περισσότερο αριθμό grafts στα 3000? και επαναλαμβάνω δεν θελω μαλλί απλα να γεμίσω την μπόμπα δίασπαρτα ας πούμε!Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kaiba

Active Member
Η ahc εχει καλα αποτελεσματα σε μεγαλα Nw με μικρο budget παρολο τα γνωστα της προβληματα να ζητησεις την κα Ελενη που εχει δωσει καλα αποτελεσματα σε παρουσιάσεις του forum. Προτεινω παντα λογο nw και τιμης εγω προσωπικα εκει δεν θα πηγαινα
 

John E

Member
Η ahc εχει καλα αποτελεσματα σε μεγαλα Nw με μικρο budget παρολο τα γνωστα της προβληματα να ζητησεις την κα Ελενη που εχει δωσει καλα αποτελεσματα σε παρουσιάσεις του forum. Προτεινω παντα λογο nw και τιμης εγω προσωπικα εκει δεν θα πηγαινα
τι εννοείς τα γνωστά προβλήματα? δεν εχω ιδεα πραγματικα!
 

kaiba

Active Member
τι εννοείς τα γνωστά προβλήματα? δεν εχω ιδεα πραγματικα!
Δεν προσέχουν την δότρια και σχεδιασμό Hairline το 2ο ίσως επειδή είσαι μεγαλο Nw να μην σε ενδιαφέρει δες τις παρουσιάσεις μεταμοσχεύσεων που υπάρχουν στο forum. Αμα θες μόνο Ελλάδα πάντως πήγαινε εκεί. Ανέβασε και καμια φώτο να δουμε
 

John E

Member
Άμα ειναι να γινω χειρότερα ρε παιδιά γιατι να πάω τοτε?Τουρκια σε αυτα τα λεφτα δεν παίζει κάτι καλύτερο?
 

kaiba

Active Member
Ρε φίλε δεν θα γίνεις χειρότερος άλλο λέμε τουρκια σε αυτά τα λεφτά dr Karadeniz τόσα λεφτα θες να δώσεις διάβασε λίγο τις παρουσιάσεις. Επισης βασικό ρολο για να μην γίνεις χειρότερος μετα ειναι να αρχίσει την φινα. Κάνεις θεραπεία?
 

John E

Member
Μόνο minoxidil
Ρε φίλε δεν θα γίνεις χειρότερος άλλο λέμε τουρκια σε αυτά τα λεφτά dr Karadeniz τόσα λεφτα θες να δώσεις διάβασε λίγο τις παρουσιάσεις. Επισης βασικό ρολο για να μην γίνεις χειρότερος μετα ειναι να αρχίσει την φινα. Κάνεις θεραπεία?
Απο θεραπεία μονο μινο, φινα και τέτοια δεν θα άρχιζα ποτε εννοείται αλλιώς θα είχα πάρει απο όταν άρχισε το πρόβλημα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John E

Member
Κάποιος να προτείνει κάποια κλινική στη Τουρκία τώρα την ύστατη στιγμή πριν κλείσω κάτι εδώ Ελλάδα a*h συγκεκριμένα !! Με τις "απαιτήσεις" που γράφω στο αρχικό μου ποστ! Χρηματικά πόσο κοστίζουν κλινικές Τούρκιας βρήκα σε ελάχιστα ποστ !
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Φίλε John, γιατί δεν βάζεις και κάποιες φωτογραφίες να σε δούμε και να σε δώσουν κάποιες συμβουλές πιο συγκεκριμενες και τα υπόλοιπα μέλη. Παίζει σημαντικό ρόλο αυτό που σου λέω γιατί θα σου δώσουν να σκεφτείς κάποια πράματα καλύτερα.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Με 3000€ τα περισσοτερα μοσχευματα θα τα βαλεις στην ahc. Απαιτησεις για πυκνοτητες δεν εχεις απλα θελεις ενα κοντοκουρενο οχι αδειο. Οποτε θα πετυχεις και υψηλη φυτρωση. Διαβασε τα αποτελεσματα στο φορουμ για να ξερεις τι θα περιμενεις στην καθε περιπτωση.
Και αφου πας για κατι τετοιο οπου και να πας ζητα απλωμενη εξαγωγη ωστε να μην φαίνεται τιποτα
Για εξωτερικο με 3 χιλιαρικα σε χασαπη θα πεσεις.
 

tol

Well-Known Member
Κάποιος να προτείνει κάποια κλινική στη Τουρκία τώρα την ύστατη στιγμή πριν κλείσω κάτι εδώ Ελλάδα a*h συγκεκριμένα !! Με τις "απαιτήσεις" που γράφω στο αρχικό μου ποστ! Χρηματικά πόσο κοστίζουν κλινικές Τούρκιας βρήκα σε ελάχιστα ποστ !
Φιλε μου, προσωπικα η μονη συμβουλη που θα σου δωσω ειναι να προσεξεις πολυ πριν παρεις μια βιαστικη αποφαση.

Συγκεκριμενα, αφου κουρευεις τα μαλλια "μπομπα", οπως γραφεις, ειναι υψιστης σημασιας η εικονα που θα εχει μετα τη μεταμοσχευση η ΔΟΤΡΙΑ περιοχη.

Στην κλινικη του Βεκρη, επειδη η εξαγωγη των grafts γινεται με μηχανημα, ειναι πιθανον σε κουρεμα "μπομπα" να ειναι εμφανη τα σημαδια.

Πρεπει η επιλογη της κλινικης να γινει με βασικο γνωμονα την μετεγχειρητικη κατασταση της δοτριας.

Διαφορετικα υπαρχει η πιθανοτητα να "πας για μαλλι και να βγεις κουρεμενος".

Υπαρχει η πιθανοτητα με "μπομπα" κουρεμα να εισαι χειροτερος απο πριν και να μετανιωσεις πικρα για την επιλογη σου.

Προσεξε λοιπον και μην προβεις σε βιαστικες και επιπολαιες κινησεις.

Σου ευχομαι καλη συνεχεια.
 

John E

Member
Μόλις γύρισα από ahc θα προσθέσω και φωτό που με έβγαλαν σε λίγες μέρες! Μου είπαν έχω μια μεσαία δοτρια περιοχή 5000 χιλιάδες grafts άντε κ κάτι παραπάνω ελάχιστα! 2 πλάνα 1 session των 2500g η διπλό 4000g! Με τιμή οσα και και τα g!στη δεύτερη περίπτωση για να μην υπάρξει πρόβλημα ίσως παρθούν και g από στήθος η γενιά
 

dimitris50423

Well-Known Member
Μόλις γύρισα από ahc θα προσθέσω και φωτό που με έβγαλαν σε λίγες μέρες! Μου είπαν έχω μια μεσαία δοτρια περιοχή 5000 χιλιάδες grafts άντε κ κάτι παραπάνω ελάχιστα! 2 πλάνα 1 session των 2500g η διπλό 4000g! Με τιμή οσα και και τα g!στη δεύτερη περίπτωση για να μην υπάρξει πρόβλημα ίσως παρθούν και g από στήθος η γενιά

Βαλε φωτογραφια αν θες να δουμε τι περιοχη πρέπει να καλυφθει. Αν χρειαζεσαι τα 4000 grafts τοσα να βαλεις. Η τιμη ειναι πολυ καλη. 1€ το μοσχευμα.
 

tol

Well-Known Member
Μόλις γύρισα από ahc θα προσθέσω και φωτό που με έβγαλαν σε λίγες μέρες! Μου είπαν έχω μια μεσαία δοτρια περιοχή 5000 χιλιάδες grafts άντε κ κάτι παραπάνω ελάχιστα! 2 πλάνα 1 session των 2500g η διπλό 4000g! Με τιμή οσα και και τα g!στη δεύτερη περίπτωση για να μην υπάρξει πρόβλημα ίσως παρθούν και g από στήθος η γενιά
Φιλε John, δεν ξερω αν διαβασες το σχολιο που ειχα κανει για την περιπτωση σου πριν 20 μερες.

Μαλλον δεν του εδωσες τη δεουσα προσοχη.

Οπως ο ιδιος τονισες, κουρευεις το μαλλι "μπομπα" εδω και πολλα χρονια και το ιδιο επιθυμεις να κάνεις στο μελλον.

Πρεπει λοιπον να προσεξεις με το θεμα των μεταμοσχευσεων. Επειδη μαλλον εισαι απειρος, νομιζεις οτι μετα απο μια μεταμοσχευση η δοτρια θα ειναι σε τετοια κατασταση, ωστε να μπορεις να την κουρευεις συριζα.

Μην τρεφεις αυταπατες.....μετα απο την εξαγωγη 4000 grafts (με motorized τεχνικη, οπως γινεται στην κλινικη του Βεκρη), το πιο πιθανο ειναι οτι η δοτρια θα θυμιζει "κρανιου τοπο", "καμενη γη".

Τετοιες μεταμοσχευσεις δε συναδουν με ξυρισμενο κεφαλι. Θα κανει μπαμ απο μακρια η επεμβαση στο κεφαλι.

Οπως σου εγραψα, υπαρχει ορατος ο κινδυνος "να πας για μαλλι και να βγεις κουρεμενος".

Μην παρασυρθεις σε γρηγορες, παρορμητικες, ενθουσιωδεις και επιπολαιες αποφασεις, για τις οποιες ισως μετανιωσεις στο μελλον.

Αν τελικα επιλεξεις να προβεις σε μεταμοσχευση, πρεπει να ξεχασεις το κουρεμα "μπομπα". Τα μαλλια θα πρεπει να ειναι πανω απο ενα εκατοστο, ωστε να μη φαινεται η μεταμοσχευση.

Σου ευχομαι, για αλλη μια φορα, καλη συνεχεια.
 

John E

Member
Φιλε John, δεν ξερω αν διαβασες το σχολιο που ειχα κανει για την περιπτωση σου πριν 20 μερες.

Μαλλον δεν του εδωσες τη δεουσα προσοχη.

Οπως ο ιδιος τονισες, κουρευεις το μαλλι "μπομπα" εδω και πολλα χρονια και το ιδιο επιθυμεις να κάνεις στο μελλον.

Πρεπει λοιπον να προσεξεις με το θεμα των μεταμοσχευσεων. Επειδη μαλλον εισαι απειρος, νομιζεις οτι μετα απο μια μεταμοσχευση η δοτρια θα ειναι σε τετοια κατασταση, ωστε να μπορεις να την κουρευεις συριζα.

Μην τρεφεις αυταπατες.....μετα απο την εξαγωγη 4000 grafts (με motorized τεχνικη, οπως γινεται στην κλινικη του Βεκρη), το πιο πιθανο ειναι οτι η δοτρια θα θυμιζει "κρανιου τοπο", "καμενη γη".

Τετοιες μεταμοσχευσεις δε συναδουν με ξυρισμενο κεφαλι. Θα κανει μπαμ απο μακρια η επεμβαση στο κεφαλι.

Οπως σου εγραψα, υπαρχει ορατος ο κινδυνος "να πας για μαλλι και να βγεις κουρεμενος".

Μην παρασυρθεις σε γρηγορες, παρορμητικες, ενθουσιωδεις και επιπολαιες αποφασεις, για τις οποιες ισως μετανιωσεις στο μελλον.

Αν τελικα επιλεξεις να προβεις σε μεταμοσχευση, πρεπει να ξεχασεις το κουρεμα "μπομπα". Τα μαλλια θα πρεπει να ειναι πανω απο ενα εκατοστο, ωστε να μη φαινεται η μεταμοσχευση.

Σου ευχομαι, για αλλη μια φορα, καλη συνεχεια.
Είναι το μόνο που με κάνει και κολλάω πολύ! Έχω διαβάσει πολλά ποστ και ενδιάμεση λύση δεν μπορώ να βρω η θα βάλεις 10grafts θα σου βγει ο κούκος αηδόνι χρηματικά αλλά θα έχεις δοτρια η πολλά grafts καλή τιμή και δοτρια χωράφι !
 
Μπλουζα