Tasos33 Dr.Jose Lorenzo FUE 3051 2nd OPERATION (CROWN) 6-7/6/2023

Bigk

Well-Known Member
Και για να μην παρεξηγηθώ, οταν υπάρχει ψυχροπολεμικο κλίμα και νεύρα, όπως λες , σίγουρα δεν είναι οι καλύτερες συνθήκες για οτιδήποτε...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giannis88test

Active Member
Τασο, ο Lorenzo ειχε collaboration με Farjo γιατι δεν προχωρησε, προβληματισε κανεναν σας αυτο;Σας περασε απο το μυαλο οτι υπο την σκεπη ενος collaboration Πιθανως να μη ταιριαζει στο συγκεκριμενο γιατρο και να μην αποδιδει οπως πρεπει;

Κατηγορειτε τον Erdogan οτι απο τοτε που εφτιαξε τη μεγαλη κλινικη δεν παραγει τα ιδια αποτελεσματα οπως στην παλια του: ο ιδιος γιατρος με τις ιδιες βοηθους στην ιδια πολη στην ιδια time zone.
Θεωρησατε δεδομενο οτι ο Lorenzo θα παει εκτος εδρας και θα κανει οτι εκανε στην Ισπανια. Σας πεταξανε το τυρακι σουπερ τιμη με το Θεο Lorenzo (δε το λεω ειρωνικα τον θεωρω Θεο στις ΜΜ) και οτι δεν υπαρχει κανενα ψιλο γραμμα σε αυτο, ας καταλαβετε και σεις οτι αποτυχατε σα καταναλωτες.

υποτίθεται ότι το νούμερο ένα ζητούμενο για την μμ είναι η ελαχιστοποίηση του ρίσκου, και εμείς το μεγιστοποιήσαμε
καλά να πάθουμε!
 

tasos33

Well-Known Member
Δεν θυμάμαι την αρχική κατάσταση σου με πιο μακρύ μαλλί αλλά στα δικά μου μάτια είναι ένα όμορφο αποτέλεσμα ειδικά στο πρώτο 1/3 του κεφαλιού. Τώρα σίγουρα μπορούσε να πάει καλύτερα πίσω όμως λογικά όταν αρχίσει να γίνεται λίγο supermarket (όπως λέμε για τους γείτονες) με 2 ,3 χειρουργεία ταυτόχρονα τότε υπαρχει ρίσκο για λάθη..
Aπλα δεν υπήρχε μαλλί.
 

tasos33

Well-Known Member
υποτίθεται ότι το νούμερο ένα ζητούμενο για την μμ είναι η ελαχιστοποίηση του ρίσκου, και εμείς το μεγιστοποιήσαμε
καλά να πάθουμε!
Από τις 5(νομίζω) φορές που ήρθε ο Ισπανός μόνο την τελευταία είχαμε περιστατικά εκτεταμένα. Εξ αρχης το είχα σκεφτεί ότι το εκτός έδρας μπορεί να έχει μία δυσκολία παραπάνω για αυτό μπήκα την 3η -4η φορά, η 1 μμ σε εμένα έκλεισε με 94% φύτρωση, πόσο καλυτέρα να πάει??
 

giannis88test

Active Member
Από τις 5(νομίζω) φορές που ήρθε ο Ισπανός μόνο την τελευταία είχαμε περιστατικά εκτεταμένα. Εξ αρχης το είχα σκεφτεί ότι το εκτός έδρας μπορεί να έχει μία δυσκολία παραπάνω για αυτό μπήκα την 3η -4η φορά, η 1 μμ σε εμένα έκλεισε με 94% φύτρωση, πόσο καλυτέρα να πάει??
θεωρώ πως και η δικιά μου σειρά είχε εκτεταμένα περιστατικά εμού συμπεριλαμβανομένου! και έκανα σε καλό δωμάτιο!
η δε δικαιολογία ότι φταίνε τα ψυγεία είναι επιεικώς αχαρακτήριστη!
 

Harris_G

Well-Known Member
υποτίθεται ότι το νούμερο ένα ζητούμενο για την μμ είναι η ελαχιστοποίηση του ρίσκου, και εμείς το μεγιστοποιήσαμε
καλά να πάθουμε!
Δε λεω για τον γιατρο Γιαννη, ειναι κορυφαιος, λεω για το γιατρο ως φιλοξενουμενο καπου αλλου, εξω απο τα νερα του εξω απο τη ρουτινα κ τους "αυτοματισμους" του
 
Τελευταία επεξεργασία:

giannis88test

Active Member
Δε λεω για τον γιατρο Γιαννη, ειναι κορυφαιος, λεω για το γιατρο ως φιλοξενουμενο καπου αλλου, εξω απο τα νερα του εξω απο ρη ρουτινα κ τους αυτοματισμους του

το ίδιο λέω και εγώ! η έδρα είναι πολύ σημαντική για την ομάδα!
 

Bigk

Well-Known Member
Όχι εννοώ πως ήσουν μετά το τέλος της 1ης.. όπως και να έχει, μπροστά πλέον είσαι σούπερ. Το touch up όντως το χρειάζεσαι και συμφωνω θα έπρεπε να ήταν δωρεάν - δωρεάν... πάντως η παραδοχή της αστοχίας είναι όντως ένα θετικό στοιχείο..
 
Μπλουζα