ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΜΑΛΛΙΩΝ 4070 grafts-Dr ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 13 ΣΕΠ 2021

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Πάντως για να τα λέμε όλα,στην Bhr έκανα με διαφορά το χειρότερο μου cons με τον Cole και τους συγκεκριμένους γιατρούς.
Μου βγάζανε τρίχες σαν τη Γεωργία Βασιλειάδου.
Δυστυχώς ο Cole γέρασε και αποτρελλάθηκε ενώ ήταν τοπ γιατρός
 

Aldo

Well-Known Member
Teo young,

Φίλε με συγχωρείς αλλά κάτι δεν κατλαβαινω καλά εγώ μάλλον!
Στο πρώτο σου νήμα είχες γράψει αυτό(βλέπε φωτό) ότι έχεις πολύ καλή δότρια και Τίγκα στα 4τριχα, και οι κλινικές σου είπαν ότι έχεις πολύ καλή δότρια.
Τι έχει αλλάξει τώρα ;;;
Γιατί λες ότι η bhr σου έβγαλε ότι έχεις κυρίως μονοτριχα … ;;;
δεν μπορώ να κατλαβω που έχει γίνει το μπέρδεμα!
 

Συνημμένα

  • C36D610E-B0FF-45BD-9008-145295537E7E.jpeg
    C36D610E-B0FF-45BD-9008-145295537E7E.jpeg
    144.9 KB · Προβολές: 102

vlafo

Well-Known Member
Ε μην το λες και μικρότερα nw με υποψίες ρετρό κτλ κόβεται αρκετά η δοτρια
Η ρετρό αν είναι μόνο στα αυτιά δεν κόβει τίποτα, ελάχιστα από τη συνολική έκταση.
Αν όμως έχει επεκταθεί παντού,τότε τον εκλαίγανε τον Παναγή.
 

teoyoung

Active Member
Teo young,

Φίλε με συγχωρείς αλλά κάτι δεν κατλαβαινω καλά εγώ μάλλον!
Στο πρώτο σου νήμα είχες γράψει αυτό(βλέπε φωτό) ότι έχεις πολύ καλή δότρια και Τίγκα στα 4τριχα, και οι κλινικές σου είπαν ότι έχεις πολύ καλή δότρια.
Τι έχει αλλάξει τώρα ;;;
Γιατί λες ότι η bhr σου έβγαλε ότι έχεις κυρίως μονοτριχα … ;;;
δεν μπορώ να κατλαβω που έχει γίνει το μπέρδεμα!

Σωστά το λές. Είχα γράψει αυτά που μου είχε πει η κλινική του κ.Αναστασάκη. Πήγα αλλού και μου είπαν άλλα. Τι να κάνω ;
Εσύ πολύ καλά κατάλαβες. Φυσικά ο Ιατρός μου συμφωνεί ότι τα τρίτριχα και τετράτριχα ήταν λίγα τα πρώτα και ελάχιστα τα τελευταία.(αυτό που λέει η BHR ).
Επίσης η 4 στις 5 κλινικές η βαθμολογία της δότριας μου ήταν 6-7 με άριστα το 10.Όπως μου είπαν "δεν είναι αυτή που θέλει ένας χειρουργός αλλά αυτή έχεις τώρα και έτσι με αυτήν θα προχωρήσουμε"
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

karaflomallias

Active Member
Πάντως για να τα λέμε όλα,στην Bhr έκανα με διαφορά το χειρότερο μου cons με τον Cole και τους συγκεκριμένους γιατρούς.
Μου βγάζανε τρίχες σαν τη Γεωργία Βασιλειάδου.
Δυστυχώς ο Cole γέρασε και αποτρελλάθηκε ενώ ήταν τοπ γιατρός
o Cole ξέρουμε αν είναι έλληνας/ ελληνοαμερικάνος από τον ένα γονέα του ; Αν όχι ο Cole ποιο μεγάλο όνομα παγκοσμίως του χώρου είναι μισός Έλληνας ξέρει κάποιος ;
 

Aldo

Well-Known Member
Σωστά το λές. Είχα γράψει αυτά που μου είχε πει η κλινική του κ.Αναστασάκη. Πήγα αλλού και μου είπαν άλλα. Τι να κάνω ;
Εσύ πολύ καλά κατάλαβες. Φυσικά ο Ιατρός μου συμφωνεί ότι τα τρίτριχα και τετράτριχα ήταν λίγα τα πρώτα και ελάχιστα τα τελευταία.(αυτό που λέει η BHR )
Εγώ δεν λέω κάτι, απλά προσπαθώ να κατλαβω τι έχει συμβεί, διότι αλλά ειπώθηκαν στην αρχή όπου θεωρώ ήταν πραγματικά καλά νέα. Ενώ τώρα αναφέρεις ότι όχι τελεικα τα νέα δεν ήταν καλά, και θέλω να κατλαβω τι ακριβώς έχει συμβεί.
Πέσανε από ~δυο τρίχες ανα τριχοθυλακιο όταν πηγές για cons στην bhr ή έπεσαν την ημέρα της επεμβάσεις ;
Μάλλον δεν θα θυμάσαι εσυ καλαα Τεο…
 

oreo

Well-Known Member
Ειλικρινά προσπαθώ αλλά έχω χάσει την μπάλα. Θέλω κυριολεκτικά του κόσμου τα ιδιαίτερα περί ΜΜ. Εξήγησε μου σε παρακαλώ αδερφάκι :)
Αποκλείεται να μην κατάλαβες, γιατί είσαι ξύπνιο παλικάρι. Για χάριν όμως του διάλογου θα πω το εξής. Ο πνιγμένος απο τα μαλλιά του πιάνεται. ;)
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Αποκλείεται να μην κατάλαβες, γιατί είσαι ξύπνιο παλικάρι. Για χάριν όμως του διάλογου θα πω το εξής. Ο πνιγμένος απο τα μαλλιά του πιάνεται. ;)

Ειδα μονο την τελευταια σελιδα οποτε δεν καταλαβα. Παω 2-3 σελιδες πισω και θα επιστρέψω δριμύτερος ;)
 

teoyoung

Active Member
Ειλικρινά προσπαθώ αλλά έχω χάσει την μπάλα. Θέλω κυριολεκτικά του κόσμου τα ιδιαίτερα περί ΜΜ. Εξήγησε μου σε παρακαλώ αδερφάκι :)

O oreo εννοεί, εαν το κατάλαβα καλά, ότι ο καθένας κατά το δοκούν σου ερμηνεύει το αποτέλεσμα της εξέτασης που κάνει στην δότρια περιοχή.Ενώ η δότρια έχει μια και μοναδική εικόνα και ο καθένας όπως τον βοελεύει είτε από άγονοια είτε για άλλο προφανή σκοπό, σου λέει αυτά που θες να ακούσεις.Για αυτό αυτοί που το γνωρίζουν αυτό πάνε-φθανουν και στον MATT (δεν τον γνωρίζω αλλά θα είναι κορυφή για να τον αναφέρουν).
 

oreo

Well-Known Member
O oreo εννοεί, εαν το κατάλαβα καλά, ότι ο καθένας κατά το δοκούν σου ερμηνεύει το αποτέλεσμα της εξέτασης που κάνει στην δότρια περιοχή.Ενώ η δότρια έχει μια και μοναδική εικόνα και ο καθένας όπως τον βοελεύει είτε από άγονοια είτε για άλλο προφανή σκοπό, σου λέει αυτά που θες να ακούσεις.Για αυτό αυτοί που το γνωρίζουν αυτό πάνε-φθανουν και στον MATT (δεν τον γνωρίζω αλλά θα είναι κορυφή για να τον αναφέρουν).
Σχεδόν αυτά που έγραψες, με την προυπόθεση οτι ο πελάτης δεν κάνει λάθος ή κατάλαβε λάθος στην ενημερωσή του. Ο matt δεν είναι κορυφή, απλά ένα παλικάρι που έκανε μετ και προσπαθεί να βγάλει λεφτά απο αυτό. Δεν είναι ιατρός.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
O oreo εννοεί, εαν το κατάλαβα καλά, ότι ο καθένας κατά το δοκούν σου ερμηνεύει το αποτέλεσμα της εξέτασης που κάνει στην δότρια περιοχή.Ενώ η δότρια έχει μια και μοναδική εικόνα και ο καθένας όπως τον βοελεύει είτε από άγονοια είτε για άλλο προφανή σκοπό, σου λέει αυτά που θες να ακούσεις.Για αυτό αυτοί που το γνωρίζουν αυτό πάνε-φθανουν και στον MATT (δεν τον γνωρίζω αλλά θα είναι κορυφή για να τον αναφέρουν).

Εισαι αψογος. Εχει δικιο σε αυτο που λεει ο φιλος Oreo. Εγω βεβαια κατηγορώ και το customer base το οποίο πολλές φορές αν δεν ακούσει αυτό που θέλει μπορεί να γίνει και offended ( δε παει σε εσενα ) . Σημεια των καιρων. Η ολη φαση ειναι δομημενη λαθος. Εσυ να μην αγχωνεσαι , θα πας πολυ καλα.
 
Μπλουζα