5th WorldFUE Κω/πολη

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

JimKan1

Well-Known Member
Μετά από πρόσκληση του WorldFUE είμαι Κωνσταντινούπολη από χθες για το συνέδριο. Εδώ με όλα τα φόρουμ Γερμανικό, Γαλλικό, Ιταλικό και Τουρκικό.Δίπλα μου ο γνωστός YouTuber Joe. Πολύ ενδιαφέρουσες ανταλλαγές πληροφορίων, θα ποστάρω προσεχώς.

Προβολή συνημμένου 49966

Ο μπροστα μπροστα με το τατου ποιος ειναι; τρομερο hairline
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Άλλη μια φωτό που φαίνονται πιο καλά. Ο τύπος με το tatto είναι ένας legendary ασθενής του Erdo (τώρα ζει Ισπανία) ο οποίος ήταν και είναι πολύ active σε διαφορά φόρουμ. Πολύ καλή μμ, εξαιρετική δουλειά του Erdo (από τα παλιά). Του Τούρκου admin δεν μου άρεσε, κάνει μπαμ θέλει touch up.

1830A0CF-2195-4B2F-9F01-1B5BECCE4CF5.jpeg
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Πάντως Mod όπως και να το κάνεις μάλλον είσαι ο μαλλίας όλου του συνεδρίου!!

Υπερβάλλεις. Τον Τούρκο πάντως τον έχω για πλάκα αν και πιστεύω ότι αν κάνει ένα touch up 300-400g στην hairline θα γίνει πολύ καλός. Του λείπει φυσικότητα και πυκνότητα σε critical σημεία.
 

bobby

Well-Known Member
Το πρόβλημα του Τούρκου, πετά από ένα μικρό touch up όπως ορθά λέει ο @CVIAL, είναι η φυσικοτητα……. Αυτό δεν ξέρω αν διορθώνεται…. Κάνει μπαμ η ΜΜ.
 

chris1908

Member
Τα είπε ο bobby αν και με την φωτογραφία που έχει avatar....... :) δεν υπάρχει φυσικότητα τουλάχιστον από την φωτογραφία που είδαμε....σε κάθε περίπτωση αποκλείεται να μην στο είπαν και οι ίδιοι ότι έχεις φτιάξει μαλλί μπετό!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ManCyprus87

Well-Known Member
Κάποια μελλοντική θεραπεία συντήρησης των μαλλιών συζητήθηκε στο συνέδριο ή θα παίζουμε μπάλα με φίνα μέχρι το 2037;
 

bobby

Well-Known Member
Τα είπε ο bobby αν και με την φωτογραφία που έχει avatar....... :) δεν υπάρχει φυσικότητα τουλάχιστον από την φωτογραφία που είδαμε....σε κάθε περίπτωση αποκλείεται να μην στο είπαν και οι ίδιοι ότι έχεις φτιάξει μαλλί μπετό!!
Φίλε μου παναθηναϊκέ, υπάρχουν πράγματα που μας ενώνουν, αν εστιάζαμε σε αυτά (όχι μόνο εμείς αλλά όλος ο κόσμος) θα ζούσαμε σε ένα πιο όμορφο κόσμο!
 

ApofasismenosPsyxakias

Καραφλοφυτευθείς Νεο-Κουκλεντές
Μια απορία για τις ακούρευτες ΜΜ : αφού τα φυτεμένα θα πέσουν 2-3 φορές μέχρι να βγουν γερές 'κανονικές' τρίχες, δεν θα φαίνεται απαίσιο να 'χεις ας πούμε μαλλί 10 πόντους και μπροστά να'ναι 2-3; Ποιά η λογική δηλαδή; Να δεις το αποτέλεσμα να χαρείς και να πέσουν στο μήνα, δίμηνο, να ξυριστείς και μετά να φυτρώσεις κανονικά στο χρόνο πάνω;

ΥΓ Δεν ξέρω πώς φαίνεται από κοντά, αλλά εγώ να μοστράρω μαλλί σαν τον Τούρκο και θα σφάξω δύο κοκκόρια ασούμ. Εντάξει, αν το λεπτολογήσουμε, προφανώς είναι πολύ κάτω η hairline για την ηλικία του κουτουλού κουτουλού, αλλά ο άνθρωπος φαίνεται να 'χει μαλλί τούμπανο (ειδικά σε ένα 'νορμάλ' άνθρωπο που δεν είναι υψηλός καραφλομύστης), δεν τον κοιτάζεις να πεις 'Α τον κακομοιράκο τον κουκλοφυτεμένο'.
 
Μπλουζα