Συζήτηση για το φόρουμ και το μέλλον του

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ρε συ τζον εδώ τους πουλάτε μεταμοσχεύσεις 5- 10000ευρω και πάνω δε μπορείτε να τους πείσετε να κάνουν παρουσιάσεις σε live χρόνο ;
Φίλε Aldo και εγώ έδωσα 11.000 ευρώ για τις μεταμοσχεύσεις σου δεν δώσατε μόνο εσείς. Και για να κάνω την σωστή επιλογή διάβαζα 2 χρόνια εδώ μέσα και κατέληξα HDC οπότε αν δεν υπήρχε το όνομα τις κλινικής εδώ μέσα τώρα θα είχα κάτι αποτυχημένα αποτελέσματα από την Bergman.k
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

oreo

Well-Known Member
Φίλε Aldo και εγώ έδωσα 11.000 ευρώ για τις μεταμοσχεύσεις σου δεν δώσατε μόνο εσείς. Και για να κάνω την σωστή επιλογή διάβαζα 2 χρόνια εδώ μέσα και κατέληξα HDC οπότε αν δεν υπήρχε το όνομα τις κλινικής εδώ μέσα τώρα θα είχα κάτι αποτυχημένα αποτελέσματα από την Bergman.k
Απο περιέργεια ακόμα και τώρα δεν έχεις κάνει μετρήσεις ? Να δεις ρε παιδί μου αν με τα χαρακτηριστικά σου πήρες κάτι πολύ δυνατό ή όχι ? Δεν θα ξέρεις ακριβώς αλλά μέσες άκρες.
 

vagosx

Well-Known Member
Πάντα το έχω αυτό στο μυαλό μου. Μόλις βρω κάποιον που έχει γνώσεις (ή θέλει να μάθει), είναι αντικειμενικός και πάνω από όλα φίλαθλος (γιατί έχουμε γεμίσει οπαδούς) με κριτήριο να διευρύνει το φόρουμ και όχι να το κάνει club κλειστών ομάδων με τα ίδια γούστα που κάνει like ο ένας τον άλλο επειδή έχουν γίνει φίλοι θα το κάνω.
Cvial από τότε που μπήκες στο φόρουμ μέχρι σήμερα ποια άτομα θα μπορούσαν να καλύπτουν αυτά τα κριτήρια για να αναλάβουν τέτοιο ρόλο;
 

oreo

Well-Known Member
Απλές στοματικές πλύσεις.
Πες οτι έρχομαι, με εξετάζεις και διαπιστώνεται, οτι έχει γίνει στο κεφάλι μου γης μαδιάμ. Πες οτι έχω την τρέλα και τρέχω μετά στην κλινική για εξηγήσεις και κυνήγι. Θα πω λοιπόν verified by Cvial ? Πόθεν πως λοιπόν? Το σκέφτηκες αυτό?
 

alex7

Well-Known Member
Απο περιέργεια ακόμα και τώρα δεν έχεις κάνει μετρήσεις ? Να δεις ρε παιδί μου αν με τα χαρακτηριστικά σου πήρες κάτι πολύ δυνατό ή όχι ? Δεν θα ξέρεις ακριβώς αλλά μέσες άκρες.
Η μμ είναι καθαρά αισθητικό αποτέλεσμα .Καλές οι μετρήσεις ,οι εμβαδό μετρήσεις ,τα πάχη τριχών .Το θεμα της αισθητικής και της φυσικότητας του αποτελέσματος όμως δεν αποτυπώνεται σε κανένα νούμερο .Εδώ μετράει ο καλλιτέχνης και κατα τη γνώμη μου ειναι το σημαντικότερο από τις πολλές παραμέτρους που καθορίζουν το τελικό αποτέλεσμα .Μην είστε λοιπόν τόσο φανατικοί στις μετρήσεις .
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Πες οτι έρχομαι, με εξετάζεις και διαπιστώνεται, οτι έχει γίνει στο κεφάλι μου γης μαδιάμ. Πες οτι έχω την τρέλα και τρέχω μετά στην κλινική για εξηγήσεις και κυνήγι. Θα πω λοιπόν verified by Cvial ? Πόθεν πως λοιπόν? Το σκέφτηκες αυτό?

Don’t JUMB into conclusion. Πρώτα πρέπει να περιμένεις να μάθεις (όταν ποστάρω) τι σημαίνει verified και μετά να συνεχίσεις με τους προβληματισμούς σου.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Cvial από τότε που μπήκες στο φόρουμ μέχρι σήμερα ποια άτομα θα μπορούσαν να καλύπτουν αυτά τα κριτήρια για να αναλάβουν τέτοιο ρόλο;

Δεν έχω εντοπίσει κάποιον, όχι γιατί δεν υπάρχει αλλά γιατί ίσως δεν έχει την κατάλληλη παρουσία για να αποκρυπτογραφηθεί πλήρως. Ένα τέτοιο παράδειγμα πχ είναι (ήταν) ο PROF.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Απο περιέργεια ακόμα και τώρα δεν έχεις κάνει μετρήσεις ? Να δεις ρε παιδί μου αν με τα χαρακτηριστικά σου πήρες κάτι πολύ δυνατό ή όχι ? Δεν θα ξέρεις ακριβώς αλλά μέσες άκρες.
Μόνο τον λόγο ξέρω. Μετρήσεις για να κάνω πρέπει να πάω Λορέντζο.:p
 

feanor

Active Member
Kαλησπερα απο εμενα. Σαν ενα ατομο το οποιο με ενδιαφερει να πραγματοποιησω ΜΜ η αληθεια να λεγεται η πληροφορια που λαμβανω δεν την θεωρω και πολυ αξιοπιστη. Οι λογοι πολλοι απο ελλειπης μετρησεις που τις θεωρω πολυ σημαντικες προκειμενου να γινει ενα σωστο πλανο (γιατι ενα απο βασικα συστατικα της επιτυχιας του λορεντζο ειναι και αυτο) καθως ακομη και η κακη αντιμετωπιση που εχουν απεναντι στον εκαστωτε ενδιαφερομενο, αποτελουν ανασταλτικο παραγοντα. Περα απο το verification και την δια ζωσης εξεταση πιστευω θα ηταν παρα πολυ κατατοπιστικο η εμφανιση βιντεο τοσο με στεγνα οσο και με βρεγμενα συμφωνα με τα προτυπα του μοντ. Απο βιντεο των ανεξαρτητων παρουσιασεων εχω κτλβει πολυ περισσοτερα απο οτι με φωτογραφιες. Αυτα απο εμενα ευχαριστω
 

Gianney

Well-Known Member
Προτείνω πάντως και παρουσιάσεις κλινικών και verification.Να μην στεναχωρησουμε και τον φίλο μου τον τζον
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μπλουζα