Η ζωη με Covid-19

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tamaliamoupiso

Well-Known Member
https://naftemporiki.gr/finance/story/1894732/h-Johnson-kai-Johnson-stamataei-tin-polisi-tou-talk Χάσαμε και τον vdupa

1660306937431.png


να μας πει τη γνώμη του (των hoaxes). Ελπίζω να μην του έτυχε καμιά ξαφνικίτιδα και να είναι καλά ο άνθρωπος. Για τους άλλους δύο ξέρω. Ο διδάσκαλος είναι καλά, είναι σε διακοπές (2 μήνες τώρα), και ο bo(o)by ψάχνει να βρει τον προπονητή που είχε στο αβατάρ.

ΥΣ. Δύο στα τρία έχω πέσει μέσα. Και η πισπιριγκού κατηγορείται για τη δολοφονία των τριών παιδιών της και ο πούτιν εισέβαλε στον ουκρανία (κρατάτε σελίδες;). Μένει το τρίτο, το ότι θα μείνουν μόνο οι Αφρικανοί, και σε αυτό βλέπω να πλησιάζω.
 

tol

Well-Known Member
https://naftemporiki.gr/finance/story/1894732/h-Johnson-kai-Johnson-stamataei-tin-polisi-tou-talk Χάσαμε και τον vdupa

Προβολή συνημμένου 52626

να μας πει τη γνώμη του (των hoaxes). Ελπίζω να μην του έτυχε καμιά ξαφνικίτιδα και να είναι καλά ο άνθρωπος. Για τους άλλους δύο ξέρω. Ο διδάσκαλος είναι καλά, είναι σε διακοπές (2 μήνες τώρα), και ο bo(o)by ψάχνει να βρει τον προπονητή που είχε στο αβατάρ.

ΥΣ. Δύο στα τρία έχω πέσει μέσα. Και η πισπιριγκού κατηγορείται για τη δολοφονία των τριών παιδιών της και ο πούτιν εισέβαλε στον ουκρανία (κρατάτε σελίδες;). Μένει το τρίτο, το ότι θα μείνουν μόνο οι Αφρικανοί, και σε αυτό βλέπω να πλησιάζω.

Φιλε ρατσιστη, αρνητη της λογικης...

Επειδη δεν μπορεις να αντιληφθεις βασικα πραγματα...θα προσπαθησω ως "διδασκαλος", οπως με αποκαλεις, να σου τα εξηγησω.

Επικαλεισαι την περιπτωση του Γαλιλαιου, αλλά δεν αντιλαμβανεσαι οτι αυτη η περιπτωση αποτελει το πιο χαρακτηριστικο παραδειγμα που αντικατροπτιζει αυτο που συμβαινει στη σημερινη εποχη με ολους εσας τους αρνητες της λογικης και της επιστημονικης γνωσης.

Απο τη μια μερια, λοιπον, τοτε βρισκοταν ο επιστημονας Γαλιλαιος και απο την αλλη οι εκπροσωποι της Ιερας Εξετασης, της θρησκειας, του πνευματικου σκοταδισμου, των μεσαιωνικων προκαταλειψεων και δεισιδαιμονιων.

Και, φυσικα, οσο και να προσπαθουσε με επιστημονικα πορισματα, με τη λογικη να τους εξηγησει τα αυτονοητα (οτι η γη κινειται γυρω απο τον ηλιο), αυτοι "κολλημενοι" στις προκαταληψεις τους, στην αγνοια, στην "τυφλωση" του νου, αρνουνταν πεισματικα να δεχθουν οσα τους ελεγε.

Ετσι και εσεις, φιλε μου. "Κολλημενα" μυαλα, ζωντας στην πνευματικη αμαθεια και τις συνωμοσιολογιες του μυαλου σας, επιμενετε στις μπαρουφες και τις αερολογιες σας.

Χιλιαδες επιστημονες παγκοσμιως, εκατονταδες ερευνες και πορισματα αποτελουν για εσας "σκουπιδια". Μονο οι δικες σας φαντασιωσεις εχουν αξια. Εσεις ειστε οι "αληθινοι" επιστημονες που αμφισβητειτε ολους τους υπολοιπους.

Συνεχιστε, λοιπον, φιλε σοβινιστη, να ζειτε στην κοσμαρα σας...συνεχιστε να ειστε τοσο στενομυαλοι, τοσο ρατσιστες που να μιλατε για "Αφρικανους" λες και μιλατε για "κατωτερα οντα". Εσεις ειστε η Αρια φυλη...ολοι οι αλλοι ειναι οι ελαφρομυαλοι που τρωνε σανο!!!
 

Vdupa

Well-Known Member
Δεν αντεξα και το ανοιξα το ποστ του ταμυαλαμουπισω
Δύο στα τρία έχω πέσει μέσα. Και η πισπιριγκού κατηγορείται για τη δολοφονία των τριών παιδιών της και ο πούτιν εισέβαλε στον ουκρανία (κρατάτε σελίδες

Αύριο θα έχουμε ανατολή και δύση ηλίου. Το γράφω εδώ γιατι τα γραπτα μένουν.
 

Xristoforaz

Well-Known Member
https://naftemporiki.gr/finance/story/1894732/h-Johnson-kai-Johnson-stamataei-tin-polisi-tou-talk Χάσαμε και τον vdupa

Προβολή συνημμένου 52626

να μας πει τη γνώμη του (των hoaxes). Ελπίζω να μην του έτυχε καμιά ξαφνικίτιδα και να είναι καλά ο άνθρωπος. Για τους άλλους δύο ξέρω. Ο διδάσκαλος είναι καλά, είναι σε διακοπές (2 μήνες τώρα), και ο bo(o)by ψάχνει να βρει τον προπονητή που είχε στο αβατάρ.

ΥΣ. Δύο στα τρία έχω πέσει μέσα. Και η πισπιριγκού κατηγορείται για τη δολοφονία των τριών παιδιών της και ο πούτιν εισέβαλε στον ουκρανία (κρατάτε σελίδες;). Μένει το τρίτο, το ότι θα μείνουν μόνο οι Αφρικανοί, και σε αυτό βλέπω να πλησιάζω.
Ηθελε ανανεωση η ομαδα..επιβαλλοταν να ερθει ο κορμπεραν...βεβαια εσυ μπορει να μην εισαι γαυρος αλλα σε παω επειδη εισαι αντιεμβολιαστης..το εμβολιο το συγκεκριμενο ειναι το χαραγμα της αποκαλυψης και στελνει στην αιωνια κολαση..τελεια και παυλα!
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Δεν αντεξα και το ανοιξα το ποστ του ταμυαλαμουπισω


Αύριο θα έχουμε ανατολή και δύση ηλίου. Το γράφω εδώ γιατι τα γραπτα μένουν.
ὅπως γένησθε υἱοὶ τοῦ πατρὸς ὑμῶν τοῦ ἐν οὐρανοῖς, ὅτι τὸν ἥλιον αὐτοῦ ἀνατέλλει ἐπὶ πονηροὺς καὶ ἀγαθοὺς καὶ βρέχει ἐπὶ δικαίους καὶ ἀδίκους

Ο ηλιος ανατελλει διοτι ο Θεος δεν ειναι κομπλεξικος...
Ανατολη Ηλιου λοιπον και για τους αρνητες Χριστου - Δημιουργου του ηλιου και του συμπαντος...!
Παροτι εμβολιαστηκατε εμπιστευομενοι την επιστημη..ο Χριστος θα βγαλει τον Ηλιο αυριο και για εσας!
 

bobby

Well-Known Member
Ρε φίλε βλέπεις ότι δεν ασχολούμαστε μαζί σου, γιατί μας τα πρήζεις; Δεν έχεις τίποτα καλύτερο να κάνεις; Πήγαινε παίξε κανά τέννις και μην μας ξαναπιάσεις στο στόμα σου.
 

Nik.Mos

Well-Known Member
ὅπως γένησθε υἱοὶ τοῦ πατρὸς ὑμῶν τοῦ ἐν οὐρανοῖς, ὅτι τὸν ἥλιον αὐτοῦ ἀνατέλλει ἐπὶ πονηροὺς καὶ ἀγαθοὺς καὶ βρέχει ἐπὶ δικαίους καὶ ἀδίκους

Ο ηλιος ανατελλει διοτι ο Θεος δεν ειναι κομπλεξικος...
Ανατολη Ηλιου λοιπον και για τους αρνητες Χριστου - Δημιουργου του ηλιου και του συμπαντος...!
Παροτι εμβολιαστηκατε εμπιστευομενοι την επιστημη..ο Χριστος θα βγαλει τον Ηλιο αυριο και για εσας!
Είσαι το τέλειο αντίδοτο στην κατάθλιψη Χριστόφορε
 

konelos

Active Member
Οι αιφνίδιοι θάνατοι σε νέους εμβολιασμένους τελικά ισχύουν; υπάρχουν δεδομένα;
Αν υπάρχουν φταίει η νόσηση από covid ή τα εμβόλια;
Θα μάθουμε ποτέ άραγε την αλήθεια;

Στηρίζω την αρχική μου άποψη εμβολιασμός άνω των 60 και ευπαθών ομάδων.
Νιώθω ότι επέλεξα το σωστό να μην εμβολιαστεί κανένας στην οικογένεια, πολλοί γνωστοί νιώθουν εξαπατημένοι και ότι δεν πρόκειται να ξανακάνουν καμία δόση, υπάρχουν άτομα με μόνιμο άγχος επειδή αναγκάστηκαν να εμβολιαστούν και ζουν με τον φόβο της παρενέργειας.

Χρόνια πολλά με υγεία!!
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Οι αιφνίδιοι θάνατοι σε νέους εμβολιασμένους τελικά ισχύουν; υπάρχουν δεδομένα;
Αν υπάρχουν φταίει η νόσηση από covid ή τα εμβόλια;
Θα μάθουμε ποτέ άραγε την αλήθεια;

Στηρίζω την αρχική μου άποψη εμβολιασμός άνω των 60 και ευπαθών ομάδων.
Νιώθω ότι επέλεξα το σωστό να μην εμβολιαστεί κανένας στην οικογένεια, πολλοί γνωστοί νιώθουν εξαπατημένοι και ότι δεν πρόκειται να ξανακάνουν καμία δόση, υπάρχουν άτομα με μόνιμο άγχος επειδή αναγκάστηκαν να εμβολιαστούν και ζουν με τον φόβο της παρενέργειας.

Χρόνια πολλά με υγεία!!
Χρονια Πολλα, η Παναγια μαζι σου.
Ηταν σχεδιο του Μπιλ Γκειτς εδω και χρονια ο μαζικος εμβολιασμος με ενα νανοΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟ εμβολιο.
Σε συγχαιρω που επεισες απαντες στην οικογενεια σου να μην εμβολιαστουν, κατι που ο ιδιος δεν καταφερα διοτι προλαβε να τους πεισει η τηλεοραση και να τους πειθαναγκασει το κρατος.
Σε καμια ηλικιακη ομαδα τα συγκεκριμενα εμβολια, δε δινουν ανοσια, αντισωματα, προστασια..αντιθετως εξασθενουν το ανοσοποιητικο συστημα των εμβολιασμενων ανθρωπων, λιγο λιγο, με δοσεις που λεμε!
Η ξαφνικιτιδα ειναι νεο φρουτο, φαινομενο που χτυπαει ΜΟΝΑΧΑ τους εμβολιασμενους, νανοτεχνολογικα σφραγισμενους!
Καθε εμβολιασμενος εχει αποκτησει 12ψηφιο κωδικο στο αιμα του διοτι εβαλε μεσα του νανοσυσκευη και τον εντοπιζεις απο το μπλουτουθ σου.
Εχουν πεισει τον κοσμο να εμβολιαζεται συνεχως..το αφηγημα δε σταματαει στον κορονοιο, συνεχιζεται με τον πιθηκοιο και με τις μεταλλαξεις του κορονοιου!
Ευλογημενη η οικογενεια σου φιλε που δεν πειστηκαν και δε θα πειστει κανενα μελος της οικογενειας σου, να τρεξει στα τρυπηματικα κεντρα.
Σου προτεινω δυο βιβλια γραμμενα πολλα χρονια πριν την "πανδημια του κορονοιου"
1. ΕΜΒΟΛΙΑΣΜΟΙ
ΜΙΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΒΑΣΙΣΜΕΝΗ ΣΤΟΝ ΦΟΒΟ
2. Η ΣΥΝΩΜΟΣΙΑ ΤΩΝ ΕΜΒΟΛΙΩΝ.
Η ΣΥΝΩΜΟΣΙΑ ΤΩΝ ΕΜΒΟΛΙΩΝ. Η ΑΛΛΗ ΑΠΟΨΗ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΕΠΙΒΕΒΛΗΜΕΝΗ ΑΝΑΓΚΗ.
---
Βιβλια γραμμενα σε εποχες μη υπαρξης εμβολιων mrna τεχνολογιας! Φαντασου!

 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Stratos

Well-Known Member
Χρονια Πολλα, η Παναγια μαζι σου.
Ηταν σχεδιο του Μπιλ Γκειτς εδω και χρονια ο μαζικος εμβολιασμος με ενα νανοΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟ εμβολιο.
Σε συγχαιρω που επεισες απαντες στην οικογενεια σου να μην εμβολιαστουν, κατι που ο ιδιος δεν καταφερα διοτι προλαβε να τους πεισει η τηλεοραση και να τους πειθαναγκασει το κρατος.
Σε καμια ηλικιακη ομαδα τα συγκεκριμενα εμβολια, δε δινουν ανοσια, αντισωματα, προστασια..αντιθετως εξασθενουν το ανοσοποιητικο συστημα των εμβολιασμενων ανθρωπων, λιγο λιγο, με δοσεις που λεμε!
Η ξαφνικιτιδα ειναι νεο φρουτο, φαινομενο που χτυπαει ΜΟΝΑΧΑ τους εμβολιασμενους, νανοτεχνολογικα σφραγισμενους!
Καθε εμβολιασμενος εχει αποκτησει 12ψηφιο κωδικο στο αιμα του διοτι εβαλε μεσα του νανοσυσκευη και τον εντοπιζεις απο το μπλουτουθ σου.
Εχουν πεισει τον κοσμο να εμβολιαζεται συνεχως..το αφηγημα δε σταματαει στον κορονοιο, συνεχιζεται με τον πιθηκοιο και με τις μεταλλαξεις του κορονοιου!
Ευλογημενη η οικογενεια σου φιλε που δεν πειστηκαν και δε θα πειστει κανενα μελος της οικογενειας σου, να τρεξει στα τρυπηματικα κεντρα.
Σου προτεινω δυο βιβλια γραμμενα πολλα χρονια πριν την "πανδημια του κορονοιου"
1. ΕΜΒΟΛΙΑΣΜΟΙ
ΜΙΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΒΑΣΙΣΜΕΝΗ ΣΤΟΝ ΦΟΒΟ
2. Η ΣΥΝΩΜΟΣΙΑ ΤΩΝ ΕΜΒΟΛΙΩΝ.
Η ΣΥΝΩΜΟΣΙΑ ΤΩΝ ΕΜΒΟΛΙΩΝ. Η ΑΛΛΗ ΑΠΟΨΗ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΕΠΙΒΕΒΛΗΜΕΝΗ ΑΝΑΓΚΗ.
---
Βιβλια γραμμενα σε εποχες μη υπαρξης εμβολιων mrna τεχνολογιας! Φαντασου!

Χριστοφορε, δεν ξέρουμε ποιος, πως και γιατί δημιούργησε τον κοβιντ, δεν ξέρουμε ποιος είναι ο μακροπρόθεσμος σκοπός του εμβολιασμού και ποιες οι μακροχρονιες παρενέργειες. Ξέρουμε όμως ότι το εμβόλιο είναι απαραίτητο σε ευπαθείς ομάδες και ηλικιωμένους. Έτσι βλέπω τα πράγματα εγώ που είμαι υποστηρικτής της επιστήμης και πιστος χριστιανός ορθόδοξος.
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Χριστοφορε, δεν ξέρουμε ποιος, πως και γιατί δημιούργησε τον κοβιντ, δεν ξέρουμε ποιος είναι ο μακροπρόθεσμος σκοπός του εμβολιασμού και ποιες οι μακροχρονιες παρενέργειες. Ξέρουμε όμως ότι το εμβόλιο είναι απαραίτητο σε ευπαθείς ομάδες και ηλικιωμένους. Έτσι βλέπω τα πράγματα εγώ που είμαι υποστηρικτής της επιστήμης και πιστος χριστιανός ορθόδοξος.
Στρατο η δικη μου αποψη ειναι οτι δεν εκανες το εμβολιο ουτε ποτε θα το εκανες, επειδη πραγματικα εμπιστευεσαι τον Θεο και οχι την προπαγανδα της τηλεορασης.
Δεν ειμαι ο Κριτης-Θεος-Χριστος αλλα ηδη για εμενα κριθηκες απο την ολη σταση σου και κερδισες το στεφανο της αντιστασεως!
Θα φερουνε πολλα πραματα και νεα εμβολια.
Ηδη μιλανε για ιο πιθηκου και μεταλλαξεις (πχ ομικρον του κορονοιου). Στοχος και σκοπος τους να εμβολιαστουν οσο γινεται περισσοτεροι ανθρωποι. Και ναι, δηλωνω ευθαρσως και περηφανα ΣΥΝΩΜΟΣΙΟλογος διοτι κανω παντοτε λογο για τη συνωμοτικη ελιτ που τα επεβαλε ολα αυτα τα μετρα.
 

Stratos

Well-Known Member
Στρατο η δικη μου αποψη ειναι οτι δεν εκανες το εμβολιο ουτε ποτε θα το εκανες, επειδη πραγματικα εμπιστευεσαι τον Θεο και οχι την προπαγανδα της τηλεορασης.
Δεν ειμαι ο Κριτης-Θεος-Χριστος αλλα ηδη για εμενα κριθηκες απο την ολη σταση σου και κερδισες το στεφανο της αντιστασεως!
Θα φερουνε πολλα πραματα και νεα εμβολια.
Ηδη μιλανε για ιο πιθηκου και μεταλλαξεις (πχ ομικρον του κορονοιου). Στοχος και σκοπος τους να εμβολιαστουν οσο γινεται περισσοτεροι ανθρωποι. Και ναι, δηλωνω ευθαρσως και περηφανα ΣΥΝΩΜΟΣΙΟλογος διοτι κανω παντοτε λογο για τη συνωμοτικη ελιτ που τα επεβαλε ολα αυτα τα μετρα.
Το εμβόλιο δεν το έκανα. Θεωρησα ότι δεν είναι απαραίτητο σε μένα άσχετα με το τι κρύβει μέσα ή τι σκοπό μπορεί να έχει ο δημιουργός. Τους γονείς μου που είναι μεγάλοι τους πήγα με το ζόρι και το έκαναν. Όταν κόλλησαν το πέρασαν χαλαρά ενώ καποιοι φίλοι τους με υποκείμενα έφυγαν για το μεγάλο ταξίδι..
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Το εμβόλιο δεν το έκανα. Θεωρησα ότι δεν είναι απαραίτητο σε μένα άσχετα με το τι κρύβει μέσα ή τι σκοπό μπορεί να έχει ο δημιουργός. Τους γονείς μου που είναι μεγάλοι τους πήγα με το ζόρι και το έκαναν. Όταν κόλλησαν το πέρασαν χαλαρά ενώ καποιοι φίλοι τους με υποκείμενα έφυγαν για το μεγάλο ταξίδι..
Με υποκειμενα νοσηματα φυγανε δηλαδη με κορονοιο και οχι απο κορονοιο....θα εφευγαν οπως εφευγαν ολα τα χρονια οσοι ειχαν κρυολογημα-γριπη συν υποκειμενα νοσηματα!!
 

Stratos

Well-Known Member
Με υποκειμενα νοσηματα φυγανε δηλαδη με κορονοιο και οχι απο κορονοιο....θα εφευγαν οπως εφευγαν ολα τα χρονια οσοι ειχαν κρυολογημα-γριπη συν υποκειμενα νοσηματα!!
Λόγω κορονοιου έφυγαν επειδή ήταν ανεμβολιαστοι και είχαν υποκειμενα
 

konelos

Active Member
Επέλεξες εσύ για όλη την οικογένεια?
Όχι για τα παιδιά μου έπρεπε να πάρω τη γνώμη σου μάλλον ; :)
Ήμασταν κάθετοι και εγώ και η γυναίκα μου από την αρχή για τα παιδιά, τα δεδομένα ευτυχώς έδειχναν ότι υγιή παιδιά δεν κινδυνεύουν, δεν ήθελε πολύ σκέψη αν θα τα εμβολιάσουμε με το άγνωστο.
 

konelos

Active Member
Χρονια Πολλα, η Παναγια μαζι σου.
Ηταν σχεδιο του Μπιλ Γκειτς εδω και χρονια ο μαζικος εμβολιασμος με ενα νανοΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟ εμβολιο.
Σε συγχαιρω που επεισες απαντες στην οικογενεια σου να μην εμβολιαστουν, κατι που ο ιδιος δεν καταφερα διοτι προλαβε να τους πεισει η τηλεοραση και να τους πειθαναγκασει το κρατος.
Σε καμια ηλικιακη ομαδα τα συγκεκριμενα εμβολια, δε δινουν ανοσια, αντισωματα, προστασια..αντιθετως εξασθενουν το ανοσοποιητικο συστημα των εμβολιασμενων ανθρωπων, λιγο λιγο, με δοσεις που λεμε!
Η ξαφνικιτιδα ειναι νεο φρουτο, φαινομενο που χτυπαει ΜΟΝΑΧΑ τους εμβολιασμενους, νανοτεχνολογικα σφραγισμενους!
Καθε εμβολιασμενος εχει αποκτησει 12ψηφιο κωδικο στο αιμα του διοτι εβαλε μεσα του νανοσυσκευη και τον εντοπιζεις απο το μπλουτουθ σου.
Εχουν πεισει τον κοσμο να εμβολιαζεται συνεχως..το αφηγημα δε σταματαει στον κορονοιο, συνεχιζεται με τον πιθηκοιο και με τις μεταλλαξεις του κορονοιου!
Ευλογημενη η οικογενεια σου φιλε που δεν πειστηκαν και δε θα πειστει κανενα μελος της οικογενειας σου, να τρεξει στα τρυπηματικα κεντρα.
Σου προτεινω δυο βιβλια γραμμενα πολλα χρονια πριν την "πανδημια του κορονοιου"
1. ΕΜΒΟΛΙΑΣΜΟΙ
ΜΙΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΒΑΣΙΣΜΕΝΗ ΣΤΟΝ ΦΟΒΟ
2. Η ΣΥΝΩΜΟΣΙΑ ΤΩΝ ΕΜΒΟΛΙΩΝ.
Η ΣΥΝΩΜΟΣΙΑ ΤΩΝ ΕΜΒΟΛΙΩΝ. Η ΑΛΛΗ ΑΠΟΨΗ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΕΠΙΒΕΒΛΗΜΕΝΗ ΑΝΑΓΚΗ.
---
Βιβλια γραμμενα σε εποχες μη υπαρξης εμβολιων mrna τεχνολογιας! Φαντασου!

Μιλάω για τα παιδιά μου, οι πρώτοι συγγενείς της γυναίκας μου εμβολιάστηκαν όλοι, οι πρώτοι συγγενείς οι δικοί μου μόνος ο ένας αδερφός από τους τέσσερις γιατί του έβγαλε την πίστη η γυναίκα του, για την μάνα μου και τον πατέρα μου ήμουν υπέρ να εμβολιαστούν, απ' ότι φαίνεται καλά έκαναν και δεν εμβολιάστηκαν, η μάνα μου δεν έχει κολλήσει ποτέ, ο πατέρας μου πρώτη φορά πριν μια βδομάδα όμικρον που την πέρασε στο πόδι, τα παιδιά μου πρώτη φορά πριν ένα μήνα με 1 μέρα πυρετό.
Δεν είναι τόσο εύκολο να βγάλουμε πορίσματα δυστυχώς και δεν ξέρω αν τελικά θα αποδειχθεί κάποια απάτη. Τα χαράγματα και τη συσχέτιση θρησκείας με τα εμβόλια τα θεωρώ πολύ άκυρα και τραβηγμένα.
Για οικονομικούς λόγους θυσιασμο της ανθρωπότητας ΕΥΚΟΛΑ!!
 

tamaliamoupiso

Well-Known Member
Και για να μην νομίζετε ότι παίζω με τις λέξεις. Μία τριετία δίνω ακόμη για τους εμβολιασμένους, και μια 50ετία για τους ανεμβολίαστους (δεν βλέπω να αντέχει παραπάνω η γη (+πόλεμοι). Τα λέμε λοιπόν.
 
Μπλουζα