Kintor Pyrilutamide

feanor

Active Member
μηπως γνωριζουμε την πορεια του φαρμακου? επισης σε χαπι ενδεικνυται?δλδ σε ποσο καιρο δινει αποτελεσματα επισης η φαση 3 ειναι πριν παρει εγκριση?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ApofasismenosPsyxakias

Καραφλοφυτευθείς Νεο-Κουκλεντές
Ρε Λέγκβεγκ στην καρδιά μου σ'έχω, τί νηματάρες πας κι ανοίγεις. Έτσι και σε πετύχαινα πριν 12-13 χρόνια στο φόρουμ, μαζί θα παραγγέλναμε τη Γουχανέζικη σκόνη.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Ρε Λέγκβεγκ στην καρδιά μου σ'έχω, τί νηματάρες πας κι ανοίγεις. Έτσι και σε πετύχαινα πριν 12-13 χρόνια στο φόρουμ, μαζί θα παραγγέλναμε τη Γουχανέζικη σκόνη.
Κομπρέντε ότι και τώρα δεν μας σταματάει τίποτα σαικο... Κάτσε να βγουν και τα αποτελέσματα του phase 3 και αν οι αριθμοί βγουν παρόμοιοι με τα αρχικά phases ( αύξηση διαμέτρου της τρίχας, regrowth και μόνο S.E. τη ξηροδερμία ) έχω παραγγείλει 2 μπουκαλάκια για μένα και για σένα να γίνει πανικός. Θα σκάσεις μύτη γιαμαν και δε θα έχει που να βάλει τα grafts, θα έχεις γίνει σαν τον Ντόρσει εχθές !
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
@Legwg James γερά την ΑΓΑ χτύπησε ξανά!
Μονάχα εσύ αδελφέ, χτύπα την αλύπητα για όλα τα κακά που μας έχει κάνει!
Θα κάνουμε δικό μας Lab αδερφέ και θα την κάνουμε ασήκωτη από τις μάπες. Θα σαι ο πρώτος άνθρωπος παγκοσμίως που θα κερδίσει όλους τους θύλακες του πίσω, σε πιστεύουμε !
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Καλησπέρα μάγκες. Μίνι update. Το binding affinity του pyrilutamide βρίσκεται στο 0.28nM ! Αυτό σημαίνει ότι έχει καλύτερο efficiency στο να εισέρχεται στους υποδοχείς ακόμα και από την ίδια την DHT !!!!!! Πρακτικά αυτό σημαίνει πως η DHT δεν θα μπορεί να εισέλθει στους υποδοχείς όσο χρησιμοποιείται το pyri ! Τάδε έφη στέλεχος της Κιντορ ανεπίσημα πριν λίγες μέρες. Τα αποτελέσματα του phase 2 βγαίνουν τον επόμενο μήνα. Fingers crossed !

Υ.Γ. Είναι λογικό να αναρωτιέται κάποιος που ακριβώς θα διοχετεύεται όλη αυτή η DHT που δεν θα έχει πλέον επαφή με τους υποδοχείς στο σκαλπ. Το πιθανότερο είναι να πηγαίνει στους όρχεις βοηθώντας περαιτέρω στην εκσπερμάτιση και στις στύσεις ! Ακούγεται πολύ καλό για να ναι αληθινό αλλά εδώ να αναφέρω πως περισσότερη DHT στα μπαλάκια κάτω επί σειρά ετών δεν ξέρω τι κουσούρια μπορεί να βγάλει μελλοντικά. Αυτό ψάχνουν και οι της Kintor. Θα σας ενημερώνω εδώ για ότι καινούργιο και θα προσπαθήσω να απαντώ σε όποια απορία τύχει να έχετε. Όλη η παγκόσμια κοινότητα πάντως στο θέμα τριχόπτωσης παρακολουθεί τις εξελίξεις στα κάγκελα.
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Ευχαριστούμε που μας ενημερώνεις και που είσαι πάντα στην πρώτη γραμμή αδελφέ @Legwg James .
Αναμένουμε να δούμε αποτελέσματα αυτού του προιόντος και να αξιολογηθεί το long-term efficacy , καθώς εκεί είναι το κλειδί, και που άλλα προιόντα πλην της φίνας δεν το πέτυχαν ουσιαστικά τόσα χρόνια.
 

feanor

Active Member
Eγω θελω πολυ να δω πρωτον την ασφαλεια του φαρμακου που μαλλον ειναι και δευτερον τι ποσοστα regrowth αν ειναι δυνατον επιτευχθουν. Κυριος στοχος θεωρω για το προιον ειναι η ασφαλεια μακροπροθεσμα γιατι με βαση αυτα που ειπε ο Τζειμς την ΑΓΑ την σταματαει εντελως αφου εχει καλυτερη συμπεριφορα προσδεσης στον υποδοχεα απο την ιδια την ορμονη Τωρα για να ειναι σε τοσο προχωρημενη φαση στην Κινα λογικα εξεταζουν θεματα ασφαλειας.΄Ειδωμεν
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Γενικότερα το φάρμακο το τρέχουν φουλ απ'οσο παρατηρώ γιατί στην Κίνα ψάχνουν απεγνωσμένα λύση για τη φαλάκρα. Αν δεν κάνω λάθος στην κουλτούρα της η φαλάκρα ναι μεν είναι αποδεκτή αλλά δεν την θεωρούν και ιδιαίτερα τιμητική.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

feanor

Active Member
Γενικότερα το φάρμακο το τρέχουν φουλ απ'οσο παρατηρώ γιατί στην Κίνα ψάχνουν απεγνωσμένα λύση για τη φαλάκρα. Αν δεν κάνω λάθος στην κουλτούρα της η φαλάκρα ναι μεν είναι αποδεκτή αλλά δεν την θεωρούν και ιδιαίτερα τιμητική.
σαμουραι=μαλλια
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Στην ανάπτυξη του pyri συνδράμει και η Sinopharm η οποία είναι η μεγαλύτερη φαρμακοβιομηχανια της Κίνας.
 

dlazaros

Well-Known Member
'Αντε να δούμε αν θα σπάσουν το σχεδόν 30ετές "κατεστημένο" της φίνας..
Κοίταξε, λογικό είναι να "σπάσει" και σύντομα. Όταν με έβαλε και διάβαζα ο Λέγκβεγκ (μου αρέσει έτσι... μου κάνει βίκινγκ!) κατάλαβα τον τρόπο δράσης και είναι πάνω στην αρχή που δουλεύουν πολλές τεχνολογίες τον τελευταίο καιρό συμπεριλαμβανομένου και του εμβολίου του κόβιντ και το επερχόμενου εμβολίου για μερικούς καρκίνους. Με λίγα και "μπακαλίστικα" λόγια βρήκαν τρόπο να μπλοκάρουν τους υποδοχείς σε διάφορα κύτταρα οι οποίοι περιλαμβάνουν HIV, καρκίνο προστάτη, ΑΑ, Θυλώματα κλπ. με αποτέλεσμα να μην έχουν που να "παρκάρουν" οι πρωτείνες που δεν θέλουμε. Εν ολίγης, βάζουν χημικές "τάπες" στις υποδοχές που θέλουν να μπλοκάρουν.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Κοίταξε, λογικό είναι να "σπάσει" και σύντομα. Όταν με έβαλε και διάβαζα ο Λέγκβεγκ (μου αρέσει έτσι... μου κάνει βίκινγκ!) κατάλαβα τον τρόπο δράσης και είναι πάνω στην αρχή που δουλεύουν πολλές τεχνολογίες τον τελευταίο καιρό συμπεριλαμβανομένου και του εμβολίου του κόβιντ και το επερχόμενου εμβολίου για μερικούς καρκίνους. Με λίγα και "μπακαλίστικα" λόγια βρήκαν τρόπο να μπλοκάρουν τους υποδοχείς σε διάφορα κύτταρα οι οποίοι περιλαμβάνουν HIV, καρκίνο προστάτη, ΑΑ, Θυλώματα κλπ. με αποτέλεσμα να μην έχουν που να "παρκάρουν" οι πρωτείνες που δεν θέλουμε. Εν ολίγης, βάζουν χημικές "τάπες" στις υποδοχές που θέλουν να μπλοκάρουν.
Το βλέπεις να κυκλοφορεί Λάζαρε το pyri ;
 
Μπλουζα