Σύγκριση Τιμών μεταξύ Ελληνικών Κλινικών - Έρευνα για Μεταμόσχευση

Giorgos-3

Well-Known Member
Ναι εννοείται αν δεν θέλει να τις πει κανένα θέμα. Δεν θα του πούμε τι να κάνει. Έτσι και αλλιώς τις ξέρουμε απλα μου έκανε εντύπωση που είπε ότι είναι ύπουλο, να λέει ένα μέλος πόσο πλήρωσε ή τι τιμή του πρότεινε η κλινική.
Αυτό που λες του το είχα επισημάνει και εγώ ότι όταν το μέλος που κάνει παρουσίαση βλέπει έναν γιατρό να επεμβαίνει συνεχώς στο νήμα του, τότε σαφώς και επηρεάζεται το μέλος και ειναι συγκρατημένο σε αυτα που θα πει ή θα δείξει. Δηλαδή σαν να έμπαινε ο Τυρκαλάς όλη μέρα στο φορουμ και ήξερες ότι σε παρακολουθεί ή επεμβαίνει στο νήμα σου, τότε ίσως να μην ήσουν τόσο αντικειμενικός. Θα ένιωθες μια παραπάνω πίεση.
αν εμπαινε ο τυρκαλας εγω προσωπικα θα του ειχα κανει αναφορα και αιτημα για μπαν!χαχαχαχαχα.... μιλωντας σοβαρα απο το πρωτο δευτερολεπτο που μπηκε ο αναστασακης με αφορμη τον αναστασακη εχω πει την γνωμη και τους λογους που θεωρω οτι οι γιατροι δεν πρεπει να εχουν θεση εδω μεσα και αν εχουν να ειναι σε συγκεκριμενο και ελεγχομενο νημα χωρις να πιανουν παρτιδες με τα μελη.... οι περισσοτεροι διαφωνουν μαζι μου και σεβαστο ομως ως τωρα εχει αποδειχτει ποσο δικιο εχω σ αυτο και ποσο πολυ εχει διαβρωθει το φορουμ.... μια μερα ο διαχειριστης του φορουμ θα αναεθεωρησει την σταση του και επιμενω σ αυτο που του εχω πει απο τοτε σχετικα μ αυτο το θεμα....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
To ισοπέδωσες ωρεεε γκιαουρ....:D
Καταρχήν υπάρχουν 2 καλοί γιατροί στην κλινική μας και 5 τεχνικοί σταθεροί ένα αυτό,που πάνω σε ένα περιστατικό αλληλοβοηθιουνται ακόμη και η βρυωνιδου μπορεί να την Placer και να μην υπάρχει κόπωση πάνω στην δουλειά και τους πάει τρένο.
Διαφορετική στρατηγική και διαχείριση επίσης.
Έχουμε το λιγότερο ρίσκο στο να πάει κάτι στραβά από όλες τις κλινικές αυτό και μόνο φτάνει.
ε οκ δεν ειμαι φαλοκρατης απλα στο μυαλο μου ερχεται ο μαρας πρωτα.....
 

Κωνσταντίνος Αναστασάκης

Χειρουργός Αποκατάστασης Τριχωτού
βασικα πανω κατω τα ιδια ισχυουν αφου διαφορα παιδια εχουν παει προσφατα κ μας ενημερωσαν ποσα g κ ποσο κοστος.... απλα παιζει αναλογα με τον πελατη και η τιμη κυμαινεται απο 1.90 εως 3.20.....
Σου ειπαν ψεμματα.
Μην εισαι ευκολοπιστος
 

Κωνσταντίνος Αναστασάκης

Χειρουργός Αποκατάστασης Τριχωτού
εξυπνο παιδι εισαι... τον εχεις κοψει το γιατρο και ξερεις ακριβως για πιο λογο παιζει κρυφτουλι.... οι τιμες του παιζονται αναλογα με το ποσο "διαβασμενος" ειναι ο ασθενης του.... τωρα αυτα τα "χρεωνω αλλο αν κανω κομπο η αν παρω απο γενια" τα ακουω ....... για να πατησουμε καπου και να στηριξουμε την πολιτικη μας....
Κρυφτούλι παιζεις εσυ που εισαι ανωνυμος και μιλας για μενα που ειμαι επωνυμα εδω μεσα.
Βγες με το ονομα σου στο φορουμ και θα σου πω τα παντα.
Όσο εισαι ανωνυμος και κανεις τον ...επαναστατη, μην μιλας για κρυφτούλι, ειναι γελοιο.;)
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Σου ειπαν ψεμματα.
Μην εισαι ευκολοπιστος
δεν αναφερομαι γιατρε σε μια δυο περιπτωσεις...υπαρχουν και αναφορες πριν ερθετε στο φορουμ.... νομιζω συμπερασματικα κρινοτας την πιο προσφατη αναφορα σας στις τιμες με τις μαρτυριες μελων υπαρχει πληρης ταυτιση και λογικη.... οπως και να χει παντα θα γινονται εικασιες και κατα προσεγγιση εκτιμησεις και σε αυτο φροντιζεται εσεις να συμβαινει.....
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ναι αλλά και σε άλλες κλινικές δεν συμβαίνει αυτό; και οι άλλες κλινικές δέχονται διαπραγματεύσεις ή κάνουν ειδικές τιμές ανα διαστήματα. Και τα μέλη ανέφεραν τους λόγους που πλήρωσαν τόσα, ενώ είπαν οτι κανονικα χρεώνει τόσο η κλινική. Οπότε γίνεται κατανοητός ο λόγος και από τα υπόλοιπα μέλη.

Σπάνια, τι διαπραγμάτευση να κάνεις σον Τυρκάλα πχ. όταν η τιμή είναι χαμηλή. Εδώ μιλάμε για την βασική πολιτική. Θα μου επιτρέψεις να έχω τις αμφιβολίες μου αν γίνεται κατανοητός ή όχι ο λόγος. Από την στιγμή θα θα βγει προς τα έξω μια χαμηλή τιμή είμαι σίγουρος ότι θα βομβαρδιστεί με τηλέφωνα απαίτησης για παρόμοια. Είναι ανθρώπινο και το βλέπω και εγώ στην δικιά μου δουλειά.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Κρυφτούλι παιζεις εσυ που εισαι ανωνυμος και μιλας για μενα που ειμαι επωνυμα εδω μεσα.
Βγες με το ονομα σου στο φορουμ και θα σου πω τα παντα.
Όσο εισαι ανωνυμος και κανεις τον ...επαναστατη, μην μιλας για κρυφτούλι, ειναι γελοιο.;)
γιατρε σου εχω στειλει πμ αναλυτικα ποιος ειμαι και τι ρολο βαραω μηνες τωρα.... και μου εχετε απαντησει κιλας.... εγω δε κρυβομαι...εχω το θαρρος της γνωμης μου και οτι λεω εδω μπορω ανετα να στο πω και απο κοντα και να συζητησουμε....δεν ααντεχετε με τιποτα την κριτικη και σας αρεσει το χαιδεμα για να ειστε καλα και αυτο ειναι ολοφανερο.... αλλα δεν μπορουμε να σας κανουμε συνεχεια τα χατηρια....
 

Κωνσταντίνος Αναστασάκης

Χειρουργός Αποκατάστασης Τριχωτού
Εγώ δεν καταλαβαίνω από πότε θεωρείται ύπουλο να ενημερώνει ένας πελάτης τι τιμή του πρότεινε η κλινική ή πόσα πλήρωσε. Ύπουλο θα ήταν αν ο πελάτης απέκρυπτε την τιμή και κατ'επέκταση την αλήθεια, καθώς δεν βοηθάει έτσι τα μέλη του φόρουμ, αλλά δρα προς όφελος της κλινικής του. Πρέπει να είναι η μοναδική κλινική παγκοσμίως που το κάνει αυτό να μη λέει τιμές αλλά να μην αφήνει και τους πελάτες να πουν τιμές. Όλες οι σοβαρές κλινικές του εξωτερικού έχουν επίσημο τιμοκατάλογο, και δεν υπάρχει καμία ασάφεια ή απόκρυψη. Αυτές δηλαδή πουλάνε μπριζόλες ;

'Οταν καποιος έρχεται με μοναδικο σκοπό να διαδωσει τιμες που ευγενικα ζηταω να μην διαδιδονται, ειναι υπουλο. Το καταλαβες τωρα?
Το άλλο που λες οτι δηθεν ειναι υπουλο προς το φορουμ, τι να πω, αν το φορουμ ειναι "παραταξη" και έχει "συντροφους" και ειναι "προδοσια", οκ, το δεχομαι, κατι θα ξερεις.
Δεν ειμαι η μοναδικη κλινική παγκοσμίως που δεν διαδιδει τιμες σε φορουμ επειδη ο καθενας γουσταρει να κανει ...ερευνα αγορας βάσει τιμής.
Δεν έχει περασει ούτε απέξω από άλλες για να ξερεις τι κανουν και βγαζεις και στατιστικό.
ΚΑι δεν "αφηνω", απλα ζηταω να τηρούν εχεμύθεια. Διαφερει απίστευτα. Το καταλαβες τωρα?
Τις περισσοτερες σοβαρες κλινικές δεν τις ξερεις καν, ξερεις 3-5 που ποσταρουν στα φορουμσ και τις θεωρεις αμέσως σοβαρες.
Εγω γνωριζω προσωπικά >400 χειρουργούς με το νομα τους και αυτοι το δικο μου, εσυ που βγαζεις και στατιστικα και
με εγκαλεις κιολας για την πολιτική μου εχεις δει βιντεο μονο στο youtube. Το καταλαβες τωρα?
Οπότε, άραξε λίγο, έχεις ξεφυγει με τις επιθεσεις.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
αν εμπαινε ο τυρκαλας εγω προσωπικα θα του ειχα κανει αναφορα και αιτημα για μπαν!χαχαχαχαχα.... μιλωντας σοβαρα απο το πρωτο δευτερολεπτο που μπηκε ο αναστασακης με αφορμη τον αναστασακη εχω πει την γνωμη και τους λογους που θεωρω οτι οι γιατροι δεν πρεπει να εχουν θεση εδω μεσα και αν εχουν να ειναι σε συγκεκριμενο και ελεγχομενο νημα χωρις να πιανουν παρτιδες με τα μελη.... οι περισσοτεροι διαφωνουν μαζι μου και σεβαστο ομως ως τωρα εχει αποδειχτει ποσο δικιο εχω σ αυτο και ποσο πολυ εχει διαβρωθει το φορουμ.... μια μερα ο διαχειριστης του φορουμ θα αναεθεωρησει την σταση του και επιμενω σ αυτο που του εχω πει απο τοτε σχετικα μ αυτο το θεμα....

Ποιά είναι η διάβρωση Γιώργο? Ότι ακούγονται όλες οι γνώμες και υπάρχει αντίλογος?
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Ποιά είναι η διάβρωση Γιώργο? Ότι ακούγονται όλες οι γνώμες και υπάρχει αντίλογος?
αλλο φορουμ διοικεις? ποσες δισεκατομυρια φορες εχουν γινει τσακωμοι κλειδωματα μπαναρισματα κ κ κ ?με το που εφυγε ηρεμια... μετα ηρθε ο εκπροσωπος και ξανα μανα..... πηρες μετρα.... ξανα μανα....κ εχει ο θεος....
 

vlafo

Well-Known Member
Σπάνια, τι διαπραγμάτευση να κάνεις σον Τυρκάλα πχ. όταν η τιμή είναι χαμηλή. Εδώ μιλάμε για την βασική πολιτική. Θα μου επιτρέψεις να έχω τις αμφιβολίες μου αν γίνεται κατανοητός ή όχι ο λόγος. Από την στιγμή θα θα βγει προς τα έξω μια χαμηλή τιμή είμαι σίγουρος ότι θα βομβαρδιστεί με τηλέφωνα απαίτησης για παρόμοια. Είναι ανθρώπινο και το βλέπω και εγώ στην δικιά μου δουλειά.
Μην πιάνεις και εσύ τον Τιρκαλά.
Αυτός είναι εξαίρεση του κανόνα σε πολλά πράγματα.
Κοίτα τις άλλες κλινικές.
Όλες μα όλες έχουν περιθώρια για διαπραγμάτευση και σχετικά ικανοποιητικά περιθώρια.
Όταν όμως δουλεύεις με τεράστιες αποκλίσεις,δημιουργείς και τεράστια ζητήματα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Ronaldo

Well-Known Member
'Οταν καποιος έρχεται με μοναδικο σκοπό να διαδωσει τιμες που ευγενικα ζηταω να μην διαδιδονται, ειναι υπουλο. Το καταλαβες τωρα?
Το άλλο που λες οτι δηθεν ειναι υπουλο προς το φορουμ, τι να πω, αν το φορουμ ειναι "παραταξη" και έχει "συντροφους" και ειναι "προδοσια", οκ, το δεχομαι, κατι θα ξερεις.
Δεν ειμαι η μοναδικη κλινική παγκοσμίως που δεν διαδιδει τιμες σε φορουμ επειδη ο καθενας γουσταρει να κανει ...ερευνα αγορας βάσει τιμής.
Δεν έχει περασει ούτε απέξω από άλλες για να ξερεις τι κανουν και βγαζεις και στατιστικό.
ΚΑι δεν "αφηνω", απλα ζηταω να τηρούν εχεμύθεια. Διαφερει απίστευτα. Το καταλαβες τωρα?
Τις περισσοτερες σοβαρες κλινικές δεν τις ξερεις καν, ξερεις 3-5 που ποσταρουν στα φορουμσ και τις θεωρεις αμέσως σοβαρες.
Εγω γνωριζω προσωπικά >400 χειρουργούς με το νομα τους και αυτοι το δικο μου, εσυ που βγαζεις και στατιστικα και
με εγκαλεις κιολας για την πολιτική μου εχεις δει βιντεο μονο στο youtube. Το καταλαβες τωρα?
Οπότε, άραξε λίγο, έχεις ξεφυγει με τις επιθεσεις.
Εγώ είμαι της άποψης ότι απλά νιώθει την ηθική υποχρέωση να ενημερώσει σωστά τα μέλη και να τα βοηθήσει χωρις να σημαίνει ότι το κάνει επιτηδες για να μάθει ο κόσμος ποσο χρεώνετε. Ήδη ένα μέλος που ήρθε πρόσφατα σε εσάς είπε την τιμη που του προτείνατε 7500 ευρώ για 3000 g. Δεν θα σας πει κανένας τίποτα για τις τιμές σας. Όσο θέλετε θα χρεώνετε και δικαίωμα σας.

Αναφέρομαι σε κάποιες κλινικές του εξωτερικού που και επίσημο τιμοκατάλογο έχουν και σε ενημερώνουν για τιμή αναλυτικά και τα πάντα γραπτώς σε email. Πχ ας πουμε για τις ισπανικές κλινικες. Lorenjo, freitas, Couto, κτλπ. Δεν θεωρώ οτι πουλάνε μπριζόλες επειδή είναι ξεκάθαρες και δεν αφήνουν ασάφειες, αν εσείς το θεωρείτε δικαίωμα σας.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Κωνσταντίνος Αναστασάκης

Χειρουργός Αποκατάστασης Τριχωτού
γιατρε σου εχω στειλει πμ αναλυτικα ποιος ειμαι και τι ρολο βαραω μηνες τωρα.... και μου εχετε απαντησει κιλας.... εγω δε κρυβομαι...εχω το θαρρος της γνωμης μου και οτι λεω εδω μπορω ανετα να στο πω και απο κοντα και να συζητησουμε....δεν ααντεχετε με τιποτα την κριτικη και σας αρεσει το χαιδεμα για να ειστε καλα και αυτο ειναι ολοφανερο.... αλλα δεν μπορουμε να σας κανουμε συνεχεια τα χατηρια....

Πρωτον, εχω δεκαδες PM καθε εβδομαδα.
Δευτερον, έχεις γινει απιστευτα κουραστικός με τις συνεχεις επιθέσεις και την στειρα αντιπολιτευση απλα γιατι θεωρεις πως έπειδη έκανες μια οικονομική μεταμοσχευση σε έναν άλλον συναδελφο, οι τιμες του ειναι οι σωστες και εγω ειμαι ο "ακριβός."
Ειναι δικαιωμα σου να πιστευεις οτι θες αλλα ειναι εντελώς αγενεια και υποκρισια από την μια να ασχολήσε, να ψυχαγωγησε και να μαθαίνεις από τα περιστατικα που ανεβαζω και από την άλλη συνεχεια να πετας δηλητηριο προς αυτον που σε ψυχαγωγει και σε μορφώνει εδω μεσα.
Τριτον. Ειδικα από εσενα θα προτιμούσα ούτε χαιδεμα ούτε τιποτα. Αν μπορεις να μην ασχολήσε καθόλου θα το εκτιμούσα απίστευτα. ¨Εχεις δώσει δεκαδες δειγματα γραφής, με βλεπεις ως εχθρό του ιατρού σου και προσπαθεις σε καθε περιπτωση να με διαβάλεις, να με προσβάλεις και να με βλαψεις διότι ξερεις τι συμβαινει και καταλαβαινεις και για αυτο ΟΛΗ σου η ρητορική ειναι στην ΤΙΜΗ. Αλλα φυσικα, εν γνωσει σου, παραβλεπεις τις τεραστιες διαφορες που αν τολμήσω να τις αναφερω θα αρχισεις την άλλη επίθεση, ότι ειναι αλάζονας κτλ.
Γενικά αντιπολίτευση πεζοδρομιου και οχλου, λάσπη και σε καθε απάντηση, "καθρεπτακι"
Οπότε, σε παρακαλώ, μιας και ο @CVIAL δεν θέλει να σας περιορισει στις επιθέσεις σας για λογους ελευθεροτυπιας, σε παρακαλώ ως άντρας προς άντρα, αγνόησε με από εδω και πέρα.
Αν θες να συνεχισεις τις επιθεσεις, το μονο που θα δειξεις ειναι τον χαρακτηρα σου.
Εγω σε καθε ποστ που με αφορα, θα κανω copy paste αυτο το ποστ.

Εχω καταλάβεις πως δεν εγκρινεις πολλα από αυτα που κανω.
ΔΕΝ θα αλλάξουν επειδη ένας ανωνυμος που μου έχει στειλει pm με διάβαλλει εδω μέσα, οπότε απλα κακός γινεσαι και χανεις τον χρόνο σου και αν έχεις παρατηρησει έχουν αρχισει και στην λενε κιόλας.
Αλλα φυσικα εισαι ελευθερος να κανεις ότι θες, ανωνυμα εισαι εδω, δεν κινδυνευεις από συνέπειες ή πραγματική κατακραυγη.
 
Τελευταία επεξεργασία:

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
αλλο φορουμ διοικεις? ποσες δισεκατομυρια φορες εχουν γινει τσακωμοι κλειδωματα μπαναρισματα κ κ κ ?με το που εφυγε ηρεμια... μετα ηρθε ο εκπροσωπος και ξανα μανα..... πηρες μετρα.... ξανα μανα....κ εχει ο θεος....

Τσακωμοί γίνονταν και θα γίνονται συνέχεια για κάθε ψύλλου πήδημα. Είναι θέμα παιδείας και συμπεριφοράς των μελών (και των κλινικών) και αυτό δεν πρόκειται να αλλάξει. Οι τομές πρέπει να γίνονται γιατί έτσι μόνο αποφεύγεις την στασιμότητα. Και στο νεκροταφείο υπάρχει ησυχία και ηρεμία αλλά δεν παράγεται και κάποιο έργο. Εννοείται ότι θα περάσεις από φορτούνες αλλά δεν υπάρχει και άλλος τρόπος. Ο εκπρόσωπος έφυγε μετά από δικιά μου παραίνεση γιατί ήταν τοξικός. Προς το παρόν δεν βλέπω κάποιο πρόβλημα. Θα μάθουν όλοι να ζουν σε νέες ισορροπίες.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Πρωτον, εχω δεκαδες PM καθε εβδομαδα.
Δευτερον, έχεις γινει απιστευτα κουραστικός με τις συνεχεις επιθέσεις και την στειρα αντιπολιτευση απλα γιατι θεωρεις πως έπειδη έκανες μια οικονομική μεταμοσχευση σε έναν άλλον συναδελφο, οι τιμες του ειναι οι σωστες και εγω ειμαι ο "ακριβός."
Ειναι δικαιωμα σου να πιστευεις οτι θες αλλα ειναι εντελώς αγενεια και υποκρισια από την μια να ασχολήσε, να ψυχαγωγησε και να μαθαίνεις από τα περιστατικα που ανεβαζω και από την άλλη συνεχεια να πετας δηλητηριο προς αυτον που σε ψυχαγωγει και σε μορφώνει εδω μεσα.
Τριτον. Ειδικα από εσενα θα προτιμούσα ούτε χαιδεμα ούτε τιποτα. Αν μπορεις να μην ασχολήσε καθόλου θα το εκτιμούσα απίστευτα. ¨Εχεις δώσει δεκαδες δειγματα γραφής, με βλεπεις ως εχθρό του ιατρού σου και προσπαθεις σε καθε περιπτωση να με διαβάλεις, να με προσβάλεις και να με βλαψεις διότι ξερεις τι συμβαινει και καταλαβαινεις και για αυτο ΟΛΗ σου η ρητορική ειναι στην ΤΙΜΗ. Αλλα φυσικα, εν γνωσει σου, παραβλεπεις τις τεραστιες διαφορες που αν τολμήσω να τις αναφερω θα αρχισεις την άλη επίθεση, ότι ειναι αλάζονας κτλ.
Γενικά αντιπολίτευση ΣΥΡΙΖΑ, λάσπη και σε καθε απάντηση, "καθρεπτακι"
Οπότε, σε παρακαλώ, μιας και ο @CVIAL δεν θέλει να σας περιορισει στις επιθέσεις σας για λογους ελευθεροτυπιας, σε παρακαλώ ως άντρας προς άντρα, αγνόησε με από εδω και πέρα.
Αν θες να συνεχισεις τις επιθεσεις, το μονο που θα δειξεις ειναι τον χαρακτηρα σου.
Εγω σε καθε ποστ που με αφορα, θα κανω copy paste αυτο το ποστ.

Εχω καταλάβεις πως δεν εγκρινεις πολλα από αυτα που κανω.
ΔΕΝ θα αλλάξουν επειδη ένας ανωνυμος που μου έχει στειλει pm με διάβαλλει εδω μέσα, οπότε απλα κακός γινεσαι και χανεις τον χρόνο σου και αν έχεις παρατηρησει έχουν αρχισει και στην λενε κιόλας.
Αλλα φυσικα εισαι ελευθερος να κανεις ότι θες, ανωνυμα εισαι εδω, δεν κινδυνευεις από συνέπειες ή πραγματική κατακραυγη.

Γιατρέ σας εγκαλώ ώς προς τις πολιτικές αναφορές. Παρακαλώ σβήστε το "ΣΥΡΙΖΑ".
 

Κωνσταντίνος Αναστασάκης

Χειρουργός Αποκατάστασης Τριχωτού
Δεν έρχεται κανένας με αυτό το σκοπό να μάθει τις τιμές και να σας "εκθέσει" στο φόρουμ. Μη βλέπετε παντού εχθρούς και θεωρίες συνωμοσίας.
Απλά νιώθει την ηθική υποχρέωση να ενημερώσει σωστά τα μέλη και να τα βοηθήσει χωρις να σημαίνει ότι το κάνει επιτηδες για να μάθει ο κόσμος ποσο χρεώνετε. Ήδη ένα μέλος που ήρθε πρόσφατα σε εσάς είπε την τιμη που του προτείνατε 7500 ευρώ για 3000 g. Δεν σας σταύρωσε κανένας για τις τιμές σας. Όσο θέλετε θα χρεώνετε.

Αναφέρομαι στις καλές κλινικές κλινικές του εξωτερικού που και επίσημο τιμοκατάλογο έχουν και σε ενημερώνουν για τιμή αναλυτικά και τα πάντα γραπτώς σε email. Πχ ας πουμε για τις ισπανικές κλινικες. Lorenjo, freitas, Couto, κτλπ. Δεν θεωρώ οτι πουλάνε μπριζόλες επειδή είναι ξεκάθαρες και δεν αφήνουν ασάφειες, αν εσείς το θεωρείτε δικαίωμα σας.

Σου εφερα ένα παραδειγμα υπουλης συμπεριφοράς και εσκεμμενα πιαστηκες απο αυτο για να με παρουσιασεις σαν εμμονικό και σχιζοφρενη?
@CVIAL, θα πάρεις θεση σε παρακαλώ σε αυτεςτις απαραδεκτες συμπεριφορες ποιυ με βλαπτουν?
Δλδ για αυτο επέστρεψα στο φορουμ σου, για να με συκοφαντει ο κάθενας?
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Πρωτον, εχω δεκαδες PM καθε εβδομαδα.
Δευτερον, έχεις γινει απιστευτα κουραστικός με τις συνεχεις επιθέσεις και την στειρα αντιπολιτευση απλα γιατι θεωρεις πως έπειδη έκανες μια οικονομική μεταμοσχευση σε έναν άλλον συναδελφο, οι τιμες του ειναι οι σωστες και εγω ειμαι ο "ακριβός."
Ειναι δικαιωμα σου να πιστευεις οτι θες αλλα ειναι εντελώς αγενεια και υποκρισια από την μια να ασχολήσε, να ψυχαγωγησε και να μαθαίνεις από τα περιστατικα που ανεβαζω και από την άλλη συνεχεια να πετας δηλητηριο προς αυτον που σε ψυχαγωγει και σε μορφώνει εδω μεσα.
Τριτον. Ειδικα από εσενα θα προτιμούσα ούτε χαιδεμα ούτε τιποτα. Αν μπορεις να μην ασχολήσε καθόλου θα το εκτιμούσα απίστευτα. ¨Εχεις δώσει δεκαδες δειγματα γραφής, με βλεπεις ως εχθρό του ιατρού σου και προσπαθεις σε καθε περιπτωση να με διαβάλεις, να με προσβάλεις και να με βλαψεις διότι ξερεις τι συμβαινει και καταλαβαινεις και για αυτο ΟΛΗ σου η ρητορική ειναι στην ΤΙΜΗ. Αλλα φυσικα, εν γνωσει σου, παραβλεπεις τις τεραστιες διαφορες που αν τολμήσω να τις αναφερω θα αρχισεις την άλη επίθεση, ότι ειναι αλάζονας κτλ.
Γενικά αντιπολίτευση ΣΥΡΙΖΑ, λάσπη και σε καθε απάντηση, "καθρεπτακι"
Οπότε, σε παρακαλώ, μιας και ο @CVIAL δεν θέλει να σας περιορισει στις επιθέσεις σας για λογους ελευθεροτυπιας, σε παρακαλώ ως άντρας προς άντρα, αγνόησε με από εδω και πέρα.
Αν θες να συνεχισεις τις επιθεσεις, το μονο που θα δειξεις ειναι τον χαρακτηρα σου.
Εγω σε καθε ποστ που με αφορα, θα κανω copy paste αυτο το ποστ.

Εχω καταλάβεις πως δεν εγκρινεις πολλα από αυτα που κανω.
ΔΕΝ θα αλλάξουν επειδη ένας ανωνυμος που μου έχει στειλει pm με διάβαλλει εδω μέσα, οπότε απλα κακός γινεσαι και χανεις τον χρόνο σου και αν έχεις παρατηρησει έχουν αρχισει και στην λενε κιόλας.
Αλλα φυσικα εισαι ελευθερος να κανεις ότι θες, ανωνυμα εισαι εδω, δεν κινδυνευεις από συνέπειες ή πραγματική κατακραυγη.
το εχω κανει παρα πολυ καιρο τωρα...3-4 μηνες τωρα εχω πει οτι δεν σου ξανα στελνω και το τηρησα..οσες φορες σου εγραψα ηταν επειδη εσυ μου εστειλες και πολλες φορες μαλιστα καν δεν σου εχω απντησει... βλεπεις αυτο που εσυ θες το κανω και το κανω απο μονος μου οπως και να χει κατι που εσυ δεν μπορεις να τηρησεις για λογους που εξηγησα σε μια γραμμη παρα πανω.... καλα ολα τ αλλα που λες απλα γελοια και δεν αξιζουν καν να απαντησω.... σε καθε ευκαιρια αποδυκνυεις οτι εισαι πολυ "λιγος" σαν ανθρωπος και ενας καλος γιατρος μεταμοσχευσεων....
εννοειται το σταματαω εδω ακομα και αν μου ξανα απευθυνεις τον λογο ξανα....
 

Κωνσταντίνος Αναστασάκης

Χειρουργός Αποκατάστασης Τριχωτού
Γιατρέ σας εγκαλώ ώς προς τις πολιτικές αναφορές. Παρακαλώ σβήστε το "ΣΥΡΙΖΑ".
Εγινε, σβηστηκε.
Και εγω σε παρακαλώ να λαβεις μετρα στις χυδαιες επιθεσεις που με βλαπτουν ενω αφιερωσνω τοσο χρόνο εδω μεσα για τα μελη .
Κάπου να μπει ένα όριο.
Αλλιως πεσ μου ανα αποχωρησω οριστικα
Αλλα ειναι απαραδεκτο να δεχομαι επιθεσεις ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ επειδη κάποιοι διαφωνούν με την οποια τιμολογιακή μου πολιτική.
Θα σε παρακαλεσω να λαβεις την έκκληση μου σοβαροτατα υποψιν σου @CVIAL.
 

Ronaldo

Well-Known Member
Σου εφερα ένα παραδειγμα υπουλης συμπεριφοράς και εσκεμμενα πιαστηκες απο αυτο για να με παρουσιασεις σαν εμμονικό και σχιζοφρενη?
@CVIAL, θα πάρεις θεση σε παρακαλώ σε αυτεςτις απαραδεκτες συμπεριφορες ποιυ με βλαπτουν?
Δλδ για αυτο επέστρεψα στο φορουμ σου, για να με συκοφαντει ο κάθενας?
Ποιος είπε ότι είστε εμμονικος και σχιζοφρενής; Θα σας παρακαλέσω να μη λέτε πράγματα που δεν είπα. Απλά είπα ότι όσοι ενημερώνουν τι τιμές πηραν απο εσάς δεν το κάνουν με σκοπό να σας βλάψουν, αλλά με σκοπό να βοηθήσουν τα υπόλοιπα μέλη του φόρουμ να έχουν μια εικόνα για την τιμολογιακή πολιτική σας. Για ποια συκοφαντία μιλάτε;
 

Κωνσταντίνος Αναστασάκης

Χειρουργός Αποκατάστασης Τριχωτού
το εχω κανει παρα πολυ καιρο τωρα...3-4 μηνες τωρα εχω πει οτι δεν σου ξανα στελνω και το τηρησα..οσες φορες σου εγραψα ηταν επειδη εσυ μου εστειλες και πολλες φορες μαλιστα καν δεν σου εχω απντησει... βλεπεις αυτο που εσυ θες το κανω το κανω απο μονος μου οπως και να χει κατι που εσυ δεν μπορεις να τηρησεις για λογους που εξηγησα σε μια γραμμη παρα πανω.... καλα ολα τ αλλα που λες απλα γελοια και δεν αξιζουν καν να απαντησω.... σε καθε ευκαιρια αποδυκνυεις οτι εισαι πολυ "λιγος" σαν ανθρωπος και ενας καλος γιατρος μεταμοσχευσεων....
εννοειται το σταματαω εδω ακομα και αν μου ξανα απευθυνεις τον λογο ξανα....

Πάντως δεν ειμαι ανανδρος.
 
Μπλουζα