Η ζωη με Covid-19

oreo

Well-Known Member
Εισαι βλασφημος το λιγοτερο!
Ο αγαπημενος μαθητης του Χριστου ειναι μπεκροκανατας? Δε ντρεπεσαι λιγακι?
ΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑ!!!!!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

oreo

Well-Known Member
Αυτό το νήμα πρέπει να είναι το τελευταίο που θα κλείσει κατα την ταπεινή μου άποψη :cool:
 

Neverwinter

Active Member
Χαχαχαχαχα!
Μα δεν καταλαβαινεις ντιπ τι σου λεγω?
Αν ανοιξω το μπλουτουθ μου, και σταθω διπλα σου χωρις να υπαρχει κανεις αλλος κοντα μας, θα μου δειξει τον κωδικο σου...που απεκτησες μετα το εμβολιο το συγκεκριμενο!
Εβαλες νανοσυσκευη στο αιμα σου!
Ο ιδιος δεν εντοπιζομαι απο μπλουτουθ διοτι δεν εχω εμβολιαστει!
Νομίζω είναι τουλάχιστον αστείο όλο αυτό , εγώ και η κοπέλα μου που είμαστε δίπλα δίπλα τώρα ότι και Bluetooth να ανοίξω δεν βγάζει τίποτα , 2 πράγματα μπορεί να συμβαίνουν ή μας βάλανε τίποτα ληγμένα εμβόλια ή η κοπέλα μου βρήκε κανα τρόπο να μην την ανιχνεύω και παράλληλα δεν βρίσκω και μενα χα χα χα χα !
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Νομίζω είναι τουλάχιστον αστείο όλο αυτό , εγώ και η κοπέλα μου που είμαστε δίπλα δίπλα τώρα ότι και Bluetooth να ανοίξω δεν βγάζει τίποτα , 2 πράγματα μπορεί να συμβαίνουν ή μας βάλανε τίποτα ληγμένα εμβόλια ή η κοπέλα μου βρήκε κανα τρόπο να μην την ανιχνεύω και παράλληλα δεν βρίσκω και μενα χα χα χα χα !
Ενεργοποιεις το μπλε δοντι..οταν το ενεργοποιησεις θα φαινεται σε μπλε κατασταση...πας περισσοτερες ρυθμισεις...διαθεσιμες συσκευες, σπανια σε χρηση συσκευες...και τοτε θα αυτοεντοπιστειτε!!!
Μην κανετε αλλη δοση..δυστυχως σφραγιστηκατε διοτι δεν εχετε Πιστη στον Θεο και πιστεψατε τις ειδησεις των ψεματων, τον ψευδοπροφητη τηλεοραση!!!
Ευχομαι καλη μετανοια αν υπαρχει μετανοια μετα το σφραγισμα και καλη απολογια επι του φοβερου βηματος του Δικαστη Χριστου...!
Εσυ νομιζεις οτι εμβολιαστηκες προληπτικα αλλα δεν ειναι αυτη η αληθεια!
Κανε εξεταση d-dimer να διαπιστωσεις τις μικροθρομβωσεις που εχουν δημιουργηθει στο αιμα σου!
Μπορει να ειμαι ραπερ και να σπουδασα σε τει ηλεκτρολογιας αλλα και σεκιουριτι, μπορει να ασχολουμαι με αθλητικα καμια φορα, αλλα ανετα μπορουσα να γινω και ΙΑΤΡΟΣ...!
Βεβαια θα με εβγαζαν σιγουρα ψεκασμενο, οπως εβγαλαν τον αρβανιτη και την παθολογο ευη...αλλα δεν εχει σημασια η γνωμη των πολλων και εξαπατημενων απο το διαολοκουτι!
Και στου βοδιου το κερατο να κρυφτεις (που λεει ο λογος), απ το μπλουτουθ θα εντοπιστεις (πχααα εκανα ριμα με την προφητεια του Πατροκοσμα!)
 

bobby

Well-Known Member
Και εμένα ληγμένα μου έδωσαν μάλλον γιατί το Bluetooth δεν βρίσκει τίποτα….. και για να σε προλάβω το τηλέφωνο είναι μιας εβδομάδας….Όταν κάνω την 4η δόση θα ξαναδοκιμασω…….:p:p:p:p:p
 

Συνημμένα

  • A7E0896E-38C1-4C32-B982-4130AF29706F.jpeg
    A7E0896E-38C1-4C32-B982-4130AF29706F.jpeg
    99.2 KB · Προβολές: 59

Xristoforaz

Well-Known Member
Και εμένα ληγμένα μου έδωσαν μάλλον γιατί το Bluetooth δεν βρίσκει τίποτα….. και για να σε προλάβω το τηλέφωνο είναι μιας εβδομάδας….Όταν κάνω την 4η δόση θα ξαναδοκιμασω…….:p:p:p:p:p
Δεν ξερω γιατι δε σε βρισκει!
Εμενα απο το παλιο μου κινητο (pocophone f1) εβρισκε τον πατερα μου, μετα που χαλασε πηρα ενα αλλο (poco x3 pro) και τον ξαναβρισκει μονιμα και σταθερα με τον ιδιο δωδεκαψηφιο κωδικο! Στο δικο σου κινητο το καινουργιο δε γνωριζω γιατι δε στο εμφανιζει!
 

gregoryatos

New Member
Aftos padws ine sti xwra m.(emvòliasmenos giatros) To na ise fanatic ke na kanis silencing tus allus ine tragiko. sry,alla i xadelfi m dulevi s megalo nosokomio mu leei gia to poso brwma ine sto hospital ke oti kollane poly epidi den katharizoyn ta iatrika oute tipota.polles fores kollas kati allo
 

Kostas97

Well-Known Member
Τις τελευταιες ημερες ειχα πονολαιμο(οχι κατι το σπουδαιο) καθως επισης ελαχιστο βηχα και μια σχετικη καταρροη με λιγο φτερνισμα.
Εκανα τα απαραιτητα rapid και ηταν αρνητικα, παρολα αυτα επειδη διαβασα σημερα το εξης αρθρο, που ο πονολαιμος ειναι ν.1 το ανεβαζω εδω ωστε να το εχετε υποψην.

Τις τελευταιες μερες αν και ξενυχτησα αρκετα ειχα μια παραπανω κοπωση απο τη συνηθης, εκεινη που ειχα και περυσι τετοια εποχη περιπου που γνωριζα οτι ειχα Covid.
Θεωρω πως περασα παλι και καλο ειναι να ξερουμε τα συμπτωματα ωστε να απομονωθουμε οσο μπορουμε.

Ολα αυτα εκδηλωθηκαν λιγες μερες μετα(2/3) απο οταν ενα φιλαρακι μου ειπε χαρακτηριστικα. "Χθες ειχα εντονο πονο στο στηθος καπου κρυωσα".
Εγω καταλαβα οτι μαλλον ειχε κορωνοιο μιας και αυτο το συμπτωμα ειχα 2 με 3 μερες πριν τη διαγνωση περυσι.

Αρθρο συμπτωματων:

Προσοχη στον πονολαιμο λοιπον :D
 

adelino225

Active Member
Παιδια, σημερα εμαθα κατι που με εβαλε σε σοβαρες σκεψεις.

Δυστυχως, οφειλω να αρχισω να αναθεωρω καποιες αποψεις μου για τον εμβολιασμο.

Τα γεγονοτα πλεον ειναι πολλα και αδιαμφισβητητα.

Αλλος ενας θανατος που πρεπει να μας προβληματισει.

"Πέθανε ξαφνικά ο καθηγητής και εκλογικός αναλυτής Ηλίας Νικολακόπουλος."

Τυχαινει να ηταν φιλος του πατερα μου. Σχετικα μεγαλος σε ηλικια 75 ετων, ο οποιος προσφατα ειχε κανει την τριτη δοση του εμβολιου.

Συμφωνα, λοιπον, με συζητησεις που ειχαν κανει και μου τις μετεφερε ο πατερας μου, απο τις πρωτες μερες της τριτης δοσης αρχισε να νιωθει καρδιακες αρρυθμιες. Ελεγε στον πατερα μου οτι δεν αισθανοταν καλα.

Πλεον θα αρχισω μια πιο επισταμενη ερευνα πανω στο θεμα των εμβολιων, τα οποια φαινεται οτι εχουν σοβαρες παρενεργειες.

Συμπτωσεις επαναλαμβανομενες παυουν να ειναι συμπτωσεις. Πολλοι οι θανατοι και δεν πρεπει να μας αφηνουν αδιαφορους.
Κανένα εμβόλιο δεν ειναι 100% πετυχημένο... Μεγάλο φάουλ που δεν μιλούν για παρενέργειες... Να μιλήσουν μια φορά ανοιχτά για όλα τα θέματα και να μην μιλούν με υποθέσεις και πειραματισμους.... Ο ένας λέει αλλα και ο άλλος αλλα... Συλλυπητήρια στον φίλο του πατέρα σου φίλε...
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Κανένα εμβόλιο δεν ειναι 100% πετυχημένο... Μεγάλο φάουλ που δεν μιλούν για παρενέργειες... Να μιλήσουν μια φορά ανοιχτά για όλα τα θέματα και να μην μιλούν με υποθέσεις και πειραματισμους.... Ο ένας λέει αλλα και ο άλλος αλλα... Συλλυπητήρια στον φίλο του πατέρα σου φίλε...
Αφου στα επομενα ποστ γραφει οτι το αρθρο του αποτελεσε κοινωνικο πειραμα..κοινως: τρολλαρει και δεν τα εννοει.
Απλα βολιδοσκοπησε αν τσιμπησουμε εμεις οι "ψεκες"
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Xristoforaz

Well-Known Member
Κανένα εμβόλιο δεν ειναι 100% πετυχημένο... Μεγάλο φάουλ που δεν μιλούν για παρενέργειες... Να μιλήσουν μια φορά ανοιχτά για όλα τα θέματα και να μην μιλούν με υποθέσεις και πειραματισμους.... Ο ένας λέει αλλα και ο άλλος αλλα... Συλλυπητήρια στον φίλο του πατέρα σου φίλε...
Τα εμβολια που καναμε παλια στο στρατο και παλαιοτερα σε μικρη ηλικια γινοντουσαν ΜΙΑ ΦΟΡΑ και ΟΧΙ σε δοσεις ουτε επιβαλλονταν απο την τηλεοραση νυχτα-μερα.
Απο εκει φαινεται η δολιοτητα του σχεδιου σχετικα με τα εμβολια-χαραγμα εναντια στον κοβιντ..αρρωσταινουν τους ανθρωπους νε κοβιντ μεαω του εμβολιου..
Αυτα τα εμβολια ειναι θανατηφορα και για να εχεις εργασια-χρημα-ψηφιακη ταυτοτητα πρεπει να τα χεις "χτυπησει"..γι αυτο μιλαω για χαραγμα του αντιχριστου συστηματος της Ιερας Αποκαλυψης!
Ο καθε εμβολιασμενος τοποθετησε νανοσυσκευη στο αιμα του που του δινει δωδεκαψηφιο κωδικο μονιμο-αιωνιο ανιχνευσιμο απο μπλουτουθ συσκευες κ;ι δορυφορους! αν κανει εξετασει d dimer ο μπολιασμενος θα διαπιστωσει οτι εχει μικροθρομβωσεις στο αιμα του και το ανοσοποιητικο του συστημα σταδιακα εξασθενει.αυτη ειναι η αληθεια..τα καναλια την κρυβουν παγκοσμιως...καθε μερα συγγενεις και φιλοι εμβολιασμενων τα λενε παντου για τους ξαφνικους θανατους αλλα η τηλεοραση μουγκα...ο αρβανιτης και η κιαγια ψεκες ενω η παγωνα και ο πορδοσαλατες "πανεπιστημονες"
Η μονη πανδημια ειναι των εμβολιων που για να παραχθουν σκοτωθηκαν ανθρωποι-εμβρυα!
 

adelino225

Active Member
Αφου στα επομενα ποστ γραφει οτι το αρθρο του αποτελεσε κοινωνικο πειραμα..κοινως: τρολλαρει και δεν τα εννοει.
Απλα βολιδοσκοπησε αν τσιμπησουμε εμεις οι "ψεκες"
Φιλε μου δεν θα μπω στην διαμαχη για το ποιος το εκανε και ποιος οχι...Ο καθε ανθρωπος εχει την ελευθερη βουληση,να κανει οτι αγαπαει η ψυχη του...Ο διαχωρισμος στους δυσκολους αυτους καιρους μονο καλο δεν κανουν....Εγω δεν το εχω κανει ,και ειναι αποψη μου...Δεν δεχομαι την κριτικη κανενος....Ο αλλος που το εχει κανει ειναι επιλογη του και ειναι απολυτα σεβαστη...
 

gregoryatos

New Member
Τα εμβολια που καναμε παλια στο στρατο και παλαιοτερα σε μικρη ηλικια γινοντουσαν ΜΙΑ ΦΟΡΑ και ΟΧΙ σε δοσεις ουτε επιβαλλονταν απο την τηλεοραση νυχτα-μερα.
Απο εκει φαινεται η δολιοτητα του σχεδιου σχετικα με τα εμβολια-χαραγμα εναντια στον κοβιντ..αρρωσταινουν τους ανθρωπους νε κοβιντ μεαω του εμβολιου..
Αυτα τα εμβολια ειναι θανατηφορα και για να εχεις εργασια-χρημα-ψηφιακη ταυτοτητα πρεπει να τα χεις "χτυπησει"..γι αυτο μιλαω για χαραγμα του αντιχριστου συστηματος της Ιερας Αποκαλυψης!
Ο καθε εμβολιασμενος τοποθετησε νανοσυσκευη στο αιμα του που του δινει δωδεκαψηφιο κωδικο μονιμο-αιωνιο ανιχνευσιμο απο μπλουτουθ συσκευες κ;ι δορυφορους! αν κανει εξετασει d dimer ο μπολιασμενος θα διαπιστωσει οτι εχει μικροθρομβωσεις στο αιμα του και το ανοσοποιητικο του συστημα σταδιακα εξασθενει.αυτη ειναι η αληθεια..τα καναλια την κρυβουν παγκοσμιως...καθε μερα συγγενεις και φιλοι εμβολιασμενων τα λενε παντου για τους ξαφνικους θανατους αλλα η τηλεοραση μουγκα...ο αρβανιτης και η κιαγια ψεκες ενω η παγωνα και ο πορδοσαλατες "πανεπιστημονες"
Η μονη πανδημια ειναι των εμβολιων που για να παραχθουν σκοτωθηκαν ανθρωποι-εμβρυα!
Φιλε μου δεν θα μπω στην διαμαχη για το ποιος το εκανε και ποιος οχι...Ο καθε ανθρωπος εχει την ελευθερη βουληση,να κανει οτι αγαπαει η ψυχη του...Ο διαχωρισμος στους δυσκολους αυτους καιρους μονο καλο δεν κανουν....Εγω δεν το εχω κανει ,και ειναι αποψη μου...Δεν δεχομαι την κριτικη κανενος....Ο αλλος που το εχει κανει ειναι επιλογη του και ειναι απολυτα σεβαστη...
Aftos padws ine sti xwra m. To na ise fanatic ke na kanis silencing tus allus ine tragiko. sry,alla i xadelfi m dulevi s megalo nosokomio mu leei gia to poso brwma ine sto hospital ke oti kollane poly epidi den katharizoyn ta iatrika oute tipota.polles fores kollas kati allo


Autos o giatros exigi gt den tu fenete logiko kati
 

JimKan1

Well-Known Member
Aftos padws ine sti xwra m. To na ise fanatic ke na kanis silencing tus allus ine tragiko. sry,alla i xadelfi m dulevi s megalo nosokomio mu leei gia to poso brwma ine sto hospital ke oti kollane poly epidi den katharizoyn ta iatrika oute tipota.polles fores kollas kati allo


Autos o giatros exigi gt den tu fenete logiko kati
Re FiLE eNTa3eI tVra ti na kanume Dld tOr a NA pAmE Oli sto AmErIkA GiA nA kNanOume ToN tRAMP SUPreME lEadER??

GOs bLeSs aMMeRIkaaa
 

tamaliamoupiso

Well-Known Member
Αψέκαστοι τι κάνουμε; Είστε όλοι εδώ,

FYkjBegWAAE04vP.jpg


ή είχαμε τίποτα "ξαφνικές" https://www.cardiodoctor.gr/eμβόλια-κορονοϊού-και-αιφνίδιοι-θάνατ/ απώλειες;

Να την ακούτε την επίσημη μπουρλοπαρέα


296670833_10222477757993004_7933189903587584775_n.jpg


το καλό σας θέλουνε.

FZQKJSFXwAI7YnH.jpg



ΥΣ. Είμαι σίγουρος μπουρλοπαρέα αγαπάει sleeping joe όπως ήταν και ερωτευμένη με αραβική άνοιξη.

ΥΣ1. Την άναψε τη φωτιά η ο καμάλα sleeping joe, στην ανατολική Ευρώπη, τώρα βάζει την σπίθα και στην Ασία.

ΥΣ2 Δεν μας έχει επιβεβαιώσει ακόμα τον πόλεμο ο vdupa μέσω foaxes και ανησυχώ.

ΥΣ.3 Κάνατε τη σύνδεση μεταξύ γρίπης πανδημίας και αμερικανικών εκλογών ή περιμένετε να σας τα γράψει ο κίσινγκερ σε επόμενο βιβλίο του;
 

tol

Well-Known Member
Αψέκαστοι τι κάνουμε; Είστε όλοι εδώ,

Προβολή συνημμένου 52466

ή είχαμε τίποτα "ξαφνικές" https://www.cardiodoctor.gr/eμβόλια-κορονοϊού-και-αιφνίδιοι-θάνατ/ απώλειες;

Να την ακούτε την επίσημη μπουρλοπαρέα


Προβολή συνημμένου 52469

το καλό σας θέλουνε.

Προβολή συνημμένου 52470


ΥΣ. Είμαι σίγουρος μπουρλοπαρέα αγαπάει sleeping joe όπως ήταν και ερωτευμένη με αραβική άνοιξη.

ΥΣ1. Την άναψε τη φωτιά η ο καμάλα sleeping joe, στην ανατολική Ευρώπη, τώρα βάζει την σπίθα και στην Ασία.

ΥΣ2 Δεν μας έχει επιβεβαιώσει ακόμα τον πόλεμο ο vdupa μέσω foaxes και ανησυχώ.

ΥΣ.3 Κάνατε τη σύνδεση μεταξύ γρίπης πανδημίας και αμερικανικών εκλογών ή περιμένετε να σας τα γράψει ο κίσινγκερ σε επόμενο βιβλίο του;

Δε ξαναγυριζεις στις παραλιες, αρνητη της λογικης;

Αρχισες παλι τις μπουρδολογιες!!!

Ελειπες κανα μηνα και ειχαμε ηρεμησει.

Εμφανιστηκες ξανα και η αερολογια παει συννεφο.
 
Μπλουζα