Charalambos, FUE, 4031g, 25-26/02/21

Fiponazio

Active Member
Αδερφέ μας τα έχεις κάνει τσουρέκια
Έχεις θέμα σοβαρό και πρέπει να το κοιτάξεις

Αν όντως δεν πήρες έκπτωση και πληρωσες 2.5-3 ευρώ το graft είσαι ο μεγαλύτερος κότσος που έχει υπάρξει ποτέ
Απίστευτο ποστ @παναγιωτης198888 ακόμα γελάω όποτε μπαίνω στο φόρουμ χαχαχαχα ρε χρησταρα (@Xristos87) και εσυ τον έχεις κάνει τον Αναστασάκη τον καλύτερο γιατρό στον πλανήτη μια μεταμόσχευση έκανες εκεί σιγά όχι και ότι και αυτό που κάνουν και οι άλλοι με τον Τυρκαλα είναι καλύτερο αλλά εσυ το πηγές σε άλλο επίπεδο αν δεν πείρες όντος τιμή η χρήματα την επόμενη πρέπει να στην κεράσει.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Gianney

Well-Known Member
Απίστευτο ποστ @παναγιωτης198888 ακόμα γελάω όποτε μπαίνω στο φόρουμ χαχαχαχα ρε χρησταρα (@Xristos87) και εσυ τον έχεις κάνει τον Αναστασάκη τον καλύτερο γιατρό στον πλανήτη μια μεταμόσχευση έκανες εκεί σιγά όχι και ότι και αυτό που κάνουν και οι άλλοι με τον Τυρκαλα είναι καλύτερο αλλά εσυ το πηγές σε άλλο επίπεδο αν δεν πείρες όντος τιμή η χρήματα την επόμενη πρέπει να στην κεράσει.
Συμφωνώ και γω με τα λίγα που έχω δει και ξέρω.Τετοια υποστήριξη δύσκολα την βρίσκεις πόσο μάλλον και δωρεάν. Αν δεν υπάρχει ήδη αντίτιμο στο μέλλον πίστευω θα υπάρξει.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Κύριοι να θυμίσω (γιατί μάλλον ξεχνιέστε) ότι οι υπαινιγμοί για βαλτούς, χρηματισμούς κλπ τιμωρούνται αυστηρά. Το έχω δηλώσει σε άλλο νήμα το υπενθυμίσω πάλι.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Τα εκτός θέματος σβήστηκαν. Παρακαλώ σεβαστείτε τα νήματα των άλλων.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Τα εκτός θέματος σβήστηκαν. Παρακαλώ σεβαστείτε τα νήματα των άλλων.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Τα εκτός θέματος σβήστηκαν. Παρακαλώ σεβαστείτε τα νήματα των άλλων.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ρε σεις σταματήστε να γράφετε εδώ. Πόσες φορές θα το πω?
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Καλησπέρα συμπατριώτη,

Θα ανεβάσω σε λίγο φωτογραφικό υλικό που δείχνουν την εξέλιξη της μεταμόσχευσης στους 4 μήνες από την επέμβαση.
Καλησπέρα συμπατριώτη.
Ευχαριστούμε για την άμεση ανταπόκρισή σου.
Εύχομαι όλα να πηγαίνουν καλά όπως τα αναμένεις.
 
Καλησπέρα παιδιά,

Παραθέτω φωτογραφικό υλικό που απεικονίζει την εξέλιξη της λήπτριας αλλά και της δότριας περιοχής με την συμπλήρωση 4 μηνών από την επέμβαση. Η φύτρωση έχει ξεκινήσει και φαίνεται να πηγαίνει καλά. Η δότρια από την άλλη φαίνεται πως έχει ακόμη δρόμο για να επανέλθει αν και από κοντά η εικόνα της δείχνει καλύτερη απ' ότι στις φωτογραφίες. Ίσως και το κούρεμα (2ο νούμερο) να μην βοηθάει στην εικόνα που παρουσιάζει σήμερα. Θέλω να έλπίζω πως θα βελτιωθεί με τον καιρό.

Αναμένω με μεγάλη ανυπομονησία τα σχόλια σας!
 

Συνημμένα

  • 49. 4Μ after surgery.jpg
    49. 4Μ after surgery.jpg
    1.4 MB · Προβολές: 337
  • 50. 4M after surgery.jpg
    50. 4M after surgery.jpg
    1.9 MB · Προβολές: 338
  • 51. 4M after surgery.jpg
    51. 4M after surgery.jpg
    2.8 MB · Προβολές: 307
  • 52. Left donor 4M after surgery.jpg
    52. Left donor 4M after surgery.jpg
    1.7 MB · Προβολές: 295
  • 53. Right donor 4M after surgery.jpg
    53. Right donor 4M after surgery.jpg
    1.8 MB · Προβολές: 308
  • 54. Back donor 4M after surgery.jpg
    3 MB · Προβολές: 131

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

alex7

Well-Known Member
Καλησπέρα παιδιά,

Παραθέτω φωτογραφικό υλικό που απεικονίζει την εξέλιξη της λήπτριας αλλά και της δότριας περιοχής με την συμπλήρωση 4 μηνών από την επέμβαση. Η φύτρωση έχει ξεκινήσει και φαίνεται να πηγαίνει καλά. Η δότρια από την άλλη φαίνεται πως έχει ακόμη δρόμο για να επανέλθει αν και από κοντά η εικόνα της δείχνει καλύτερη απ' ότι στις φωτογραφίες. Ίσως και το κούρεμα (2ο νούμερο) να μην βοηθάει στην εικόνα που παρουσιάζει σήμερα. Θέλω να έλπίζω πως θα βελτιωθεί με τον καιρό.

Αναμένω με μεγάλη ανυπομονησία τα σχόλια σας!
είναι λογικό να παρουσιάζει αυτήν την εικόνα η δότρια μετά απο 2 μμ και εξαγωγή 4000+2000 μοσχευμάτων. Θα αποκατασταθεί όμως και άλλο προσεχώς
 

jersey

Well-Known Member
είναι λογικό να παρουσιάζει αυτήν την εικόνα η δότρια μετά απο 2 μμ και εξαγωγή 4000+2000 μοσχευμάτων. Θα αποκατασταθεί όμως και άλλο προσεχώς
Όντως ναι. Σε καμία περίπτωση δεν μπορεί να δείχνει η δότρια όπως ήταν πριν σε κοντά κουρέματα ειδικά μετά από 6000 μοσχεύματα συνολικά που αφαιρέθηκαν.
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Πολύ υποσχόμενη η φύτρωση όπως πάει για τόσο μεγάλη έκταση.
Θα πάει μια χαρά συμπατριώτη.
Υπομονή και ότι καλύτερο εύχομαι στη συνέχεια!
 

manly_Man

Well-Known Member
Έ όσο περνάνε οι μήνες θα βελτιώνεται σιγά σιγά. Πάντως καλύψατε μεγάλη επιφάνεια σχεδόν τα 2/3 και αφήσατε το crown. Σου ανέφερε η κλινική τι απόθεμα δότριας έχεις για να καλύψεις το crown ;
 
Πολύ υποσχόμενη η φύτρωση όπως πάει για τόσο μεγάλη έκταση.
Θα πάει μια χαρά συμπατριώτη.
Υπομονή και ότι καλύτερο εύχομαι στη συνέχεια!
Μακάρι να πάει πολύ καλά και εγώ αυτό εύχομαι φίλε. Ευχαριστώ πολύ!
 
Έ όσο περνάνε οι μήνες θα βελτιώνεται σιγά σιγά. Πάντως καλύψατε μεγάλη επιφάνεια σχεδόν τα 2/3 και αφήσατε το crown. Σου ανέφερε η κλινική τι απόθεμα δότριας έχεις για να καλύψεις το crown ;
Μακάρι φίλε να βελτιωθεί. Όντως καλύψαμε μεγάλη επιφάνεια και αφήσαμε το crown για πιο μετά. Η γιατρός δεν μου ανέφερε το υπολειπόμενο απόθεμα της δότριας αλλά με διαβεβαίωσε οτι έχει να δώσει άνετα τα περίπου 3000g που χρειάζεται για να αποκατασταθεί η περιοχή του crown.
 

midnight express

Well-Known Member
Τυπικη εικονα 4μηνου προς 5ο.Θεωρω οτι η φυτρωση εχει παρει μπροστα και στον 6ο μηνα θα δεις την εικονα σου να εχει αλλαξει ριζικα! Η δοτρια σου μου φαινεται να εχει καποια κενακια...μαλλον θα στρωσει και αυτη.Καλη επιτυχια φιλε!Μεχρι στιγμης τα πας πολυ καλα!
 
Τυπικη εικονα 4μηνου προς 5ο.Θεωρω οτι η φυτρωση εχει παρει μπροστα και στον 6ο μηνα θα δεις την εικονα σου να εχει αλλαξει ριζικα! Η δοτρια σου μου φαινεται να εχει καποια κενακια...μαλλον θα στρωσει και αυτη.Καλη επιτυχια φιλε!Μεχρι στιγμης τα πας πολυ καλα!
Ευχαριστώ πολύ φίλε για τα θετικά και ενθαρρυντικά σου σχόλια.
 

manly_Man

Well-Known Member
Μακάρι φίλε να βελτιωθεί. Όντως καλύψαμε μεγάλη επιφάνεια και αφήσαμε το crown για πιο μετά. Η γιατρός δεν μου ανέφερε το υπολειπόμενο απόθεμα της δότριας αλλά με διαβεβαίωσε οτι έχει να δώσει άνετα τα περίπου 3000g που χρειάζεται για να αποκατασταθεί η περιοχή του crown.
Μέχρι τώρα έχεις βάλει 6000 grafts, 4000+2000; Και έχεις ακόμα 3000g, σύμφωνα με την HDC. Δηλαδή 9000 στο σύνολο...Δεν ξέρω αν είναι το πραγματικό νούμερο αυτό, σε περίπτωση που την πρώτη φορά έβαλες λιγότερα από 2000.
 
Μπλουζα