Anastasakis Hair Clinic,#monotovideometraei, video 12, στάδιο 4 προς 5, FUE, 3000 τριχοθυλάκια | 9 μήνες μετά

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Πρόσεξε. Έγραψα κάτι στο Χρήστο. Απάντησες για το Χρήστο. Μετά, ενώ εγώ μιλάω για το Χρήστο, μου έστειλες να στείλω τα στοιχεία μου σε σένα και όχι στο Χρήστο.

Μιλάω με σένα ή με το Χρήστο; (πραγματικά αηδία).

Και ο Χρήστος είναι θρασύδειλος γιατί μιλάει για άτομα που χειρουργήθηκαν απο συναδέλφους σου λέγοντας πως τα κεφάλια τους είναι σαν Ελβετικά τυριά. Γιατί δεν δίνει τα στοιχεία του ώστε να αμυνθεί ο συνάδελφος σου στην άναδρη και θρασύδειλη(ανώνυμη) επιθέση του; Γιατί κόπτεσε μόνο για έμενα; :)

Και μένα η ομάδα μου που έχει διεθνή εμπειρία παρακολουθεί. Δεν έχω γράψει τίποτα που να στοιχειοθετεί συκοφαντική δυσφήμιση και βλάβη επαγγελματική. Το να σε κρίνω ως ανάγωγο δεν στοιχειοθετεί τίποτα από όλα αυτά(και συ λες το ίδιο για μένα). Στο είπα ξανά. Δεν έχεις μόνο εσύ δικηγόρους.

Disclaimer: Δεν είμαι Ιατρός :) Εκφραζω προσωπικές γνώμεις και απόψεις :) :p :D

Καλη προσπαθεια να αλλαξεις θεμα.
Δεν με ενδιαφεριε τι λες γι ατον Χρηστο ή τι ειναι ο Χρηστος.

Στειλε μου απλα τα στοιχεια σου ΑΝΤΡΙΚΕΙΑ γιατι εισαι πραγματικός αντρας οπως ειπες και ας αφησουμε τα πολλα λογια.
Η νομικη σου ομαδα σου εχει πει να μην φοβασαι τιποτα.

Το disclaimer αριστο!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Kostas97

Well-Known Member
Άρα έχουμε και λέμε: 1) 4 χρόνια μας λες ότι είσαι ο μοναδικός εξειδικευμένος γιατρός εδώ μέσα και πρέπει να ακούμε εσένα, 2) παρόλα αυτά εδώ μέσα δεν χρειάζεται να κάνεις το γιατρό γιατί έχεις ιατρείο για να το κάνεις αυτό = 3) μην ακούτε τι λέει εδώ το γαλατικό χωριό ελάτε στο ιατρείο μου να σας πω.
Πολύ κακό fishing ή πολύ καλό τρολάρισμα. Μάλλον και τα δύο
Το να δωσεις απαντηση στο πες μας τη γνωμη σου για το pfs, σημαινει κανω το γιατρο εδω μεσα;

Μα εισαι γιατρος.
 

gregkont13

Verified MM member
Άρα έχουμε και λέμε: 1) 4 χρόνια μας λες ότι είσαι ο μοναδικός εξειδικευμένος γιατρός εδώ μέσα και πρέπει να ακούμε εσένα, 2) παρόλα αυτά εδώ μέσα δεν χρειάζεται να κάνεις το γιατρό γιατί έχεις ιατρείο για να το κάνεις αυτό = 3) μην ακούτε τι λέει εδώ το γαλατικό χωριό ελάτε στο ιατρείο μου να σας πω.
Πολύ κακό fishing ή πολύ καλό τρολάρισμα. Μάλλον και τα δύο
Αν δεν δώσεις όνομα, επίθετο, δίπλωμα, ταυτότητα και δεν πας στο Ιατρείο να τα πεις με κάμερες, το BBC, το CNN, την ΕΡΤ και 2-3 αρθρογράφους από τους New York Times, είσαι ένας άνανδρος, θρασύδειλος που κρύβετε πίσω από το μόνιτορ και ενδεχόμενος να έχεις και τσαπόνυχο.
 

gregkont13

Verified MM member
Δεν συμφωνω με βρισιδια απο κανεναν.
Αλλα, επειδη δεν ξερεις, ο @Xristos87 θα τα ελεγε ανετα απο κοντα
Πρεπει να ειναι (θεωρω, στατιστικα απο τον γενικο πληθυσμό) ο πιο "τρομακτικός" physically + απο skills απο οποιονδηποτε εδω μεσα και ειναι ο πιο συγκαταβατικός σε σχεση με αυτα που ακούει.
Πραγματικα, νομιζω οτι καλο ειναι να μην πιεζετε καποιοι τα πραγματα με προσωπικες επιθεσεις.
Ειναι ανωριμο, θρασυδειλο και αν κανεις στραβωσει πραγματικα πρεπει κανεις να θυμαται οτι ΔΕΝ ειμαστε σε αλανα που παιζουμε, ΔΕΝ ειμαστε ανηλικοι, και τα πραγματα μπορουν πολυ ευκολα να βγουν και εξω απο εδω με αρνητικες συνεπειες για ολους.
ANETA μπορει καποιος να βρεθει σε ΕΔΩΛΙΟ δικαστηριου για αυτα που γραφει εδω μεσα και προσβαλει ή προκαλει βλαβη ηθικη, επαγγελματική ή άλλη!

Σκεφτειτε λιγο ωριμα, οι προσωπικες επιθεσεις ειναι ποινικα κολασιμες και βαρυτατα μαλιστα
Η κριτική ειναι "ιερο" πραγμα, αλλα οι βριδιες και οι επιθεσεις οχι.
Ουτε η συκοφαντια, ουτε ή λασπη, ουτε η καταστροφη φημης, ουτε η επαγγελματική βλαβη που μπορειτε να προκαλειτε σε καποιον με ολα αυτα.
Ας παραμεινουμε κοσμιοι μεσα στην επιθυμια για ...κριτική και ...δικαιοσυνη.

Δεν σε νοιάζει τι λέω για το Χρήστο, αλλά απάντησες για κείνον. Μετά επειδή είπα πως ο ανδρισμός δεν είναι στα σωματικά χαρίσματα το πήγες στο να σου δώσω τα στοιχεία μου(σε εσένα στο άκυρο) και όταν σου είπα πως ο Χρήστος λέει για άλλους γιατρούς πως κάνουν ανθρώπους σαν Ελβετικά τυριά (ποτέ δεν έχω πει ούτε στο ελάχιστο κάτι τέτοιο εγώ για σένα) δεν το σχολιάσες καν. Αλλά ο Χρήστος είναι ευγενέστατος και συγκαταβατικός.

Πονάνε τα μυαλά μας. Τρομολαγνεία όσο δεν πάει.
 

bobby

Well-Known Member
Ε
Εγω δεν μιλησα για καποιον επικινδυνο.
Ουτε διαφημισα κατι, ιυτε εγω ουτε ο @Xristos87
Απλα ειναι γελοιο να διαβαζεις απο τον καθενα που ΔΕΝ ξερει σε ποιον απευθυνεται (ενω εγω ξερω :)) οτι δηθεν δεν θα τα ελεγε απο κοντα.
Αμα το κανεις εικονα θα καταλαβεις....
Αγαπητέ γιατρέ αυτό που διάβασα στο συγκεκριμένο σχόλιο δεν μου «κάθησε» καλά….

Αν δεν σε είχα παρατηρήσει εδώ μέσα για να ξέρω το στυλ διαδικτυακής συμπεριφοράς σου (δεν το λέω αρνητικά, μην με παρεξηγήσεις it is what it is δεν κρίνω….) θα το παρεξηγούσα σφόδρα…..Για αυτό το έγραψα.

Δεν τον ξέρω τον Χρήστο, πιθανώς να είναι και γ@μώ τα παιδιά. Σε υποστηρίζει φουλ (ούτε αυτό το κρίνω) θεωρεί ότι έτσι πρέπει να κάνει και είναι δικαίωμα του. Και εγώ σε έχω υποστηρίξει σε κάποιες φάσεις που (κατά την άποψη μου είχες δίκιο ή δεχόσουν άδικη επίθεση).

Όταν γράφεις όμως τέτοιο σχόλιο και δεν σε ξέρει ο άλλος (διαδικτυακά εννοώ), εύκολα το παρεξηγεί.

Και σκέψου ότι ούτε ο Χ μπορεί να ξερει ποιος είναι ο Ψ ή για το τι είναι ικανός να κάνει……πίστεψε με ξέρω κάποιους που δεν σου γεμίζουν το μάτι με τίποτα αλλά καλύτερα να μην τους δεις ποτέ στην δουλειά ως αντίπαλος ή εχθρός….
 

gregkont13

Verified MM member
Στειλε μου απλα τα στοιχεια σου ΑΝΤΡΙΚΕΙΑ γιατι εισαι πραγματικός αντρας οπως ειπες και ας αφησουμε τα πολλα λογια.
Απάντα σε ότι σε έχουν ρωτήσει τα μέλη αντρίκεια(π.χ. ο @aeratos28 ) και δώσε την άδεια σου στον @Aldo να δημοσιευσεί τα ηχητικά που έλεγε πως του έστειλες για να σταματήσει να παρουσιάζει (αν δεν με απατά η μνήμη μου! )
 

Kostas97

Well-Known Member
κ. Αναστασακη ο λογος που ολα αυτα τα γραφετe απο το προφιλ της κλινικης ενω εχετε δικο σας, ειναι προκειμενου οι προσβολες να θεωρουνται προς την κλινικη ;

@Anastasakis Hair Clinic
 

JimKan1

Well-Known Member
κ. Αναστασακη ο λογος που ολα αυτα τα γραφετe απο το προφιλ της κλινικης ενω εχετε δικο σας, ειναι προκειμενου οι προσβολες να θεωρουνται προς την κλινικη ;

@Anastasakis Hair Clinic
Δεν μπορει να σου απαντησει γιατι δεν ειναι δικηγορος, ε; @Anastasakis Hair Clinic
 

Kostas97

Well-Known Member
Στο μυαλο του μεσου ελληνα δεν υπαρχει η εννοια επειδη μπηκα σε μια λογομαχια, παω στα δικαστηρια.
Και οσοι το κανουν ειναι δακτυλοδεικτουμενοι και με κακη φημη στην ελληνικη κοινωνια.
1708617262397.png
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Αυτά τα θέμα πότε απαντηθηκαν ρε?? Παραμυθιαζεις το παιδί εδω τον Loverboy
@LoverBoy ...ΑΥΤΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΛΕΩ,ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΠΑΝΤΗΘΕΙ ΠΟΤΈ ..ΕΔΩ ΚΑΙ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΔΙΝΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΚΑΜΙΑ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΕΡΩΤΉΣΕΙΣ ΟΥΤΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΥΤΕ ΚΑΟΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ..ΠΡΟΚΑΛΩ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙ QUOTE ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ
Λοβερ αυτα τα θεματα εχουν απαντηθει σε παλαιοτερα νηματα κανε τον κοπο ψαξτα κ διαβασε τα.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Άρα έχουμε και λέμε: 1) 4 χρόνια μας λες ότι είσαι ο μοναδικός εξειδικευμένος γιατρός εδώ μέσα και πρέπει να ακούμε εσένα, 2) παρόλα αυτά εδώ μέσα δεν χρειάζεται να κάνεις το γιατρό γιατί έχεις ιατρείο για να το κάνεις αυτό = 3) μην ακούτε τι λέει εδώ το γαλατικό χωριό ελάτε στο ιατρείο μου να σας πω.
Πολύ κακό fishing ή πολύ καλό τρολάρισμα. Μάλλον και τα δύο
Fishing ενω εχω ΔΩΡΕΑΝ ραντεβου ενημερωσης?
μετα τρολλαρω εγω?
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού

Kostas97

Well-Known Member
Αισχρο το υπονούμενο.
Το υπονοουμενο ειναι οτι ο καθενας που χει τη δυνατοτητα μπορει να κανει ασταματητες μηνυσεις και ετσι να σου κλεισει το στομα, και τπτ παραπανω. Ακομα και αν αυτο που κανεις εσυ ειναι για καλο.
 

aeratos28

Just aeratos
Άρχισε πάλι τις ένορκες διοικητικές εξετάσεις?? Ρε θα μας τρελάνει ο md phd turbo compressor??
Συνέχισε γιατρέ να απειλεις το φόρουμ,συνέχισε να βγάζεις βιντεάκια με άσχετους που λένε και τη γνώμη τους για το φόρουμ και να το μειώνεται ,αλλά και να είσαι αχάριστος κακομαθημένος και να ειρωνεύεσαι και τον Λορέντζο..τώρα όσο αφορά τον Χρήστο και τις χαζομάρες που γράφεις ,να είσαι σίγουρος και εσύ και ο Χρήστος πως αυτά που λες εσύ εδώ μέσα και αυτός ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΛΜΟΎΣΑΤΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΤΕ ΕΤΣΙ ΠΟΤΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ..συνέχισε να μας λες μη γιατρούς ,και βγάλε βιντεάκια με μη γιατρούς που έχουν γνώμη...συνέχισε να μας λες μη γιατρούς και να αναφέρεις ,ότι ανέφερες για τον Τζοε που έχει εξετάσει και χιλιάδες κεφάλια ..ο ΜΗ ΓΙΑΤΡΟΣ,εξέτασε κεφάλια και το δέχεσαι...
Τώρα όσο για το να προσέχουμε τι γράφουμε.... .
Δεν έχεις προσέξει εσύ τι έχεις γράψει και τι έχεις πει μάλλον,και έχεις άγνοια επί του θέματος..προσωπικά εγώ ΘΥΜΑΜΑΙ ΟΜΩΣ...ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ..μάλλον η νομική ομάδα σου δεν τα έχει δει αυτά για να σου κάνει τις ανάλογες συστάσεις .....
Με λίγα λόγια ,κάνε ότι νομίζεις ..μην νομίζεις ότι τρομοκρατεί κάποιον...
Όπως το έκανες στον Tol,και εκεί έπιασε αυτή η απειλή ..
Κανονικά έπρεπε να σου δώσουν πόδι από εδώ μέσα για το fishing που κάνεις ,τα έχω πει χρόνια
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Το υπονοουμενο ειναι οτι ο καθενας που χει τη δυνατοτητα μπορει να κανει ασταματητες μηνυσεις και ετσι να σου κλεισει το στομα, και τπτ παραπανω. Ακομα και αν αυτο που κανεις εσυ ειναι για καλο.
Σε αυτο το παλλιακαρι ενας ΘΡΑΣΥΔΕΙΛΟΣ με λεφτα προσπαθει να του κανει ζημια.
Αντι να τον αντιμετωπισει ΑΝΤΡΙΚΕΙΑ σε ΕΝΑ δικαστηριο και αν δικαιωθει εχει καλως αν χασει ακόμα καλύτερα, δεχεται το αποτέλεσμα ΑΝΤΡΙΚΕΙΑ και ΤΕΛΟΣ
Εδω μεσα καποιοι ΘΡΑΣΥΔΕΙΛΟΙ ανωνυμα προσπαθουν να μου κανουν ζημια με συνεχεις προσωπικες επιθεσεις, ρητορικη μισους, λασπη και υπονούμενα και κρυμμενοι πισω από την "ανωνυμια" πετανε πετρες γιατι εχουν άλλα θεματα τα οποια βαφτιζουν δηθεν δικαιοσυνη, ελευθερια λογου κτλ.
Τους ΠΑΡΑΚΑΛΩ να εμφανιστούν και να να μπορεσω να υπερασπιστω την τιμή και υποληψη μου και κρυβονται
Τους ΠΑΡΑΚΑΛΩ να εμφανιστούν και να να μπορεσω να υπερασπιστω την τιμή και υποληψη μου και σαν το καθαρμα που ταλαιπωρει τον αστυνομικό, συνεχιζουν να προσπαθουν κρυμμενοι ανωνυμα να προσπαθουν να με ζημιωσουν και να με εξαντλησουν ηθικα και ψυχικα ωστε να εξαφανιστω γι ανα κανουν κουμαντο και να κανουν τους ιατρούς.
Ειναι ΠΟΛΥ κοινη περίπτωση, πραγματι!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Περιλαμβάνει μετρήσεις; βασικά τι περιλαμβάνει;
Μπορεις να παρεις τηλεφωνο να μαθεις.
Παντως ειναι δωρεαν.
Προσωπικα θα χαρω πολυ να σε γνωρισω και να σου προσφερω πληρες πακετο εξετασης, μεχρι και μετρηση παχους τριχας σε 3 περιοχες περιλαμβανει!
 
Μπλουζα