Vlafo. FUE, 4158g, 09-10/01/2021

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
Bασικά δεν χρειάζομαι τίποτα,αλλά τα άσπρα μαλλιά με έχουνε καταστρέψει.
Στην πραγματικότητα δεν είναι τόσα πολλά,αλλά η φωτό με δείχνει πολύ.
Όντως τα άσπρα είναι πολύ ενοχλητικά , αλλά και με τις βαφές είναι πολύ δύσκολο να πετύχεις κάτι ενδιάμεσο για να δείχνει ωραίο και φυσικό.
Έχω πειραματιστεί πολλάκις αλλά δεν...
 

vlafo

Well-Known Member
Όντως τα άσπρα είναι πολύ ενοχλητικά , αλλά και με τις βαφές είναι πολύ δύσκολο να πετύχεις κάτι ενδιάμεσο για να δείχνει ωραίο και φυσικό.
Έχω πειραματιστεί πολλάκις αλλά δεν...
Φίλε Ιούλιε
Η μμ και πολύ είναι,αυτή είναι η επιτομή της εμφάνισης,τα υπόλοιπα είναι περιττά.
Και όμως βαφή αν ξέρεις να σου σπάει τη γκριζάδα αναλόγως το βαθμό που θέλεις,είναι εκπληκτικό τι μπορείς να πετύχεις.
Αλλά εγώ δεν χρησιμοποιώ τέτοια.
Βλέπεις με γυναίκα στην t.v μαθαίνω πολλά.
 
Τελευταία επεξεργασία:

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
Φίλε Ιούλιε
Η μμ και πολύ είναι,αυτή είναι η επιτομή της εμφάνισης,τα υπόλοιπα είναι περιττά.
Και όμως βαφή αν ξέρεις να σου σπάει τη γκριζάδα αναλόγως το βαθμό που θέλεις,είναι εκπληκτικό τι μπορείς να πετύχεις.
Αλλά εγώ δεν χρησιμοποιώ τέτοια.
Βλέπεις με γυναίκα στην t.v μαθαίνω πολλά.
Ακριβώς!
Μαλλάκι και ας είναι και βαμβάκι!
Για το άλλο θα το συζητήσουμε καμιά φορά εγώ κάνω αλχημείες
 

vlafo

Well-Known Member
Βρεγμένα από μπάνιο και λίγο στεγνά.
Κατευθείαν από παραλία.
Έχει συννεφιά.
Πάμε πολύ καλά.
 

Συνημμένα

  • 20210621_173701.jpg
    20210621_173701.jpg
    1 MB · Προβολές: 260
  • 20210621_173715.jpg
    20210621_173715.jpg
    644.1 KB · Προβολές: 246

mike1988

Active Member
Βρεγμένα από μπάνιο και λίγο στεγνά.
Κατευθείαν από παραλία.
Έχει συννεφιά.
Πάμε πολύ καλά.
πολύ καλά???Σούπερ πας παίχτη μου!!! καπελάκι απαραίτητα όμως ε? εμένα μου συνέστησαν από Σεπτέμβρη και μετά (9 μηνό) να είμαι πιο χαλαρός...
 

vlafo

Well-Known Member
πολύ καλά???Σούπερ πας παίχτη μου!!! καπελάκι απαραίτητα όμως ε? εμένα μου συνέστησαν από Σεπτέμβρη και μετά (9 μηνό) να είμαι πιο χαλαρός...
Νάσαι καλά Mike
Καπέλο ναι στον ήλιο μόνο το φοράω,σκιά όπως τώρα δε χρειάζεται.
Χαλαρός είμαι σίγουρα Mike.:)
 

vlafo

Well-Known Member
Το καπέλο δεν επηρεάζει φύτρωση απλά μπορεί να πάθεις έγκαυμα από τέτοιες θερμοκρασίες.
Αυτό είναι όλο.
 

alex7

Well-Known Member
Πάντως όλοι οφείλουμε σε αυτό το Forum και περισσότερο εμείς που πήραμε ένα καλό αποτέλεσμα και εύχομαι και σε όλους τους υποψήφιους να πάρουν το αποτέλεσμα που προσδοκούν .Το Forum μας προφύλαξε από πολλές «κακοτοπιές» όπως ότι σε μια τεράστια περιοχή των 200 τετραγωνικών εκ. αρκούν 3500 - 4000 μοσχεύματα .Γλυτωσαμε κάτι μόνιμα «χαμόγελα» στο πίσω μέρος του κεφαλιού μας αλλά και εξωφρενικές χρεώσεις για «καλουτσικα « αποτελέσματα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

m3e36

Active Member
Vlafo καταρχην συγχαρητήρια για το αποτελεσμα!!
Θα ηθελα να κανω μια ερωτηση οσον αφορα το καπελο..
Οταν είσαι στο 2ο 3ο μηνα μετα την μεταμοσχευση και φορας για ωρες το καπελο σε εσωτερικο χωρο αλλα λογω αυξημενης θερμοκρασιας ιδρωνεις (εννοω στο κεφαλι) αυτο επηρεάζει την φυτρωση και γενικα την μετεγχειρητικη πορεια?
 

vlafo

Well-Known Member
Vlafo καταρχην συγχαρητήρια για το αποτελεσμα!!
Θα ηθελα να κανω μια ερωτηση οσον αφορα το καπελο..
Οταν είσαι στο 2ο 3ο μηνα μετα την μεταμοσχευση και φορας για ωρες το καπελο σε εσωτερικο χωρο αλλα λογω αυξημενης θερμοκρασιας ιδρωνεις (εννοω στο κεφαλι) αυτο επηρεάζει την φυτρωση και γενικα την μετεγχειρητικη πορεια?
M3e36
Σε ευχαριστώ πολύ αλλά έχουμε ακόμα το δρόμο μας.
Δεν παίζει κανένα ρόλο και δεν επηρρεάζει πουθενά.
Ο μόνος κίνδυνος είναι στο έγκαυμα στη θερμοκρασία τη μεγάλη,μην αποχρωματιστεί το δέρμα.
Κατά τα άλλα, καλό είναι κάθε μία ώρα να το βγάζεις για 5 λεπτά να ανασαίνει το δέρμα και οι θύλακες.
Εφικτό είναι νομίζω.
 

vlafo

Well-Known Member
Σκαντζοχοιρος ο Vlafo :D
Όχι ρε φίλε σκαντζόχοιρος,αυτό το μαλλί το έχει ο Χατζηνικολαου και ο Stripar που θα προτιμούσα να μην είχα καθόλου.
Απλά τώρα,είμαι στο στάδιο τοιχοποίησης-μπετόν αρμέ.
Κάποτε κάποιος ήθελε να το δει αυτό και το αναζητούσε και χλεύαζε.
Τώρα κρύφτηκε.
Γνωστό το έργο.
 

aeratos28

Just aeratos
Αφήνω να περάσει διάστημα και μετά να σχολιάσω αλλά vlafo,εδώ θα πω πως και έτσι να μείνει είναι πολύ δυνατό ήδη ..φοβερό το μαλλί.πανοραμικες βάλε για να μην βγει κανείς προς αμφισβήτηση..
Τώρα πάλι για τον τασακη στο άλλο νήμα που κλειδώθηκε ένα θα πω
Όπως λέει και ο Ραπτόπουλος..εεε σε πιάνει μια αηδία.!!
Και επειδή με κούρασε και αυτός και ο Χρηστάκης που το παίζει και αυτό πονηρός,έχει βαλθεί με κάθε τρόπο να σε διώξει από το φόρουμ και έχει πέσει σε ένα λαθάκι για να το παίξει καθαρος για να πείσει,εάν συνεχίσει θα γίνω Κατίνα και εγώ όπως αυτός και θα ζητήσω κάποια πράγματα προς απόδειξη ..αν δεν δωθούν,θα πω τι απαίτηση έχω μετά,όπως έχει αυτός απαιτήσεις..
Υ.γ στον τασακη
Ας ανεβασει ένα παρόμοιο περιστατικό με αντίστοιχα grafts σε ίδιο norwood με του vlafo ,υπό αυτές τις συνθήκες βρεγμένα και σε εξωτερικό φωτισμό με ήδη τέτοιο αποτέλεσμα σε 5-6 μήνες για να δικαιολογήσει τις μπαρουφες που λέει για τοπ ιατρό κτλ..
Γτ κούρασες τυπε..όλα τα άλλα που λες είναι βαυκαλισματα
 

vlafo

Well-Known Member
Aerate
Ευχαριστώ κατ αρχήν για τα καλά σου λόγια,αλλά πολύ καλά κάνεις και δε σχολιάζεις όπως άλλωστε και εγώ, έχω πει θα μιλήσω,θα αξιολογήσω το αποτέλεσμα με πλήρη τεκμηρίωση στο 10μηνο που θα το έχουμε 100%.
Και φυσικά θα τα πω όλα.

Όσον αφορά τον άλλον,γνωρίζω πολύ καλά τι κάνει και τι θέλει να πετύχει.
Να του πω,πως στις ασυναρτησίες που λέει γενικότερα,ο tol αποχώρησε όχι γιατί έκανε κάπου λάθος,αλλά γιατί θίχτηκε από τον Cvial,ο οποίος μετά ζήτησε συγνώμμη ο άνθρωπος γιατί δεν είχε τέτοια πρόθεση.
Και φυσικά το γνωρίζουμε όλοι μας.

Επίσης αν θεωρεί ότι επειδή είναι γιατρός,δεν μπορώ να του αντιπαρατεθώ με επιχειρήματα,είναι γελασμένος.
Και το ξέρει και το ξέρω.
Εδώ μέσα κουμάντο δεν θα κάνει αυτός αλλά εμείς,το φόρουμ είναι δικό μας,κανονικά θα έπρεπε να είχε διαγραφεί δεν προσφέρει απολύτως τίποτα,μόνο να δημιουργεί φασαρίες και καυγάδες.

Σε όλα τα ερωτήματα μα σε όλα που τον έχουμε προκαλέσει,δεν έχει απαντήσει ποτέ,ποτέ το ξανατονίζω.
Πουθενά δεν έχει τολμήσει καν να δώσει κάποιες απαντήσεις για το θεαθήναι τουλάχιστον,αλλά σιωπά.
Και από κάτω χειροκροτούν.
Που είναι τα dense packing?
Που είναι τα περισσότερα g που χρειάζονται σε μια έκταση χ?
Που είναι η ανάληψη ευθύνης για τη χαμηλή φύτρωση?
Όχι μετά το κράξιμο αλλά πριν.
Που είναι ο επαγγελματισμός σε αυτά που του είπαν μέλη όπως ο baggio?
Μπορώ να γράψω κατεβατά.

Γιατί?

Γιατί γνωρίζουμε όλοι τι μπορεί να κάνει και τι μπορεί να δώσει,τα έχουμε δει στα 60 αποτελέσματα που με περηφάνια και στόμφο προβάλλει,και κανένα δεν είναι αυτό που πρέπει,όλα στη μετριότητα.
Αυτός είναι ο πήχης και αυτόν πάει να περάσει και στο φόρουμ.Οτι είναι το ταβάνι.
Όχι ρε φίλε δεν είναι απλά εσύ αυτό μπορείς.

Βάλε τώρα ένα αποτέλεσμα σαν το δικό μου,ίδιο case με ίδιους όρους φώτο και τα συναφή και εγώ θα αποχωρήσω από το φόρουμ εδώ και τώρα.
Ένα μόνο ζητάω τελειώμενο και εγώ στο 5μηνο.
Αυτό είναι το ταβάνι που φωνάζω και ακόμα δεν το έχουμε δει.
Οποίος θέλει το καταλαβαίνει και το βλέπει.
That's it.
Sick of it.

Και αν το δω εγώ θα γίνω αρχιμανδρίτης.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aldo

Well-Known Member
vlafo πας πολυ καλα φιλε, προφανως και εχεις δρομο ακομα μπροστα σου!

Τωρα για τα αλλα εχω χασει επεισοδια , τι παθατε παλι και ποιος ειναι ο baggio ?
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Ωραίο φυσικότατο αποτελέσμα, κάτω από οποιεσδήποτε συνθήκες.
Προσωπικά μου αρέσει η φυσικότητα της hairline, με αυτά τα micro-irregularities και τα sentinel hairs που τοποθετήθηκαν ορθά μπροστά σε τυχαία σημεία.
Είναι από τις ελάχιστες ΜΜ, που δύσκολα καταλάβει κανείς ότι έγινε ΜΜ!
 
Μπλουζα