Cvial, dr. jose lorenzo, fue, 976 grafts, 30/8/2021 (3nd operation)

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Σκόπιμα, λόγω χτενίσματος. Έχουν διαφορά 5g. Πάντα χτενίζω από αριστερά προς τα δεξιά. Εδώ δεν φαίνεται το χτένισμα γιατί είναι προς τα πάνω. Συνήθως τα κάνω πλάγια πάνω με φορά από αριστερά προς τα δεξιά.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ε όταν πίνω κανά καφέ το απογευματάκι στο γραφείο ρίχνω και καμμιά μέτρηση.
 

platanos

Well-Known Member

Συνημμένα

  • paxinou-1200x817.jpg
    paxinou-1200x817.jpg
    123.5 KB · Προβολές: 55

tamaliamoupiso

Well-Known Member

Μάλιστα. Υποθέτω και της ίδιας οικογένειας. Γνωρίζεις αν ξέρει να εκτιμάει το μεσογειακό ταμπεραμέντο;

Και κάτι τελευταίο για να μην σε κουράζω. Γνωρίζεις αν μετράει δότριες; Κάτι σαν τον Φιούρι της HDC;
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Και κάτι τελευταίο για να μην σε κουράζω. Γνωρίζεις αν μετράει δότριες; Κάτι σαν τον Φιούρι της HDC;

Όχι, αλλά μετράει πολύ γρήγορα και με ακρίβεια δέσμες από χαρτονομίσματα.
 

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Πρόβλημα ή μη, εγώ οφείλω να μεταφέρω ότι έχει υποπέσει στην αντίληψή μου.
 

oreo

Well-Known Member
Προβολή συνημμένου 48659

Αρχηγέ, για δώσε πληροφορίες (αστικού περιεχομένου).
Ενας έρωτας που δεν πρόλαβε να ανθίσει.
Ένα φριχτό παιχνίδι της μοίρας , τους κράτησε χώρια.
Αυτός αρνητής του κατεστημένου και της παγκοσμιοποίησης.
Αυτή καριερίστα στο μέτρημα ευρωδεσμίδων.
Μια αναπάντεχη συνάντηση και ένα χάιδεμα της δότριας περιοχής, ήταν αρκετό για να ξυπνήσει το πάθος.
Θα καταφέρουν να ξεπεράσουν τα προβλήματα της φύτρωσης και του σχεδιασμού hairline ?
Ο tamaliamoupiso πρωταγωνιστεί στην νέα τηλενουβέλα , "Pilar , μοναδική μου αγάπη".
Μείνετε συντονισμένοι.
 

Kostas97

Well-Known Member
Ενας έρωτας που δεν πρόλαβε να ανθίσει.
Ένα φριχτό παιχνίδι της μοίρας , τους κράτησε χώρια.
Αυτός αρνητής του κατεστημένου και της παγκοσμιοποίησης.
Αυτή καριερίστα στο μέτρημα ευρωδεσμίδων.
Μια αναπάντεχη συνάντηση και ένα χάιδεμα της δότριας περιοχής, ήταν αρκετό για να ξυπνήσει το πάθος.
Θα καταφέρουν να ξεπεράσουν τα προβλήματα της φύτρωσης και του σχεδιασμού hairline ?
Ο tamaliamoupiso πρωταγωνιστεί στην νέα τηλενουβέλα , "Pilar , μοναδική μου αγάπη".
Μείνετε συντονισμένοι.
Στιχουργός: Oreo(s)
Μουσική: Ξαρχάκος
Όνειρον!!!!
 

Gianney

Well-Known Member
Μοντ εσύ του πες για την Χερλαιν του Λορέντζο;Πάντως ο σχεδιασμός γενικά,έτσι όπως την σχεδιάζει την hairline, λίγο χάνει για μένα.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Gianney ναι, είναι δική μου απόφαση και έχει σχέση με το τι μου αρέσει και τι είχα στα νιάτα μου. Αντιλαμβάνομαι ότι ο καθένας έχει άλλη απαίτηση για αυτό είναι καλό να την συζητά μαζί του (το έχω πει σε όλους όσους έκαναν μμ). Καλό είναι να έχουν έρθει προετοιμασμένοι και ειδικά όταν στο φόρουμ έχουν μια επαφή με το αντικείμενο. Επίσης να έχεις υπόψιν σου ότι για να αποκομίσεις μια πλήρη αίσθηση για το πως φαίνεται η hairline πρέπει κάποιον να τον δεις από κοντά 3D και σε απόσταση κοινωνικής επαφής (περίπου 1-1.5μ).
 

Gianney

Well-Known Member
Gianney ναι, είναι δική μου απόφαση και έχει σχέση με το τι μου αρέσει και τι είχα στα νιάτα μου. Αντιλαμβάνομαι ότι ο καθένας έχει άλλη απαίτηση για αυτό είναι καλό να την συζητά μαζί του (το έχω πει σε όλους όσους έκαναν μμ). Καλό είναι να έχουν έρθει προετοιμασμένοι και ειδικά όταν στο φόρουμ έχουν μια επαφή με το αντικείμενο. Επίσης να έχεις υπόψιν σου ότι για να αποκομίσεις μια πλήρη αίσθηση για το πως φαίνεται η hairline πρέπει κάποιον να τον δεις από κοντά 3D και σε απόσταση κοινωνικής επαφής (περίπου 1-1.5μ).
Εσένα σου πάει μοντ αυτός ο σχεδιασμός, θυμάμαι και για το window την μυτούλα που ήθελες εμπρός και όντως είναι ωραία.Ναι σε αυτό π είπες έχεις δίκιο ,άλλο φωτό και άλλο live
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Στην φώτο (και ειδικά αυτές που ποστάρουμε εδώ) βλέπεις τον άλλο σε τέτοιο ζουμ που δεν θα τον δεις ποτέ στην ζωή σου. Αντίθετα στην πραγματική ζωή το μόνο που βλέπεις είναι ένα περίγραμμα σε σχέση με μάτια, μέτωπο, πρόσωπο. Εκεί πλέον σημασία έχουν άλλα πράγματα.
 
Μπλουζα