Διασημοι/Celebrities

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Male θα έπαιρνα όρκο πως η φώτο που ποσταρες ειναι του Πετρετζικη ενώ μιλαγατε για Τερ Στεγκεν. Εκτός και αν μπαγκαρε η εφαρμογή στο κινητό μου.
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Male θα έπαιρνα όρκο πως η φώτο που ποσταρες ειναι του Πετρετζικη ενώ μιλαγατε για Τερ Στεγκεν. Εκτός και αν μπαγκαρε η εφαρμογή στο κινητό μου.
Ε αν είναι άλλου το crown άλλο θέμα τότε. Λάθος δικό μου. Την έφυγα.
Thanks @Legwg James
 

dlazaros

Well-Known Member
Είμαι σχεδόν σίγουρος οτι είναι hair system. Τι λές φίλε @Legwg James ?

chris-evans-10-110722-fd712138f72145feacff0fcc85192c9a.jpg
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Είμαι σχεδόν σίγουρος οτι είναι hair system. Τι λές φίλε @Legwg James ?

Προβολή συνημμένου 54453
Ναι είναι και μάλιστα πολύ καλό ( αυτό έλειπε). Μάλιστα ο Εβανς και για τον ρόλο του Captain America φόραγε συστημα μαλλιών ( εμπρόσθιο). Είχε κυκλοφορήσει και φώτο από την τοποθέτηση του αν την βρω θα την ποσταρω.
 

ApofasismenosPsyxakias

Καραφλοφυτευθείς Νεο-Κουκλεντές
Είναι πουστιά όμως, έτσι; Σε βομβαρδίζουν μ'αυτές τις υπερφυσικές μαλλούρες 24/7 και λες -όσο γνωστικός και να 'σαι- 'Εγώ γιατί δεν είμαι έτσι;' Ενώ πχ ένα φυσικό NW1 μια χαρά θα ήταν, δεν υπάρχει λόγος γι'αυτή την υπερβολή, αυτό το διαστημικά τέλειο μάλλι. Κάνουν ζημιά στον κόσμο.

Ο Σούπερμαν στα νιάτα μας, μια χαρά γλειμμένη χωριστρούλα NW1 είχε :D
 

dlazaros

Well-Known Member
Είναι πουστιά όμως, έτσι; Σε βομβαρδίζουν μ'αυτές τις υπερφυσικές μαλλούρες 24/7 και λες -όσο γνωστικός και να 'σαι- 'Εγώ γιατί δεν είμαι έτσι;' Ενώ πχ ένα φυσικό NW1 μια χαρά θα ήταν, δεν υπάρχει λόγος γι'αυτή την υπερβολή, αυτό το διαστημικά τέλειο μάλλι. Κάνουν ζημιά στον κόσμο.

Ο Σούπερμαν στα νιάτα μας, μια χαρά γλειμμένη χωριστρούλα NW1 είχε :D
Ενα μην πω και δύο δίκια τα έχεις. Είναι αντίστοιχο του photoshop στις φωτογραφίες των γυναικών με τα τέλεια δέρματα και τις απίστευτες αναλογίες. Ενας ακόμα λόγος για να καταλάβουμε οτι ο εικονικός/διαδικτυακός κόσμος είναι και θα είναι δημιουργημένος.
 

le2der

Active Member
Δεν μ έρχεται στο μυαλό και η ταινία που είναι πιτσιρίκος , άσημος και κουρεμένος στην πρώτη σκάλα . Φανερά αραιά από τότε τα μαλλιά του
 

ApofasismenosPsyxakias

Καραφλοφυτευθείς Νεο-Κουκλεντές
Μπράβο, εκεί που έπαιζε τον Πυρσό νομίζω; Ένα νορμάλ μαλλάκι καγκουμπρό και τώρα σου σκάει να 'ουμ με τη Φλόγα του Κουναβιού στο κεφάλι. Για ρόλους στα έργα ΟΚ, αλλά όταν κάνεις φωτογράφηση ας πούμε 'νορμάλ' εκεί μου κάνει εντύπωση να βάζει το ψεύτικο μαλλί. Ίσως γιατί είναι κάτι που δεν το περίμενα. Π.χ κοιλιακούς/γραμμώσεις το ξέρουμε χρόνια πως πέφτει επεξεργασία και βγαίνει ο άλλος παντού άγαλμα, αλλά αυτό με το μαλλί, τώρα που το επισημάνατε το σκέφτηκα πρώτη φορά.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
Δε μπορεί κάποιος να του πει πως αυτό είναι αηδία?
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2022-11-12-21-50-37-186_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2022-11-12-21-50-37-186_com.miui.gallery.jpg
    570.9 KB · Προβολές: 201
  • Screenshot_2022-11-12-21-50-32-378_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2022-11-12-21-50-32-378_com.miui.gallery.jpg
    426.3 KB · Προβολές: 198
  • Screenshot_2022-11-12-21-50-28-065_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2022-11-12-21-50-28-065_com.miui.gallery.jpg
    458.5 KB · Προβολές: 183

Bigk

Well-Known Member
Ο Δακης χαιρέτισε....
Και ο Αντύπας δεν έχει περουκινι... καρβουνοσκονη έχει με το κιλό...
 

ApofasismenosPsyxakias

Καραφλοφυτευθείς Νεο-Κουκλεντές
Καρφώθηκε το μεγαλείο της ασχετοσύνης μου, συναγωνιστές :)

Δίκιο, είδα τον Αντύπα στα Νούμερα πρόσφατα και είναι πραγματικά καρακίτς Τόπικ υπερπαραγωγή από το '97.

Πιστεύω οι περισσότεροι από τους παλιούς μεγάλους, είναι πια σε πολύ κλειστό κύκλο συνεργατών, που περισσότερο νοιάζονται να τσουλάει η μπίζνα και να βγαίνει το μπικικίνι το επιούσιο, παρά να είναι μέσα στην αισθητική της εποχής.
 

oreo

Well-Known Member
Καρφώθηκε το μεγαλείο της ασχετοσύνης μου, συναγωνιστές :)

Δίκιο, είδα τον Αντύπα στα Νούμερα πρόσφατα και είναι πραγματικά καρακίτς Τόπικ υπερπαραγωγή από το '97.

Πιστεύω οι περισσότεροι από τους παλιούς μεγάλους, είναι πια σε πολύ κλειστό κύκλο συνεργατών, που περισσότερο νοιάζονται να τσουλάει η μπίζνα και να βγαίνει το μπικικίνι το επιούσιο, παρά να είναι μέσα στην αισθητική της εποχής.
Αν τον ακούσεις λαίβ , ξεχνάς οτι είναι έγινε σαν μούμια και νομίζεις οτι ακούς cd. Φοβερός στην ηλικία του τέτοια φωνή αναλλοίωτη και βγαίνουν τα καρακαξόνια και κλαίει μέχρι του φευγάτου η μάνα.
 

vagosx

Well-Known Member
Τρομερή συνέντευξη και εμφάνιση σήμερα του Βα…λείου Κως….τσου στη Φαίη από την πρόσφατη μεταμόσχευση που έκανε στον Bisanga. Πολύ φοβερός, ακομπλεξάριστος και κατέθεσε την προσωπική του ιστορία στη μάχη του απέναντι στην ΑΓΑ που τον οδήγησε τα πέτρινα χρόνια των μεταμοσχεύσεων μέχρι την Βραζιλία.
Πραγματικά Respect.
 
Μπλουζα