O Lorenzo στην Αθήνα 8 & 9 Μαϊου 2021 (+video)

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
EDIT 17/5/2021. To video από το consultation


Έχω καλά νέα. Είναι στα σκαριά νέο consultation με Lorenzo στην Ελλάδα και μάλιστα πολύ σύντομα. Πιστεύω ότι θα έχουμε νέα γρήγορα. Stay tuned.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Καλο ολο αυτο nik με τις κλινικες της Ισπανιας.
Εννοειται οτι η εστιαση πρεπει να ειναι στο αποτελεσμα.
Αλλα και το κοστος δεν παυει να ειναι ενας πολυ σημαντικος παραγοντας που ο καθενας κανει τις επιλογες του
Γιατι κακα τα ψεματα αυτα τα ποσα ειναι λιγο απιαστο ονειρο για την πλειοψηφια των ελληνων.
Παρε παραδειγμα τι ποσοστο του φορουμ εχει κανει ΜΜ στο λορενζο ;)

Σε πληροφορώ πολλοί, πάνω από 20.
 

karaflomallias

Active Member
Έχω καλά νέα. Είναι στα σκαριά νέο consultation με Lorenzo στην Ελλάδα και μάλιστα πολύ σύντομα. Πιστεύω ότι θα έχουμε νέα γρήγορα. Stay tuned.
πως μπορώ να εκδηλώσω ενδιαφέρον ; πρέπει να προκαταβάλλω κάποιο fee για να κλείσω θέση ; αν κατάλαβα καλά από παλαιότερες αναρτήσεις την προηγούμενη φορά που είχε έρθει έδωσε καλύτερες τιμές σε όσους είχαν πάει στο consultation.. είναι λογικό να αναμένουμε κάτι ανάλογο ;
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ο Lorenzo στην Αθήνα για consultation στις 8-9 Μάϊου 2021. 2,5 χρόνια μετά το πρώτο. Τυπικά για 2 μέρες αλλά ουσιαστικά για 1 αφού θα είναι μισές. Το consultation το Σάββατο δεν θα γίνει όλη την ημέρα και την Κυριακή θα τελειώσει νωρίς το απόγευμα γιατί μετά φεύγει. Από την εμπειρία του προηγούμενου consultation θεωρώ ότι μπορεί να δει γύρω στα 20 μέλη (θα γίνει προσπάθεια για παραπάνω). Για όσους κλείσουν για μμ θα δοθεί ειδική τιμή που δεν θα ανακοινωθεί στο φόρουμ. Το consultation θα γίνει Αθήνα στο Χαλάνδρι/Μαρούσι πολύ κοντά στην Λεωφόρο Κηφισιάς. Ακριβής τοποθεσία και οδηγίες θα ανακοινωθούν αργότερα σε όσους δηλώσουν συμμετοχή. Όποιος ενδιαφέρεται να μου στείλει pm. Θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας και πρέπει να προηγηθούν φώτο πριν οριστικοποιηθεί το ραντεβού. Στο pm πρέπει να αναγραφεί το όνομα, επώνυμο, ηλικία, κινητό.
 
Τελευταία επεξεργασία:

alex7

Well-Known Member
Προσοχή .Εσείς που είστε πολύ νεαροί (κάτω των 30) δε σας θεωρεί κατάλληλους και δε θα σας δεχθεί .Ιδανικά να είναι κάπου στα 40-50 ηλικία σας .Τον άκουσα με τα αυτιά μου να λέει μόλις με είδε « αυτός κάνει για ΜΜ και ήμουν στην τρυφερή ηλικία των 50
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δεν χρειάζεται να κάνουν μμ Alex7, είναι ευκαιρία για μια ωραία αξιολόγηση της κατάστασης τους. Για μένα αυτό μετράει περισσότερο παρά αν θα κάνουν κάποιοι μμ. Για το 40-50 έχεις λάθος, εξαρτάται από την δότρια, την έκταση της τριχόπτωσης και αν παίρνει κάποιος φίνα. Να σε πληροφορήσω ότι από το προηγούμενο consulatation έκαναν μμ 10 μέλη, εκ των οποίων κανείς δεν ήταν πάνω από 40 και 3 ήταν χωρίς φίνα. Αυτή είναι η πραγματικότητα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Επειδή έχω πάρει αρκετά pm, να διευκρινήσω ότι μπορείτε να συνεχίσετε να στέλνετε για συμμετοχή. Η τελική διαλογή θα γίνει αργότερα προς το τέλος του μήνα.
 

JOJO

Active Member
Cvial, εμείς που έχουμε κάνει μμ μαζί του μπορούμε να κλείσουμε για να μας δει από κοντά να εκτιμήσει το αποτέλεσμα?
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
JOJO ναι, έχει ζητήσει να δει όσους μπορεί περισσότερους από αυτούς που έκαναν μμ. Έτσι και αλλιώς επειδή έρχεται νωρίτερα για Kite όπως έχω γράψει, αν χρειαστεί και ανάλογα με την συμμετοχή μπορεί να επεκταθούν οι ώρες και να γίνει full 2ημερο. Θα εξαρτηθεί από την συμμετοχή.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Επειδή μου στέλνουν διαφορά pm για το κόστος του consultation, να διευκρινήσω ότι είναι δωρεάν.
 

mikeles13

Member
Cvial στο πμ που εχω στειλει (πιστευω να το εκανα σωστα μιας και δεν ειδα καμια απαντηση) πρεπει να βαλουμε και φωτο η' αυτο ειναι σε δευτερο χρονο?
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Tο έχω πάρει. Θα απαντήσω σε όλους προς το τέλος του μήνα με το τι χρειάζομαι. Η διαδικασία είναι ανοιχτή γιατί μπορεί κάποιοι να μην μπορέσουν τελικά ή κάποιοι να είναι εντελώς αδόκιμοι για μμ. Οπότε όποιοι θέλουν να συμμετέχουν μπορούν να στέλουν pm. To τέλος των αιτήσεων για συμμετοχή θα το ανακοινώσω εδώ με ποστάρισμα.
 

Harris_G

Well-Known Member
Εχοντας κατεβει στο πρωτο consultation, ετοιμαστειτε για φοβερη εμπειρια. Ο ανθρωπος ειναι αλλου.
 

bobby

Well-Known Member
Εχοντας κατεβει στο πρωτο consultation, ετοιμαστειτε για φοβερη εμπειρια. Ο ανθρωπος ειναι αλλου.
Άμα ανοίξει και ένα παράρτημα Ελλάδα όπως ο Bisanga, τότε θα είναι η καλυτερότερος!!!!!! Με τιμές προσαρμοσμένες στην Ελληνική αγορά βεβαίως.... Και kite μπορεί να κάνει σε άπειρα μέρη σε απόσταση <100km από κέντρο Αθήνας!!! Και θα βολευτούμε και εμείς που ζοριζόμαστε στα 5€/graft. Άντε ρε Cvial κάνε τα μαγικά σου...... Ωραία η Ισπανία αλλά η Ελλαδίτσα πιο ωραία το καλοκαιρι!!!!
 
Μπλουζα