Έρευνα αγοράς για μμ!!

John E

Member
Επίσης υπάρχει κάποιος που να ξέρει ιατρούς της ahc ? Για να ρωτήσω εδώ η inbox!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
Επίσης υπάρχει κάποιος που να ξέρει ιατρούς της ahc ? Για να ρωτήσω εδώ η inbox!

Εμπειρες κοπελες που εχουν κανει και περιστατικα στο φορουμ ειναι η Αντωνια Ανδρικοπουλο* που εκανε εμενα και αλλους η Μαρια Ζαμπουλακ* και μια χρυσα τσελκο* νομιζω εκανε τον. Andyk.
Μπορει να εχει και αλλες πολυ εμπειρες αυτες μου ερχονται στο μυαλο.
 

John E

Member
Εμπειρες κοπελες που εχουν κανει και περιστατικα στο φορουμ ειναι η Αντωνια Ανδρικοπουλο* που εκανε εμενα και αλλους η Μαρια Ζαμπουλακ* και μια χρυσα τσελκο* νομιζω εκανε τον. Andyk.
Μπορει να εχει και αλλες πολυ εμπειρες αυτες μου ερχονται στο μυαλο.
Από Πάτρα τίποτα ; Γιατί εδώ λέω να την κάνω .. Καρλης;; Ήταν και στην dhi
 

dimitris50423

Well-Known Member
Δεν ξερω που βρισκονται αυτες που σου ειπα. Μονο για την Αντωνια οτι ειναι Αθηνα.
Ρωτα στην κλινικη αν σε ενδιαφερει.
Αν θες καποια συγκεκριμενη θα σου την στειλουν. Εχει ξανασυμβει.
 

karampalikis

Active Member
Ο καρλής κάνει μμ; Αυτός μέχρι το καλοκαίρι ήταν επιστημονικός σύμβουλος και καλά...
 

karampalikis

Active Member
Αυτος όλο μεγαλα λόγια είναι.
Πήγα το καλοκαίρι. Εκτίμηση δότριας με το μάτι και από 1 μέτρο απόσταση. Όταν επέμενα για κανονική εξεταση μου είπε ότι έλειπε η δερματολόγος, φανταζομαι ούτε μικροκαμερα δεν είχαν.
Ούτε φωτογραφίες με περιστατικά στον υπολογιστή, μόνο κάτι φώτο στο κινητό αμέσως μετά την επέμβαση και από μακριά. Για φωτογραφιες πριν την επέμβαση και μετά από κάποιους μήνες ούτε λογος.
Και βεβαια εκφρασεις τύπου: είμαστε οι καλύτεροι, 100% επιτυχια.
Και υπενθυμιζω ότι δεν έχει σχέση με ιατρική
 
  • Like
Reactions: tol

John E

Member
Τότε κάτι φαίνεται να πηγαίνει πολύ στραβά γιατί και σε εμένα έτσι ακριβώς έγινε το μόνο θετικό είναι η τιμή όλα τα άλλα είναι ύποπτα πολύ
 
  • Like
Reactions: tol

akishellas3

Well-Known Member
Eγω αυτο που θα σου πω ειναι επειδη εκανα στη συγκεκριμενη κλινικη που θα αναφερω κ μου τα μαμησαν τα μαλια γιατι μου πειραξαν τα ενδιαμεσα απο κορυφη μεχρι hairline που δεν χρειαζοταν γιατι ηταν ηδη πυκνα εκει κ καλυπτα τα υπολοιπα ειναι ΜΑΚΡΙΑ απο βεκρη ,εκτος αν σου δωσουν εγυυησεις οχι εγγυηση αν θα σου πεσουν οσα πιασουν απο αυτα που θα μπουν χαιρω πολυ αλλα απο το αποτελεσμα . Επισης κορυφη που επισης μου βαλανε δηθεν μαλλι ενω οντως μπηκε ουτε εκει επιασε κ δεν ειδα καθολου αποτελεσματα ισα ισα μπορω να πω εκει ανοιξε πιο πολυ μπορει κ λογο ηλικιας αλλα κ παλι οταν βαζεις νεα τριχοθυλακια ενδιαμεσα σε ζωντανα απο τι καταλαβα ειναι πιο ευκολο να πεσουν . Οσο αφορα την hairline μου οσα μπηκαν κ φυσικα οσα επιασαν ειναι σαν σκορπια διαδηλωση εν ολιγης χρησιμοποιω σπρει για να καλυπτω τα κενα ....
Οταν ειχα ξαναπαει καποια στιγμη για να με δουν μου ειχαν πει οτι λογο ηλικιας θα υποχωρησουν(οταν την εκανα ημουν 40 κ τωρα 43 ΓΙΑ ΤΟΣΟ ΚΟΥΤΟΠΟΝΗΡΟΙ ΜΙΛΑΜΕ) ελα ομως που δεν υποχωρησε τιποτα τα μαλλια μου εκτος της κορυφης διοτι εχουν παραμεινει οπως ηταν μονο στα σημεια που τοποθετησαν μαλια στο ενδιαμεσο δηλαδη υποχωρησαν κ πιο πολυ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΜΕΡΙΑ ΟΠΩΣ ΚΟΙΤΑΣ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΔΕΞΙΑ που μπηκαν πιο πολλα στο ενδιαμεσο κ φαινεται αν προσεξεις η διαφορα διοτι στην αριστερη ειναι πιο πυκνα . Ειχα μια χαρα μαλλι στο ενδιαμεσο κ καλυπτα τα υπολοιπα κ οι τυποι εκει μου τα μαμησαν για να ΞΑΝΑΠΑΝΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ Κ ΑΛΛΗ Μ.Μ. ΜΕ ΔΥΟ ΣΜΠΑΡΟΥς ΔΥΟ ΤΡΙΓΩΝΙΑ ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ ΕΝΝΟΩ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ πυκνωση δεν προκειτε να δεισ κ με το που πειραξανα κ το ενδιαμεσο αραιωσανε κ αυτο το σημειοοοο ενω δεν δεν υπηρχε λογος λες κ η πυκνωση στην hairline ηταν βαρβατη κ αρκουσε.... Μακρια χωρις εγγυησεις αποτελεσματος απλα κ ξεκαθαρα .
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Stripar

Established Member
Εννοώ ότι σε πείρε στο λαιμό του την περίοδο εκείνη όταν όλο το forum έκραζε τις πολιτικές και τις τεχνικές της συγκεκριμένης κλινικης,
Ενώ αυτος τα έβλεπε ΟΛΑ καλώς γινόμενα και είδους τα αποτελέσματα !!!
Μην ξεχνάμε ότι τα κοριτσάκια αυτά μάθανε στα κεφάλια σας...

Ποιος καθοδήγησε τα μέλη του φόρουμ με τα τότε σχόλια του?

Εύκολη απάντηση !
 

dimitris50423

Well-Known Member
Εννοώ ότι σε πείρε στο λαιμό του την περίοδο εκείνη όταν όλο το forum έκραζε τις πολιτικές και τις τεχνικές της συγκεκριμένης κλινικης,
Ενώ αυτος τα έβλεπε ΟΛΑ καλώς γινόμενα και είδους τα αποτελέσματα !!!
Μην ξεχνάμε ότι τα κοριτσάκια αυτά μάθανε στα κεφάλια σας...

Ποιος καθοδήγησε τα μέλη του φόρουμ με τα τότε σχόλια του?

Εύκολη απάντηση !

Αν εκραζε ΟΛΟ το φορουμ τις πολιτικες και τις τεχνικες μπορει καποιος να παρασυρθει απο ενα ατομο που πηρε ενα πολυ καλο αποτελεσμα και λεει καλα λογια;
Ευκολη απαντηση!!

Εσυ που ΠΗΓΕΣ με τον αλλον στον Rahal να του κανει μεταμοσχευση και ενω ειχε καλο μαλλι εγραφε ο ιδιος στο φορουμ οτι δεν πηγε καλα και εγινε χειροτερα και απο οτι ηταν πριν ποσο τον πηρες στο λαιμο σου;;
Επισης ευκολη απαντηση..
 
Τελευταία επεξεργασία:

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Αν εκραζε ΟΛΟ το φορουμ τις πολιτικες και τις τεχνικες μπορει καποιος να παρασυρθει απο ενα ατομο που πηρε ενα πολυ καλο αποτελεσμα και λεει καλα λογια;
Ευκολη απαντηση!!

Εσυ που ΠΗΓΕΣ με τον αλλον στον Rahal να του κανει μεταμοσχευση και ενω ειχε μαλλι εγραφε ο ιδιος στο φορουμ οτι δεν πηγε καλα και εγινε χειροτερα και απο οτι ηταν πριν ποσο τον πηρες στο λαιμο σου;;
Επισης ευκολη απαντηση..

Dimitri ο stripar δεν πήρε τον παιδί στο λαιμό του που πήγε στο rahal ,το γνωρίζω από πρώτο χέρι γιατί το συγκεκριμένο παιδί είχε κάνει πρόταση πρώτα έμενα να με κάνει τα αεροπορικά για να πάω μαζί του,άπλα ήθελε παρέα για το ταξίδι ,ήθελε να γνωρίζει κάποιος καλά αγγλικά...τελικά επέλεξε τον stripar. Κανένας δεν τον πίρε με το χέρι και τον πήγε εκεί.
 

Stratos

Well-Known Member
το εξωτερικό όπως βλέπουμε είναι μονόδρομος για μμ,
μην ασχολείστε με ελληνικές κλινικές..
 

dimitris50423

Well-Known Member
Dimitri ο stripar δεν πήρε τον παιδί στο λαιμό του που πήγε στο rahal ,το γνωρίζω από πρώτο χέρι γιατί το συγκεκριμένο παιδί είχε κάνει πρόταση πρώτα έμενα να με κάνει τα αεροπορικά για να πάω μαζί του,άπλα ήθελε παρέα για το ταξίδι ,ήθελε να γνωρίζει κάποιος καλά αγγλικά...τελικά επέλεξε τον stripar. Κανένας δεν τον πίρε με το χέρι και τον πήγε εκεί.

Δεν με νοιαζει ρε Γιαννη. Αν επαιρνα εγω ενα μελος του φορουμ και το πηγαινα διπλα στο Hilton στην υπευθυνη να του κλεισει μεταμοσχευση και πηγαινε χαλια θα εβγαινε κανεις να πει οτι μου το ζητησε το μελος;;
Εδω ο αλλος λεει οτι τον πηρα στο λαιμο μου επειδη ελεγα καλα λογια ενω εγω απο nw3 προς 4 απεκτησα σε πεντε μηνες μαλλι και γεματη hairline. Αντε γιατι τα βλεπετε ολα απο τη μερια σας και ο βεκρ*ε χαλασε πιατσες απο οτι φαίνεται με τα αποτελεσματα και τις χαμηλες τιμες. Ο Akis εχει καθε δικαιωμα εφοσον ειναι πελατης της κλινικης και πληρωσε να ειναι δυσαρεσημενος.
Τα υπολοιπα ειναι να χαμε να λεγαμε.
Λοιπον και εγω λεω οτι τον πηρε στο λαιμο του.
 

Adriano

Well-Known Member
Νομίζω ότι κακώς την πέφτετε στο Δημήτρη. Έχει την άποψη του , ο καθένας την δική του και δεν αλλάζει. Δεν νομίζω ότι έχει νόημα όλο αυτό που γίνεται και τζάμπα χαλιέστε. Αφήστε τον να λέει ότι θέλει ακόμα και αν λέει κατά την άποψη σας πράγματα μη εμπεριστατωμένα. Στο φινάλε δεν είναι και άποψη ειδικού. Μια εμπειρία μεταμόσχευσης έχει ο άνθρωπος , γιατρός δεν είναι (αν θυμάμαι καλά). Μέχρι εκεί. Ο καθένας είναι υπεύθυνος για τις πράξεις του. Είμαστε ενήλικοι και δεν το λέω μόνο για τον Δημήτρη αλλά και για τα παιδιά που πήραν την απόφαση να προχωρήσουν στην κλινική.

@dimitris50423

Ο κύριος Βεκρής δεν έχει χαλάσει καμιά πιάτσα (δεν έχουμε δει πολλά αποτελέσματα από δικά του χέρια). Τα κορίτσια του ναι. Μια χαρά τα πάνε. Αφού ανοίγουν κλινικές μόνες τους πλέον.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα