ΜΜ στην Κωνσταντινούπολη 21/06

Χάλασε η μηχανή σε ένα αεροπλανοφόρο και κανένας μάστορας δεν μπορούσε να τη φτιάξει. Φώναξαν ένα παππούλη ο οποίος ήρθε με ένα σφυράκι χτύπησε ελαφριά τη μηχανή και αυτή πήρε μπροστά. Τους έστειλε το τιμολόγιο το οποίο έλεγε 1.000 ευρώ. Τους λεφτά λέει το αφεντικό δεν πληρώνω μόνο το σφυράκι χρησιμοποιήσεις. Στέλνει λοιπόν ο παππούλης το τιμολόγιο με ανάλυση 1 ευρώ σφυράκι - 999 ευρώ να ξέρεις πού να χτυπήσεις μετά από 30 χρόνια εμπειρίας...
Δεν έκανα νύξη σε εμπειρία κλπ, αυτό προφανώς εννοείται.

Η νύξη μου αφορά μηχανολογικό εξοπλισμό.

Δηλαδή εγώ για να αλέθω αλεύρι θέλω πολύ περισσότερα χρήματα από μία τέτοια κλινική.

Λήξη συζήτησης για το συγκεκριμένο off topic.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dlazaros

Well-Known Member
Δεν έκανα νύξη σε εμπειρία κλπ, αυτό προφανώς εννοείται.

Η νύξη μου αφορά μηχανολογικό εξοπλισμό.

Δηλαδή εγώ για να αλέθω αλεύρι θέλω πολύ περισσότερα χρήματα από μία τέτοια κλινική.

Λήξη συζήτησης για το συγκεκριμένο off topic.
Η μμ είναι ιατρική πράξη, το βασικό εργαλείο για την επιτυχία είναι ο ίδιος ο γιατρός και η εμπειρία/τεχνική του. Τα εργαλεία αλλάζουν με τον καιρό και υπάρχουν καλά και μέτρια. Δεν είναι off topic. Μια χαρά το επισήμανες.
 
Σε έχει βάλει φωτό η κλινική στο Instagram.
Πρέπει να είσαι ο πιο όμορφος από όλους τους πελάτες που έχει βάλει αποτελέσματα η κλινική.

Έχει κάτι μούρες φίλε έτοιμες να βγάλουν δόντι !
Μ' αρέσει που κρύβω εδώ τόση ώρα το πρόσωπο.
 

montecristo

Well-Known Member
Εμένα προσωπικά με κάλυψε το αποτέλεσμα του φίλου και η υπομονή της γιατρού, καθώς πρώτη επικοινωνία έκανα μαζί της πέρυσι τέτοια εποχή και έκτοτε όλο το ανέβαλλα. Δεν νομίζω Έλληνας επιχειρηματίας και σε αυτούς βάζω και τον εαυτό μου παρέα να ασχολούταν με ένα άτομο και να του απαντά συστηματικά, ενώ δεν φαίνεται ότι θα πάρει λεφτά από αυτόν.

Στον πόσο καιρό επανέρχομαι με νέες φώτο;
Αφού ειχες και τον φίλο σου που έκανε μεταμόσχευση εκεί και πήρε καλό αποτέλεσμα από τα λεγόμενα σου, θα νιώθεις και μια ασφάλεια παραπάνω φαντάζομαι..

H γιατρός είναι μια ξανθιά που φαίνεται και στο instagram ;
 

giwrgos8888

Active Member
Αφού ειχες και τον φίλο σου που έκανε μεταμόσχευση εκεί και πήρε καλό αποτέλεσμα από τα λεγόμενα σου, θα νιώθεις και μια ασφάλεια παραπάνω φαντάζομαι..

H γιατρός είναι μια ξανθιά που φαίνεται και στο instagram ;
ποια ειναι
 

Georgie

Well-Known Member
Πέρα από τη πλάκα
Αν και είσαι νέο μέλος πρέπει να έχεις κάνει ρεκόρ σε μεταμόσχευση μιας ημέρας.
Άλλοι για να βάλουν τόσα περνάει μια δεκαετία+
Θα σε μνημονεύουν για πάντα εδώ μέσα.
Κοίτα να μη χαθείς .
 

Disco

Well-Known Member
Καλή φύτρωση φίλε, εύχομαι να δικαιωθείς με την επιλογή σου. Με τόσα grafts που έβαλες θα δεις μεγάλη αλλαγη στην εμφάνισή σου. Η τιμή πολύ καλή 2000 ευρώ.
 

seeker

Verified MM member
Πάντως σκεφτόμουν τώρα με το φίλο ότι ειναι πολύ ενδιαφέρουσα η περίπτωσή του γιατί στα 31 με ήδη NW6, άλλοι με βάση την πεπατημένη θα περίμεναν ίσως 2-3 χρόνια ακόμα και μετά θα πήγαιναν για 2 επεμβάσεις, αλλα με τη δικιά του μέθοδο στα 32 αν πάνε όλα καλά θα έχει ξεμπερδέψει.

Το ξέρω ότι είναι βαρύ χειρουγείο, αλλά δεν αναιρεί το γεγονός ότι λύνει το πρόβλημα του πλήρως. Μένει να το δούμε σε 7 μήνες στην πράξη.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Gianney

Well-Known Member
Πάντως από ότι βλέπω ακόμα και κάποιες μαμά που είχες ο γιατρός σε θεώρησε σαν τζάμι και σε έβαλε παντού
 

vlafo

Well-Known Member
7000grafts εξαγωγή σε 12 ώρες.
Μάλιστα.
Τα 2000 τα έφαγε η χερλάιν που κατέβηκε.
Τα υπόλοιπα 5000 πήγαν σε όλες τις υπόλοιπες ζώνες.
Η δότρια τη βλέπω να κατεβαίνει.
Θεραπεία δεν παίρνεις.
Πρόσεξε το αυτό.
Η δουλειά πάντως και πύκνωση που είναι σίγουρα 50g φαίνεται εξαιρετική.
Μην χαθείς να σε βλέπουμε για να δούμε την κατάληξη.
Με μια φύτρωση ακόμα και 80% θα μιλάμε για ένα εξαιρετικό αποτέλεσμα.
Υγ:Εδώ ισχύει το ρητό "much is more"σε αντίθεση με το δικό μας το Ελληνικό.
 

nick90

Well-Known Member
Δεν θεωρώ οτι θα κάνει ολικό come back ο φίλος. Μπορεί τα 7000 να φαίνονται πολλά αλλά δεν φτάνουν για όλη την έκταση μέχρι πίσω για υψηλή πυκνότητα καθώς κατέβασε και αρκετά την hairline και η πύκνωση δεν είναι παντού η ίδια, κάτι το οποίο φαίνεται κ απο την τοποθέτηση προς τα πίσω είναι πιο αραιή, καθώς δεν φτάνουν και τα grafts για τέτοια πυκνότητα παντού. O Zarev θα του έβαζε ασ πούμε πάνω από 10k. grafts Σίγουρα πάντως θα έχει δυνατή Α ζώνη και αξιοπρεπές Midscalp ενώ το crown θα υπολείπεται σε πυκνότητα.
 
7000grafts εξαγωγή σε 12 ώρες.
Μάλιστα.
Τα 2000 τα έφαγε η χερλάιν που κατέβηκε.
Τα υπόλοιπα 5000 πήγαν σε όλες τις υπόλοιπες ζώνες.
Η δότρια τη βλέπω να κατεβαίνει.
Θεραπεία δεν παίρνεις.
Πρόσεξε το αυτό.
Η δουλειά πάντως και πύκνωση που είναι σίγουρα 50g φαίνεται εξαιρετική.
Μην χαθείς να σε βλέπουμε για να δούμε την κατάληξη.
Με μια φύτρωση ακόμα και 80% θα μιλάμε για ένα εξαιρετικό αποτέλεσμα.
Υγ:Εδώ ισχύει το ρητό "much is more"σε αντίθεση με το δικό μας το Ελληνικό.
Του πατέρα μου έχει σταματήσει εκεί η δοτρια για αυτό δεν της είπα να δώσει πολύ προσοχή.
Δεν θεωρώ οτι θα κάνει ολικό come back ο φίλος. Μπορεί τα 7000 να φαίνονται πολλά αλλά δεν φτάνουν για όλη την έκταση μέχρι πίσω για υψηλή πυκνότητα καθώς κατέβασε και αρκετά την hairline και η πύκνωση δεν είναι παντού η ίδια, κάτι το οποίο φαίνεται κ απο την τοποθέτηση προς τα πίσω είναι πιο αραιή, καθώς δεν φτάνουν και τα grafts για τέτοια πυκνότητα παντού. O Zarev θα του έβαζε ασ πούμε πάνω από 10k. grafts Σίγουρα πάντως θα έχει δυνατή Α ζώνη και αξιοπρεπές Midscalp ενώ το crown θα υπολείπεται σε πυκνότητα.
Δεν με ενδιαφέρει το ολικό comeback, ούτε να είναι τίγκα στην πυκνότητα. Θέλω να έχω μια αξιοπρεπή εμφάνιση σε σχέση με το μπιφτέκι που υπήρχε και σε ανάγκαζε σε πάρα πολύ κοντό κούρεμα δοτριας.

Οπότε αναλογιζόμενος τις απαιτήσεις μου και τα grafts για one out, θεωρώ θα είναι πολύ καλό το αποτέλεσμα.
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Φίλε @Naftaras91 στατιστικά και στοιχεία γενικά σου έχουν δοθεί από την κλινική ή καθόλου;
π.χ. λόγοι εξαγωγής, 1τριχα/2τριχα/3τριχα, πάχος τρίχας κτλ;
 

bobby

Well-Known Member
Πολύ ενδιαφέρον περιστατικό! Εύχομαι να πάνε οκά καλά φίλε! Όντως μην χαθείς όπως λένε και παραπάνω γιατί 7k (έμενα πάντως μου φαίνεται σωστός ο αριθμός από τις φωτο) σε μια μέρα δεν έχουμε δει ξανά!
 

dlazaros

Well-Known Member
Πάντως φίλε @Naftaras91 έχεις καταλάβει τι μπορούσε να γίνει με 7000 graft δηλαδή 14000 τρύπες στο κεφάλι απο θέμα μόλυνσης και επούλωσης. Μην χαθείς, έχει ιδιαίτερο ενδιαφέρον η πορεία σου οπότε όσο μπορείς και θέλεις βάζε φωτό με την πορεία σου και ευχαριστούμε πολύ.
 
Μπλουζα