ΙΟΥΛΙΟΣ, a step towards the dream, dr Jose Lorenzo, fue, 2601 grafts, 16/09/2021,(1st operation)

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
Χειμώνας του 21 σε βρίσκει ασκεπή,φίλε ιούλιε,νομίζω πως θα είναι και ο τελευταίος χειμώνας που σε βρίσκει έτσι..άντε καλή συνέχεια.
Ευχαριστώ Αεράτε και στα δικά σου!
Και κοίτα μη φτάσεις στην ηλικία μου πρώτα ε!;)
 

alex7

Well-Known Member
Ευχαριστώ Ron το ελπίζω!
Αν και πιστεύω πως το φως εχθρός θα είναι πάντα...
Στο μέλλον ,όταν θα έχεις ολοκληρώσει τις επεμβάσεις ,θα ανεβεί κατακόρυφα τόσο πολύ το ηθικό σου που δεν θα φοβάσαι το δυνατό φως .Να είσαι σίγουρος.
 

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
Ιούλιε
Κάνεις το πρώτο βήμα προς το φεγγάρι,φαντάσου όταν το κατακτήσεις πως θα είναι.
Vlafo μου θυμίζεις τον αθεράπευτα ρομαντικό φίλο μου το Γιάννη(φεγγάρια άστρα γαλαξίες) κι εγώ δεν πάω πίσω βέβαια:rolleyes:
Δυσκολεύομαι πάντως, όπως έχω ξαναπεί να το φανταστώ
 

vlafo

Well-Known Member
Vlafo μου θυμίζεις τον αθεράπευτα ρομαντικό φίλο μου το Γιάννη(φεγγάρια άστρα γαλαξίες) κι εγώ δεν πάω πίσω βέβαια:rolleyes:
Δυσκολεύομαι πάντως, όπως έχω ξαναπεί να το φανταστώ
Δεν απέχω πολύ από αυτό,αλλά αν μου έχεις λίγο εμπιστοσύνη,τότε στο τέλος της διαδρομής θα το δεις ιδίοις όμασι,και θα λες κάποιος από κει μέσα μου το έλεγε κάποτε..
 

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
Στο μέλλον ,όταν θα έχεις ολοκληρώσει τις επεμβάσεις ,θα ανεβεί κατακόρυφα τόσο πολύ το ηθικό σου που δεν θα φοβάσαι το δυνατό φως .Να είσαι σίγουρος.
Οψόμεθα! που λέει και ο Cvial...
(Το έχω ξαναπεί αλλά ταιριάζει)
 

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
Δεν απέχω πολύ από αυτό,αλλά αν μου έχεις λίγο εμπιστοσύνη,τότε στο τέλος της διαδρομής θα το δεις ιδίοις όμασι,και θα λες κάποιος από κει μέσα μου το έλεγε κάποτε..
Όχι κάποιος...Ο Μεγάλος Vlafo:cool::cool:
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
IMG_20220116_150217~2.jpg
IMG_20220115_212734~3.jpg
 

Συνημμένα

  • 20220116_150059.png
    20220116_150059.png
    1.5 MB · Προβολές: 94

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ιούλιε καλή αρχή! Κρίνοντας από την δική μου 1μμ που και σαν έκταση αλλά και σαν αριθμό g ήταν η ίδια θεωρώ ότι πας για την απόλυτη φύτρωση. Η εικόνα για αυτό τον μήνα είναι εξαιρετική, έχει αλλάξει το προσωπό σου.
 

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
Ιούλιε καλή αρχή! Κρίνοντας από την δική μου 1μμ που και σαν έκταση αλλά και σαν αριθμό g ήταν η ίδια θεωρώ ότι πας για την απόλυτη φύτρωση. Η εικόνα για αυτό τον μήνα είναι εξαιρετική, έχει αλλάξει το προσωπό σου.
Με ανησυχούν κάποια κενάκια που βλέπω, αλλά πάλι είναι νωρίς ακόμη.
Όσο για το πρόσωπο , είναι σπουδαίο να μη βλέπεις αυτό που απεχθάνεσαι να βλέπεις.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Έχεις δρόμο μπροστά σου ακόμα. Από τον 6 μήνα και μετά πρέπει να βλέπεις τρίχουλες στα κενάκια. Στην 2η μμ όταν τα ξυρίσεις θα πάρουμε φώτο να τα μετρήσουμε όπως και στην δικιά μου. Αυτός είναι ο απόλυτος έλεγχος.
 

oreo

Well-Known Member
Είναι αντιφατικό το πως το μαύρισμα στο κεφάλι δίνει φως στην διάθεση.
Φαντάσου τι τεράστια αλλαγή θα παίξει όταν μαυρίζει έτσι κ παραπάνω σε συνθήκες που έβαλες απο κάτω.
Σε βλεπω αξύριστο look και biker jacket, αλητεία με την καλή έννοια.
 
Μπλουζα