Anastasakis Hair Clinic,#monotovideometraei, video 12, στάδιο 4 προς 5, FUE, 3000 τριχοθυλάκια | 9 μήνες μετά

aeratos28

Just aeratos
Και η αχαριστία επίσης είναι μεγάλο σύμπλεγμα...καλή ώρα...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Παραπάνω απο 5 ειναι σωστες στις 10 στις κατευθυνσιες που δινονται.
Το θεμα ειναι πως ολες δινονται με τον ιδιο στομφο και σιγουρια και καποιος ασχετος δεν ξερει ποιες ειναι οι 5 σωστες και ποιες οι λάθος.
Η Ξερολιαση ειναι συμπλεγμα οτυ λαου μας ισως.
Προπονητες κερκιδες, πολεμιστες του πληκτορλογιου, επανανστατες του γλυκου νερου από όλα εχει η κοινωνια μας.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Μπαινει στη συζητηση το ονομα Λορεντζο και τηρειτε μια απαθεια . Οχι ομως οτι τον προσβαλατε κιολας οπως λεγεται. Δεν ξεφυγε σε καμια περιπτωση η συζητηση.
Εχω αναφερθει με σεβασμο προς το προσωπο του επανειλημμενως, τον φιλοξενησα στην κλινική μου, τον ανεφερα στο συγγραμμα μου και τον εκτιμω ως ιατρό γιατι ειναι ειλικρινης και νοιαζεται για τους ασθενείς του. Μην επαναλαμβανομαστε.
Θα συμφωνουσα σε περισσοτερα θεματα μαζι του αν το περιβαλλον ηταν προμοιο με της Ισπανιας, αν δεν ειχαν με ΔΟΛΟ καταστρεψει καποιοι επιτηδειοι τη φημη της εγκεκριμενης φαρμακευτικής αγωγής πουλωντας τρομολαγνεια και ενεσουλες ως λυση και αν το κοινο ειχε την ιδια αγοραστικη δυνατοτητα με αυτη της Ισπανιας.
Με τα δεδομενα της Ελλάδος προσφερω οτι καλύτερο γινεται, θεωρω.
και σας το παρουσιαζω ΠΟΛΥ συχνα εδω μεσα με RAW βιντεο, στο φτερο που λενε, χωρις μονταζ καν.

Τωρα, τα σχολια διαφορων βλεπεις οτι ειναι προσωπικές επιθεσεις.
Ξερεις γιατι δεν απανταω πλεον?
Καποιους από αυτους τους ειδα από κοντα, μου ειπε ενα πουλακι ποιος ειναι ποιος στο φορουμ.
Ειδα λοιπόν ποιοι ειναι αυτοι που γραφουν με περισσειο "θαρρος"
Αν τους εβλεπες και εσυ, ουτε εσυ θα απαντούσες πια
Η φατσα τα λεει ΟΛΑ.
Οποτε τους αφηνω να λενε οτι θελουν. Μιλαει η δουλεια μου
 

Xristos87

Well-Known Member
Partner in crime αληθείας
Καθολου παρτνερ, εγω εχω μαλλι!!σημερινη!
Άντε ρε παλιοκαράφλα
Δες λιγο τη φωτο κ μετα μπες στο νημα μου κ δες το θεμα π ειχα ...με 2500τθ κ φινα πως ειμαι σημερα...οταν αλλοι μ λεγαν 4500+ ή οτι θα βαλουμε οσα περισσοτερα μπορουνε, ετσι αοριστα...εκει π πηγανε το ελβετικο τυρι κ πηρε στο λαιμο του τον αθωο κοσμακη!
ΤΟ ""ΞΥΛΟ"" ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗ ,το έχεις φάει εσύ όταν σε ρωταγα πριν 2-3 χρόνια γτ έβαλες λόγια στον πελάτη σου που δεν πήγε καλά η επέμβαση,και του έλεγες να σταματήσει την παρουσίαση του στο φόρουμ..είχε τις συνομιλίες όλες το παιδί που του τα έλεγες αυτά...ΣΕ ΡΩΤΑΓΑ ΑΝ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ Η ΟΧΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ ΠΟΤΈ...ΑΛΛΑΖΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΣΥΝΕΧΩΣ..ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ .γι'αυτό μην έχεις αυταπάτες ότι ρίχνεις και "ξύλο" κιόλας κάπου..με εσένα έχει χαθεί η λογική εδώ μέσα..
Και μάζεψε το Ασβοκούναβο τον Χρηστάκη με τον κρατήρα που προσβάλει τα παιδιά και δεν κοιτάει την τρύπα του όζοντος τη δική του..λίγη αυτογνωσία δεν βλαπτει
Ελβετικο τυρι με 2500 τθ ΜΟΝΟ!!!!
ΠΟΝΑΣ???
 

Συνημμένα

  • PXL_20240219_131352188.MP.jpg
    PXL_20240219_131352188.MP.jpg
    710 KB · Προβολές: 94

aeratos28

Just aeratos
Τι να πονάω ρε κακομοίρη :D...θα βάλεις τα κλαμματα αν δεις το μαλλί το δικό μου...και χωρίς τρύπα όζοντος δώρο..χαχαχαχα καραφλομπεκατσε.....
......τανακι του τασακη,πας σαν το κουτάβι από πίσω ...εσύ θα απαντήσεις σε αυτό που έκανες quote που έγραψα?? Γτ ο md,phd ,gt,gti,gtr,turbo compressor Αναστασάκης ,εδώ και 3 χρόνια κάνει τον Κινέζο και δεν απαντάει για το ότι έλεγε στον πελάτη να σταματήσει να ανεβάζει φωτο...
Βάλε εσύ φωτό τον κρατήρα..μόνο μην κάνεις και τα χτενισεις στη μέση ,και χωριστούν τα μαλλιά και φανεί το λαγούμι ..ξέρεις έτσι κολλημένα χτενισμένα κατάλληλα τα μαλλιά..
Ρε ουστ πονεμένε..χαχαχαχα
Καθολου παρτνερ, εγω εχω μαλλι!!σημερινη!

Δες λιγο τη φωτο κ μετα μπες στο νημα μου κ δες το θεμα π ειχα ...με 2500τθ κ φινα πως ειμαι σημερα...οταν αλλοι μ λεγαν 4500+ ή οτι θα βαλουμε οσα περισσοτερα μπορουνε, ετσι αοριστα...εκει π πηγανε το ελβετικο τυρι κ πηρε στο λαιμο του τον αθωο κοσμακη!

Ελβετικο τυρι με 2500 τθ ΜΟΝΟ!!!!
ΠΟΝΑΣ???
 

aeratos28

Just aeratos
Λες και έχει φάει σφυριά με βαριοπουλα είναι στη μέση...δεν λέω την λέξη forelock,γτ μόνο που την ακούει ο γιατρός σου,τρομάζει...χαχαχαχαχαχαχαχα
 

Harris_G

Well-Known Member
Με τα δεδομενα της Ελλάδος προσφερω οτι καλύτερο γινεται, θεωρω.
Το παθος για βελτιωση το εχετε σιγουρα το εχω αναφερει απειρες φορες στο παρελθον και το ξερετε.
Εδω δεν ειμαστε για να μηδενιζουμε, ειναι το μονο σιγουρο.
 

gregkont13

Verified MM member
Αν τους εβλεπες και εσυ, ουτε εσυ θα απαντούσες πια
Η φατσα τα λεει ΟΛΑ.
Σιγά εσύ, κουκλάκι... Επειδή έχουν έρθει 3-4 άτομα που ξέρω στην κλινική για μετρήσεις (όχι ότι πήραν βέβαια καθώς μου είπαν ότι τους ειπώθηκε ότι για να πάρουν πρέπει να κλείσουν επεμβάση – ωστόσο, ίσως να λένε όλοι ψέμματα :) ), που να δεις τι λένε για τη δική σου φάτσα...
 

gregkont13

Verified MM member
Καθολου παρτνερ, εγω εχω μαλλι!!σημερινη!

Δες λιγο τη φωτο κ μετα μπες στο νημα μου κ δες το θεμα π ειχα ...με 2500τθ κ φινα πως ειμαι σημερα...οταν αλλοι μ λεγαν 4500+ ή οτι θα βαλουμε οσα περισσοτερα μπορουνε, ετσι αοριστα...εκει π πηγανε το ελβετικο τυρι κ πηρε στο λαιμο του τον αθωο κοσμακη!

Ελβετικο τυρι με 2500 τθ ΜΟΝΟ!!!!
ΠΟΝΑΣ???
Μαλλί έχεις... ένα κάποιο (σχετικά είναι όλα). Μυαλό δεν έχεις και πολλά αλλά....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

gregkont13

Verified MM member
Δεν είναι σωστό να κρίνουμε τον άνθρωπο απο την εμφάνιση του....ατυχη στιγμή γιατρε
Δεν είναι καθόλου άτυχη στιγμή. Αυτός είναι ο χαρακτήρας του. Μας τον έχει δείξει πολλές φορές και δείχνει συνεχώς πόσο τον πονάει εκείνον το φόρουμ. 50 φευγά χρονών άνθρωπος με μυαλό παιδιού γυμνασίου που δεν έχει μάλλον πολυ δουλεία και δεν ξέρει πως να περάσει το χρόνο του.
 

jersey

Well-Known Member
καλο ειναι να μην κρινουμε την κατασταση των μαλλιων των αλλων μελων του φορουμ, εσενα ας πουμε αντιστοιχα καποιος θα μπορουσε να σου πει για την τρυπα σου

Προβολή συνημμένου 62408

Και χτενίσματα κι έτσι όπως πρέπει,αλλά και πάλι η γούβα πίσω...δεν καλύπτεται όπως πρέπει..μωρη τρύπα τρύπια Χρηστάρα...
Ποιο ελβετικό τυρί ,μυτζηθρα είσαι


Εδώ φαίνεται ο κρατήρας πίσω από την hairline του Xristos87, οταν χτενίζει τα μαλλιά του προς τα μπροστά αποκαλύπτεται το κενό που έχει.

2.png



1.png


3.png
 

JimKan1

Well-Known Member
Καποιους από αυτους τους ειδα από κοντα, μου ειπε ενα πουλακι ποιος ειναι ποιος στο φορουμ.
Ειδα λοιπόν ποιοι ειναι αυτοι που γραφουν με περισσειο "θαρρος"
Αν τους εβλεπες και εσυ, ουτε εσυ θα απαντούσες πια
Η φατσα τα λεει ΟΛΑ.


Η φατσα

1708376500870.png
 

aeratos28

Just aeratos
Δεν απαντάς γτ πονάει ο λοκως σου να απαντήσεις για αυτά που είχε πει ο πελάτης σου τότε.. ..τώρα γτ ασχολούμαστε με εσένα εδώ μέσα και δεν σου έχει απαγορευτεί η είσοδος και κάνεις προβολή άνευ όρων,δεν μπορώ να καταλάβω .εντωμεταξυ ως προς το θέμα φάτσας ..
Γελάει ο κόσμος..
Όπως έλεγε και ο συγχωρεμενος ο Γεωργιου speaking...κοιταξου στον καθρέφτη,και προβληματισου..με γόβα στιλέτο πρέπει να έρθεις για να υπολογιστείς ως αντίπαλος..να έρθεις στο ίδιο σημείο εκκίνησης ύψους
Τωρα, τα σχολια διαφορων βλεπεις οτι ειναι προσωπικές επιθεσεις.
Ξερεις γιατι δεν απανταω πλεον?
Καποιους από αυτους τους ειδα από κοντα, μου ειπε ενα πουλακι ποιος ειναι ποιος στο φορουμ.
Ειδα λοιπόν ποιοι ειναι αυτοι που γραφουν με περισσειο "θαρρος"
Αν τους εβλεπες και εσυ, ουτε εσυ θα απαντούσες πια
Η φατσα τα λεει ΟΛΑ.
Οποτε τους αφηνω να λενε οτι θελουν. Μιλαει η δουλεια μου
 

aeratos28

Just aeratos
Θέλει τράβηγμα και αυτό το αυτακι για να ισοσταθμιστει με το αλλο ,να έρθει σε ισορροπία..εντωμεταξυ ξέρεις και ο ίδιος πως μόλις ξυριστείς είσαι σαν ....... Και κανείς κάλυψη απόκρυψη με τα γένια ε?? Τεχνική baseball παίζεις και εκεί..
Καλά τώρα δεν περίμενα τπτ περισσότερο,από εσένα...σχολιάζεις εμφανίσεις κτλ άλλων..μεσήλικας άνθρωπος με κόμπλεξ κατωτερότητας για πολλά πράγματα και σου βγαίνει μισή και κακιες για όλους..50 χρόνων είσαι μυαλό δεν θα βάλεις..
Ομορφααααανντρρρααααα μου ..χαχαχαχαχα
IMG_20240219_230656.jpg
 

gregkont13

Verified MM member
Μπορεις να πεις το ονομα, δεν εχεις κατι να ανησυχησεις, ανωνυμα γραφεις :))

Αρχικα, η κουβενατ οπως βλεπετε ολοι ειναι σχεδον αμονταριστη, σιγα μην ειχαμε και σκαλετα με θεματ. Οτι ηθελε ελεγε ο καθενας τους. Εγω παλι όχι, προσεχω γιατι εχω ηδη αρκετους "ανταγωνιστες" που με περιμενουν στη γωνια (για να τις "φανε" παλι τελικα, αλλα αυτο ειναι άλλο θεμα....)

Αν παλι ειπα ΕΓΩ κατι που σε ενοχλησε, μπορεις να με καλεσεις στο κινητο μου να μου πεις τι ηταν αυτο.
Αν παλι δεν έχεις ΚΑΝ το κινητο μου, κατσε και αναρωτησου τι λεει για εσενα το να καθεσαι να γραφεις για ΕΜΕΝΑ, που δεν με ξερεις καν,
και για αυτο δεν εχεις το κινητο μου, ανωνυμα σε ενα φορουμ...

Τωρα τα υπολοιπα που γραφετε καποιοι ειναι ... δεν ξερω πως να το πω.
Προφανως ο Καραμανιδης, ο ...χοντρος διατροφολογος, μπερδεψε το κραξιμο απο φθονο με το κραξιμο για την Φιναστεριδη!
Εσεις που ξερετε το γιατι κραζετε, μπορειτε να τον διορθωσετε, αποκαλώντας τον χοντρο διατροφολογο αρχικα


Οσον αφορα την προσεγγιση του Λορενζο, νομιζω ΕΧΕΙ δικαιωμα να μην του αρεσει, οταν του προτεινε ΤΡΕΙΣ επεμβασεις αμεσα, ενω εχει αυτο το αποτελεσμα με 2500 τριχοθυλακια + φιναστεριδη.
ΠΡΟΦΑΝΩΣ και ειναι βλακας
ΠΡΟΦΑΝΩΣ εχει αδικο και ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ αμεσα 3 χειρουργεια.
ΠΡΟΦΑΝΩΣ δεν βλεπει καλα.
Δειξτε λιγο κατανοηση, το παιδι ειναι ανοητο και αβγαλτο απο θεματα μαλλιων...
Οπως και εγω...
και συ λες πολλά για μας, αλλά το κινητό μας δεν το έχεις :) ούτε μας ξέρεις. Έφτασες να σχολιάζεις και φάτσες τρομάρα σου....

και μείς έχουμε δικαιώμα να μην μας αρέσουν οι δικές σου προσεγγίσεις.

Το γεγονός πως μέσα στο χειμώνα έχεις χρόνο για videakia klp klp ενώ κάτι γιατροί, Κύπρο, Ισπανία, Τουρκία κλπ δεν έχουν ραντεβού ως Μαίο δείχνει πόσο δουλειά έχει γενικά.... Καλά που υπάρχει και το φόρουμ να ξεσπάς αλλιώς με ζαναξ θα ήσουν.
 
Μπλουζα