Μεταμόσχευση μαλλιών Dr Cinik Κωνσταντινούπολη 4800grafts

paraskevas

New Member
Καλησπέρα φίλε,
Φαίνεται καταπληκτική η δουλειά που σου έχουν κάνει,η αραιωση σου ηταν μεγάλη και τώρα φαίνεται εξαιρετικό.
Δώσε μας παραπάνω πληροφορίες αν θες και πως έμαθες για την κλινική.
Έχουν κάνει δυο φίλοι μου με μικρότερο πρόβλημα από εμένα. Με φέραν σε επαφή με τον έλληνα που συνεργάζεται με την κλινική και Επικοινώνησα μαζί του μέσο viber και με καθοδήγησε σε ότι χρειαζόμουν. Τι άλλο θα μπορούσα να πω. Ήταν όλα πολύ καλύτερα από ότι φανταζόμουν όταν έφτασα εκεί. Δεν περίμενα τέτοια οργάνωση
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

paraskevas

New Member
Παιδιά δεν ξέρω πως το βλέπετε εσείς. Εγω το μόνο που μπορώ να πω για εμένα είναι ότι αυτό που πήρα δεν μου το έδινε καμία κλινική στην Ελλάδα δίστιχος. Και αν κάνω και την δεύτερη που σκέφτομαι τον επόμενο χρόνο θα ξεπεράσω κάθε προσδοκία μου. Έκανα μια επιλογή που στην αρχή με τρόμαζε αλλά όπου κι αν πήγα εδώ στην Ελλάδα είχα την εντύπωση ότι με προετοίμαζαν ψυχολογικά στο να δεχτώ ένα απαράδεκτο αποτέλεσμα σαν καλό. Και ότι το να καλύψουμε όλη την περιοχή θα χρειαζόταν πολλές επεμβάσεις χωρίς καν να πάρω το αποτέλεσμα που πήρα με μια μόνο εμφύτευση στον σινικ. Είμαι Ευχαριστημένος και αυτό μετράει για εμένα μετά από ότι έχω ψάξει και ότι έχω σκεφτεί. Τώρα για την δότρια που λέτε και για άλλες λεπτομέρειες που ίσως αναφέρετε δεν έχω και μεγάλη γνώση αλλά εμένα μου Φαίνονται φυσιολογικά. Δεν καταλαβαίνω κενά ή σημάδια η κάτι περίεργο εκεί. Έτσι μου φαίνονται εμένα. Αν κάτι δεν είναι έτσι ακριβός και κάποιος έμπειρος βλέπει κάτι άλλο πάλι δεν με πειράζει. Όταν βλέπεις το χαμόγελο σου στον καθρέφτη καταλαβαίνεις ότι κάτι καλό έχεις κάνει στον εαυτό σου.
 

jersey

Well-Known Member
Παιδιά δεν ξέρω πως το βλέπετε εσείς. Εγω το μόνο που μπορώ να πω για εμένα είναι ότι αυτό που πήρα δεν μου το έδινε καμία κλινική στην Ελλάδα δίστιχος. Και αν κάνω και την δεύτερη που σκέφτομαι τον επόμενο χρόνο θα ξεπεράσω κάθε προσδοκία μου. Έκανα μια επιλογή που στην αρχή με τρόμαζε αλλά όπου κι αν πήγα εδώ στην Ελλάδα είχα την εντύπωση ότι με προετοίμαζαν ψυχολογικά στο να δεχτώ ένα απαράδεκτο αποτέλεσμα σαν καλό. Και ότι το να καλύψουμε όλη την περιοχή θα χρειαζόταν πολλές επεμβάσεις χωρίς καν να πάρω το αποτέλεσμα που πήρα με μια μόνο εμφύτευση στον σινικ. Είμαι Ευχαριστημένος και αυτό μετράει για εμένα μετά από ότι έχω ψάξει και ότι έχω σκεφτεί. Τώρα για την δότρια που λέτε και για άλλες λεπτομέρειες που ίσως αναφέρετε δεν έχω και μεγάλη γνώση αλλά εμένα μου Φαίνονται φυσιολογικά. Δεν καταλαβαίνω κενά ή σημάδια η κάτι περίεργο εκεί. Έτσι μου φαίνονται εμένα. Αν κάτι δεν είναι έτσι ακριβός και κάποιος έμπειρος βλέπει κάτι άλλο πάλι δεν με πειράζει. Όταν βλέπεις το χαμόγελο σου στον καθρέφτη καταλαβαίνεις ότι κάτι καλό έχεις κάνει στον εαυτό σου.
φίλε μη το σκέφτεσαι μπες και για την δεύτερη να το ολοκληρώσεις και βγάλε και από γένια ή ακόμα και από στήθος κάποιες στην έσχατη περίπτωση. Για δεύτερη φαντάζομαι θα σκέφτεσαι πάλι να πας cinik εφόσον είσαι ικανοποιημένος με την πρώτη επέμβαση;
 
  • Like
Reactions: spi

paraskevas

New Member
φίλε μη το σκέφτεσαι μπες και για την δεύτερη να το ολοκληρώσεις και βγάλε και από γένια ή ακόμα και από στήθος κάποιες στην έσχατη περίπτωση. Για δεύτερη φαντάζομαι θα σκέφτεσαι πάλι να πας cinik εφόσον είσαι ικανοποιημένος με την πρώτη επέμβαση;
Πήρανε και στην πρώτη από μούσια και στήθος. Ναι σκέφτομαι μόνο τον σινικ. Πλέον ξέρω τι θα συναντήσω εκεί και τι μπορώ να περιμένω.
 

nikoskiske

Member
Πήρανε και στην πρώτη από μούσια και στήθος. Ναι σκέφτομαι μόνο τον σινικ. Πλέον ξέρω τι θα συναντήσω εκεί και τι μπορώ να περιμένω.
Πολύ καλό αποτέλεσμα φίλε μου.
Και το σημαντικότερο όπως λες είσαι χαρούμενος.
Σου είπαν μήπως πόσα έχει ακόμα να δώσει η δοτρια σου;
Να κάνεις οπωσδήποτε και δεύτερη μμ στον χρόνο. Βάλε πάνω ότι έχεις.
 

jersey

Well-Known Member
Πήρανε και στην πρώτη από μούσια και στήθος. Ναι σκέφτομαι μόνο τον σινικ. Πλέον ξέρω τι θα συναντήσω εκεί και τι μπορώ να περιμένω.
Ναι όντως, δεν το ειχα δει οτι το ανέφερες. Οπότε καθαρά από τη δότρια πόσα έβγαλαν; καμια 4000; και τα υπόλοιπα από γένια στήθος; Τα μοσχεύματα από το στηθος έχουν και χαμηλότερα ποσοστά επιβίωσης από τα κανονικά μοσχεύματα
 

paraskevas

New Member
Γενικά μου είπαν τον αριθμό που μου πήραν από κεφάλι μούσια κλπ. Δεν θυμάμαι ακριβός πόσα είναι. Νομίζω 800 με 1000 από μούσι και στήθος.
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Εξαιρετικό αποτέλεσμα δεδομένου της μεγάλης αραίωσης και της περιοχής κάλυψης.
Να το χαίρεσαι φίλε, απόλαυσε τη μεγάλη αλλαγή σου.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Τι έγινε;
Είδες τελικά αποτέλεσμα;
Σταμάτησες να αγχώνεσαι ότι δεν βλέπεις διαφορά;

Καλημέρα φιλε μου, μη φανταστείς πως μιλάμε για ιστορική πρόοδο αλλά φαίνεται να λειτουργεί ναι. Τωρα θα φανεί στο χειροκρότημα σε κάποιους μήνες τι ακριβώς θα έχει κάνει.
 

jersey

Well-Known Member
Άρα για να σου πήραν από μούσι και στήθος μήπως ήδη δεν έχεις άλλα διαθέσιμα?
Λογικά για να μην επιβαρύνουν και πολύ τη δότρια δεν τα πήραν όλα από εκεί, ώστε να ξαναδώσει στην επόμενη επέμβαση. Και θα του ξαναβγάλουν και από γένια λογικά.
 

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
"όταν βλέπεις το χαμόγελό σου στον καθρέφτη"!!!
Μεγάλη κουβέντα είπες Παρασκευά.
Για αυτό το γ@....νο το χαμόγελο γίνονται όλα.
Καλή συνέχεια και εύχομαι το χαμόγελο να μείνει για πάντα!
 

Ntinosster

New Member
Έχω κάνει κι εγω φίλε μου στον cinik για δευτερη φορά. Περιμένω να δω κι εγω το αποτέλεσμα μου. Εσυ σίγουρα θα χρειαστείς κι άλλη αν έχεις στην δοτρια σου. Φαίνεται καλή η δουλειά που σου έκανε αν και νομίζω δεν θα έχεις μεγάλη πύκνωση
 
Μπλουζα