Διασημοι/Celebrities

Rhcp

Member
Γαμώ τις μεταμοσχεύσεις ο Χολντινγκ. Φοβερή ΜΜ. Σχεδόν του επέστρεψε το μαλλί στο επίπεδο του 2017 που ήταν NW0 με τοπ πυκνότητα. Βέβαια ο χόλτινγκ είναι και ΓΑΜΩ τους αμυντικούς. Κυριολεκτικά, όχι μεταφορικά :p
Νταξει τι να πω και εγώ που είμαι Έβερτον. Έχω δει πολύ χειρότερα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dim d

Well-Known Member
Γαμώ τις μεταμοσχεύσεις ο Χολντινγκ. Φοβερή ΜΜ. Σχεδόν του επέστρεψε το μαλλί στο επίπεδο του 2017 που ήταν NW0 με τοπ πυκνότητα. Βέβαια ο χόλτινγκ είναι και ΓΑΜΩ τους αμυντικούς. Κυριολεκτικά, όχι μεταφορικά :p
Μετριος κι ειμαι αρσεναλ.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
σε ομαδα δεκαδας ισως κανει για 4αδα οχι.
Ισως μονο στη Νιουκαστλ στη θέση του Schar. Ακομα και στη Μπραιτον με Ντανκ και Γουεμπστερ για βασικούς δεν χωράει στο αρχικό σχήμα.. Για Γουλβς με Κοουντι και και Κιλμαν όπως και στη Γουεστ Χαμ με Zουμα και Ντιοπ ούτε για πλάκα.
 

Kostas97

Well-Known Member
Βλεποντας καποια στορυ του Τουλιατου παρατηρησα οτι ο Αλεξανδρου τον επισκεφτηκε. Σε ενα απο τα χαρτια που του εδωσε ο Τουλιατος, γραφει PCT :D
 

Gianney

Well-Known Member
Βλεποντας καποια στορυ του Τουλιατου παρατηρησα οτι ο Αλεξανδρου τον επισκεφτηκε. Σε ενα απο τα χαρτια που του εδωσε ο Τουλιατος, γραφει PCT :D
Πριν λίγο είδα τον Αλεξάνδρου και μετά τους σολομούς κτλ χαχα
 

Kostas97

Well-Known Member
Επειδη εδω ειχε γίνει μια συζητηση περι πρωτεινης κλπ. Σας ανεβαζω τις αποψης γιατρου. Επειδη δεν ξερω για πνευματικα κλπ. Τουλιατος ονομαζεται και τις εχω παρει απο συγκεκριμενη σελιδα περι γυμναστικης, δεν ξερω αν κυκλοφορουν και αλλου. Ο @Gianney ισως γνωριζει.

Απο οσα εχω διαβασει και ακουσει απο αλλους γνωστες του χωρου επιβεβαιωνω οσα αναφερονται, το λεω αυτο καθως τιποτα δεν μπορεις να το παιρνεις ως θεσφατο, ποσω μαλλον στα επιστημονικα θεματα, οταν δεν υπαρχουν αναφορες σε ερευνες.

Καλο βραδυ!

1652300121046.png
1652300277917.png
 
Τελευταία επεξεργασία:

alex7

Well-Known Member
Επειδη εδω ειχε γίνει μια συζητηση περι πρωτεινης κλπ. Σας ανεβαζω τις αποψης γιατρου. Επειδη δεν ξερω για πνευματικα κλπ. Τουλιατος ονομαζεται και τις εχω παρει απο συγκεκριμενη σελιδα περι γυμναστικης, δεν ξερω αν κυκλοφορουν και αλλου. Ο @Gianney ισως γνωριζει.

Απο οσα εχω διαβασει και ακουσει απο αλλους γνωστες του χωρου επιβεβαιωνω οσα αναφερονται, το λεω αυτο καθως τιποτα δεν μπορεις να το παιρνεις ως θεσφατο, ποσο μαλλον στα επιστημονικα θεματα, οταν δεν υπαρχουν αναφορες σε ερευνες.

Καλο βραδυ!

Προβολή συνημμένου 48951Προβολή συνημμένου 48953
Εγώ τα λέω και μου λένε ότι είναι παραλογισμός οι μελέτες και αυτά που λένε οι γιατροί λάθος
 

giannis1991

Well-Known Member
Ρε παιδια μην τρελαινεστε με την πρωτεινη...1,5 με 2 το πολυ γραμμαρια ανα κιλο σωματικου βαρους ειναι υπεραρκετα...2 γραμμαρια ομως θα παρει καποιος που ξερει οτι ειναι υγιης ,ξερει να γυμναζεται και ολο το know how περι γυμναστηριου και διατροφης...Αλλιως δεν εχει νοημα...Ισα ισα το αντιθετο...
Αυτα τα 3 γραμμαρια ειναι η ΄΄υπερβολη΄΄ των bodybuilder που ειναι σε ακραια γραμμωση και για να μη χαθει μυικος ιστος ανεβαζουν πρωτεινη καθως ο υδατανθρακας ειναι μηδαμινος...Ειδικα οταν κοβουν και το νερο πριν τον αγωνα ειναι για κλαμματα!
 

giannis1991

Well-Known Member
@Neverwinter Για την κρεατινη θα σου πω εμπειρικα οτι δεν προκαλει τριχοπτωση...Το ειχαμε αναλυσει και παλιοτερα με τον tropheus...Η ποσοτητα που ανεφερες κιολας ειναι κατω απο την ημερησια...Αν δεν εχεις προβλημα με νεφρα παιρνεις αφοβα...Απλα εγω κατασταλαξα οτι αυτο το συμπληρωμα δεν πολυαξιζει τελικα...
Για την μονουδρικη αναφερομαι που μονο νερα σε γεμιζει!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Kostas97

Well-Known Member
Ρε παιδια μην τρελαινεστε με την πρωτεινη...1,5 με 2 το πολυ γραμμαρια ανα κιλο σωματικου βαρους ειναι υπεραρκετα...2 γραμμαρια ομως θα παρει καποιος που ξερει οτι ειναι υγιης ,ξερει να γυμναζεται και ολο το know how περι γυμναστηριου και διατροφης...Αλλιως δεν εχει νοημα...Ισα ισα το αντιθετο...
Αυτα τα 3 γραμμαρια ειναι η ΄΄υπερβολη΄΄ των bodybuilder που ειναι σε ακραια γραμμωση και για να μη χαθει μυικος ιστος ανεβαζουν πρωτεινη καθως ο υδατανθρακας ειναι μηδαμινος...Ειδικα οταν κοβουν και το νερο πριν τον αγωνα ειναι για κλαμματα!
Απλα ορισμενοι 25-30% λίπος μπερδευονται και κανουν το βαρος χ 1,5 χ 2 κλπ.
Στην ουσια ο πολλαπλασιασμος αφορα αλιπη σωματικη μαζα.
 

giannis1991

Well-Known Member
Σωστα Κωστα...Για αυτο λεω τα 2 γρ ειδικα για αλιπη ειναι υπεραρκετα και για να τα χρειαζεσαι παει να πει οτι κανεις βαρη 4-5 φορες την εβδομαδα(αναλογα και τι κανεις βασικα) και παιζεις μεχρι εξαντλησης!
 

dim d

Well-Known Member
παιδια ενα σκουπ ( 30 πρπ) γρ που εχουν σαν μετρηση οι πιο πολλες για καποιον που αθλειται ερασιτεχνικα ειναι μια χαρα.
 

ApofasismenosPsyxakias

Καραφλοφυτευθείς Νεο-Κουκλεντές
Ρε παιδιά αμαρτία να λέτε τα μπιλντέρικα σε τόσο τρολερό νήμα. Μας επαναφέρω στην τάξη :

Γλίτσας Χαραλαμπίδης. 2-3 ΜΜ ως τώρα, με την τελευταία να δείχνει η πιο γερή. Πιθανή χρήση Τόπικ. Στα τελευταία επεισόδια του 'Τα Καλύτερά Μας Χρόνια' διαφαινόταν και κοκκινίλα στη γραμμή της hairline, πιθανώς δίνοντας ένα πρόσφατο touch-up. Δυνατό αποτέλεσμα πάντως σαν σύνολο για 50φεύγα τύπο.


765-min.jpg
 

tamaliamoupiso

Well-Known Member
Αυτή πάντως η οριοθετημένη αφύσικα αψεγάδιαστη hairline μου θυμίζει κούκλα και όχι άνθρωπο.
 

ApofasismenosPsyxakias

Καραφλοφυτευθείς Νεο-Κουκλεντές
Μπα, προσωπικά και έχοντας υποφέρει ως ναρκισσόφλωρος καριέρας από την καραφλοτιμωρία του Αλλάχ, καθόλου δεν θα με χαλάσει αν μου φυτέψουν τέτοια χερλάιν. Έχω καημό να με δω σε φωτογραφία σαν άνθρωπο με κανονικά μαλλιά και όχι σαν εκτυφλωτικό καραφλόταψο.
 

giannis88test

Active Member
Μπα, προσωπικά και έχοντας υποφέρει ως ναρκισσόφλωρος καριέρας από την καραφλοτιμωρία του Αλλάχ, καθόλου δεν θα με χαλάσει αν μου φυτέψουν τέτοια χερλάιν. Έχω καημό να με δω σε φωτογραφία σαν άνθρωπο με κανονικά μαλλιά και όχι σαν εκτυφλωτικό καραφλόταψο.
Πολλά λάικ για το γλίτσας
 
Μπλουζα