Anastasakis Hair Clinic,#monotovideometraei, video 12, στάδιο 4 προς 5, FUE, 3000 τριχοθυλάκια | 9 μήνες μετά

edyuser1

Active Member
Λοιπον θα το Ξεδιαλύνω λιγο το θεμα γιατι ο γραπτος λογος δεν ειναι τοσο ξεκαθαρος. ο αναστασακης πηρε πελατες μεσα απο το φορουμ αυτο το γνωριζουμε ολοι πως τους πηρα θα σου απαντησω προσωπικα για μενα. Εγω δεν ασχολιομουνα καθολου με αυτον γιατι εκανε strip παλιοτερα και δεν γουσταρα.μετα αφουωγυρισε σε fue και ειδα παιδια του νηματος να εχον κανει εκει καποια αποτελεσματα μου αρεσαν και εκανα σε αυτον. Τα 2 πρεγματα που σου εγραψα οτι γνωριζει πανω στα ιατρικα ετσι ειναι αυτο ειναι το νορμαλ γιατρος ειναι εκτος αν ειναι κανενας κομπογιανιτης.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

gregkont13

Verified MM member
Καλα αερατε ηρεμησε με το φορουμ. Σιγα μη περιμεναμε το φορουμ και εσενα για να ενημερωθουμε για θεματα υγειας. Που στο θίξανε και ολας και το εχεις παρέα πατριωτικα. Κατεβα απο το καλαμι σου, δεν κανεις κανενα κοινωνικο εργο. Ενα φορουμ ειναι που απλα ο καθενας ανεβαζει αποψεις. Ευτυχως εχουνε ιατρους και επιστημη για να θεμαρα υγειας. Σιγα μην περιμενα εσενα για να ενημερωθω για το προβλημα μου.
Σεβαστή η αποψή σου. Ωστόσο, θεωρώ πως αφού αυτή είναι η απόψη σου για το φόρουμ δεν έχεις κανένα λόγο να χάνεις το χρόνο σου εδώ.
 

aeratos28

Just aeratos
Ρε κακομοιρογλου,ποιος σου είπε ότι εγώ η άλλος,θα σε ενημερώσει εδώ μέσα για ιατρικά θέματα?? Εσκασες αλεξιπτωτιστής προχθές εδώ μέσα και θα μας την πεις κιόλας..αναπαράγεις τις κουβέντες του Αναστασάκη ότι δίνονται εδώ ιατρικές λύσεις..όχι θα κάτσω να βλέπω να κάνει fishing ο κάθε γιατρός εδώ μέσα και δεν θα μιλήσω γτ πεταχτηκες εσύ να πεις την παπατζα σου..
Καλα αερατε ηρεμησε με το φορουμ. Σιγα μη περιμεναμε το φορουμ και εσενα για να ενημερωθουμε για θεματα υγειας. Που στο θίξανε και ολας και το εχεις παρέα πατριωτικα. Κατεβα απο το καλαμι σου, δεν κανεις κανενα κοινωνικο εργο. Ενα φορουμ ειναι που απλα ο καθενας ανεβαζει αποψεις. Ευτυχως εχουνε ιατρους και επιστημη για να θεμαρα υγειας. Σιγα μην περιμενα εσενα για να ενημερωθω για το προβλημα μου.
 

edyuser1

Active Member
Καλα αερατε ηρεμησε με το φορουμ. Σιγα μη περιμεναμε το φορουμ και εσενα για να ενημερωθουμε για θεματα υγειας. Που στο θίξανε και ολας και το εχεις παρέα πατριωτικα. Κατεβα απο το καλαμι σου, δεν κανεις κανενα κοινωνικο εργο. Ενα φορουμ ειναι που απλα ο καθενας ανεβαζει αποψεις. Ευτυχως εχουνε ιατρους και επιστημη για να θεμαρα υγειας. Σιγα μην περιμενα εσενα για να ενημερωθω για το προβλημα μου.
Παιδιατο φορουμ βοηθαει με τις εμπειριες μας που εχουμε ο καθενας μας δεν ειμαστε εδω ουτε να κοροιδεψουμε ουτε να εξαπατησουμε κανεναν
 

ds5010

New Member
Δεν ειναι κοινωνικο εργο να παρουσιαζεις αφιλοκερδως το αποτελεσμα σου βγαζοντας βιντεο φωτογραφιες κλπ για να βοηθησεις αλλους χωρις "φιλτρα" κλινικων, ενδιαμεσα?
Οχι φιλε μου, εχεις μπερδευτει. Παρουσιαζεις το αποτελεσμα που πηρες σαν πελατης και μονο. Δηλαδη αν εγω αυριο ξεκινησω και κανω review σε εστιατορια που επισκεφθηκα κανω κοινωνικο εργο;

Σιγουρα εχει ενημερωσει κοσμο, σιγουρα εχει αποτρέψει κοσμο απο απατεωνες ιατρους αλλα δεν κανεις κοινωνικο εργο.

Τωρα αυτα τα «εγω ειμαι εδω 15 χρονια» και ξερω πιο πολλα απο ιατρους» ειναι τουλαχιστον αστεια.
 

aeratos28

Just aeratos
Αδερφέ τον λόγο που μπαίνει εδώ μέσα λέμε τώρα εν ολίγοις ..προφανώς αυτό κάνει..όπως πηγές εσύ,θα πάνε και άλλοι..αλλά να μην καρπώνεται το φόρουμ,και το κατηγορεί με ανακρίβειες ,ένα αυτό.....και δεύτερον,να απαντάει στις κατηγορίες πελατών του...να μην τις αφήνει να αιωρούνται...αν δεν αληθεύουν να βγει να το πει..
Λοιπον θα το Ξεδιαλύνω λιγο το θεμα γιατι ο γραπτος λογος δεν ειναι τοσο ξεκαθαρος. ο αναστασακης πηρε πελατες μεσα απο το φορουμ αυτο το γνωριζουμε ολοι πως τους πηρα θα σου απαντησω προσωπικα για μενα. Εγω δεν ασχολιομουνα καθολου με αυτον γιατι εκανε strip παλιοτερα και δεν γουσταρα.μετα αφουωγυρισε σε fue και ειδα παιδια του νηματος να εχον κανει εκει καποια αποτελεσματα μου αρεσαν και εκανα σε αυτον. Τα 2 πρεγματα που σου εγραψα οτι γνωριζει πανω στα ιατρικα ετσι ειναι αυτο ειναι το νορμαλ γιατρος ειναι εκτος αν ειναι κανενας κομπογιανιτης.
 

aeratos28

Just aeratos
Το αστείο ,είναι αυτό που λες..ποιος είπε ότι είναι 15 χρόνια και ΞΕΡΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΓΙΑΤΡΟΥΣ..??? Κατα λέξη αυτό έγραψες...περιμένω να εμφανίσεις μνμ μέλους που έγραψε ποτέ κάτι τέτοιο ..κατηγορείται γιατρός ότι προέτρεψε ασθενείς να αποκρύψουν την αποτυχία της επέμβασης τους για να μην γίνει δυσφήμιση του...αν ξυπνήσεις κάποια στιγμή,και το καταλάβεις,θα πάρεις γραμμη,το πώς το φόρουμ βοηθάει ,και θα σταματήσεις να γράφεις τις ανοησίες αυτές ότι είπε κάποιος πως γνωρίζει περισσότερα από έναν γιατρό...
Περιμένω να κάνεις quote το μνμ που είπε κάποιος πως γνωρίζει περισσότερα πράγματα από ένα γιατρό επειδή είναι μέλος εδώ ...
Οχι φιλε μου, εχεις μπερδευτει. Παρουσιαζεις το αποτελεσμα που πηρες σαν πελατης και μονο. Δηλαδη αν εγω αυριο ξεκινησω και κανω review σε εστιατορια που επισκεφθηκα κανω κοινωνικο εργο;

Σιγουρα εχει ενημερωσει κοσμο, σιγουρα εχει αποτρέψει κοσμο απο απατεωνες ιατρους αλλα δεν κανεις κοινωνικο εργο.

Τωρα αυτα τα «εγω ειμαι εδω 15 χρονια» και ξερω πιο πολλα απο ιατρους» ειναι τουλαχιστον αστεια.
 

edyuser1

Active Member
Αδερφέ τον λόγο που μπαίνει εδώ μέσα λέμε τώρα εν ολίγοις ..προφανώς αυτό κάνει..όπως πηγές εσύ,θα πάνε και άλλοι..αλλά να μην καρπώνεται το φόρουμ,και το κατηγορεί με ανακρίβειες ,ένα αυτό.....και δεύτερον,να απαντάει στις κατηγορίες πελατών του...να μην τις αφήνει να αιωρούνται...αν δεν αληθεύουν να βγει να το πει..
Μα σε αυτο δεν διαφωνω ρε συ μαζι σου αφου ειπα οτι δεν ηταν σωστο αυτο που ειπε για το φορουμ
 

edyuser1

Active Member
Οσο για αυτο αερατε πουλερ για αποκρυψη αποτελεσματος επειδη δεν γνωριζω το θεμα επειδη για ενα διαστημα ειχα εξαφανηστει λογω υποχρεωσεων μονο απο κατι σποντες αν διαβασω κατι οπως καλη ωρα. αν εχει γινει αυτο ο γιατρος πρεπει να να βρει με το μελος και για να αποκαταστησει το καλο ονομα να γινει μια
επιδιόρθωση στο παιδι
 

ds5010

New Member
Το αστείο ,είναι αυτό που λες..ποιος είπε ότι είναι 15 χρόνια και ΞΕΡΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΓΙΑΤΡΟΥΣ..??? Κατα λέξη αυτό έγραψες...περιμένω να εμφανίσεις μνμ μέλους που έγραψε ποτέ κάτι τέτοιο ..κατηγορείται γιατρός ότι προέτρεψε ασθενείς να αποκρύψουν την αποτυχία της επέμβασης τους για να μην γίνει δυσφήμιση του...αν ξυπνήσεις κάποια στιγμή,και το καταλάβεις,θα πάρεις γραμμη,το πώς το φόρουμ βοηθάει ,και θα σταματήσεις να γράφεις τις ανοησίες αυτές ότι είπε κάποιος πως γνωρίζει περισσότερα από έναν γιατρό...
Περιμένω να κάνεις quote το μνμ που είπε κάποιος πως γνωρίζει περισσότερα πράγματα από ένα γιατρό επειδή είναι μέλος εδώ ...

προχθεσινο νημα

1)
@LoverBoy Ο γιατρός ξέρει πολύ καλά πόσο κόσμο έχει σώσει το φόρουμ από κλινικές - σφαγεία (που και ο ίδιος κράζει) πολύ πριν γίνει ο ίδιος γνωστός. Επίσης ξέρει πολύ καλά ότι το βάθος των γνώσεων που έχουν ορισμένα παλιά μέλη φτάνει και ξεπερνάει ορισμένων συναδέλφων του, με τη διαφορά ότι κανένας φορουμίτης -προφανώς -δεν έχει γνώσεις ή τεχνική ή άδεια για να χειρουργήσει. Ασ' τον να λέει.

Κανένας μα κανένας πτυχιούχος ιατρικής προ ειδικότητας δεν έχει καμία απολύτως γνώση πάνω στο θέμα της ανδρογεννετικής αλωπεκίας (εκτός αν είναι μέλος του φόρουμ!)

2)
Οποιοσδήποτε σπουδάζει πρέπει να αναπτύσσει κριτική σκέψη και αντίληψη. Ένας γιατρός χωρίς ειδικότητα έχει γενικές γνώσεις ιατρικής και μετά καλείται να εξειδικευθεί περαιτέρω σε κάποιον κλάδο της ιατρικής. Ο πιο κοντινός στο θέμα των μαλλιών είναι η δερματολογία, και σε αυτόν κλάδο η συντριπτική πλειοψηφία των γιατρών δεν έχει ιδέα. Όντας εγώ ο ίδιος μηχανικός, γνωρίζω προσωπικά άτομα που είναι διπλωματούχοι μηχανικοί και μπορώ με ασφάλεια και χωρίς υπερβολή να σου πω ότι εσύ και αυτοί έχετε ακριβώς τις ίδιες γνώσεις μηχανικής.

Και για να στο θέσω και αλλιώς, το φόρουμ υπάρχει 16 χρόνια και το πτυχίο ιατρικής είναι 6 χρόνια.

εγω τωρα αυτα πως ακιβως να τα εκλαβω?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Kostas97

Well-Known Member
Οχι φιλε μου, εχεις μπερδευτει. Παρουσιαζεις το αποτελεσμα που πηρες σαν πελατης και μονο. Δηλαδη αν εγω αυριο ξεκινησω και κανω review σε εστιατορια που επισκεφθηκα κανω κοινωνικο εργο;

Σιγουρα εχει ενημερωσει κοσμο, σιγουρα εχει αποτρέψει κοσμο απο απατεωνες ιατρους αλλα δεν κανεις κοινωνικο εργο.

Τωρα αυτα τα «εγω ειμαι εδω 15 χρονια» και ξερω πιο πολλα απο ιατρους» ειναι τουλαχιστον αστεια.
Δηλαδη το να αφιερωσω ωρες να βγαλω φωτογραφιες κατω απο ολες τις συνθηκες, προκειμενου να παρουσιασω την πραγματικη εικονα που καποιος πρεπει να περιμενει απο μια μετ και οχι 5 φωτογραφιες σε στουντιο, δεν ειναι κοινωνικη προσφορα στο χωρο της ΜΕΤ. ΑΦΙΛΟΚΕΡΔΩΣ

Τωρα αυτα τα «εγω ειμαι εδω 15 χρονια» και ξερω πιο πολλα απο ιατρους» ειναι τουλαχιστον αστεια.
Αυτα να ξερεις εσκεμενα αναφερονται προκειμενου να τσιμπανε καποιοι και να γινεται αυτο το ΣΟΟυ εδω περα.
 

aeratos28

Just aeratos
Και τι σχέση έχουν αυτά ρε αστείε?? Είδες να δίνει κάποιος ιατρική συμβουλή και να λέει θα ακούς εμένα και όχι γιατρό??
προχθεσινο νημα

1)


2)


εγω τωρα αυτα πως ακιβως να τα εκλαβω?
 

ds5010

New Member
Και τι σχέση έχουν αυτά ρε αστείε?? Είδες να δίνει κάποιος ιατρική συμβουλή και να λέει θα ακούς εμένα και όχι γιατρό??
ρε φιλε τυφλος εισαι? λεει ξεκαθαρα οτι υπαρχουν παλια μελη απο εδω μεσα οτι ξερουν περισσοτερα απο ιατρους. Τι κανεις πως δεν το βλεπεις??
 

Kostas97

Well-Known Member
1708386796852.png
 

Disco

Well-Known Member
Αδερφέ τον λόγο που μπαίνει εδώ μέσα λέμε τώρα εν ολίγοις ..προφανώς αυτό κάνει..όπως πηγές εσύ,θα πάνε και άλλοι..αλλά να μην καρπώνεται το φόρουμ,και το κατηγορεί με ανακρίβειες ,ένα αυτό.....και δεύτερον,να απαντάει στις κατηγορίες πελατών του...να μην τις αφήνει να αιωρούνται...αν δεν αληθεύουν να βγει να το πει..
Εγώ ξέρω οτι αφού ειναι τοσο άχρηστο και μη έγκυρη πηγή το φορουμ δεν συμμετέχεις. Αλλά ειναι γλυκά τα λεφτά των πελατών που έχει βγάλει οπότε και συνεχίζει την διαφήμιση του εδώ και παράλληλα ειρωνεύεται με κάθε ευκαιρία πετώντας μπηχτές και προσπαθεί να μειώσει το φορουμ και την άποψη των μελών του, ώστε να μην έχει αξία η γνώμη των μελών και να περνάει αυτά που θέλει αυτός αναλόγως με τι τον συμφέρει..

Δεν έχω δει σε κανένα φορουμ εξωτερικού πάντως να μπαίνουν γιατροί μέσα και να βριζουν, να ειρωνεύονται το φορουμ και τα μέλη του αποκαλώντας τα μέλη του άσχετους, ανίδεους και αλλα επίθετα...και γενικά να έχουν τέτοια συμπεριφορά οι κλινικές....Αν τα έκαναν αυτά θα ειχαν πάρει ποδι αυτοί οι γιατροι προ πολλου..Και εδώ μέσα τους αφήνουμε να αλωνίζουν...
 

Kostas97

Well-Known Member
ρε φιλε τυφλος εισαι? λεει ξεκαθαρα οτι υπαρχουν παλια μελη απο εδω μεσα οτι ξερουν περισσοτερα απο ιατρους. Τι κανεις πως δεν το βλεπεις??
Κατσε μισο αυτα τα περισσοτερα πως τα ξερουν? και απο ποιους ιατρους?
Δλδ αν εγω βγω και ρωτησω εναν ιατρο μη ειδικο περι φιναστεριδης τι θα μου απαντησει;
 

LoverBoy

Well-Known Member
ρε φιλε τυφλος εισαι? λεει ξεκαθαρα οτι υπαρχουν παλια μελη απο εδω μεσα οτι ξερουν περισσοτερα απο ιατρους. Τι κανεις πως δεν το βλεπεις
Αναφέρεται στην γνώση πάνω στην θεραπεία φίλε μου!Και μην αμφιβάλλεις πολύ σε αυτό!
 

aeratos28

Just aeratos
Μεγάλε,το ότι έγραψε κάποιος ότι η ιατρική είναι 6 χρόνια και το φόρουμ 16,και δεν βλέπεις την συνέχεια στο νήμα εκείνο τι του γράφουν ως απάντηση,νομίζω ότι εσύ κάνεις πως δεν βλέπεις..επίσης,δεν διαβάζεις ούτε την συνέχεια,αλλά ούτε και το μνμ αυτό το γράφει ..όταν θα καταλαβεις τι γράφει το μνμ δεν θα λες τις ανοησίες αυτές που έγραψες..δλδ αν εινα
ρε φιλε τυφλος εισαι? λεει ξεκαθαρα οτι υπαρχουν παλια μελη απο εδω μεσα οτι ξερουν περισσοτερα απο ιατρους. Τι κανεις πως δεν το βλεπεις??

ι δυνατόν.
 
Μπλουζα