Προιόντα styling που πυκνώνουν τα μαλλιά

vlafo

Well-Known Member
Λες να βάζει κρυφά κρέμες ;
Αυτή είναι η αρχή του τέλους να ξέρεις.
Πες τα και στον aerato αυτά γιατί βλέπω τώρα να ασχολείται με τα λέιζερ τα παράτησε τα μαλλιά και δεν τον βλέπω και πολύ καλά.
Έχει εφησυχασθεί.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

oreo

Well-Known Member
Λες να βάζει κρυφά κρέμες ;
Δεν ξέρω, μπόμπα τον είδα πάντως.
Η γιαγιά της γυναίκας μου πάντως, nivea την κλασσική ενυδατική για τα χέρια (στο τσίγκινο κεσεδάκι) , έβαζε στο πρόσωπο της και στον άντρα της, και ήταν και οι 2 με επιδερμίδα μωρού.
 

vlafo

Well-Known Member
H αλήθεια είναι ότι μόνο αυτή βάζω από 18 χρονών μόνο και μόνο λόγω μηχανής για να μη γίνει το δέρμα μου από καοτσούκ.
Τίποτα άλλο.
 

Harris_G

Well-Known Member
Για ημικαραφλες ειναι αυτα τα προιοντα ωστε να βελτιωνουν την εικονα. Αμα ειχαμε μαλλι σαν εσενα oreo θα βαζαμε 888 gel με βρεγμενο μαλλι κιολας να σταζει.
 
  • Like
Reactions: spi

oreo

Well-Known Member
Για ημικαραφλες ειναι αυτα τα προιοντα ωστε να βελτιωνουν την εικονα. Αμα ειχαμε μαλλι σαν εσενα oreo θα βαζαμε 888 gel με βρεγμενο μαλλι κιολας να σταζει.
Spy camera έχεις ρε τρελιάρη ?
Έχω κ εγώ δυστυχώς το θεματάκι μου αλλά είναι επιμελώς καλυμμένο.
 

nik1994

Active Member
Το texturising powder δίνει όγκο και style στο μαλλι, επίσης δε το κολλαει όπως αλλα προϊόντα και δίνει matte finish που ειναι οτι καλυτερο .
Ειναι ιδανικό για κανονικά, λιπαρά, και αδύναμα η με λεπτή τρίχα μαλλια .
Ποιο λες απο ολα?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Gianney

Well-Known Member
Παίδες η πούδρα παιζει να κάθεται στο scalp και να κλείνει πόρους,θύλακες κτλ και να έχουμε θέμα;επίσης να υποθέσω χρειάζεται μετά λούσιμο;
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Φίλε @Legwg James εσύ σίγουρα θα ξες.Τι γνώμη έχεις για την πούδρα;Υποθέτω θα έχεις χρησιμοποιήσει τα πάντα και θα ξες.:cool:

Μάγκες δε ξέρω τι εντύπωση σας έχω δώσει αλλα δεν τα βάζω όλα πάνω μου χαχαχαχα. Περί styling δεν έχω χρησιμοποιήσει ΤΙΠΟΤΑ αδερφε. Φαντάσου δεν εβαζα τίποτα οταν είχα μαλλί κράνος...
Διόρθωση : Έχω βάλει σκόνη πυκνωσης. Ως εκεί.
 

Gianney

Well-Known Member
Μάγκες δε ξέρω τι εντύπωση σας έχω δώσει αλλα δεν τα βάζω όλα πάνω μου χαχαχαχα. Περί styling δεν έχω χρησιμοποιήσει ΤΙΠΟΤΑ αδερφε. Φαντάσου δεν εβαζα τίποτα οταν είχα μαλλί κράνος...
Διόρθωση : Έχω βάλει σκόνη πυκνωσης. Ως εκεί.
Χμ οκ,νομιζα θα κούμπωνες και όλα περί , styling
 

dlazaros

Well-Known Member
Μάγκες δε ξέρω τι εντύπωση σας έχω δώσει αλλα δεν τα βάζω όλα πάνω μου χαχαχαχα. Περί styling δεν έχω χρησιμοποιήσει ΤΙΠΟΤΑ αδερφε. Φαντάσου δεν εβαζα τίποτα οταν είχα μαλλί κράνος...
Διόρθωση : Έχω βάλει σκόνη πυκνωσης. Ως εκεί.
Εγώ με τα μαλλιά μου που δεν έχω αραίωση αλλά έχω σμηγματοροική και το επόμενο πρωί είμαι σαν λαδωμένος ποντικός και δεν κάνω κέφι να λούζομαι κάθε μέρα γιατι τα έχω λίγο μακρύτερα, έλυσα το πρόβλημα μου με τάλκ! Βάζω λίγο στα χέρια και λίγο στο κεφάλι (έχει τρύπες σαν αλατιέρα) και είμαι σούπερ μέχρι και 3 μέρες (βάζω κάθε πρωί μέχρι να λουστώ). Έξτρα μπόνους τα κάνει πιο πυκνά!
Το θέμα είναι οτι τα μαλλιά μου είναι γκρίζα και δεν φαίνεται τίποτα, στα σκούρα μαλλιά λένε να βάλεις λίγο κακάο αλλά δεν ξέρω πως θα είναι.
Αυτό παίρνω 2€, φοβερό άρωμα, το σκέτο μυρίζει σαν μωρό!
 

Συνημμένα

  • 20190521120418_paglieri_felce_azzurra_fresco_talco_150ml.jpeg
    20190521120418_paglieri_felce_azzurra_fresco_talco_150ml.jpeg
    32.1 KB · Προβολές: 30

Gianney

Well-Known Member
Εγώ με τα μαλλιά μου που δεν έχω αραίωση αλλά έχω σμηγματοροική και το επόμενο πρωί είμαι σαν λαδωμένος ποντικός και δεν κάνω κέφι να λούζομαι κάθε μέρα γιατι τα έχω λίγο μακρύτερα, έλυσα το πρόβλημα μου με τάλκ! Βάζω λίγο στα χέρια και λίγο στο κεφάλι (έχει τρύπες σαν αλατιέρα) και είμαι σούπερ μέχρι και 3 μέρες (βάζω κάθε πρωί μέχρι να λουστώ). Έξτρα μπόνους τα κάνει πιο πυκνά!
Το θέμα είναι οτι τα μαλλιά μου είναι γκρίζα και δεν φαίνεται τίποτα, στα σκούρα μαλλιά λένε να βάλεις λίγο κακάο αλλά δεν ξέρω πως θα είναι.
Αυτό παίρνω 2€, φοβερό άρωμα, το σκέτο μυρίζει σαν μωρό!
Άσε φίλε και εγώ μια από τα ίδια.Λιπαρα μαλλιά και πρέπει κάθε μέρα να λουζομαι γιατί αλλιώς με υπολείμματα μινοξιδιλης και λαδιλα ξες..Αυτο είναι σαν το gorilla που ναι ταλκ και το έχουν τιμήσει πολλοί στο φόρουμ;
 

dlazaros

Well-Known Member
Άσε φίλε και εγώ μια από τα ίδια.Λιπαρα μαλλιά και πρέπει κάθε μέρα να λουζομαι γιατί αλλιώς με υπολείμματα μινοξιδιλης και λαδιλα ξες..Αυτο είναι σαν το gorilla που ναι ταλκ και το έχουν τιμήσει πολλοί στο φόρουμ;
Οχι, είναι απλή σκόνη χωρίς κράτημα, αν και κρατάει αρκετά αναλόγως το χτένισμα. Το βάζεις και στα μπαλάκια σου όταν κάνει πολύ ζέστη...
 

Gianney

Well-Known Member
Εγώ με τα μαλλιά μου που δεν έχω αραίωση αλλά έχω σμηγματοροική και το επόμενο πρωί είμαι σαν λαδωμένος ποντικός και δεν κάνω κέφι να λούζομαι κάθε μέρα γιατι τα έχω λίγο μακρύτερα, έλυσα το πρόβλημα μου με τάλκ! Βάζω λίγο στα χέρια και λίγο στο κεφάλι (έχει τρύπες σαν αλατιέρα) και είμαι σούπερ μέχρι και 3 μέρες (βάζω κάθε πρωί μέχρι να λουστώ). Έξτρα μπόνους τα κάνει πιο πυκνά!
Το θέμα είναι οτι τα μαλλιά μου είναι γκρίζα και δεν φαίνεται τίποτα, στα σκούρα μαλλιά λένε να βάλεις λίγο κακάο αλλά δεν ξέρω πως θα είναι.
Αυτό παίρνω 2€, φοβερό άρωμα, το σκέτο μυρίζει σαν μωρό!
Οχι, είναι απλή σκόνη χωρίς κράτημα, αν και κρατάει αρκετά αναλόγως το χτένισμα. Το βάζεις και στα μπαλάκια σου όταν κάνει πολύ ζέστη...
Χαχα είναι για σώμα από το είδα όμως αλλά αφού σου κάνει δουλειά με την λιπαρότητα κλαιν
 
Μπλουζα