Neverwinter, FUE, 4310g, 07-08/08/2021

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Τώρα για τον ερντο μιλάμε.μην μπλέκουμε βούρτσα με ...οδοντόβουρτσα.
Αλλά μια η άλλη με ερντο θα έβγαινε.
Χαχαχαχαχαχαχααχχααχχααχχα:oops::rolleyes::D:D:D:D:Do_O
Κάτσε ρε αερατε ...ο φίλος σου ο Αναστασακης πόσο θα του έπαιρνε;
 

Gianney

Well-Known Member
Τώρα για τον ερντο μιλάμε.μην μπλέκουμε βούρτσα με ...οδοντόβουρτσα.
Αλλά μια η άλλη με ερντο θα έβγαινε.
Χαχαχαχαχαχαχααχχααχχααχχα:oops::rolleyes::D:D:D:D:Do_O
Χαχαχ η Μπαρτσελόνα παρεπιπτόντως έχασε τον Μέσι και ξες τι συνεπάγεται αυτό έτσι;;;χαχαχ
 

aeratos28

Just aeratos
Οκ..ξέρεις τώρα αν έκανες θεραπεία με φίνα κτλ και σου έλεγα να μην κάνεις,θα έπρεπε να εξηγήσουμε ότι δεν μιλάγαμε για τα φάρμακα γενικώς και για όλες τις παθήσεις που υπάρχουν, και ότι τα φάρμακα είναι απαραίτητα..ε τι να κάνεις έχουμε και τον aldo εδώ και μερικούς που πρέπει να εξηγούμε τα αυτονόητα πάλι και πάλι .χαχαχαo_O
Που να τα έβρισκα ;; Τέλος πάντων για όλους υπάρχει το αντίστοιχο !! Όχι δεν κάνω κάποια θεραπεία ούτε έκανα πιο πριν !
 

Neverwinter

Active Member
Οκ..ξέρεις τώρα αν έκανες θεραπεία με φίνα κτλ και σου έλεγα να μην κάνεις,θα έπρεπε να εξηγήσουμε ότι δεν μιλάγαμε για τα φάρμακα γενικώς και για όλες τις παθήσεις που υπάρχουν, και ότι τα φάρμακα είναι απαραίτητα..ε τι να κάνεις έχουμε και τον aldo εδώ και μερικούς που πρέπει να εξηγούμε τα αυτονόητα πάλι και πάλι .χαχαχαo_O
Μυρίζει μπαρούτι …. Εντάξει έγινε μια παρεξήγηση με το κράνος πάει , δεν νομίζω κερδίζει κάποιος από μια τέτοια κόντρα !
Τώρα όσο για την θεραπεία ούτε εγώ ο ίδιος δεν είμαι σίγουρος γιατί δεν κάνω , καλά πριν την εγγραφή στο φόρουμ ούτε καν είχα ακουστά την λέξη φιναστεριδη !
 

aeratos28

Just aeratos
Όχι ρε τι μπαρούτι,τέλος.τωρα για θεραπεία συζήτησε το και με τον γιατρό αν θα σου προσφέρει κάτι μια θεραπεία..αν αξίζει ,για μένα κάνε.
Μυρίζει μπαρούτι …. Εντάξει έγινε μια παρεξήγηση με το κράνος πάει , δεν νομίζω κερδίζει κάποιος από μια τέτοια κόντρα !
Τώρα όσο για την θεραπεία ούτε εγώ ο ίδιος δεν είμαι σίγουρος γιατί δεν κάνω , καλά πριν την εγγραφή στο φόρουμ ούτε καν είχα ακουστά την λέξη φιναστεριδη !
 

Aldo

Well-Known Member
Οκ..ξέρεις τώρα αν έκανες θεραπεία με φίνα κτλ και σου έλεγα να μην κάνεις,θα έπρεπε να εξηγήσουμε ότι δεν μιλάγαμε για τα φάρμακα γενικώς και για όλες τις παθήσεις που υπάρχουν, και ότι τα φάρμακα είναι απαραίτητα..ε τι να κάνεις έχουμε και τον aldo εδώ και μερικούς που πρέπει να εξηγούμε τα αυτονόητα πάλι και πάλι .χαχαχαo_O
Αεράτε ξέρεις τι μου θύμισες, μια γκομενα που είχα που την έπιανε η μουρμούρα μετά τς 12 .. καλή ώρα αχχαχαχαχ . Έλα μην το ξαναπιάνεις τώρα άσε μας να πιούμε καμία παγωμένη
 

Gianney

Well-Known Member
Πάντως όλοι μας έχουμε μια τάση να @#€&#- τα νήματα ..κάποιος πρέπει να μας επαναφέρει στην τάξη,όπως ο δάσκαλος τα παιδιά δυστυχώς:confused:
 

aeratos28

Just aeratos
Και εμένα αυτό μου θυμίσες..όταν ήθελε να τσακωθεί άλλα της έλεγες αλλα καταλαβαινε και έβριζε κιόλας..μόλις έπαιρνε χαμπάρι ότι είχε πει μαλακία έκανε την πάπια βέβαια καλή ώρα και χαλάρωνα πάλι ..τι μου θυμίσες ρε aldo..άντε πιες μπυριτσα ,πάει τέτοια ώρα.
Αεράτε ξέρεις τι μου θύμισες, μια γκομενα που είχα που την έπιανε η μουρμούρα μετά τς 12 .. καλή ώρα αχχαχαχαχ . Έλα μην το ξαναπιάνεις τώρα άσε μας να πιούμε καμία παγωμένη
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Neverwinter

Active Member
Πάντως όλοι μας έχουμε μια τάση να @#€&#- τα νήματα ..κάποιος πρέπει να μας επαναφέρει στην τάξη,όπως ο δάσκαλος τα παιδιά δυστυχώς:confused:
Πιστεύω αν υπάρχει μέτρο και δεν πολύ ξεφεύγει το πράγμα δεν είναι κακό να λέμε και καμία κουβέντα , βέβαια το κακό της υποθέσεις είναι ότι αν ένα καινούργιο μέλος θέλει να δει την παρουσίαση ίσως να μην διαβάζει τις σελίδες και απλά να ψάχνει φωτό και το θέμα είναι ότι περνώντας έτσι τις σελίδες καααατι μπορεί να του είναι χρήσιμο αλλά να το έχει προσπεράσει !
 

Gianney

Well-Known Member
Πιστεύω αν υπάρχει μέτρο και δεν πολύ ξεφεύγει το πράγμα δεν είναι κακό να λέμε και καμία κουβέντα , βέβαια το κακό της υποθέσεις είναι ότι αν ένα καινούργιο μέλος θέλει να δει την παρουσίαση ίσως να μην διαβάζει τις σελίδες και απλά να ψάχνει φωτό και το θέμα είναι ότι περνώντας έτσι τις σελίδες καααατι μπορεί να του είναι χρήσιμο αλλά να το έχει προσπεράσει !
Όντως συμφωνώ σε αυτό.Παντως προσωπικά το καλοκαίρι επειδή κούμπωνω και τα κοκτέιλ μου τις μπύρες κτλ ξες χαλαρώνω και πετάω καμία Μαλακια παραπάνω σε σχέση με τον υπόλοιπο χρόνο που βότκες τσιπούρα δεν με πιάνουν χαχα
 

Aldo

Well-Known Member
Και εμένα αυτό μου θυμίσες..όταν ήθελε να τσακωθεί άλλα της έλεγες αλλα καταλαβαινε και έβριζε κιόλας..μόλις έπαιρνε χαμπάρι ότι είχε πει μαλακία έκανε την πάπια βέβαια καλή ώρα και χαλάρωνα πάλι ..τι μου θυμίσες ρε aldo..άντε πιες μπυριτσα ,πάει τέτοια ώρα.
Ότι της ελεγα και τέταρτο μου τα λέγε κ 28 αεράτε ;)

Τώρα θέλω τσιπουρα
 

aeratos28

Just aeratos
Εγώ μισές και ακριβώς μιλάω..τα ενδιάμεσα είναι για αυτούς που θέλουν επεξήγηση ξανά και ξανα στα αυτονόητα..μην πιεις πολύ ,πιες αυτή και πάνε για ύπνο γτ θα συνεχίσουμε και βαριέμαι να εξηγώ ένα πράγμα 2-3 φορες :rolleyes:
Ότι της ελεγα και τέταρτο μου τα λέγε κ 28 αεράτε ;)

Τώρα θέλω τσιπουρα
 

aeratos28

Just aeratos
Οι gentlemen λένε πάντα ladies first..τώρα επεξήγηση για τρόπους δεν σου κάνω..αλλά με τα λεγόμενά σου,όπως είδες εσύ απάντησες τελευταίος ..σε άφησα να πεις την τελευταία κουτοπονηριά σου..ένα από τα δύο σταμάτα ..η να γράφεις η να πίνεις ,με πιωματαρεους τέτοια ώρα δλακρη δεν βγάζεις..και αν το κατάλαβες με άντρα μιλάς όχι με γκόμενα,εκτός αν είσαι μερακλής,οπότε πάω πάσο.σκεψου κάνα πονηρό ακόμα και γραφτο..αυτά τα πετυχημένα που λες ,ξέρεις.
 

khaos13

Member
Πιστεύω αν υπάρχει μέτρο και δεν πολύ ξεφεύγει το πράγμα δεν είναι κακό να λέμε και καμία κουβέντα , βέβαια το κακό της υποθέσεις είναι ότι αν ένα καινούργιο μέλος θέλει να δει την παρουσίαση ίσως να μην διαβάζει τις σελίδες και απλά να ψάχνει φωτό και το θέμα είναι ότι περνώντας έτσι τις σελίδες καααατι μπορεί να του είναι χρήσιμο αλλά να το έχει προσπεράσει !

Βλέπε πχ το νήμα του vlafo, 1-2 μήνες δεν μπήκα στο φόρουμ και έφτασε 100 σελίδες!!
 
Μπλουζα