Pan77, FUE, 3871g, 1-2/9/2021

aeratos28

Just aeratos
@CVIAL, τι θα γίνει με τον τύπο?? Να απαντήσω όπως πρέπει και ξέρω? Και να ανεβάσει τα περιστατικά που λέει ότι κρέμασα κόσμο..αν δεν τα ανεβάσεις θα τα πούμε πολύ διαφορετικά γτ παραγινε το κακό με εσάς..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Την επόμενη φορά που θα πεις μαλακία για μένα ,θα σου απαντήσω όπως σου πρέπει..ανέβασε ποιους ανθρώπους έχω κρεμάσει εγώ εδώ μέσα κοντα 10 χρόνια που είμαι εδώ,και βρες μου τα μνμ που το παίζω πως τα ξέρω όλα..βρωμάει η όλη φάση η δική σου τυπε..σκιές δεν πάω να ρίξω πουθενά..αν διαπιστωθεί ότι είναι θέμα του γιατρου,θα τον σταυρώσω..όπως όλους..και μάζεψε τη γλώσσα σου τελευταία φορα στο λέω..για να μην αρχίσω να χαρακτηρίζω και εγώ
Δεν διαβάζεις τίποτα καλά και λες μόνο αερολογίες, εξού μάλλον και το αεράτος. Πάλι λάθος έκανες. Και για την ''φύτρωση'' του 4μηνου έγραψα στην ίδια ανάρτηση δύο σελίδες πριν και πως την εξηγώ και σε τι οφείλεται, πάντα κατά την δική μου άποψη. Ή δεν ξέρεις να διαβάζεις ή ξέρεις και δεν καταλαβαίνεις άρα είσαι βλάκας ή εσύ μας λες τα δικά σου (και όχι εγώ όπως είπες) και μας το παίζεις τρελίτσα και ότι τα ξέρεις όλα εδώ μέσα. Τα δικά μου λεγόμενα είναι τελείως ανεξάρτητα και αντικειμενικά τα ξέρω από πρώτο χέρι καθώς εγώ είμαι ο παθών εδώ. Άλλο αν δεν σου αρέσουν αυτά που γράφω. Εκτός αν θέλεις να γράφουμε μόνο ότι σου αρέσουν και με αυτά που συμφωνείς. Με πολύ λιγότερα έχεις ''κρεμάσει'' κόσμο εδώ μέσα δικαίως ή αδίκως δεν ξέρω και δεν με ενδιαφέρει αλλά τώρα ψάχνεις να βρεις το παραμικρό για να ρίξεις λάσπη και να δημιουργήσεις σκιές.

Ελπίζω μετά την συνάντηση με τον CVIAL όσοι φοράνε παντελόνια να βγούνε και να πούνε πόσο λάθος έκαναν για αυτά που είπαν (παραμύθια της χαλιμάς, στημένος από άλλη κλινική, δεν έκανε μμ στον τυρκαλά κλπ.). Όσοι δεν φοράνε και δεν θέλουν να παραδεχτούν το λάθος τους ας κρυφτούνε στα λαγούμια τους ούτως ή άλλως είναι πλέον δακτυλοδεικτούμενοι στο forum.
 

Pan77

Active Member
Αεράτε τις απειλές και τις ψευτομαγκιές σου αλλού και εκεί που σε παίρνουν. Αν αυτή είναι η τακτική σου όταν κάποιος σου απαντάει με επιχειρήματα, τζάμπα κόπος σε εμένα δεν πιάνει. Και μην πας να μπουρδελιάσεις την παρουσίαση για να την κλειδώσει ο Cvial. Ούτε με νοιάζει τι θα γράψεις, ούτως ή αλλώς τα έχουν γράψει όλα εδώ για εμένα, ούτε τι θα κάνεις.
 

Gianney

Well-Known Member
Αεράτε τις απειλές και τις ψευτομαγκιές σου αλλού και εκεί που σε παίρνουν. Αν αυτή είναι η τακτική σου όταν κάποιος σου απαντάει με επιχειρήματα, τζάμπα κόπος σε εμένα δεν πιάνει. Και μην πας να μπουρδελιάσεις την παρουσίαση για να την κλειδώσει ο Cvial. Ούτε με νοιάζει τι θα γράψεις, ούτως ή αλλώς τα έχουν γράψει όλα εδώ για εμένα, ούτε τι θα κάνεις.
Πάντως όλα πρέπει να μένουν ανοιχτά όπως του jacksmith του aldo το δικό σου νήμα και άλλων, ώστε να ναι δίκαιο αλλά και να παρέχουν γνώσεις.
 

aeratos28

Just aeratos
Ποια επιχειρήματα ρε,? Τουρλουμπουκι τα έχεις κάνει και νομίζεις ότι έχεις επιχειρήματα..εσύ το κάνεις αυτό,προσπαθείς να μπουρδελιασεις το νήμα βρίζοντας με..τα βλάκας κτλ να τα πεις εκεί που φτάνει η γλώσσα σου.και όχι σε μένα..ο ψευτομαγκας είσαι εσύ,που βρίζεις πίσω από ένα πληκτρολόγιο..εγώ δεν σε έβρισα ..εσύ ξεκινησες και συνεχίζω να μην σου απαντάω έτσι ώστε να μην κλείσει το νήμα..είπα πιο πίσω στον cvial ,να κάνετε την συνάντηση και αν φανεί ιατρικό λάθος θα δικαστεί ο γιατρός..βλέπεις να θέλω να κλείσει το νήμα σου .έχεις πρόβλημα τότε.
Αεράτε τις απειλές και τις ψευτομαγκιές σου αλλού και εκεί που σε παίρνουν. Αν αυτή είναι η τακτική σου όταν κάποιος σου απαντάει με επιχειρήματα, τζάμπα κόπος σε εμένα δεν πιάνει. Και μην πας να μπουρδελιάσεις την παρουσίαση για να την κλειδώσει ο Cvial. Ούτε με νοιάζει τι θα γράψεις, ούτως ή αλλώς τα έχουν γράψει όλα εδώ για εμένα, ούτε τι θα κάνεις.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

panos1234

Well-Known Member
Κάνεις μια επίθεση στον @vlafo και τον απειλείς πως θα βγάλεις τα πμ σας στην φόρα,στα βγάζει ο ίδιος και ότι ακριβώς σου είπε,δεν το σχολιάζεις καν.
Και τι να πεις άραγε?
Προσπαθείς να δημιουργήσεις εντυπώσεις σε έναν άνθρωπο που δεν έχει κανένα οικονομικό όφελος και τον κατηγορείς πως κάνει πλάτες υπέρ του Τυρκαλα.
Εσύ Παν που θεωρείς τον εαυτό σου λογικό- έξυπνο και ποντάρεις το κεφάλι σου και την εικόνα σου για να κάνεις μμ,πως στέλνεις μηνύματα προσωπικά και εμπιστεύεσαι κάποιον που δεν γνωρίζεις?
Επειδή και εγώ έστειλα μήνυμα στον @vlafo πριν αποφασίσω να την κάνω στον Τυρκαλα,ΔΕΝ ένιωσα ΠΟΤΕ πως προσπαθεί να με πείσει να πάω με το ζόρι εκεί.
Άσε λοιπόν τις εντυπώσεις και τις εξυπνάδες,δεν είσαι κανένα παιδάκι που σε ξεγέλασε κάποιος και με το ζόρι πηγές και έκανες κάτι .
Στα είπε όλα όπως έπρεπε.
Όσο για την σημερινή σου εικόνα ,θα περιμένω να βρεθείς με τον mod να μάθουμε και εμείς τι έχει γίνει.
Δυστυχώς πολλές συμπτώσεις αδερφέ... Εύχομαι να πάνε όλα καλά.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
O Pan77 ήρθε στο γραφείο χθες και τον είδε και ο Λορένζο μετά από μια ακύρωση ενός παιδιού στα προγραμματισμένα cons. Με βάση το πλήρες φωτογραφικό υλικό από τον Μάιο του 2021 (που τον είχε ξαναδεί) τα συμπεράσματα έχουν ως εξής:

1. Όπως του είπε και ο Λορενζο το 6μηνο είναι μια ένδειξη μόνο του που πάει η κατάσταση. Για να τοποθετηθούμε με βεβαιότητα πρέπει να περάσουν 10μήνες. Εκεί πλέον το πράγμα θα έχει δείξει οριστικά.
2. Η δότρια είναι σε πολύ καλή κατάσταση και μακροσκοπικά αλλά και μετά από μικροσκοπική εξέταση (από τον Λορένζο).
3. Η κάλυψη δεν είναι καλή για τα g που μπήκαν (αλλά όπως προείπα πρέπει να περιμένουμε άλλους 3-4 μήνες). Βέβαια η στρατηγική απλώματος σε όλη την περιοχή είναι λάθος και αυτό δεν βοηθάει στην εικόνα.
4. Εκεί που είναι εμφανές ότι υπάρχει θέμα είναι στην μπροστινή περιοχή και ειδικά στο forelock στο οποίο είχε αρκετό μαλλί πριν την μμ. Εκεί είναι εμφανές ότι υπάρχει σημαντικό σοκλος γιατί η εικόνα του με βάση το τι υπήρχε πριν συν το τι μπήκε και το τι υπάρχει τώρα είναι χειρότερη. Κατά το Λορένζο αν ήταν να επανέλθει έπρεπε να είχε γίνει στους 6 μήνες αλλά και πάλι το σίγουρο είναι να περιμένεις 2-3 μήνες ακόμη.
5. Το crown του είναι σε καλύτερη κατάσταση σε σχέση με τις περσινές φώτο πριν την μμ.
6. Η τωρινή εικόνα του δεν είναι καλή γιατί έχει μια ψιλο-σχηματισμένη συμμετρική hairline με μια πολύ διάχυτη αραίωση πιο πίσω κάτι που δεν είναι φυσικό. Φαίνεται ότι έχει κάνει μια μμ που δεν του έχει πετύχει μέχρι στιγμής.
7. Το σημαντικό είναι ότι κατά τον Λορένζο ακόμα και αν τελικά η μμ δεν δώσει κάτι παραπάνω έχει ακόμα επαρκή δότρια για να λύσει το πρόβλημά του.
8. Τα περί "βαλτού" και άλλα μεταφυσικά που έχουν γραφτεί είναι το λιγότερο φαιδρά. Έχω πλήρη στοιχεία του Pan77 από τον 5/2021 που έκανε το cons με τον Λορένζο, της προσπάθειας του να πάει Μαδρίτη που μετέπειτα ακύρωσε και 2-3 pm όταν τελικά την έκανε στον Τιρκάλα μερικούς μήνες μετά. Άρα μιλάμε για πλήρη ταυτοποίηση της διαδρομής του τους τελευταίους 10 μήνες.

IMG_4976.jpeg


IMG_4977.jpeg

IMG_4978.jpeg

IMG_4979.jpeg
 
Τελευταία επεξεργασία:

Gianney

Well-Known Member
O Pan77 ήρθε στο γραφείο χθες και τον είδε και ο Λορένζο μετά από μια ακύρωση ενός παιδιού στα προγραμματισμένα cons. Με βάση το πλήρες φωτογραφικό υλικό από τον Μάιο του 2021 (που τον είχε ξαναδεί) τα συμπεράσματα έχουν ως εξής:

1. Όπως του είπε και ο Λορενζο το 6μηνο είναι μια ένδειξη μόνο του που πάει η κατάσταση. Για να τοποθετηθούμε με βεβαιότητα πρέπει να περάσουν 10μήνες. Εκεί πλέον το πράγμα θα έχει δείξει οριστικά.
2. Η δότρια είναι σε πολύ καλή κατάσταση και μακροσκοπικά αλλά και μετά από μικροσκοπική εξέταση (από τον Λορένζο).
3. Η κάλυψη δεν είναι καλή για τα g που μπήκαν (αλλά όπως προείπα πρέπει να περιμένουμε άλλους 3-4 μήνες). Βέβαια η στρατηγική απλώματος σε όλη την περιοχή είναι λάθος και αυτό δεν βοηθάει στην εικόνα.
4. Εκεί που είναι εμφανές ότι υπάρχει θέμα είναι στην μπροστινή περιοχή και ειδικά στο forelock στο οποίο είχε αρκετό μαλλί πριν την μμ. Εκεί είναι εμφανές ότι υπάρχει σημαντικό σοκλος γιατί η εικόνα του με βάση το τι υπήρχε πριν συν το τι μπήκε και το τι υπάρχει τώρα είναι χειρότερη. Κατά το Λορένζο αν ήταν να επανέλθει έπρεπε να είχε γίνει στους 6 μήνες αλλά και πάλι το σίγουρο είναι να περιμένεις 2-3 μήνες ακόμη.
5. Το crown του είναι σε καλύτερη κατάσταση σε σχέση με τις περσινές φώτο πριν την μμ.
6. Η τωρινή εικόνα του δεν είναι καλή γιατί έχει μια ψιλο-σχηματισμένη συμμετρική hairline με μια πολύ διάχυτη αραίωση πιο πίσω κάτι που δεν είναι φυσικό. Φαίνεται ότι έχει κάνει μια μμ που δεν του έχει πετύχει μέχρι στιγμής.
7. Το σημαντικό είναι ότι κατά τον Λορένζο ακόμα και αν τελικά η μμ δεν δώσει κάτι παραπάνω έχει ακόμα επαρκή δότρια για να λύσει το πρόβλημά του.
8. Τα περί "βαλτού" και άλλα μεταφυσικά που έχουν γραφτεί είναι το λιγότερο φαιδρά. Έχω πλήρη στοιχεία του Pan77 από τον 5/2022 που έκανε το cons με τον Λορένζο, της προσπάθειας του να πάει Μαδρίτη που μετέπειτα ακύρωσε και 2-3 pm όταν τελικά την έκανε στον Τιρκάλα μερικούς μήνες μετά. Άρα μιλάμε για πλήρη ταυτοποίηση της διαδρομής του τους τελευταίους 10 μήνες.

Προβολή συνημμένου 46488

Προβολή συνημμένου 46487
Προβολή συνημμένου 46486
Προβολή συνημμένου 46485
Μακάρι να κάνει το μπαμ τότε στους υπόλοιπους μήνες.Παντως η σανίδα kite πανταχού παρών έτσι χαχα
 

Kostas97

Well-Known Member
Μακάρι να κάνει το μπαμ τότε στους υπόλοιπους μήνες.Παντως η σανίδα kite πανταχού παρών έτσι χαχα
Πρεπει να δοκιμασει και SnowBoard(στην Ελλαδα) εαν δεν το εχει κανε ηδη.
Θα βρει επιπλεον λογους να ερχεται θεωρω.
 

oreo

Well-Known Member
O Pan77 ήρθε στο γραφείο χθες και τον είδε και ο Λορένζο μετά από μια ακύρωση ενός παιδιού στα προγραμματισμένα cons. Με βάση το πλήρες φωτογραφικό υλικό από τον Μάιο του 2021 (που τον είχε ξαναδεί) τα συμπεράσματα έχουν ως εξής:

1. Όπως του είπε και ο Λορενζο το 6μηνο είναι μια ένδειξη μόνο του που πάει η κατάσταση. Για να τοποθετηθούμε με βεβαιότητα πρέπει να περάσουν 10μήνες. Εκεί πλέον το πράγμα θα έχει δείξει οριστικά.
2. Η δότρια είναι σε πολύ καλή κατάσταση και μακροσκοπικά αλλά και μετά από μικροσκοπική εξέταση (από τον Λορένζο).
3. Η κάλυψη δεν είναι καλή για τα g που μπήκαν (αλλά όπως προείπα πρέπει να περιμένουμε άλλους 3-4 μήνες). Βέβαια η στρατηγική απλώματος σε όλη την περιοχή είναι λάθος και αυτό δεν βοηθάει στην εικόνα.
4. Εκεί που είναι εμφανές ότι υπάρχει θέμα είναι στην μπροστινή περιοχή και ειδικά στο forelock στο οποίο είχε αρκετό μαλλί πριν την μμ. Εκεί είναι εμφανές ότι υπάρχει σημαντικό σοκλος γιατί η εικόνα του με βάση το τι υπήρχε πριν συν το τι μπήκε και το τι υπάρχει τώρα είναι χειρότερη. Κατά το Λορένζο αν ήταν να επανέλθει έπρεπε να είχε γίνει στους 6 μήνες αλλά και πάλι το σίγουρο είναι να περιμένεις 2-3 μήνες ακόμη.
5. Το crown του είναι σε καλύτερη κατάσταση σε σχέση με τις περσινές φώτο πριν την μμ.
6. Η τωρινή εικόνα του δεν είναι καλή γιατί έχει μια ψιλο-σχηματισμένη συμμετρική hairline με μια πολύ διάχυτη αραίωση πιο πίσω κάτι που δεν είναι φυσικό. Φαίνεται ότι έχει κάνει μια μμ που δεν του έχει πετύχει μέχρι στιγμής.
7. Το σημαντικό είναι ότι κατά τον Λορένζο ακόμα και αν τελικά η μμ δεν δώσει κάτι παραπάνω έχει ακόμα επαρκή δότρια για να λύσει το πρόβλημά του.
8. Τα περί "βαλτού" και άλλα μεταφυσικά που έχουν γραφτεί είναι το λιγότερο φαιδρά. Έχω πλήρη στοιχεία του Pan77 από τον 5/2022 που έκανε το cons με τον Λορένζο, της προσπάθειας του να πάει Μαδρίτη που μετέπειτα ακύρωσε και 2-3 pm όταν τελικά την έκανε στον Τιρκάλα μερικούς μήνες μετά. Άρα μιλάμε για πλήρη ταυτοποίηση της διαδρομής του τους τελευταίους 10 μήνες.

Προβολή συνημμένου 46488

Προβολή συνημμένου 46487
Προβολή συνημμένου 46486
Προβολή συνημμένου 46485
Διαβάζοντας μέχρι τώρα την κατάσταση νόμιζα οτι ο Pan τρόλαρε την φάση(φαντάζομαι ο οποισδήποτε) κ οτι αποκλείεται να εξελίσσεται έτσι η μετ του. Αφού ήρθε απο εσένα, ταυτίζονται τα λόγια του με την καταστασή του.
Σαν εικόνα είναι σαν να μην έκανε τίποτα κ το πριν είναι ίδιο με το μετά (προσωπικά δεν βλέπω το σοκλος στο φορλοκ, απλά μη φύτρωση. Μπορεί να λανθάνω).
Το οτι υπάρχει αυτή η κατάσταση δημιουργεί πολλά ερωτηματικά, μιας και έδειχνε να υπάρχει δραστηριότητα αλλά δια μαγείας εξαφανίστηκε. Bouklas situation ring a bell ? Είχα πει κ τότε οτι είναι σημαντικό να δούμε τι έφταιξε, αλλά @@ απάντηση. Νομίζω βλέπουμε το ίδιο έργο.
Ο Lorens της Ισπανίας , πως αιτιολόγησε την μέχρι τώρα πορεία ? Αδυνατώ να πιστέψω οτι απλά συνέστησε υπομονή μέχρι το 10μηνο χωρίς να αποφανθεί. Εδώ χρειάζεται εξήγηση για το τι πήγε λάθος, τα buried graft σε τέτοια έκταση , περίεργο ως απίθανο.
Επίσης έχω απορία αν ο Pan έχει ζάχαρο και για το πόσο αναισθησία έφαγε (δεδομένου του pop up, που ανέφερε).
 

alex7

Well-Known Member
Διαβάζοντας μέχρι τώρα την κατάσταση νόμιζα οτι ο Pan τρόλαρε την φάση(φαντάζομαι ο οποισδήποτε) κ οτι αποκλείεται να εξελίσσεται έτσι η μετ του. Αφού ήρθε απο εσένα, ταυτίζονται τα λόγια του με την καταστασή του.
Σαν εικόνα είναι σαν να μην έκανε τίποτα κ το πριν είναι ίδιο με το μετά (προσωπικά δεν βλέπω το σοκλος στο φορλοκ, απλά μη φύτρωση. Μπορεί να λανθάνω).
Το οτι υπάρχει αυτή η κατάσταση δημιουργεί πολλά ερωτηματικά, μιας και έδειχνε να υπάρχει δραστηριότητα αλλά δια μαγείας εξαφανίστηκε. Bouklas situation ring a bell ? Είχα πει κ τότε οτι είναι σημαντικό να δούμε τι έφταιξε, αλλά @@ απάντηση. Νομίζω βλέπουμε το ίδιο έργο.
Ο Lorens της Ισπανίας , πως αιτιολόγησε την μέχρι τώρα πορεία ? Αδυνατώ να πιστέψω οτι απλά συνέστησε υπομονή μέχρι το 10μηνο χωρίς να αποφανθεί. Εδώ χρειάζεται εξήγηση για το τι πήγε λάθος, τα buried graft σε τέτοια έκταση , περίεργο ως απίθανο.
Επίσης έχω απορία αν ο Pan έχει ζάχαρο και για το πόσο αναισθησία έφαγε (δεδομένου του pop up, που ανέφερε).
Λεει ότι χάθηκαν Μαμα μαλλιά λόγω shock loss και μάλλον μόνιμα αφού δεν βγήκαν στο εξάμηνο
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Διαβάζοντας μέχρι τώρα την κατάσταση νόμιζα οτι ο Pan τρόλαρε την φάση(φαντάζομαι ο οποισδήποτε) κ οτι αποκλείεται να εξελίσσεται έτσι η μετ του. Αφού ήρθε απο εσένα, ταυτίζονται τα λόγια του με την καταστασή του.
Σαν εικόνα είναι σαν να μην έκανε τίποτα κ το πριν είναι ίδιο με το μετά (προσωπικά δεν βλέπω το σοκλος στο φορλοκ, απλά μη φύτρωση. Μπορεί να λανθάνω).
Το οτι υπάρχει αυτή η κατάσταση δημιουργεί πολλά ερωτηματικά, μιας και έδειχνε να υπάρχει δραστηριότητα αλλά δια μαγείας εξαφανίστηκε. Bouklas situation ring a bell ? Είχα πει κ τότε οτι είναι σημαντικό να δούμε τι έφταιξε, αλλά @@ απάντηση. Νομίζω βλέπουμε το ίδιο έργο.
Ο Lorens της Ισπανίας , πως αιτιολόγησε την μέχρι τώρα πορεία ? Αδυνατώ να πιστέψω οτι απλά συνέστησε υπομονή μέχρι το 10μηνο χωρίς να αποφανθεί. Εδώ χρειάζεται εξήγηση για το τι πήγε λάθος, τα buried graft σε τέτοια έκταση , περίεργο ως απίθανο.
Επίσης έχω απορία αν ο Pan έχει ζάχαρο και για το πόσο αναισθησία έφαγε (δεδομένου του pop up, που ανέφερε).

Όπως καταλαβαίνεις πολύ καλά ένας γιατρός δεν κάνει κριτική για κάποιον άλλο γιατρό με εικασίες στους 6 μήνες. Ως εκ τούτου η στάση του ειναι απολύτως κατανοητή. Ως προς το forelock λανθανεις, ήταν το μόνο για το οποίο εκφράστηκε με απολυτότητα. Εξάλλου το φωτογραφικό υλικό του προηγούμενου cons (5/2021) το επιβεβαιώνει απόλυτα. Αν
 
Αυτο με το shock loss είναι γενικά συνηθισμένο φαινόμενο και αν ναι, υπάρχει επιστροφή γενικά? Γιατί μπροστά έχασα και εγώ σίγουρα αρκετά μαλλιά από πριν (φυσικά είμαι στους 2.5 μήνες καμιά συσχέτιση με το περιστατικό του παιδιού). Απλά διαβάζω και εδώ για shock loss στο forelock που δεν επανήλθε ποτέ και λίγο σκιάχτηκα είναι η αλήθεια
 
Μπλουζα